Allahindlus!

Tippklassi Õhupuhastaja LightAir Evolution kuld kuni 50m²

Original price was: 549.00€.Current price is: 529.00€. km-ta 433.61

Filtrivaba, ioniseeriv õhupuhasti LightAir IonFlow Evolution kuld

Svenska LightAir toodab tõhusaid, vaikseid ja kaasaegseid, ainulaadse disainiga õhupuhasteid. Need sobivad nii kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, koolieelsetesse lasteasutustesse kui ka muudesse siseruumidesse.

Kirjeldus

Filtrivaba, ioniseeriv õhupuhasti LightAir IonFlow Evolution kuld

Svenska LightAir toodab tõhusaid, vaikseid ja kaasaegseid, ainulaadse disainiga õhupuhasteid. Need sobivad nii kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, koolieelsetesse lasteasutustesse kui ka muudesse siseruumidesse.

Õhupuhastid LightAir eemaldavad õietolmu, suitsu, allergeenid, baktereid, viirused, hallituse eosed, tolmu ja palju muud. 90% õhus olevatest osakestest on väiksemad kui PM0,1. Need osakesed on tervisele kõige kahjulikumad ja neid on kõige raskem eemaldada. LightAiril on ainulaadne tehnoloogia, mis vähendab õhust kõige väiksemaid osakesi tõhusalt, kuni suuruseni PM0.007.

Tõeliselt ainulaadsel ja uuenduslikul viisil puhastab see õhku ennekõike väikseimatest osakestest, mis on meie tervisele kõige ohtlikumad.

 1. LightAir IonFlow patenteeritud ionisatsioonitehnoloogia genereerib sekundis miljardeid elektrone, mis muundatakse negatiivseteks ioonideks.
 2. Negatiivsed ioonid laadivad õhku osakesi, nagu viirused, bakterid, heitgaasid, õietolm, allergeenid jne, negatiivselt.
 3. Kui osakesed on negatiivselt laetud, tõmbab neid positiivse laenguga kollektor, mis toimib osakeste jaoks väga suure magnetina.

Pildiotsingu lifeair gold tulemus

Hävitab 97% viirustest

Õhupuhasti LightAir IonFlow on teie parim kaitse õhu kaudu levivate viiruste ja bakterite vastu. Gripi, külmetushaiguste ja muude nakkuste vastu. Seitse aastat kestnud teadusuuring Karolinska instituudis tõestab, et IonFlow hävitab 97% juba õhus olevatest viirustest ja vähendab seeläbi nakkuste levikut.

IonFlow õhupuhasti 5 peamist eelist:

Õhupuhasti LightAir IonFlow puhastab õhku tõhusalt õhus olevatest väikseimatest ja kahjulikumatest osakestest nagu viirused, bakterid, heitgaasid, tolm, õietolm, suits, allergeenid jne.
On teaduslikult tõestatud, et LightAir IonFlow kahjustab juba õhus olevaid viiruseid ja takistab tõhusalt viiruste levikut. Seetõttu võib seda pidada parimaks õhupuhastiks astma, KOK-i, rasedatele, imikutele, vanadele ja haigetele inimestele, keda peetakse nakkustele kõige vastuvõtlikumaks
Kuna müratase on ainult 21 dB (A), võrreldes tüüpiliste filtripõhiste HEPA õhupuhastide 35–80 dB (A) tasemega, ei kuule IonFlow õhupuhastiid tavalises kodu- ega töökeskkonnas üldse.
Pole asendatavaid kalleid filtreid. Selle asemel on sellel osakeste koguja, mida saate vees kergesti puhtaks pesta, mis on hea nii teie rahakotile kui ka keskkonnale.
LightAir IonFlow ainulaadne ja uuenduslik tehnoloogia genereerib väga suure hulga negatiivseid ioone, tekitamata kõrvalsaadusena osooni.

