Tippklassi Õhupuhastaja Jonix Minimate külmplasma tehnoloogia viiruste vastu 200m2

7,129.00 km-ta 5,843.44

JONIX CUBE on seade, mis desinfitseerib siseõhku, eemaldades viirused, bakterid, hallituse, allergeenid ja lõhnad. Seade kasutab arenenud külma plasmatehnoloogiat, mis on praegu kõige ohutum ja tõhusam viis igat tüüpi saaste eemaldamiseks.

Ionisatsiooni nähtusel põhinev külmplasmatehnoloogia suudab koroonaviiruse suletud keskkonnas poole tunniga lagundada kuni 99,9%. Seda kinnitab praegu avaldatav uuring, mille viis läbi Padua ülikooli Andrea Crisanti meeskond.

 

Tarneaeg 3 nädalat.

Kirjeldus

JONIX Minimate

Desinfitseerib siseõhku, eemaldades viirused, bakterid, hallituse, allergeenid ja lõhnad.

SARS-CoV-2 – TÕHUSUSE ARUANNE – Kvantitatiivne analüüs suspensioonis virutsiidse toime hindamiseks SARS-CoV-2 viiruse vastu.

Seade kasutab arenenud külma plasmatehnoloogiat, mis on praegu kõige ohutum ja tõhusam viis igat tüüpi saaste eemaldamiseks.

Tehnoloogia Jonix Cube kasutab täiustatud oksüdeerimisprotsessi MITTERMILISE PLASMA – toatemperatuuril tekkiva füüsikalise nähtuse – põhjustatud õhu saastest puhastamiseks. Külm plasma on ioniseeritud gaas, mis koosneb erinevatest elektriliselt laetud osakestest: orgaanilise ja keemilise päritoluga ioonidest, aatomitest ja molekulidest, mis põrkuvad üksteisega kokku, tekitades oksüdeeruvaid liike. Seda peetakse saasteainete oksüdeerimise ja lagundamise kõige ohutumaks protsessiks; protsess on sanitaarravi nõuete kohaselt skaleeritav. NTP-tehnoloogiaga (Non-Thermal Plasma) õhu desinfitseerimise seadmeid Jonix MATE ja MINIMATE kasutatakse õhu ja pindade desinfitseerimiseks ja saastest puhastamiseks igas keskkonnas, mis nõuab kõrgeid hügieeninõudeid.

Kasutusala:

VETERINAAR ASUTUSED

KONTORID

MEDITSIINI ASUTUSED

Külma plasmaga õhupuhasti – filtritega G4, H 9/13 JA F7
desinfitseerib õhu ja pinna

Itaalia Padua laboris testitud tehnoloogia, mille on välja töötanud Paduas asuva ettevõtte HiRef Spa ja Pisa Archa laborite asutatud idufirma Jonix.

Ionisatsiooni nähtusel põhinev külmplasmatehnoloogia suudab koroonaviiruse suletud keskkonnas poole tunniga lagundada kuni 99,9%. Seda kinnitab praegu avaldatav uuring, mille viis läbi Padua ülikooli Andrea Crisanti meeskond.

Toatemperatuuril tekkiv füüsikaline nähtus kasutab õhku, muutes selle ioniseeritud gaasiks (külmaks plasmaks), mis koosneb erinevatest elektriliselt laetud osakestest: elektronid, ioonid, aatomid ja molekulid, mis üksteisega kokku põrkavad, tekitavad oksüdeeruvaid aineid, mis on võimelised lenduvaid orgaanilisi ühendeid lagundama, nagu bakterid ja viirused.

Õhu ja pindade ionisaator JONIX

Külmaplasma tehnoloogia (mitte termiline plasma) on tänapäeval maailmas kõige arenenum. Seda kasutatakse õhu-, pinna- ja toiduainete desinfitseerimisel, meditsiinis, põllumajanduses, NASA kasutab seda tehnoloogiat kosmosemoodulite õhufiltrites.

Madala temperatuuriga tasakaalustamata atmosfääriõhu gaaslahendusplasma sisaldab laetud ioone ja elektrone, neutraalseid aatomeid, molekule ja ultraviolettkiiri. Iooni rekombinatsiooni tulemusena moodustuvad hüdroksiidioonid (HO2-) või hüdroksiidplasma. See aktiivne osake reageerib BAKTERIA ja VIIRUSTE bakterivalguga ning hävitab selle. Struktuur keemilised ühendid (tolueen, atseetaldehüüd, formaldehüüd), LÕHNAD ja allergeenide sarnaselt hävitatakse.

Jonix MATE ja MINIMATE on mobiilsed õhufiltreerimis- ja -puhastusseadmed. Biotsiidne aktiivsus ja saasteainete neutraliseerimine toimub maksimaalselt 60 minuti jooksul pärast seadme käivitamist. Pidev töö takistab tegevuste käigus tekkivate saasteainete levikut; see loob ka mikrokliima ja mugavuse, mis aitab vähendada tööga seotud stressi töökoha tervise kaitse ja edendamise seisukohast.

Jonix MATE on kompaktse disainiga ja hõivab väikese kapi ruumi, et paremini keskkonda integreeruda. Jonix Mate ja Minimate on kõige keskkonnasõbralikumad süsteemid õhu puhastamiseks. Need sobivad ideaalselt keskkondadesse, kus on vajalik hõljuva tolmu absoluutne filtreerimine ja bakterite saastest puhastamine õhus ja pindadel. Nad ei kasuta mingeid kemikaale ega tekita kahjulikke jäätmeid. Neid saab kasutada inimeste juuresolekul, et tagada keskkonna pidev puhastamine. Alternatiivina saab neid kasutada ruumide kiire saastest puhastamise vahendina. Jonix Mate ja Minimate filtreerivad õhu absoluutsel viisil; nad puhastavad seda ja viivad selle pidevalt keskkonda: see võimaldab vähendada tsentraliseeritud süsteemide abil töödeldava õhu mahtu, vähendades seeläbi energiakulusid.

JONIX Minimate
mõõdud, mm:  560x460x1060
Kaal, kg: 65
Õhuvool, m3 / h:  400-2000
W: 600 Lisafiltrid G4, F7, H13
Garantii:  24 kuud.

Õhupuhastid – ioniseerijad NTP – küllastab keha hapnikuga

  • Kahjutud antiallergilised õhkuioniseerijad
  • NTP õhupuhastid ravivad põletikku – NASA uuring
  • Eksklusiivne siseruumides desinfitseerimine – parandab õhu kvaliteeti
  • NTP õhupuhastid soodustavad taimede kasvu

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!