HALE 60DWC professionaalne kõrgkvaliteediga nutikas õhuniisutaja 60l/24h

2,699.00 km-ta 2,212.30

HALE 60DWC professionaalne kõrgkvaliteediga nutikas õhuniisutaja 60l/24h.

HALE 60DWC on välja töötatud kasutamiseks keskkonnas, kus piisab vaid kõrgeima kvaliteediga lahendusest, et tuua ja hoida niiskust meeldival ja tervislikul tasemel. 60DWC ühendab endas erakordselt suure võimsuse, kvaliteetsed komponendid, vaikse töö ja uuenduslikud lahendused tõhusaks, ohutuks ja diskreetseks õhuniisutamiseks.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

HALE 60DWC professionaalne nutikas õhuniisutaja

Kvaliteetne suure võimsusega, kasutajasõbralik, lihtne ja mobiilne võimas õhuniisutaja

HALE 60DWC on välja töötatud kasutamiseks keskkonnas, kus piisab vaid kõrgeima kvaliteediga lahendusest, et tuua ja hoida niiskust meeldival ja tervislikul tasemel. 60DWC ühendab endas erakordselt suure võimsuse, kvaliteetsed komponendid, vaikse töö ja uuenduslikud lahendused tõhusaks, ohutuks ja diskreetseks õhuniisutamiseks.

HALE 60DWC on õhuniisutaja, mille võimsus on 60 liitrit vett päevas , mida saab kiiresti ja lihtsalt kasutusele võtta, vajab minimaalset hooldust ja mida saab kasutada mobiilselt.

Hügieeniline toime puhta ja tervisliku sisekliima jaoks

60DWC niisutab õhku õhupesuri põhimõttel, kusjuures vesi aurustub loomulikul teel, ei levita katlakivi õhku ja õhk puhastatakse tolmuosakestest. 60DWC ei eralda visuaalset auru ega udu, seega ei saa tekkida soovimatut kondensi pindadele. Seadet on lihtne veega täita, kuid selle saab püsivaks tööks ühendada ka veevärgiga.

Õhukvaliteedi pidev jälgimine ja automaatne töö

60DWC on kvaliteetne õhukvaliteedi mõõtmise ja jälgimise süsteem, milles õhuniisutaja töö reguleeritakse automaatselt vastavalt mõõdetud tingimustele ja hoiab automaatselt optimaalset õhuniiskust. See süsteem võimaldab teil mõõta ja jälgida ka õhukvaliteeti HALE pilve kaudu, mitte ainult niiskuse, vaid ka (osakeste) tolmu, temperatuuri, CO2 ja lenduvate ainete osa teie siseruumis.

 • Professionaalne õhuniisutaja
 • Väga suur võimsus, madal energiatarve
 • Kiire ja lihtne kasutada
 • Mobiilne kasutusmugavus
 • Käru veepaak, lihtne täita

Kergesti paigaldatavad õhuniisutid

HALE 60DWC õhuniisutaja on “plug & play” automaatne niisutaja, seadme tööle panemiseks piisab pistikupesast. Veepaak on eemaldatav ja seda on lihtne käruna teisaldada. Seade seisab tugevatel ratastel, nii et seda on lihtne liigutada.

Soovitud õhuniiskust saab seada 30 ja 70% vahele, seade toob ja hoiab õhuniiskuse automaatselt soovitud tasemel.

Juhtnuppude disainimisel on suurt tähelepanu pööratud ergonoomikale, mis teeb seadme juhtimise, täitmise ja kasutamise lihtsaks.

Õhukvaliteedi mõõtmine automaatseks tööks ja teie sisekliima pidevaks jälgimiseks

HALE 60DWC automaatset õhuniisutajat saab juhtida juhtpaneeli, HALE pilveteenuse platvormi ning Androidile ja Apple’ile mõeldud äpi kaudu. See võimaldab ühendada ja kasutada mitut niisutajat ja andurit erinevates hoonetes, korrustel ja ruumides.