Jõudlus

Rootsi tehniliste uuringute instituut (SP) on testinud mitmeid turuliidreid õhupuhastajaid, sealhulgas LightAir IonFlow, nende võime puhastada õhku väikestest põlemisosakestest. Testiga kontrollitakse, kas LightAir IonFlow puhastab tõhusalt õhku ja eemaldab peaaegu kõik õhus leiduvad osakesed. Tegelikult on see nii tõhus, et suudab konkureerida ühe parima turul oleva HEPA filtril (COWAY) põhineva õhupuhastiga.

Mitmete riiklike katseinstituutide, näiteks SP Rootsis ja VTT Soomes, katsearuanded on tõestanud, et LightAir IonFlow on osoonivaba. Osoon on alati olnud ionisatsiooni negatiivne kõrvalmõju, mis tähendab, et mida suurem on ioonide tootmine, seda suurem on osooni väärtus. Fakt, et tuleb järgida osooni piirväärtust, on turule viinud palju ebatõhusaid ionisaatoreid. LightAir on meie teada ainus ja esimene tootja, kellel on õnnestunud see probleem lahendada, ning suudab genereerida ilma osoonita äärmiselt suures koguses negatiivseid ioone.

Lisateave tootja kohta

Rootsi LightAir toodab tõhusaid, vaikseid ja kaasaegse, ainulaadse disainiga õhupuhastiid. Need sobivad nii kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, koolieelsetesse lasteasutustesse kui ka muudesse siseruumidesse.

Õhupuhastid LightAir eemaldavad õietolmu, suitsu, allergeene, baktereid, viirusi, hallituse eoseid, tolmu ja palju muud. 90% õhus olevatest osakestest on väiksemad kui PM0,1. Need osakesed on tervisele kõige kahjulikumad ja neid on kõige raskem eemaldada. LightAiril on ainulaadne tehnoloogia, mis vähendab õhust kõige väiksemaid osakesi tõhusalt, kuni suuruseni PM0.007.

Õhupuhasti LightAir IonFlow puhastab õhku ionisatsiooniga. Tooted sobivad kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, koolieelsetesse lasteasutustesse ja muudesse sisekeskkondadesse ning vähendavad tõhusalt õhus levivate osakeste, näiteks õietolmu, heitgaaside, suitsu, allergeenide, bakterite, viiruste, hallitusseente eoste, peentolmu jms kuni 0,007 PM (nanoparikleid).

Õhupuhasti Lightair IonFlow on saadaval viiel erineval mudelil:

 • Evolution – laua- / põrandamudel
  Elegantsed hõbedased kollektorid ja halli ioontoru. Sinine tuli jalas. Kõrgus 56 cm. Soovitatav ruumi suurus: <50 m². Kaal: 2,7 kg.
 • Evolution Gold – laua- / põrandamudel
  Ilus kuldvärviline kollektor ja beež ioontoru. Sinine kaunistusvalgus jalas. Kõrgus 56 cm. Soovitatav ruumi suurus: <50 m². Kaal: 2,7 kg.
 • 500 Style põrandamudel
  Stiilne, hõbedast värvi kollektor ja halli ioontoru. Sinine kaunistusvalgus jalas. Kõrgus 66 cm. Soovitatav ruumi suurus: <50 m². Kaal: 2,8 kg.
 • Signature – põrandamudel
  Eksklusiivne merevaigukollektor ja ioontoru puidu imitatsioonis. Jalas olev merevaigukollane kaunistusvalgus, mis jätab sooja mulje. Kõrgus 66 cm. Soovitatav ruumi suurus: <60 m². Kaal: 2,8 kg.
 • 500C – lakke riputamiseks
  500C on riputatud lakke ja on seetõttu ideaalne valik piiratud ruumi ja keskkonnaga ruumides, kus seda vajate – näiteks koolides, koolieelsetes lasteasutustes, meditsiinikliinikutes jne. Soovitatav ruumi suurus: <50 m². Kaal: 2,2kg.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!