Õhuniisuti, õhupuhasti, õhujahuti PAE 35 Hepa/ionisaator niisutus 0,8l/h

269.00 km-ta 220.49

Õhuniisuti, õhupuhasti, õhujahuti PAE 35 HEPA ionisaator

95% tõhusa HEPA õhupuhastusfunktsiooniga õhujahuti ja niisuti PAE 35 on energiasäästlik alternatiiv mobiilsele kliimaseadmele või kallitele niisutitele. Kui toatemperatuur tõuseb, õhk läheb umbseks ja ventilatsioon kõrge välistemperatuuri tõttu ei aita, siis tagab PAE 35 HEPA mõnusa ruumikliima koos jahutava õhuvoolu ja neljakordse efektiivse õhuparandusega.

Üks kõige jaoks: õhkjahutus, HEPA õhupuhastus, värskendamine ja õhu niisutamine

Kirjeldus

Õhuniisuti, õhupuhasti, õhujahuti PAE 35 HEPA ionisaator

õhujahuti

95% tõhusa HEPA õhupuhastusfunktsiooniga õhujahuti ja niisuti PAE 35 on energiasäästlik alternatiiv mobiilsele kliimaseadmele või kallitele niisutitele. Kui toatemperatuur tõuseb, õhk läheb umbseks ja ventilatsioon kõrge välistemperatuuri tõttu ei aita, siis tagab PAE 35 HEPA mõnusa ruumikliima koos jahutava õhuvoolu ja neljakordse efektiivse õhuparandusega.

Üks kõige jaoks: õhkjahutus, HEPA õhupuhastus, värskendamine ja õhu niisutamine

 • õhujahus kuni 20m2
 • õhupuhastus kuni 25m2
 • õhuniisutus kuni 35m2
 • ventilaator 250m2/h

Moodsa disainiga 4-in-1 PAE 35 alandab toatemperatuuri oma loomuliku aurustusjahutuse ja 3 kiirusastmega. Soovi korral lülitatava võnkumisega jaheda õhu optimaalseks jaotamiseks kogu ruumis. Jahutusefekti saab suurendada kaasasoleva jääkoti abil või lisades mõnusa koguse jääkuubikuid. Õhuvärskendamise funktsioonis (loodusliku tuule režiim) tekitatakse ventilatsiooni intensiivsuse suurendamise ja vähendamise teel looduse järgi modelleeritud õhuvool. PAE 35 HEPA-d saab kasutada ka puhta 3-käigulise ventilaatorina, sõltumata õhkjahutusest.

Lisaks eemaldatakse tänu ülitõhusale HEPA-filtrile siseõhust kuni 95% õietolmust, viirustest, bakteritest, tolmulestade jääkidest, hallitusseente eostest ja muudest õhus levivatest saasteainetest. Õhu puhastamist tugevdab lisaks ionisatsioon. Tulemuseks on meeldivalt jahe, puhas ja optimaalselt niisutatud siseõhk suhteliselt madalate kasutuskuludega. Vaid 85-vatise energiatarbimisega PAE 35 HEPA kulutab vaid murdosa kliimasüsteemi elektrikuludest.

Et seade toimiks jahutina, tuleb kasutada külma vett ja jääkuubikuid. Niisutina kasutades, valage seadmesse toasooja vett.

Looduslikult puhas aurustav jahutus – ilma kemikaalide ja tüütute voolikuteta

Erinevalt tavalistest kliimaseadmetest jahutab õhujahuti ilma keemiliste külmutusaineteta. Lisaks ei vaja PAE 35 HEPA akna külge õhku eemaldavat voolikut. Selle asemel kasutab universaalseade oma jää- või külmaveetäidise loomulikku aurustusjahutust kombineeritud õhu jahutamiseks ja puhastamiseks, et jahutada soojendatud ruumiõhku ja puhuda see värske külma õhuna ruumi kolme valitava ventilatsioonitasemega ventilaatori kaudu. . Võimsa õhuvõimsusega 250 m³/h ja mahuka 6-liitrise tasemenäidikuga veepaagiga 4-ühes õhujahutit soovitatakse värskendavaks kasutamiseks kuni 20 m² või 50 m³ suurustes ruumides. PAE 35 HEPA-l on ka kuivatusfunktsioon, mis kaitseb kärgfiltrit, kui te seadet ei kasuta, ajal hallituse eest.