Töörežiimi ja soovitud õhuniiskust saab reguleerida, aga ka lukustada, et vältida häireid, näiteks avalikes kohtades. Suhtelise õhuniiskuse seadepunkti saab reguleerida vahemikus 30–70% 5% sammuga.

Valikulised tarvikud

Nutikat niisutajat 60DWC saab juhtida HALE CLOUDi kaudu nutitelefoni või lauaarvuti abil. Ühelt kontolt on võimalik isegi mitut seadet ja mõõtmist jälgida ja kasutada.

Rakendus võimaldab ruumi laiendada HALE AIR SENSE (eraldi tellitav) õhukvaliteedi mõõtjaga, et täpsemalt jälgida õhukvaliteeti ja -niiskust. Monitori funktsioon võimaldab analüüsida suhtelist õhuniiskust, tahkete osakeste taset, temperatuuri, lenduvaid aineid (TVOC) ja CO₂ õhus pikema aja jooksul. Automatiseerimisfunktsiooni saab aktiveerida, kui seadet on vaja salvestatud seadepunktides sisse ja välja lülitada.

Nii pakume terviklikku lahendust teie õhukvaliteedi jälgimiseks ja selle õigel tasemel hoidmiseks. HALE CLOUD server asub Hollandis turvalises kohas ja järgib rangeid privaatsus- ja andmekaitseseadusi.

HALE 60DWC õhuniisutajate veereservuaar

HALE 60DWC õhuniisutaja veemahuti mahutavus on 30 liitrit ja seda on tänu uuenduslikule disainile lihtne täiendada. Näiteks võite reservuaari eemaldada ja sõita sellega nagu komplektkäruga veepunkti. Siin saate reservuaari täita käsitsi, kasutades kaasasolevat lehtrikomplekti. Loomulikult on võimalik seadet ühendada ka püsiva veevarustusega.

 

 

Äärmiselt suure võimsusega õhuniisutid

HALE 60DWC mahutavusega kuni 60 liitrit päevas sobib niiskuse hoidmiseks ja säilitamiseks kuni 800 m³ ruumides. See niisutaja toodab kõrge niiskusega õhku, ilma uduta, mis võib põhjustada kondenseerumist või sisaldada lubi (tolmu). See muudab õhuniisutaja sobivaks kasutamiseks arhiivides, muuseumides ja kõigis muudes ruumides, kus on väärtuslikke esemeid.

Niisutus madalate kasutuskuludega

HALE 60DWC õhuniisutaja ühendab suure võimsuse ja mitmekülgsuse madalate kasutuskuludega. Kuni 90 vatti energiatarbimisega seade kasutab minimaalselt energiat. Kui erinevad professionaalsed niisutussüsteemid on saadaval ainult rendilepingu või hoolduslepinguga, siis 60DWC kasutuskulud on minimaalsed. Katlakivivastaseid filtreid pole vaja ja niisutusfilter kestab tavaliselt aasta.

Tugev konstruktsioon ja intelligentne disain muudavad 60DWC niisutaja praktiliselt hooldusvabaks. Siiski saame pakkuda seda süsteemi koos hoolduskontaktiga, küsige hinnapakkumist kohe.

 

Niisutus hügieenilise ja ohutu kasutamisega

Õhupesu kaudu toimuva loomuliku aurustumise põhimõte muudab selliste bakterite nagu Legionella õhus levimise võimatuks. Õhupuhastusfunktsioon filtreerib õhu tolmuosakestest ja soovi korral saate sisse lülitada võimsa ionisatsioonifunktsiooni, et saada täiendavat õhupuhastusefekti õhus olevate peente tolmuosakeste, lõhnade ja mikroorganismide vastu.

Niisutusfiltrit on töödeldud antibakteriaalse kattega ning hügieeni tagamiseks ka siis, kui seadet ei kasutata, on 60DWC õhuniisutaja varustatud funktsiooniga “ Smart dry” , mis tagab, et niisutaja saab enne ärapanemist seest täielikult kuivada. See hoiab ära bakterite kasvu, mis võib esineda seisvas vees. Niisutusfiltril on antibakteriaalne kate.

