Allahindlus!

Õhupesur tolmuvaba õhuniisutaja Trotec AW 20S 750ml/h

Original price was: 499.00€.Current price is: 469.00€. km-ta 384.43

Õhupesur Trotec AW 20S

AW 20S võimas õhupuhastaja ja niisutaja koju. Niisutatud ja puhastatud õhk on puhas eluenergia ja täiendav kaitsekilp õhus levivate haiguste eest! Ühes kuupsentimeetris õhus hõljub kuni 50 000 osakest, nagu peen tolm ja õietolm, aga ka gripi (gripi) ja SARS-CoV-2 viirustega (Covid-19) saastunud baktereid või aerosoolosakesi. Ja kuna me hingame iga päev umbes 8000 liitrit õhku – umbes 80% sellest siseruumides – pakub õhupesur AW 20 S suuremat kaitset nende õhus leiduvate patogeenide eest.

Kirjeldus

Õhupesur Trotec AW 20S

Täiendav tervisekaitse tänu paranenud siseõhu kvaliteedile ja niisutajale

AW 20S võimas õhupuhastaja ja niisutaja koju. Niisutatud ja puhastatud õhk on puhas eluenergia ja täiendav kaitsekilp õhus levivate haiguste eest! Ühes kuupsentimeetris õhus hõljub kuni 50 000 osakest, nagu peen tolm ja õietolm, aga ka gripi (gripi) ja SARS-CoV-2 viirustega (Covid-19) saastunud baktereid või aerosoolosakesi. Ja kuna me hingame iga päev umbes 8000 liitrit õhku – umbes 80% sellest siseruumides – pakub õhupesur AW 20 S suuremat kaitset nende õhus leiduvate patogeenide eest.

Kaitseb viiruste eest, tõstab enesetunnet ja ennetab allergianähte

Õhupesur AW 20 S optimeerib õhukvaliteeti õhuvõimsusega 228 m³ / h, reguleeritav 3 kiirusega, kuni 55 m² või 138 m³ ruumides otse mitu korda. Sisseimetud õhus sisalduvad suuremad osakesed seotakse veekilega ja pestakse 9-liitrises veepaagis pöörleva niisutusketta abil maha. Kolmeastmeline suure jõudlusega filtritehnoloogia koos kahe kvaliteetse HEPA filtriga õhupuhastaja (eraldusaste 97,97%) vabastab õhu ka pisikestest hõljuvatest osakestest, viirustest, bakteritest, õietolmust, lestade väljaheidetest, seente eostest ja tolmust kuni osakese suuruseni. 0,3 µm.

Hingake sügavalt – ilma saasteainete, viiruste ja allergeenideta õhus

Kahekordse HEPA-filtreerimisega kombineeritud õhupesu eemaldab ruumiõhust peaaegu kõik ärritajad, mis võivad allergikutel, tundlike hingamisteedega lastel ja loomadega majapidamistes põhjustada allergilisi reaktsioone nagu hingamisteede turse, silmade põletus või nohu. Õhupesuga kaasnev õhuniisutamine vähendab ka õhu kaudu levivate viiruste leviku ohtu, tugevneb organismi loomulik kaitsevõime ja paraneb enesetunne.

Parim siseõhu kvaliteet

Õhupesuriga AW 20 S on teil ideaalne võimalus hoida toaõhu saastatust püsival tervislikul tasemel, et kaitsta oma perekonda, töötajaid, kliente või külalisi. Intelligentne kombineeritud andur mõõdab olulisimaid ruumiõhu parameetreid täisautomaatselt ning juhib iseseisvalt automaatrežiimis vajalikku õhu puhastamise ja niisutamise intensiivsust. Integreeritud ja lihtsalt puhastatav pideva tasememõõtmisega veepaak on 9-liitrise mahutavusega ja sellest piisab kuni 24-tunniseks niisutamiseks. Niisutaja ketaste puhastamise saab mugavalt ja lihtsalt teha ka nõudepesumasinas. Üheksa töörežiimi,

Kõik, mis muudab õhu tervislikumaks eluks

Nii nagu individuaalne heaolu, sõltub ka siseõhu kvaliteet erinevatest teguritest. Seetõttu saab õhupesuri AW 20 S õhuniisutamise funktsioon, eriti tõhus HEPA õhupuhastus ja lõhnaeemaldusfunktsioon vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada. Nii nagu teie isiklik keskkond ja aastaaeg seda nõuavad.

3-astmeline õhupuhastus ja lõhnade eemaldamine

Mitmeastmeline, blokeeruv õhupuhastussüsteem eemaldab ruumiõhust viirused, bakterid, õietolmu, lestade väljaheited, seente eosed, tolmu ja muu hõljuva aine.

