Niisuti, jahuti, soojapuhur PAE 19 H 0,6l/h

242.00 km-ta 198.36

Niisuti, jahuti, soojapuhur PAE 19 H

Neli kliimaseadme funktsiooni ühes seadmes – seetõttu soovitame elegantset valget neli-ühes seadet kui ruumikliima reguleerimise igakülgset abilist. Olgu see suvel või talvel, suurepärane kombinatsioon jahutamisest, kütmisest, niisutamisest ja värskendamisest hellitab teid aastaringselt reguleeritava temperatuuriga sisekliimaga hea enesetunde tsoonis.

Kirjeldus

Niisuti, jahuti, soojapuhur PAE 19 H

õhuniisuti

Jahutab, soojendab, niisutab, värskendab ja parandab märgatavalt ruumikliimat

 

Neli kliimaseadme funktsiooni ühes seadmes – seetõttu soovitame elegantset valget neli-ühes seadet kui ruumikliima reguleerimise igakülgset abilist. Olgu see suvel või talvel, suurepärane kombinatsioon jahutamisest, kütmisest, niisutamisest ja värskendamisest hellitab teid aastaringselt reguleeritava temperatuuriga sisekliimaga hea enesetunde tsoonis.

Loomulikult tõhus aurustusjahutus, mis tasub end ära

Innovaatilise kärgstruktuuriga õhujahuti ja -niisutina jaotab või niisutab PAE 19 H värskendavalt. Kui värske tuuleõhk puhub üle niiske naha, tunned kohe mõnusat jahutust. Jahutusefekt on tingitud aurustumisest. Selleks vajalik soojusenergia eemaldatakse õhust, mistõttu temperatuur langeb märgatavalt. Niipea, kui ruumis olev õhk voolab läbi niiske kärgfiltri, toimub jahutus või niisutus. Jahutuse tarbeks vaja kasutada külma vett ja jääkuubikuid. Õhkjahutil on ka kuivatusfunktsioon, mis kaitseb kärgfiltrit ladustamise ajal hallituse tekke eest. Lihtsalt vajutage nuppu “Ventilaatori kiirus” 3 sekundit. Seade töötab 20 minutit kõrgeimal tasemel ja lülitub pärast kuivatamise lõppemist automaatselt ooterežiimi.

Tõhus suure õhuväljundiga õhujahuti ja ökonoomne soojapuhur praktilise temperatuuri eelvalikuga

PAE 19 H abil saate nautida mugavaid mobiilseid temperatuure ja optimaalseid kliimatingimusi aastaringselt. Suvel toimib see värske õhu jahuti ja ventilaatorina ning talvel võimsa soojapuhuri ja tõhusa õhuniisutajana. Sama võimas kui jahutus on selle soojusväljund kahe kütteastmega (1400/2000 vatti) ja eelvalitava temperatuurivahemikuga (22/29/36 °C). Temperatuuri reguleeritakse energiasäästlikult integreeritud ruumitermostaadi abil. Kui soovitud temperatuur on saavutatud, lülitub kütteelement välja, kuni on vaja uuesti soojendada. Nii saab eriti energiasäästlikult soojaga varustada ruume, mida kasutatakse harva või ei ole põhiküttesüsteemiga ühendatud (nt talveaiad). Soojendusventilaator sobib kütmiseks ka üleminekuperioodidel.

Paksu õhu asemel värske tuul

Vajadusel saab õhujahutit kasutada ka kolme kiirusastmega puhasventilaatorina õhu värskendamiseks. PAE 19 H-l on käsitsi reguleeritavad ventilatsiooniklapid (välisklapid) ja sisemise õhu väljalaske liistude pöörderežiim (võnkumine), mida saab sisse lülitada kõikides töörežiimides, nii et kasulikku õhuvoolu saab jaotada kas sihipäraselt. viisil või ruumis suurel alal. Õhuvärskendamise funktsioonis (loodusliku tuule režiim) tekitatakse ventilatsiooni intensiivsuse suurendamise ja vähendamise teel looduse järgi modelleeritud õhuvool.

Ideaalne toakliima igal aastaajal – maksimaalse mugavusega

Õhuvoolukiirusega 118 m³/h, 4-liitrise veepaagi ja kuni 2000 vatti küttevõimsusega PAE 19 H on soovitatav jahutamiseks, kütmiseks ja ruumikliima parandamiseks kuni 20 m² või 50 m² suurustes ruumides.

Kombineeritud õhu parandamine jahutamise või kütmise, õhuvärskendamise või ventilatsiooni ja niisutamise kaudu tagab tasakaalustatud eluruumi kliima teie kodus töökohal aastaringselt. Lisaks tugevdab PAE 19 H niisutav funktsioon organismi immuunsüsteemi. Nakkusohtlikud viirused, nagu gripp ja SARS-CoV-2 viirused, võivad mõnikord ruumis mitu tundi hõljuda, kui kuumutatud õhk on kuiv. Lisaks on kuivanud nina limaskestad, mis suudavad haigustekitajaid kinni püüda vaid piiratud ulatuses. Optimaalselt niisutatud õhuga (40 kuni 60 protsenti) langevad viirused kiiremini maapinnale ja paraneb nina limaskesta puhastusvõime. Mobiilse õhuniisutajana avaldab PAE 19 H aastaringselt muljet niisutusvõimsusega 0,6 l/h, et hoida õhuniiskust tervislikus vahemikus.