HALE 60DWC õhuniisutajad on lisaks niisutusfiltrile varustatud ka aktiivsöega eelfiltriga, et hoida seadme sisemus puhtana ningVõimas õhuniisuti absorbeerida lõhnu, gaase ja lenduvaid aineid.

 

Kõrge ehituskvaliteediga õhuniisutaja pikaajaliseks ja usaldusväärseks kasutamiseks

Äsja väljatöötatud HALE 60DWC õhuniisutaja puhul on suurt tähelepanu pööratud vastupidavusele ja töökindlusele. See tähendab kõrget ehituskvaliteeti, kvaliteetsete komponentide ja korrosioonikindlate materjalide kasutamist.

Tulemuseks on pikaajaline töökindel kasutus, madalad kasutuskulud ning kvaliteeti kiirgav seade töös ja kogemustes

SMART funktsioon kaugjuhtimiseks ja jälgimiseks

60DWC on kliimaseade, mida saab juhtida nutitelefoni, tahvelarvuti, laua- või sülearvutiga HALE CLOUD rakenduse kaudu. Selles rakenduses saate lugeda ka õhu kvaliteeti ja niiskust.Seirefunktsioon võimaldab analüüsida õhuniiskuse, (osakeste)tolmu väärtuste, temperatuuri ja lenduvate ainete muutusi õhus pikema aja jooksul.

Niiskuse mõju

Nii talvel kui suvel võib siseruumide õhuniiskus olla liiga madal. Talvel välisõhku, mis külma tõttu niigi vähem niiskust sisaldab, kuivatab keskküte veelgi. Konditsioneeriga jahutatud õhk on väga madala õhuniiskusega ja võib seetõttu suvel põhjustada terviseprobleeme või ebamugavusi. Ka mööbli, parkettpõranda ja muusikariistade puit võib õhuniiskuse puudumise tõttu kahjustuda või deformeeruda, samuti võivad taimed ja loomad olla tundlikud liiga madalale niiskusele. Niiskust väljendatakse tavaliselt suhtelise õhuniiskusena. See on protsent maksimaalsest veeauru kogusest, mida õhk antud temperatuuril ja õhurõhul sisaldab. Temperatuuri langedes väheneb õhu võime veeauru sisaldada; sama koguse veeauru korral suhteline õhuniiskus suureneb. Kui see ületab 100%, on õhk küllastunud ja tekib kaste või udu.

Tervislik suhteline õhuniiskus on 50–60%.

Liiga madal õhuniiskus võib põhjustada järgmisi kaebusi:

 • Tavalise kuumusega külmatunne
 • Kuivanud või ärritunud limaskestad ninas ja kurgus
 • Ärritab kurku
 • Kuiv köha
 • Kuiv, ketendav nahk
 • Pragunenud huuled
 • Kuivad, põlevad silmad
 • Ärritavad kontaktläätsed
 • Ärritatud hingamisteed
 • Suurenenud nakkusoht
 • Vähendatud vastupanu
 • Peavalu
 • Väsimus
 • Kontsentratsiooniprobleemid

Võite ette kujutada, et õigel kliimaseadmel on töös tohutult kasu.
Kõnealuse ruumi jaoks sobivad õhuniisutid on äärmiselt olulised. Peate arvestama seadme võimsusega. See tähendab, et liitrite arv, mida seade suudab niisutada, peab olema proportsionaalne pindalaga kuupmeetrites.

Kui suur hulk ruume (nt muuseum ja kontor) tuleb varustada õhuniisutamisega, ei ole paigaldamise lihtsus täiesti tähtsusetu. Seade ise on Plug & Play ja lihtsalt nutirakendusega ühendatav ning mistahes veepehmendaja saab ka ise hõlpsasti paigaldada ilma torumeheta.

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!