 • Puhastustase 1: Eelfilter eemaldab ruumiõhust jämedad osakesed.
 • Puhastustase 2: HEPA-filter (eraldusaste 97,97%) ja õhupesu veevannis eraldavad kuni 0,3 µm suurused osakesed õhust.
 • Puhastustase 3: plasma ionisaator kõrvaldab õhus levivad saasteained ja ebameeldivad lõhnad.

Õhu niisutamine valikulise HEPA õhupuhastusega

Õhuniisutamise režiimi võimsusega 750 ml/h saab valida koos HEPA õhupuhastusega või ilma. Lisaks saab õhupuhastusfunktsiooni seadistada ka eraldi ilma niisutamiseta. Ruumiõhk niisutatakse loomuliku külmaurustamise põhimõttel ilma filtermattideta. Erinevalt ultraheli- või auruniisutajatest ei saa aurustumisprotsess põhjustada ruumis valgeid laike (katlakivi ladestumist) ega märgasid laike. Samuti on välistatud õhu üleniisutamine. Mugavusnäidik juhtpaneelil näitab hetke ruumi niiskust vahemikus 20 kuni 60%. Kui saavutatakse mugavustsoon (50% suhteline õhuniiskus), lülitab seade õhuniisutuse automaatselt välja.

Mugav automaatrežiim

Kas parim on teie tervisele piisavalt hea? Seejärel laske anduriga juhitaval automaatrežiimil õhu kvaliteeti kontrollida. Intelligentne andur mõõdab pidevalt õhu kvaliteeti ja niiskust ning reguleerib selle parima võimaliku vahemikuni ilma teie sekkumiseta. 3-astmeline valgussignaal annab igal ajal teavet hetke õhukvaliteedi kohta.

Lõõgastav öörežiim

Tagatud on kosutav ööuni: öörežiimis teeb AW 20 S oma tööd eriti vaikselt, eemaldades toaõhust usaldusväärselt saasteained ja hoides samal ajal selle ideaalsel niiskustasemel tänu loomulikule isereguleeruva külma põhimõttele. aurustumine, et nahk, nina ja silmad ei kuivaks, jääksid kaitstuks ja saaksid nautida kosutavat und.

Näpunäide: SecoSan pulk hügieeniliselt täiusliku veekvaliteedi tagamiseks

Lisavarustusena saadaval olev SecoSan pulk tagab veepaagis hügieeniliselt täiusliku veekvaliteedi kuni 6 kuuks. Juhtpaneelil olev optiline muutuste ekraan teavitab täielikult automaatselt niipea, kui pulk on vaja välja vahetada. SecoSan Stick 10 “Made in Germany” hoiab ära mikroobide, vetikate, hallituse ja bakterite paljunemise kõigis kuni 10-liitristes veeanumates.

Puhas õhk on terve keha kütus. Õhupesur AW 20 S tagab hügieeniliselt puhta ja saastamata ruumiõhu nii era- kui ka professionaalses keskkonnas.

Õhupesu kolmekordne aktiivne põhimõte: puhastamine, niisutamine, lõhna neutraliseerimine

Kolme õhupuhastusprotsessi ja mitmeastmelise eelfiltri ja HEPA-filtri kaudu toimuva filtreerimise kombinatsioon teeb õhupesurist AW 20 S oma seadmeklassis vaieldamatu liidri.

1. Puhastusprotsess: õhupesu vastavalt looduse põhimõttele

Saastunud ruumiõhk pestakse esimesel puhastustsüklil loomulikult puhtaks – ilma keemiliste lisanditeta. Selleks imeb seade sisse osakeste ja saasteainetega saastunud ruumiõhu, suunab selle läbi eelfiltri pöörlevale niisutuskettale, kus saastunud õhku niisutatakse veekilega. Lisandid nagu õietolm või tolm kleepuvad niiskele klaasile ja pestakse veevannis maha loodusliku kraanivee puhastusjõu toimel. Selle loodusliku õhupesu positiivseks kõrvalmõjuks on ruumiõhu automaatne niisutamine. Õhupesu ja õhuniisutamise koosmõju parandab märgatavalt ruumikliimat ja heaolutunnet.

2. Puhastusprotsess: topelt HEPA-filtreerimine

Kahe HEPA filtri otse kasutades eemaldatakse ruumiõhust õhus levivad viirused, bakterid, seened, hallitusseente eosed, õietolm, tolm ja muud saasteained suurusega kuni 0,3 µm eraldusastmega 97,97%.

