Allahindlus!

Antiallergiline õhupuhastaja Coway Classic 264 m³/h komplekt

Original price was: 729.00€.Current price is: 639.00€. km-ta 523.77

Coway Classic AP-1018F on uudseim õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli Coway AP-1008CH  edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegsuse ja stiili tunnentusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalse kasu.

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Õhupuhastaja Coway Classic AP-1018F

Garantii 5 aastat

Coway Classic AP-1018F on uudseim õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli Coway AP-1008CH  edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegsuse ja stiili tunnentusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalse kasu. Luba õhupuhastaja Coway Classic hoolitseb Sinu ja sind ümbritsevate inimeste eest. Omades õhupuhastajat Coway Classic oma kodus või kontoriruumis, võid sa julgelt demonstreerida kaunist disaini ja loomulikult julgust hoida oma õhk looduslikult puhtana.

Õhupuhasti
Pro Air

Rootsis enim müüdud koduseade.

Õhupuhasti Coway Classic AP-1018F omab samasuguseid omadusi nagu Coway 1008CH. See hoiatab Sind, kui on aeg filtreid vahetada. Õhupuhasti Coway Classic´ul on kolm filtrit,  et tagada Sulle parim tulemus õhupuhastamisel. Teine uudsus on see, et Coway Classicil on lapse turvlukk. Nii saad kindel olla, et õhupuhastaja teeb turvaliselt oma tööd, ilma et keegi katkestaks puhta õhuvoolu Sinu kodus.

Kui julged, vaata milleks see kaunis ja tõhus õhupuhastaja võimeline on – loomulikult keegi ei pahanda, kui sa armud esimesest silmapilgust. Sa ei ole ainus.

Coway Classic AP-1018F on soovitatav Asthma Allergy Nordic’i poolt.

See tähendab, et mitmed kaasatud teadlased ja tehnikud on läbi katsete ning esitatud kriteeriumite andnud Ashma Allergy Nordic märgistuse, mida pelgalt ilu pärast ei jagata. Põhjamaades tähendab see turvalisust ja kindlust, et õhupuhastaja töötab täpselt nii nagu COWAY on seda lubanud. 

2019 aasta aprillis otsustas Asthma Allergy Nordic, et õhupuhastaja Coway Classic AP-1018F vastab karmidele kriteeriumitele, ehk Taani Norra ja Rootsi  allergialiidud soovitavad antud õhupuhastajat, kui kontrollitud ja tingimustele vastavat seadet.

ECARF on sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Keskus (ECARF), ka sealt omab seade sertifikaati. Rohkemat usaldust saada on praktiliselt võimatu.  Coway Classic 1018F õhupuhastaja, sobib kõigile, kuid on ka hea abimees allergia ja astma käes kannatavale inimesele.

ECARF on Euroopa kvaliteedimärk (allergiauuringute fondi Euroopa keskus), mis on oluline neile, kes kannatavad astma ja allergia all. ECARF kasutab toodete hindamiseks ja testimiseks erinevaid kriteeriume ning need kriteeriumid on välja töötanud sõltumatu komisjon, mis koosneb 15 rahvusvahelisest tehnikust ja teadlastest.

Õhukvaliteedi indikaator – luba endale teadmist, milline on sinu kodu või kontori õhukvaliteet. Sulle on ju tähtis, mida sa igapäevaselt hingad või mida hingab sinu pere.

LED-indikaator (õhu puhastaja keskel olev ring) annab reaalajas teavet õhukvaliteedi kohta ruumis, kasutades erinevaid värve õhusaaste taseme tuvastamisel. Sinine puhta õhu jaoks, roheline kergelt saastunud õhu jaoks, kollane reostunud õhu ja punase õhu korral. Aga luba õhupuhastaja  tuleb talle antud ülesandega ise toime automaatika režiimis.

Õhupuhastaja automaatrežiim

Õhupuhastaja õhuvoolu kiirust reguleeritakse automaatselt hetkelise õhukvaliteedi järgi. Soovitame alati Sulle, et Coway Classic oleks automaatrežiimis, mis on kõige ökonoomsem, praktilisem ja tõhusam.

Eco režiim

Kui soovite õhu puhastamist vaikselt töötades ning minimaalset energiatarbimist, saate Coway Classic’u käsitsi seadistada Eco-režiimi. Nii saad keskenduda vaikuses oma tööle või õpingutele või siis lugeda oma lemmikraamatud looduslikult puhtas õhus.

