Allahindlus!

Õhujahuti, õhujahuti, niisutaja, ventilaatorjahuti PAE 31 kuni 1000m3/h

Original price was: 159.00€.Current price is: 150.00€. km-ta 122.95

Disain õhujahuti PAE 31

Ruumi täitev turbojahutus õhuvärskenduse, õhuniisutuse ja puldiga

Kirjeldus

Turbo PAE 31 jahuti suveks: jahutab, värskendab ja niisutab

Talvel väike aga võimas õhuniisuti! Turbo õhujahuti TPAE 31

Kui suvi taas kuumaks läheb, tagab PAE 31 4-in-1 õhujahuti (õhujahutus, õhuvärskendamine, ventilatsioon ja õhuniisutus) kiire jahutuse jäise-värske õhuvooluga. PAE 31 jahutab oma õhuvoolu 2 – 3 C°-ni ja tagab seega optimaalse temperatuuride erinevuse välis- ja sisetemperatuuri vahel, et keha ei koormaks asjatult. Suure jõudlusega Turbospin-tehnoloogia ja 10-meetrise tööraadiusega ventilaator jahutab elu- ja äriruumid, talveaiad, kontorid ja kauplused muljetavaldavalt kiiresti. Ühtlasi puhastab ja niisutab universaalne toaõhku, et värskendada teid puhta ja optimaalselt niisutatud jahedama õhuga.

Looduslik aurustuv jahutus säästuefektiga

Õhkjahuti PAE 31 uuenduslikku kärgjahutustehnoloogiat tunnete loodusest. Kui tuul puhub üle niiske naha, tunned nahal kohe meeldivat jahutust. Jahutusefekti põhjustab vee aurustumine. Soojast õhust ammutatakse selleks vajalik soojusenergia ja temperatuur langeb märgatavalt. Külma või jäävee täidisega PAE 31 kasutab ka seda loomulikku jahutusefekti. Läbi niiske kärgfiltri voolates jahutatakse soe ruumiõhk soojusenergia eraldamise teel, niisutatakse külma või jääveega, puhastatakse õhufiltris ja puhutakse jäise värske tuulena tuppa Turbospini kõrgjõudlusega. ventilaator keeristormina. Täiesti ilma kemikaalideta, ilma energianäljaste jahutuskompressoriteta ja ilma tüütute väljatõmbeõhuvoolikuteta.

Mida kuumem päev, seda tugevam on jahutusvõime

Kui tavalised kliimaseadmed jõuavad oma jõudluse piirini, suurendab PAE 31 taas oma jahutusvõimsust. Mida soojem on õhk ruumis, seda kiiremini aurustub kärgfiltris olev niiskus ja seda rohkem eraldatakse aurutamise kaudu õhust soojust. Seega võite alati loota, et PAE 31 jahutusvõimsus püsib välistemperatuuridega sammu. Võimsa Turbospin õhuvõimsusega 1000 m³/h ning avara ja kergesti puhastatava 6-liitrise veepaagiga on õhujahuti soovitatav kasutada kuni 26 m² või 65 m³ suurustes ruumides.

Kolmekordselt parem sisekliima koos täiendava tervisekaitsega

PAE 31 kombineeritud õhkjahutus, õhuniisutamine ja õhupuhastus parandab märgatavalt ruumikliimat ja tõrjub samal ajal õhust patogeene. SARS-CoV-2 koroonaviiruse ja teiste viiruste (nt gripiviirused) levikut mõjutab tugevalt niiskus. Optimaalselt niisutatud ruumiõhk vähendab nähtavalt viirusnakkuse riski ja hoiab immuunsüsteemile olulised nina limaskestad niiskena. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud õhuniisutajana avaldab PAE 31 muljet niisutusvõimsusega 1,1 l/h, et hoida õhuniiskust optimaalses vahemikus 40 – 60%. Lisaks saab PAE 31 kasutada ka värskendava ventilaatorina aastaringselt ilma õhkjahutus- ja niisutusfunktsioonita. Jahutusõhuvoolu suunamiseks ühte punkti või jaotamiseks kogu ruumis,

Loomulikult parem jahutus koos mugavusega

Kas jahutada end kuumal suvel, ventilaatorina täiendava värskuse saamiseks, õhuvärskendajana meeldiva meretuule tekitamiseks või kütteperioodil liiga kuiva kütteõhu optimaalseks niisutamiseks – Aircooler PAE 31 näitab oma eeliseid. selle turbo pöörlemine kõigis töörežiimides Tehnoloogia ja veenab suurepärase varustusega.

Voolu optimeeritud Turbospin külma õhu jaotus

Teate probleemi: nurga all olevates ruumides ja kõrgete lagedega korterites ei jõua värskendav külm õhk alati ruumi kõikidesse piirkondadesse. Niipea, kui tõused laualt või diivanilt ja lähed üle toa, lähed jahedalt temperatuuritsoonilt soojaks. Selle põhjuseks on külma õhu ebapiisav jaotus ruumis.

PAE 31 jahutab piiranguteta!