Ilma väljatõmbeõhuvoolikuta toimides saab transpordirullikute ja kandesangaga varustatud õhujahuti paindlikult tuppa või majja üles seada. Seda saab mugavalt juhtida IR-kaugjuhtimispuldi või intuitiivse juhtpaneeli kaudu.

Värviline õhukvaliteedi indikaator, mis näitab PM2,5 väärtust

PAE 35 HEPA kolmeastmeline õhukvaliteedi näidik muudab muidu nähtamatu õhukvaliteedi nähtavaks. Lisaks PM2,5 väärtuse numbrilisele kuvale (peente tolmuosakeste arv < 2,5 µm) näitab värviliste LED-tuledega optiline ekraan ümbritseva õhu puhtusastet:

Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastust reguleeritakse automaatrežiimis vastavalt õhukvaliteedile:

Roheline: hea õhukvaliteet PM2,5 väärtus 0–35
Kollane: keskmine õhukvaliteet PM2,5 väärtus 36–100
Punane: halb õhukvaliteet PM2,5 väärtus > 101

Mida PM2,5 tähendab?

PM2,5 on sissehingatavad peentolmuosakesed, mille läbimõõt on alla 2,5 µm. Väikese suuruse tõttu peetakse neid peenosakesi terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, südame-veresoonkonna süsteemi ja ajju, kus võivad sinna jääda ja kahjustusi tekitada. Projektis REVIHAAP jõudis WHO järeldusele, et tahked osakesed võivad põhjustada arterioskleroosi, mõjutada sündimust ja vallandada lastel hingamisteede haigusi.

Elus märgatavalt rohkem värskust, puhtust ja mugavust

Oma silmapaistva funktsionaalsusega kombineeritud seade PAE 35 HEPA on värskendav lahendus jahutamiseks ja ruumikliima parandamiseks nii suvel kui talvel.

Hügieeniliselt puhas õhk – HEPA õhupuhastus ionisatsiooniga

Siseõhk on harva puhas ja saasteainetevaba. Õietolm, allergeenid, aga ka peentolm ja patogeenid nagu viirused või bakterid saastavad õhku ja rikuvad meie tervist. PAE 35 HEPA tõhusa õhupuhastusfunktsiooniga saate iga päev hingata sisse hügieeniliselt puhast õhku. Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastust reguleeritakse automaatses õhupuhastusfunktsioonis vastavalt õhukvaliteedile ja see hoiab selle automaatselt ideaalses rohelises vahemikus. Kui eelfiltris eemaldatakse õhust jäme tolm,  loomakarvad, siis ülitõhus HEPA õhufilter filtreerib patogeensed peenosakesed ruumiõhust välja eraldusefektiivsusega 95%. Õhu puhastamise funktsiooni tugevdab õhu parandamiseks automaatne õhuionisatsioon ringi hõljuvad jämedad osakesed on staatiliselt laetud ja vajuvad maapinnale. Seejärel imetakse need õhujahuti õhuvooluga sisse ja püütakse õhufiltrisse.

Programmeeritud madalate elektrikulude jaoks – 24-tunnise taimeri funktsioon

Rahulikuks uneks – kohandatud ventilatsiooniga öörežiim

Magamine muutub veelgi mugavamaks madala müratasemega õhujahuti öörežiimiga, mis on spetsiaalselt kohandatud unevajadustele. Et saaksite mõnusa jahutusega uinuda ja öö läbi magada, vähendatakse PAE 35 HEPA ventilatsioonikiirust öörežiimis järk-järgult ja hoitakse mugaval tasemel kuni ärkamiseni.

Loomulikult tõhus jahutuspõhimõte

Erinevalt kliimaseadmetest ei kasutata õhujahutites keemilisi külmutusaineid. Jahutusprotsess toimub täiesti loomulikul teel, lisaks pole vaja ei väljalaskevoolikut ega keerulist paigaldust.