Puhkerežiim

Kui Coway Classic 1018F on automaatrežiimis ja ruum muutub pimedaks, läheb õhupuhastaja puhkerežiimi. Õhupuhastaja läheb säästurežiimi ja õhukvaliteedi indikaatorite tuled kustuvad, mis tähendab, et Coway Classic´u sobib segamatult Sinu magamistuppa häirimata und ning lubades sul veeta öö puhtas õhus ja loomulikult puhta voodipesuga. Kui tuba läheb valgeks, siis lülitab õhupuhastaja ennast automaatrežiimile ning taastub õhupuhasti normaalne töö. See on mugav ja lubab sul hommikut nautida pikalt koos maitva kohviga.

Lapselukk

Tahad olla kindel lapse turvaliseses ja ohutuses, see on lihtne. Lihtsalt lülita sisse lapselukk.

Automaatne peatamine

Kui esipaneel eemaldatakse filtrite avamiseks, peatub Coway Classic 1018F  oma töö automaatselt. See on mõeldud Sinu pere turvalisuse tagamiseks. Coway poolt on kõik detailid läbimõeldud. Sellepärast on Coway tooted maailmas esimesel kohal.

Kolmeastmeline filtrisüsteem

Coway Classic´ul on eelfilter, mis eemaldab õhust karvakesed ja suurema tolmu. Seda tuleks regulaarselt puhastada ning veega loputada, seda ei ole vaja vahetada. Eelfiltrist järgmine on aktiivsöefilter, mis koosneb granuleeritud kujul aktiivsöest. Filtreerib ruumist lõhnad ja eemaldab kemikaalid. Tõhus HEPA filter eemaldab bakterid, mikroosakesed, hallituse eosed, lestad, õietolmu ja muud kahjulikud osakesed. HEPA-filtrit vahetatakse iga 12 kuu järel.

Filtri vahetamise indikaator

LED-lamp ja helisignaal näitavad, millal on aeg filtreid Coway Classic 1018F-s vahetada. Pärast filtri vahetamist tuleb indikaator ja häire lihtsalt nupuvajutusega nullida.

Osakeste andur

Coway 1018F-il on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt siseruumi õhukvaliteeti. Automaatrežiimis töötab ventilaator vastavalt osakeste sensorile tuvastatud õhukvaliteedile. Osakeste anduri tundlikkust saab seadistada 3 erinevas režiimis (kõrge, keskmine või madal).

Ökonoomne ja vaikne

Maksimaalse võimsusega 38W (Turbo ventilaatori kiirusel) on Coway Classic’i kasutamine äärmiselt ökonoomne ja keskkonnasõbralik.

Maksimaalse õhupuhastamise tase

Võimsal, kuid vaiksel ventilaatoril on Coway Classicil 4 erinevat kiirust. õhupuhasti saab ventileerida 4,4 m³ õhku minutis (264 m³ õhku tunnis). Konverteeritud ruumi, mille tavaline lae kõrgus on 240 cm, tähendab see, et Coway Classic saab puhastada kogu õhku 2 korda tunnis 35 m² elamispinnal.

Õhupuhastaja sobib:

  • magamistuppa
  • lastetuppa
  • juuksurisse
  • küünetehniule
  • elutuppa
  • väiksemasse kontoriruumi
  • allergikule
  • astmaatikule
  • tervise eest hoolitsevale inimesele

Võimas filtreerimissüsteem 0,02 ㎛ peenosakeste eemaldamine 99,9% Coway kolmeastmeline diferentseeritud filtrisüsteem vähendab ruumi õhus ülipeent tolmu ja lõhnaosakesi, et hoida siseõhk puhas.

1 Testitud 0,3 ㎛ kaaliumkloriidi osakeste filtreerimiseks

2 Testitud 5 erineva aine eemaldamise tõhusust: ammoniaak (NH3) / äädikhape (CH3COOH) / atsetaldehüüd (CH3CHO) / ​​tolueen (C7H8) / formaldehüüd (HCHO)

3 Testitud 0,3 ㎛ kaaliumkloriidi osakeste filtreerimist 32 MPM juures 

ÕHUPUHASTAJA TEHNILISED ANDMED

Mudel AP-1018F
Ruumi max suurus 35 m²
Max õhuvool 264 m³/h
Energiatarve 38 W
Max müra 47,4 dB (A)
Vooluvõrk 230V, 50Hz
Garantii 2 aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!