Õhujahuti Turbospin tehnoloogia loob ühtlase külma õhu ringluse kogu ruumis. Kolmest küljest seadmesse voolav soe õhk jahutatakse ja seejärel tabab suure jõudlusega ventilaatori ülikiirelt pöörleva tiiviku aerodünaamilise kujuga rootorilaba. Sügavalt kaardus ventilaatori laba tagab eriti võimsa turbulentsi ja õhuvoolu tohutu kiirenduse. Tugevalt suruõhuvool, mis keerleb nagu surutornaado, väljub seadmest võimsa, kuni 1000 m³/h mahuga pöörleva külma õhusambana ja tungib kuni 10 meetri sügavusele ruumi. Kui väljuv õhuvool tabab seina või lakke, peegeldub see igalt poolt. Õhk voolab pidevalt läbi seinte ja lae tagasi õhujahuti tagaossa. Seal imetakse see uuesti sisse ja tsükkel algab uuesti. See tõhus turbospini põhimõte segab ja tsirkuleerib teie toaõhku maksimaalselt. Õhuvoolu jahutavat mõju on tunda kogu ruumis!

Võrdluseks: tavaline õhujahuti puhub võrreldava õhujõudlusega külma õhu välja umbes 6 meetrit. Kauguse suurenemisega õhuvoolu jahtumine väheneb. PAE 31 Turbospin tehnoloogia suurendab õhuviskekaugust kuni 10 meetrini. Tugevalt kiirendatud külm õhk peegeldub seintelt ja jaotub ruumi kõikidesse nurkadesse.

Müra vähendatud öörežiim reguleeritud õhuvoolu ja meeldiva õhuvärskenduse funktsiooniga

Kui suvine kuumus röövib une, pakub PAE 31 oma vaikse öörežiimiga abi. Eelseadistatud programm erinevate ventilatsioonitasemetega võimaldab teil optimaalse jahutusega magama jääda. Ventilatsiooni võimsust vähendatakse iga 30 minuti järel, kuni õhujahuti jahtub ja värskendab püsivalt madalaimal tasemel minimaalse taustamüraga.
Nagu loomulik tuulerežiim, tagab õhuvärskendamise funktsioon ventilatsiooni intensiivsuse suurendamise ja vähendamise kaudu meeldiva, meretuulega võrreldava õhuvoolu.

Programmeeritav taimer energiasäästlikuks väljalülitamiseks

PAE 31 taimerfunktsioon võimaldab ajaliselt juhitavat jahutamist eelseadistatud väljalülitusajaga. Tööajaks enne automaatset väljalülitamist saab määrata 1 tund, 2 tundi, 4 tundi ja 8 tundi. Taimeri funktsiooni soovitatakse kasutada näiteks seadme kontoris kasutamisel. Pärast 8-tunnist tööpäeva lülitub seade automaatselt välja, ilma et peaksite selle pärast muretsema.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja

PAE 31-ga saate nautida mugavat mobiilset kliimat aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti laoruumi parkida, on soovitatav seda lihtsalt aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate oma 3 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida külma aurustumise jahutavat mõju.

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet ka tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Kuna kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 50% niiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Niisuti kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

4-in-1 õhujahuti PAE 31 tagab vajaliku loomuliku jahutuse ja värskuse igal temperatuuril.

Harjutamise eelised:

 • 4-ühes õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja õhuniisutamine
 • Suure jõudlusega turbospin-tehnoloogiaga puhur, mille tööulatus on 10 m
 • Kolmepoolne sooja õhu sissevõtt õhu optimaalseks niisutamiseks
 • 3 eraldi aurustusfiltrit, mis tagavad eriti hea ruumiaurustumise
 • Looduslik õhkjahutus läbi aurustusjahutuse kärgstruktuuriga
 • Õhuniisutus meeldiva ja tervisliku ruumikliima tagamiseks
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik töötada 2 kaasasoleva jääpaki või jääkuubikuga
 • Kõrge aurustumisvõimsus 1,1 liitrit tunnis
 • 6-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Õhkliistude automaatne 360° pöördefunktsioon ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, kohevuse ja tolmu vastu)
 • Öörežiim vähendatud ventilatsiooniga
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 3 puhuri taset
 • 8-tunnise taimeri funktsioon automaatseks väljalülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatavale käepidemele ja transpordiratastele
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks! Suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja
õhu maht
Tase max [m³/h] 1000
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 3.9
fänn
aksiaalne +
radiaalne
puhuri tasemed 3
aurustumisvõime
max [l/h] 1.1
jahutuskeskkond
jahutuskeskkond Õhk
Keskkonnatingimused
Minimaalne temperatuur [°C] 5
Maksimaalne temperatuur [°C] 43
RH niiskus [%] <95%
turvafunktsioon
kaitseklass II
veepaak
Sisu asukohas [l] 6
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V, 50Hz
Energiatarve [W] 60
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/16
kaabli pikkus [m] 1.8
helitasemed
kaugus 1 m [dB(A)] 55
kontrollpaneel
juhtnupud
LED-ekraan
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 265
Laius (ilma pakendita) [mm] 310
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 620
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 5.5
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
funktsioonid ja seadmed
Võimalus töötada külmpakkidega
Aurustuv jahutus kärgstruktuuriga tehnoloogiaga
ventilatsiooni funktsioon
õhuvärskendamise funktsioon
õhkjahutuse funktsioon
energiasäästurežiim
Turbospin tehnoloogia
360° õhuringlus
kiikumisfunktsioon
veetaseme indikaator
Hoiatussignaal, kui veepaak on tühi
öörežiim
Kaasas jääpakid 2
taimeri funktsioon
Väljalülitusaeg eelvalitav
filter
õhufilter
kärgstruktuuri filter
liikuvus
Plastikust transpordirullikud
süvistatavad käepidemed
Transpordirullid -HA

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!