Tippklassi Õhupuhastaja LightAir Ion Flow 500C ionisaator kuni 50m²

519.00 km-ta 425.41

LightAir IonFlow 500C, lakke riputatav õhupuhasti

See on ideaalne valik, kui põrandapinda on vähe või disaini mõttes sobib õhupuhastaja lakke. Suurepärane lahendus lasteaedadesse, koolidesse, ettevõtetesse või muudesse avalikke kohtade Tarbeks, kus te ei soovi, et keegi õhupuhastit puudutaks.

Kirjeldus

LightAir IonFlow 500C, lakke riputatav õhupuhasti

See on ideaalne valik, kui põrandapinda on vähe või disaini mõttes sobib õhupuhastaja lakke. Suurepärane lahendus lasteaedadesse, koolidesse, ettevõtetesse või muudesse avalikke kohtade Tarbeks, kus te ei soovi, et keegi õhupuhastit puudutaks.

Seda on lihtne üles riputada ja paigaldada. Reguleeritava kõrgusega, et see sobiks kõigi lae kõrgustega ja oleks hõlpsasti puhastatav.

LifeAir IonFlow 500 on väga tõhus, vaikne, filtrivaba, osoonivaba, energiasäästlik, kasutajasõbralik, stiilne ja ökonoomne. See puhastab pindalaga kuni 50 m 2 .

Tõeliselt ainulaadsel ja uuenduslikul viisil puhastab see õhku ennekõike väikseimatest osakestest, mis on ka meie tervisele kõige ohtlikumad.

  1. LightAir IonFlow patenteeritud tehnoloogia genereerib sekundis miljardeid elektrone, mis muundatakse negatiivseteks ioonideks.
  2. Negatiivsed ioonid laevad õhus ooevaid osakesi negatiivselt, nagu viirused, bakterid, heitgaasid, õietolm, allergeenid jne.
  3. Kui osakesed on negatiivselt laetud, tõmbab neid positiivse laenguga kollektor, mis toimib osakeste jaoks väga suure magnetina.

 

Õhupuhastaja hävitab 97% viirustest

Õhupuhasti LightAir IonFlow on teie parim kaitse õhu kaudu levivate viiruste ja bakterite põhjustatud gripi, külmetushaiguste ja muude nakkuste vastu. Seitse aastat kestnud teadusuuring Rootsi Karolinska instituudis tõestab, et IonFlow hävitab 97% juba õhus olevatest viirustest ja vähendab tõhusalt nakkuste levikut.

IonFlow õhupuhasti 5 peamist eelist:

Õhupuhasti LightAir IonFlow puhastab õhku tõhusalt õhus olevatest väikseimatest ja kahjulikumatest osakestest nagu viirused, bakterid, heitgaasid, tolm, õietolm, suits, allergeenid jne.
On teaduslikult tõestatud, et LifeAir IonFlow kahjustab juba õhus olevaid viirusi ja takistab tõhusalt viiruste levikut. Seetõttu võib seda pidada parimaks õhupuhastiks astma, KOK-i, rasedatele, imikutele, vanadele ja haigetele inimestele, keda peetakse nakkustele kõige vastuvõtlikumaks
Kui müratase on ainult 21 dB (A), võrreldes tüüpiliste filtripõhiste HEPA õhupuhastite 39–56 dB (A) tasemega, ei kuule IonFlow õhupuhastiid tavalises kodu- ega töökeskkonnas üldse. Võrdluseks – 45 dB peetakse igapäevast tegevust takistavaks ja segavaks.
Puuduvad kallid filtrid, mis asendaksid osakeste kogujat, mille pesete lihtsalt puhta veega, mis on hea materjaalselt kui ka keskkonnale.
LightAir IonFlow ainulaadne ja uuenduslik tehnoloogia genereerib väga suure hulga negatiivseid ioone, tekitamata kõrvalsaadusena osooni.

Jõudlus

Rootsi tehniliste uuringute instituut (SP) on testinud mitmeid turuliidrite õhupuhastajaid, sealhulgas LightAir IonFlowd ning nende võimet puhastada õhku väikestest põlemise tagajärjel tekkinud osakestest (auto heitgaasid jne). Testiga kontrolliti, kas LightAir IonFlow puhastab tõhusalt õhku ja eemaldab praktiliselt kõik õhus leiduvad osakesed. Tegelikult on see nii tõhus, et suudab konkureerida ühe parima turul oleva HEPA filtril põhineva õhupuhastiga, segamata suure müra, suure energiakulu ja kulukate filtrite soetusega hilisemalt.

Mitmete riiklike katseinstituutide, näiteks SP Rootsis ja VTT Soomes, katsearuanded on tõestanud, et LightAir IonFlow on osoonivaba. Osoon on alati olnud ionisatsiooni negatiivne kõrvalmõju, mis tähendab, et mida suurem on ioonide tootmine, seda suurem on osooni väärtus. Fakt, et tuleb järgida osooni piirväärtust, on turule viinud palju ebatõhusaid ionisaatoreid (näiteks Stadler From seeria mudel Viktor). LightAir on meie teada ainus ja esimene tootja, kellel on õnnestunud see probleem lahendada, ning suudab genereerida ilma osoonita äärmiselt suurtes kogustes negatiivseid ioone.

Pildiotsingu lifeair ionflow 500c tulemus

Rohkem infot tootja kohta

Svenska LightAir toodab tõhusaid, vaikseid ja kaasaegse ning ainulaadse disainiga õhupuhasteid. Need sobivad nii kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, koolieelsetesse lasteasutustesse kui ka muudesse siseruumidesse.

Õhupuhastid LightAir eemaldavad õietolmu, suitsu, allergeene, baktereid, viirusi, hallituse eoseid, tolmu ja palju muud. 90% õhus olevatest osakestest on väiksemad kui PM0,1. Need osakesed on tervisele kõige kahjulikumad ja neid on kõige raskem eemaldada. LightAiril on ainulaadne tehnoloogia, mis vähendab õhust kõige väiksemaid osakesi tõhusalt, kuni suuruseni PM0.007.

Tooteseeria firmalt LightAir

Õhupuhasti LightAir IonFlow puhastab õhku ionisatsiooniga. Tooted sobivad kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, koolieelsetesse lasteasutustesse ja muudesse sisekeskkondadesse ning vähendavad tõhusalt õhus levivate osakeste, näiteks õietolmu, heitgaaside, suitsu, allergeenide, bakterite, viiruste, hallitusseente eoste, peentolmu jms kuni 0,007 PM (nanoparikleid).

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!