Mobiilne õhujahuti töötab loomuliku aurustusjahutuse põhimõttel. Teate seda omast kogemusest: kui puhute niiskele nahale, tunnete kohest jahutavat efekti, kuna aurustumisprotsess tõmbab soojuse ära. Õhkjahutite või õhujahutitega on sama lugu: Õhkjahuti sees on veega leotatud filtrimatt. Soe õhk suunatakse seadme tagant läbi märja filtrimati ja aurustudes jahtub. Nüüd jahedam õhk puhutakse seejärel ventilaatori abil tuppa.

Värskendusnõuanne: mida külmem on vesi, seda suurem on jahutusvõimsus. Kui asetate tarnekomplekti kuuluva jahutuspaki veepaaki, saate jahutusvõimsust veelgi suurendada. Seda täiendavat värskust saab saavutada ka jääkuubikutega.

Selgelt nähtava tasemenäidiku abil näete ühe pilguga, kas suures 6-liitrises paagis on ikka piisavalt vett, mida on kiire ja lihtne puhastada. Kui veepaak on tühi või ei ole piisavalt täidetud, lülitub töörežiim “õhkjahutus” välja 45 sekundi pärast. Seade annab akustilise hoiatustooniga märku, et veepaak vajab uuesti täitmist. Praktilisi klambreid veepaagi paika kinnitamiseks saab kasutada ka 1,80 m pikkuse toitekaabli hoidmiseks horisontaalasendis.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet ka tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Kuna kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 40 – 60% niiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Õhuniisutaja kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

PAE seeria õhkjahutid tagavad naha loomuliku jahutuse ja niisutuse – parandades samal ajal sisekliimat.

Eelised:

 • 4-ühes õhujahuti: õhkjahutus, HEPA õhupuhastus, õhuvärskendamine, õhu niisutamine
 • Väga tõhus õhupuhastustehnoloogia: eelfilter (loomakarvade, kohevuse ja tolmu vastu), HEPA filter (95% tõhusus peentolmu, bakterite, viiruste ja muude patogeenide vastu) ja täiendav õhuionisatsioon
 • Värviline õhukvaliteedi indikaator
 • Looduslik õhkjahutus läbi aurustusjahutuse kärgstruktuuriga
 • Võimalus töötada kaasasoleva jääpaki või jääkuubikutega jahutusvõimsuse suurendamiseks
 • Aurustusvõimsus 0,8 liitrit tunnis
 • 6-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Automaatne pöördefunktsioon (võnkumine) jaheda õhu ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Veepaagi kinnitusklambreid saab kasutada ka toitejuhtme praktiliseks hoidmiseks
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • Kolm puhuritaset
 • 24-tunnise taimeri funktsioon automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks
 • Filtri kuivatusfunktsioon
 • Automaatne väljalülitus 15 tunni pärast
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatavale käepidemele ja transpordiratastele
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks! Suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja
 • Vaikne töö
Õhu maht
Tase max [m³/h] 250
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 8
Ventilaator
aksiaalne +
radiaalne
puhuri tasemed 3
aurustumisvõime
max [l/h] 0.8
jahutuskeskkond
jahutuskeskkond Õhk
Keskkonnatingimused
Minimaalne temperatuur [°C] 5
Maksimaalne temperatuur [°C] 43
veepaak
Sisu asukohas [l] 6
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50Hz
Energiatarve [W] 85
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/16
kaabli pikkus [m] 1.8
helitasemed
kaugus 1 m [dB(A)] 56
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 255
Laius (ilma pakendita) [mm] 310
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 670
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 6.5
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
funktsioonid ja seadmed
ülekuumenemise kaitse
Võimalus töötada külmpakkidega
ventilatsiooni funktsioon
õhuvärskendamise funktsioon
õhkjahutusfunktsioon
reguleeritav väljalaske suund
kiikumisfunktsioon
Filtri vahetamise indikaator
Filtri lähtestamine
veetaseme indikaator
Hoiatussignaal, kui veepaak on tühi
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
öörežiim
ionisatsioon
õhukvaliteedi näitaja
õhu puhastamine
Filtri kuivatusfunktsioon
Arukas õhupuhastus
energiasäästurežiim
automaatne väljalülitamine 15 tunni pärast
taimeri funktsioon
Väljalülitusaeg eelvalitav
õhufilter
kärgstruktuuri filter
HEPA filter
filter Filtri efektiivsus HEPA filter 95%
liikuvus
Käsipiduritega plastikust transpordirullikud
süvistatavad käepidemed

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!