Duux niisuti Beam Mini 2

139.00 km-ta 113.93

Duux niisuti Beam Mini 2

Võimas niisutaja minimaalse jalajäljega. Veepaagi mahutavusega 3 liitrit ja suure uduheitega 300 ml tunnis on alati tagatud optimaalne jõudlus.

Kirjeldus

Duux niisuti Beam Mini 2

Duux niisuti Beam Mini 2-ga: võimas niisutaja minimaalse jalajäljega. Veepaagi mahutavusega 3 liitrit ja suure uduheitega 300 ml tunnis on alati tagatud optimaalne jõudlus. Saate täita Beam Mini 2 ülevalt – sama lihtne kui taimede jootmine. Ja tänu sisseehitatud temperatuuriandurile ja hügrostaadile on teil alati ülevaade oma kodu õhukvaliteedist. Juhtpaneel toimib ka kaugjuhtimispuldina ja seda saab masinasse salvestada. Ja uue Duux rakendusega saab Beam Mini 2 kasutada igal ajal ja igal pool!

Nutikas ja võimas niisutaja minimaalse jalajäljega

Vabane kuivast õhust

Duux niisuti Beam Mini 2: võimas niisutaja minimaalse jalajäljega. Veepaagi mahutavusega 3 liitrit ja suure uduheitega 300 ml tunnis on alati tagatud optimaalne jõudlus. Saate täita Beam Mini 2 ülevalt – sama lihtne kui taimede  kastmine. Tänu sisseehitatud temperatuuriandurile ja hügrostaadile on teil alati ülevaade oma kodu õhukvaliteedist. Juhtpaneel toimib ka kaugjuhtimispuldina ja seda saab masinasse salvestada. Ja uue Duux rakendusega saab Beam Mini 2 kasutada igal ajal ja igal pool!

Sobib igasse interjööri

Beam Mini 2-l on väike jalajälg ja see on õhukese valge või musta disainiga, mattviimistlusega. Sisseehitatud meeleoluvalgustusega tugev alumiiniumist alus muudab selle suurepäraseks täienduseks igale maja ruumile.

Muljetavaldav jõudlus

Ultraheli udu emissiooniga 300 ml tunnis on Beam Mini 2 sisekliima parandamisel universaalne. 3-liitrine veepaak töötab kuni 20 tundi ruumides kuni 30m², samas kui isereguleeruv hügrostaat säilitab niiskuse vahemikus 40 kuni 90%.

Täielik ja lihtne

Beam Mini 2-l on kolm režiimi ja isereguleeruv hügrostaat, mis kontrollib automaatselt heitkoguseid teie eelistatud seadete põhjal. Lisaks saab seade automaatselt välja lülituda ja mõõta veetaset, niiskust ja temperatuuri, nii et teid teavitatakse alati. Lubjavastane ja antibakteriaalne filtrikassett tagab alati puhta ja hügieenilise udu.

Täielik kontroll ja ühenduvus

Beam Mini 2-ga olete kontrolli all: kõrge eraldusvõimega LED-ekraan näitab kogu vajalikku teavet, sealhulgas seadeid ja väärtusi, nagu temperatuur ja niiskus. Eraldi kaugjuhtimispuldiga saate juhtida Beam Mini 2 kõikjalt ruumist, ilma et peaksite oma lihtsast toolist või diivanilt tõusma. Lõplikuks juhtimiseks ja juhtimiseks saate kasutada tasuta Duux rakendust visuaalse liidesega.

2. põlvkonna mudelis oleme kliendikogemuse parandamiseks rakendanud mitmeid kvaliteedi ja ühenduvuse täiustusi:

  • WiFi + BLE (Bluetooth Low Energy) kiiremaks ja lihtsamaks sidumiseks;
  • Mitmesugused sisemised kvaliteediparandused;
  • Lisatud aroomiteraapia hoidja käsnaga.
KAAL 2,6 kg
BRÄND Duux
FUNKTSIOON Niisutaja
TEHNIKA Ultraheli
MÜRATASE < 35dB
MAKSIMAALNE VÄLJUND 300 ml/h
MAKSIMAALNE OPERATSIOONI KESTUS 20h
PIND 30m²
SISU VEEMAHUTI 3L
FILTER Lubjavastane ja antibakteriaalne filter
VÄRV Valge
TOOTE DIMENSIOONID 18 x 18 x 40 cm
SÜGAVUS TOODE 18 cm
TOOTE LAIUS 18 cm
PAKENDI KÕRGUS 44 cm
SISSELÜLITATUD LÜLITI Jah
ÖINE REŽIIM Ei

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!