Allahindlus!

Coway Aqua Flow ja Classic komplekt viiruste vastu

Original price was: 1,390.00€.Current price is: 799.00€. km-ta 654.92

Looduslik niisutus – piisa suurus on oluliselt väiksem, kui muudel niisutussüsteemidel. Looduslik niisutamine on inimese hingamisteede jaoks ohutu. Osakesed suurusega 0,1 nm ei kanna edasi viiruseid, baktereid ega katlakivi. Tunne ennast turvaliselt koos Coway-ga.

Coway Classic AP-1018F on uudseim õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli Coway AP-1008CH  edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegsuse ja stiili tunnentusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalse kasu.

Laost otsas

Kirjeldus

Õhupuhastajate komplekt – Coway Aqua FlowNeW ja Coway Classic

Kombineeritud Coway Aqua Flow õhupuhastaja / õhuniisutaja

Uus õhupuhastaja niisutaja  AguaFlow

Coway õhupuhastraja õhuniisutaja APMS-0815C on ainulaadne õhupuhasti, mis mitte ainult ei puhasta õhku tõhusalt, vaid võib ka niiskust lisada ruumi, milles õhupuhasti on. Coway APMS-0815C on mõeldud peamiselt magamistubade jaoks, kuid sobib suurepäraselt ka teiste maja ruumide jaoks. Coway APMS-0815C teeb suurt vahet ka kontoris, kus sageli on probleeme halva õhukvaliteediga koos kuiva õhuga. 

Hoolimata kompaktsest konstruktsioonist suudab Coway AP-0815C puhastada õhuhulka kuni 270 m³ / tunnis. Ruutmeetri pindalaks ümberarvutatuna tähendab see, et tavalise lae kõrgusega umbes 56 m² suurusel elamispinnal saab see kogu õhku muuta kaks korda tunnis. Coway APMS-0815C suudab niisutada kuni 450 ml / tunnis ja sellel on veepaak, mis mahutab 2,3 liitrit vett.

Coway APMS-0815C-l on kõik Cowayle iseloomulikud nutikad funktsioonid. Sellel on valgusandur, mis tähendab, et kui seade töötab automaatrežiimis, aktiveerub unerežiimi funktsioon automaatselt, kui ruumis lülitatakse valgustus välja ning seade töötab vaikses režiimis. Võite ka välja lülitada väikesed LED-id, mis näitavad töörežiimi seadme ülaosas. Unerežiimi funktsioon tähendab, et APMS-0815C sobib hästi ka magamistuppa või muudesse ruumidesse, kus peaks olema vaikne ja pime. Õhupuhasti annab alarmi, kui on aeg vahetada filter (HEPA-filter ja aktiivsöe filter). Lihtsa nupuvajutusega saate õhupuhasti all põlema hämara lambi. Selle lambiga luuakse ruumi meeleoluvalgustus.

Coway APMS-0815C on varustatud filtrikomplektiga, mis sisaldab eelfiltrit, lõhna eemaldamise filtrit, mis koosneb aktiivsöest graanulites ja ülitõhusast HEPA filtrist. Lisaks on kaasas niisutamiseks mõeldud filter. Selle filtrikombinatsiooniga elimineeritakse 99,5% kõigist õhus olevatest osakestest kuni 0,3 mikromeetrini (um).

Niisutamise loob looduslik aurustussüsteem. Õhk imetakse õhupuhastisse ja tõmmatakse läbi kolme õhupuhasti filtri. Seejärel läbib kuiv ja puhas õhk niiske veefiltri ja õhk muutub loomulikult niiskemaks. Maksimaalne ruumi pind, mida õhupuhasti saab niisutada, on umbes 25 ruutmeetrit.

Coway APMS-0815C – tootekirjeldus

Õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator annab reaalajas teavet õhu kvaliteedi kohta, vahetades 4 erinevat värvi.

Autorežiim – parim ja ökonoomsem töörežiim, kus ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt valitseva õhukvaliteedi järgi.

Puhkerežiim – töötab automaatselt, kui APMS-0815C töötab automaatrežiimis. Kui ruum muutub pimedaks, reageerib õhupuhasti valgusandur ja aktiveeritakse unerežiim. Õhukvaliteedi indikaator kustub ja ventilaator läheb ülivaikseks. Puhkerežiim võimaldab õhupuhasti paigutada magamistuppa.

Hääletu režiim – valige see režiim ülivaikseks tööks ja lisaks tarbib õhupuhasti ainult umbes 5 W, mis on väga ökonoomne ja keskkonnasõbralik töörežiim.

Turbo režiim – valige see režiim suure efektiivsusega energia saamiseks, kui soovite õhku kiiresti ventileerida ja ringlema ning saada maksimaalset niiskust.

Automaatne seiskamine – kui esipaneel eemaldatakse, peatub APMS-0815C.

3-astmeline filtrisüsteem – Coway APMS-0815C-l on kolm filtrit, mis koos kõrvaldavad 99,5% kõigist osakestest kuni 0,3 mikromeetrini (µm). Eelfilter võtab kinni karva- ja tolmulestad ning seda ei pea asendama. Eelfiltri taga on aktiivsöe deodorantfilter graanulitena, mis kõrvaldab lõhnad, toidu, sigaretisuitsu, auto heitgaasid ja muud tüütud lõhnad. Kõige otsas on HEPA-filter.

Filtrivahetuse indikaator – APMS-0815C annab märku, kui on aeg aktiivsöe filter ja HEPA filter välja vahetada. Alarm lähtestatakse seadme ülaosas oleva lihtsa nupuvajutusega. Deodorandi ja HEPA filtrid tuleb tavapärase kasutamise ja uute filtrikomplektide korral välja vahetada umbes iga 12 kuu tagant

Seeria                                                         APMS-0815C

Soovituslik ruumala                                                270 m³ / h

HEPA filter                                                                 jah

Kõrgus                                                                          515 mm

Laius                                                                          411 mm

Sügavus                                                                       272 mm

Kaal                                                                        10 kg

Noise level                                                                 kuni 58 dB

Energia tarve                                              5 – 29 W, 230V, 50Hz

Garantii                                                                    2 aastat

Osakesteandur – APMS-0815C on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Autorežiimis reguleeritakse ventilaatori kiirust automaatselt vastavalt sellele, kuidas osakeste andur õhukvaliteedile reageerib. Osakeanduri tundlikkust saab seadistada kolmes asendis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmine asend on tehaseseade.

Õhupuhasti Coway Classic

Coway Classic AP-1018F on uudseim õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli Coway AP-1008CH  edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegsuse ja stiili tunnentusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalse kasu. Luba õhupuhastaja Coway Classic hoolitseb Sinu ja sind ümbritsevate inimeste eest. Omades õhupuhastajat Coway Classic oma kodus või kontoriruumis, võid sa julgelt demonstreerida kaunist disaini ja loomulikult julgust hoida oma õhk looduslikult puhtana.

Õhupuhasti Coway Classic AP-1018F omab samasuguseid omadusi nagu Coway 1008CH. See hoiatab Sind, kui on aeg filtreid vahetada. Õhupuhasti Coway Classic´ul on kolm filtrit,  et tagada Sulle parim tulemus õhupuhastamisel. Teine uudsus on see, et Coway Classicil on lapse turvlukk. Nii saad kindel olla, et õhupuhastaja teeb turvaliselt oma tööd, ilma et keegi katkestaks puhta õhuvoolu Sinu kodus.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!