Allahindlus!

Duux niisuti Tag Ultrasonic, 12 W valge

86.00 km-ta 71.67

Duux niisuti Tag Ultrasonic, 12 W valge

Kas teil kipitavad silmad, peavalu, väsimus või staatiline elekter, mis on tingitud kodu kuivast õhust? Õhuniisutaja Duux niisutab ja aitab seega saavutada õhuniiskuse õigel tasemel.

Laost otsas

Kirjeldus

Duux niisuti Tag Ultrasonic, 12 W valge

Kas teil kipitavad silmad, peavalu, väsimus või staatiline elekter, mis on tingitud kodu kuivast õhust? Õhuniisutaja Duux niisutab ja aitab seega saavutada õhuniiskuse õigel tasemel. Kogege tervisliku õhu mugavust isegi siis, kui küte on sisse lülitatud. Mõnus niisutaja magamistuppa või kabinetti.

Vaikne ja energiasäästlik
Selle seadme suurepärane omadus on see, et see on vaikne. Külma udu tekitavad ultraheli helivibratsioonid, mida inimkõrv ei kuule. Ultraheli toimingu täiendav eelis on Tag on energiasäästlik. See tarbib kuni 80% vähem energiat kui traditsioonilised auruniisutitest.

Atraktiivne disain
Udu lahustusb kõige paremini õhus, kui asetate seadme lauale või kapile. Seetõttu oleme kujundanud Tagi seadme atraktiivseks. Stiilsete puitlamineeritud jalgade, ümara kuju ja nahksildiga on see lihtne, kaasaegne ja lahe vaadata. Sobib silmapaistvalt igasse kohta teie elutoas või muus eluja tööruumis!

Ultrahelitehnoloogia tekitab koheselt nähtava udu. Kas teil jookseb ringi mängivaid lapsi või lemmikloomi? Ära muretse. Udu on külm, seega on Tag täiesti ohutu seade.

Kümme tundi ilma täitmata
Tänu suurele 2,5-liitrisele veepaagile kestab Tag niisutus kaua aega; kuni kümme tundi! Ja kas veepaak on peaaegu tühi? Seejärel muutub põhja valgustus automaatselt punaseks. Nii on kohe näha, millal on aeg täiendada veepaaki.

Puhtad heitmed
Veepaagi sees olev vahetatav kassett hoiab ära katlakivi nii seadmes kui ka udus. Nii on niisutajat lihtne hooldada ja teid ei häiri lubjast tingitud valged sademed.

Saadaval eraldi

  • Aroomiteraapia, lubjavastane ja antibakteriaalne kassett
KAAL 2,3 kg
BRÄND Duux
FUNKTSIOON Niisutaja
TEHNIKA Ultraheli
KAAL 1,5 kg
PIND 30m2
TARBIMINE 12w
TÜÜP TOITEALLIKAS 220V
SÜGAV PAKKIMINE 29,8 cm
LAIUS TOODE 19,3 cm
KÕRGUS TOODE 31,2 cm
SÜGAVUSTOODE 26 cm
LAIUSE PAKKIMINE 23,4 cm
KÕRGUS PAKKIMINE 34,4 cm
MAKSIMAALNE VÄLJUND 250 ml/h
MAKSIMAALNE TÖÖAEG 10 hommikul
VEEPAAK 2,5L
FILTER uus
TABELISEIS 2
IONISAATOR
SOBIB AROOMITERAAPIAKS Jah
TOOTE MÕÕDUD 26x19x31
SISU VEEPAAK 2,5L
EEMALDATAV VEERESERVUAAR Jah
SISSE-VÄLJA LÜLITI Jah
AUTOMAATNE VÄLJALÜLITUS Jah

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!