Allahindlus!

Õhuniisutaja Airbi Airwasher 250 ml/h

252.00 km-ta 210.00

Väike, kuid efektiivne õhuniisuti koos lihtsa õhupuhastussüsteemiga. Energia tarve max 8 vatti.

Väga vaikne (kuni 30 db). Võib kasutada magamistoas või väiksemates kontoriruumides.

Õhuniisutaja rent / õhuniisuti rent

Hindadele lisandub käibemaks

(Õhuniisutaja rent sisaldab endas seadmete hooldust ja filtrite vahetust)

Nädal 36€
Üks kuu 45€
Kuu hind üheaastase lepinguga 29€
Kuu hind kahe aastase lepinguga 24€
HEART teenus 1-2 lepingu korral 0€

Kirjeldus

Õhuniisutaja ja õhupuhastaja ühes seadmes

Õhuniisutaja

Õhupesu ja plasma õhupuhastuse kombinatsioon muudab Airbi Airwasheri meeldivaks õhuniisutajaks. Airbi õhupesur puhastab ja niisutab õhku. Õhk suunatakse läbi vee pöörlevate niisutusketaste, suurem tolm jääb ketastele ja paaki ning õhku suunatakse tolmuvaba niiske õhk. Ketastele ladestub ka katlakivi, e seadmes võib kasutada tavalist kraanivett.

Õhuniisutus ilma lisatarvikuteta

Airbi Airwasheri niisutusplaadid on valmistatud antibakteriaalsest plastikust, mis on läbinud pinnatöötluse ning mis võimaldavad neil mahutist rohkem vett absorbeerida ja seega siseruumi tõhusamalt niisutada. Neid plaate ei ole kunagi vaja vahetada ja neid on lihtne puhastada stabiilseks ja hügieeniliseks tööks.

 

Airbi Airwasher tootevideot saate vaadata siin.

Õhuniisuti, millel on madalad kulud

Airbi õhupuhasti on energiasäästlik, energiatarbimisega 8 vatti ja kuna õhu niisutamise filtreid ei ole vaja vahetada, on seade väga ökonoomne.

 • Vaikne ja kompaktne õhuniisutaja
 • Õhupesu niisutamiseks ja õhu puhastamiseks (ei tohi segamini ajada õhupuhastajaga, küll aga on tõhusam tava õhuniisutajatest)
 • Katlakivivaba niisutus
 • Väga energiatõhus (maksimaalselt 8 vatti)
 • Väga vaikne (maksimaalselt 30 dB)
 • Lisatarvikud puuduvad
 • WPS (Plasma Ion) ionisatsioon
 • Automaatika
 • Manuaalne käsitlemine
 • Veepaak 4,5 liitrit
 • Maksimaalne niisutus 250 ml / tund
 • Sobib ruumidele kuni 25 m 2

Lihtne kasutamine automaatse töö – ja öörežiimiga

Õhuniisutit saab kasutada automaatikarežiimis. Seade töötab sellisel juhul automaatselt suunitletud niiskustasemele vahemikus 50% kuni 60%. Kui niiskustase on madal, valib seade kõrgema töörežiimi, kui õhuniiskus tõuseb üle 75%, lõpetab seade niisutamise ja seade puhastab ainult õhku. Lisaks saab niisutit 3 töörežiimil manuaalselt hoida ning vajadusel öörežiimile seadistada. Kusjuures seade töötab erakordselt vaikselt koos tuhmunud taustvalgustusega.

Plasmasüsteem õhu tõhusaks puhastamiseks

Lisaks õhupesuri niisutavale mõjule ja tolmu kogumisomadustele on see varustatud ka täiustatud osoonivaba plasmasüsteemiga.

See ionisatsioonisüsteem lagundab ebameeldivad lõhnad, eemaldab õhust allergeenid ja mikroorganismid. Õhupesuri efektiivsus võrreldes HEPA filtersüsteemiga varustatud õhupuhastajatel on 1/3. Seega ei saa seadet käsitleda õhupuhastajana. Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma või aktiivse õhu puhastamiseks, saastet kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest õhupuhastusest, kus reostust juhitakse filtritega. Nende ioonide puhastamine on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja tungib isegi poorsetesse materjalidesse.

Kasutajasõbralik ning lihtne õhuniisutaja puhastus

Airbi õhupesurit / õhuniisutit on lihtne kasutada ja puhastada. Õhufilter takistab seadme õhuniisutusketaste tugevat saastumist suurema tolmu osas. Niisutusketaste antibakteriaalsed omadused takistavad bakterite ja teiste mikroorganismide kasvu. Õhuniisutit on lihtne käsitleda ja avada puhastamiseks.

Hügieeniline ja ohutu kasutada

Antibakteriaalne pinnatöötlus takistab bakterite, seente ja teiste mikroorganismide kasvu. Antibakteriaalne tehnoloogia takistab bakterite kinnitumist veepaagi seintele ja ketastele.

Plasma Ion ™ tehnoloogia

Eemaldab õhust mikroorganisme nagu viirused, bakterid ja seened molekulaarsel tasemel ning lagundab lõhnad ja lenduvad orgaanilised ained. See suurendab õhupesuri õhu puhastamise mõju lisaks suurema tolmu eemaldamisele.

Õhuniisutus

Airbi õhuniisutus on külma auru süsteemiga. Seadmest väljatulev niiskus on silmale nähtamatu. Veega kaasa tulnud mikroorganismid, katlakivi ja kemikaalid jäetakse seadmesse ning õhku pääseb ainult puhas veeaur.

Väike energiatarbimine

Erinevate õhuniisutite tüüpide energiatarbimine võib ulatuda sadadesse vattidesse. Airbi õhuniisutaja loomulik aurustamisprotsess nõuab maksimaalselt 8 vatti, mistõttu on energia tarbimine väga ökonoomne ja loodussõbralik.

Vaikuserežiim, e öörežiim

Puhkeolekus töötab Airbi õhuniisutaja vaikselt ja energiatõhusalt, vähendades seeläbi ekraanivalgustust, seega sobib õhuniisutaja magamistuppa.

Automaatne seiskamine

Airbi õhuniisutaja lülitub automaatselt välja, kui veepaak on tühi, nii et energiat ei kasutata tarbetult.

Alternatiivsed tooted: https://www.proair.ee/tootekategooria/ohuniisutajad-kontorisse-ja-koju/

Niisutamise põhimõte Õhupesur
Hügrostaat Jah
Töörežiimid 3
Kaal 4,50 kg
Mõõdud 370 x 280 x 280 mm (PxLxS)
Energiatarve Maksimaalselt 8 vatti
Pinge 220 – 240 volti / 50 Hz
Garantii 2 aastat
Müra tase 24/27/30 dB
Maksimaalne niisutusvõime 250 ml tunnis
Sobib ruumidele kuni 45 m 2 maksimum (parima tulemuse saavutamiseks võtke meiega ühendust, arvutame välja teie ruumi niisutusvajaduse läbi teie poolt antud parameetrite)
Paagi maht 4,5 liitrit

Lisainfo

Kaal 5 kg

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!