Mugavuse huvides: 8/15-tunnine automaatne väljalülitustaimer

Programmeeritav taimer on mugav ja praktiline PAE 19 H automaatseks väljalülitamiseks pärast eelseadistatud tööaega (1/2/4/8 tundi). See säästab tarbetuid elektrikulusid ja te ei pea kunagi muretsema, et magama minnes lülitate seadme uuesti välja. Isegi kui unustate taimeri programmeerida, mõtleb PAE 19 H teiega kaasa. Pärast maksimaalset 15-tunnist tööaega lülitub seade kõikides töörežiimides automaatselt välja.

Värskus ja jahutus kosutavaks uneks: öörežiim

Intelligentse õhuvärskenduse ja -jahutusega öörežiimis tagab PAE 19 H tervisliku une. Õhuvool, mis on kohandatud teie magamisvajadustele, võimaldab teil uinuda aktiveeritud õhkjahutusega või ilma. Ventilatsiooni võimsust vähendatakse järk-järgult, kuni seade jahtub ja värskendab püsivalt madalaimal tasemel minimaalse taustamüraga.

Kõik, mis loob tervisliku sisekliima

4-ühes õhujahuti PAE 19 H pakub palju võimalusi õhu parandamiseks ja temperatuuri reguleerimiseks, mis võimaldab seni saavutamatut elamismugavust. Funktsioonide valikut täiendab hästi läbimõeldud mugavusvarustus. Tarnekomplektis on juba jääkott jahutusvõimsuse suurendamiseks. Kõiki seadme seadistusi saab teha kas seadme ülaosas asuva kaasaegse juhtpaneeli või kaug-IR-puldi kaudu. Tänu mälufunktsioonile salvestatakse ooterežiimis viimati valitud töörežiimid (õhkjahutus, küttefunktsioon, ventilatsioon) ja pöördefunktsioon. Sujuvalt liikuvad rattad kõikidele põrandatüüpidele ja praktiline kandesang teevad PAE 19 H-st paindliku ruumiõhuvärskendaja, mida saab kasutada erinevates kohtades.

Et vesi oleks puhas, kasutage Secosan puhastajat.

veepuhastusfilter secosan

Eelised:

 • 4-ühes õhujahuti ja soojendusventilaator: õhkjahutus, küte, õhuvärskendamine, õhu niisutamine
 • Kaks kütteastet (1400 W / 2000 W)
 • Arukas ja tõhus termoregulatsioon eelseadistatud kütteväärtustele (22/29/36 °C)
 • Looduslik õhkjahutus läbi aurustusjahutuse kärgstruktuuriga
 • Võimalus töötada kaasasoleva jääpaki või jääkuubikutega jahutusvõimsuse suurendamiseks
 • Aurustusvõimsus 0,6 liitrit tunnis
 • 4-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Vertikaalsete õhuliistude automaatne pöördefunktsioon (võnkumine) õhu ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, kohevuse ja tolmu vastu)
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Veepaagi kinnitusklambreid saab kasutada ka toitejuhtme praktiliseks hoidmiseks
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • mälu funktsioon
 • Filtri kuivatamise funktsioon
 • 3 puhuri taset
 • 8-tunnise taimeri funktsioon väljalülitusaja programmeerimiseks
 • Automaatne väljalülitus 15 tunni pärast
 • Lihtne transportida tänu praktilisele kandesangale ja transpordiratastele
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks! Suvel õhujahuti, talvel kütteseade ja õhuniisutaja
Õhu maht
Tase max [m³/h] 118
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 6
Ventilaator
aksiaalne +
radiaalne
puhuri tasemed 3
aurustumisvõime
max 600 ml/h
jahutuskeskkond
jahutuskeskkond Õhk
küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1.4
2. etapp [kW] 2
Keskkonnatingimused
Minimaalne temperatuur [°C] 5
Maksimaalne temperatuur [°C] 43
RH niiskus [%] <95%
turvafunktsioon
kaitseklass II
veepaak
Sisu asukohas [l] 4
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/17
kaabli pikkus [m] 1.8
elektrilised väärtused
kaugus 1 m [dB(A)] 55
kontrollpaneel
juhtnupud
LED-ekraan
tunnistused
CE deklaratsioon
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 248
Laius (ilma pakendita) [mm] 310
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 684
kaal
(ilma pakendita) [kg] 6
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
funktsioonid ja seadmed
ülekuumenemise kaitse
ON/OFF lüliti
Võimalus töötada külmpakkidega
õhkjahutuse funktsioon
Ruumi temperatuuri eelvalik
ventilatsiooni funktsioon
õhuvärskendamise funktsioon
Filtri kuivatamise funktsioon
energiasäästurežiim
automaatne väljalülitamine 15 tunni pärast
reguleeritav väljalaske suund
kiikumisfunktsioon
veetaseme indikaator
Hoiatussignaal, kui veepaak on tühi
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
öörežiim
küttefunktsioon
Kaasas jääpakid 1
taimeri funktsioon
Väljalülitusaeg eelvalitav
filter
õhufilter
kärgstruktuuri filter
liikuvus
Käsipiduritega plastikust transpordirullikud
Kande-/transpordikäepide(d)
Transpordirullid -HA
seisupidurid

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!