3. Puhastusprotsess: plasma ionisatsioon

Plasma ionisatsiooniga, mida saab vajadusel aktiveerida, algab edasine puhastusprotsess vastavalt looduse loomulikule põhimõttele. Sarnaselt “puhastavale äikesetormile” tekivad nii positiivsed ioonid (vesinik) kui ka negatiivsed ioonid (hapnik), mis puhutakse HEPA filtriga puhastatud ja niisutatud õhuga tuppa. Ioonide bioaktiivne kontsentratsioon otse ruumiõhus, moodustades nn kobarioonid, põhjustab nendest vee eemaldamise, kui nad puutuvad kokku ruumiõhus leiduvate saasteainetega. See kõrvaldab ruumiõhus sisalduvad saasteained ja lõhnad.

Optimaalselt niisutatud ruumiõhk kaitseb viiruste ja patogeensete mikroobide eest

Teaduslikud uuringud tõestavad optimaalselt reguleeritud siseõhu kvaliteedi kahekordselt kõrget kaitsvat toimet infektsioonide ennetamisel. Haigestumist põhjustavad viirused, nagu gripp või SARS-CoV-2 viirus, eralduvad hingates ja nn aerosoolidest rääkides ning ebapiisava ventilatsiooni korral võivad nad ruumis hõljuda kuni mitu tundi. Nähtamatu, kuid siiski väga nakkav.

Õhus levivad viirused inaktiveeritakse mõne sekundi jooksul, kui õhuniiskus on vahemikus 40–60%

Viirustega täidetud aerosoolide nakkavus sõltub suuresti valitsevast õhuniiskusest. Aerosoolid tõmbuvad kokku liiga kuivas toaõhus, hõljuvad toaõhus oma väikese kaalu tõttu kauem – ja hingatakse märkamatult sisse. Optimaalselt niisutatud õhk aga muudab aerosooliosakeste soolakontsentratsiooni, nii et selles sisalduvad haigustekitajad muutuvad kohe pärast õhuga kokkupuutumist kahjutuks.

Optimaalselt niisutatud limaskestad on parim ja loomulikum kaitse õhus leiduvate patogeensete mikroobide vastu.

Keha ei puutu viiruste ja bakterite ohtudega ilma kaitseta. Sellel on keha enda kaitsemehhanismid, et kaitsta end õhus leiduvate patogeenide eest. Meie hingamisteede suu-, nina- ja kurgu limaskestad on meie keha enda immuunsüsteemi keskne komponent ning optimaalse niisutuse korral pakuvad ülitõhusat kaitset õhus leiduvate haigustekitajate eest. Liiga kuiv toaõhk seevastu eemaldab limakihist vajaliku vee, nii et varem kaitsev limakiht muutub kõvaks ja nakkustekitajad pääsevad peaaegu takistamatult kehasse.

Ruumi õhuniiskuse tõstmine umbes 50%-ni minimeerib õhus levivate patogeenidega nakatumise riski, st mitmekordselt era- ja töökeskkonnas.

Harjutamise eelised:

 • Kolm-ühes kombineeritud seade: niisutaja, HEPA õhupuhasti ja lõhnaeemaldaja (plasma ionisatsioon)
 • Hoiab ruumiõhu optimaalselt niisutatuna ning puhastab selle usaldusväärselt viirustest, bakteritest, majatolmust, õietolmust, hallitusseente eostest, lestajääkidest, loomakarvadest ja lõhnadest
 • Aktiveerida saab 97,97% eraldusastmega HEPA filtri
 • Saab kasutada aastaringselt õhu puhastamiseks tänu õhuniisutamisfunktsioonile, mida saab eraldi sisse ja välja lülitada
 • Looduslik külmaurustamise põhimõte ilma filtermattideta – ei teki katlakivi ega märgasid kohti nagu ultraheli- ja auruniisutitel
 • Anduriga juhitav automaatne töö – intelligentne andur mõõdab automaatseks juhtimiseks õhu kvaliteeti ja niiskust
 • 3-astmeline värvisignaal ekraanil näitab hetke siseõhu kvaliteeti
 • Suhtelise niiskuse kuvamine juhtpaneelil
 • 9 töörežiimi – õhu niisutamine, õhu puhastamine ja lõhna eemaldamine, ka kombineeritud või eraldi lülitatavad
 • 3 ventilaatori kiirust – õhuvõimsus kuni 228 m³ / h
 • Aurustusvõimsus kuni 750 ml / h
 • Suur 9-liitrine veepaak pikaks hooldusvabaks kasutamiseks
 • Sosin-vaikne öörežiim
 • Veetaseme indikaator, hoiatussignaal ja automaatne väljalülitamine, kui veepaak on tühi
 • Võib kasutada kraaniveega
 • Kergesti puhastatav, nt. B. nõudepesumasinas
 • Kuvab, kui valikuliselt saadaolev SecoSan pulk veepaagis vajab väljavahetamist

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!