AirgoClean 140 E õhupuhasti

329.00 km-ta 269.67

AirgoClean 140 E õhupuhasti

Kaitske oma ja ümbritsevate tervist HEPA-filtreeritud õhuga, mis on 99,97% vaba saasteainetes. AirgoClean ® 140 E eemaldab toaõhust sama usaldusväärselt haigusi põhjustavad viirused nagu SARS-CoV-2 või gripiviirus, bakterid, peene tolmu, kodutolmu, õietolmu, tolmulestade jäägid, hallitusseente eosed või allergeenid.

Laost otsas

Kirjeldus

AirgoClean 140 E õhupuhasti

Eemaldab toaõhust 99,97% kuni 0,3 µm osakestest

AirgoClean 140 E õhupuhasti Trotec´ilt. Kaitske oma ja ümbritsevate tervist HEPA-filtreeritud õhuga, mis on 99,97% vaba saasteainetes. AirgoClean ® 140 E eemaldab toaõhust sama usaldusväärselt haigusi põhjustavad viirused nagu SARS-CoV-2 või gripiviirus, bakterid, peene tolmu, kodutolmu, õietolmu, tolmulestade jäägid, hallitusseente eosed või allergeenid. nagu sigaretisuits, sudu ja muud ebameeldivad lõhnad. Täisautomaatne tänu uusimatele “õhukvaliteedi anduritele” AirgoClean ® õhukvaliteedi andurid140 E jälgib pidevalt toatemperatuuri, niiskust, õhukvaliteeti ja toaõhu mikroosakeste saastumist, et seda intelligentselt juhitava õhupuhastusteenusega puhastada. Kolmekordse puhastatud HEPA õhu, võimsa õhuringluse (max 330 m³ / h) ja kolmeastmelise ventilatsiooni koos turborežiimiga kombinatsioon tagab märgatava õhukvaliteedi paranemise võimalikult lühikese aja jooksul.

Eelised:

 • Mitmeastmeline ruumiõhu filtrisüsteem DACRON ® eelfiltri, HEPA süsinikfiltri (99,97%) ja ionisaatoriga
 • Väga tõhus HEPA filtreerimine peenetest tolmuosakestest, hõljuvatest osakestest, saasteainetest, bakteritest ja lõhnadest
 • UV-LED kaitseb seadme sisemust mikroobide, viiruste ja lõhnade eest
 • Kombineeritud õhukvaliteedi ekraan LED -värvides koos peenete tolmuosakeste reaalse väärtusega kuvaga (PM 2,5 väärtus)
 • Sobib täisautomaatseks õhu puhastamiseks ruumides kuni 100 m³
 • Puhastusmaht max 330 m³ / h
 • 3 ventilaatori kiirust turborežiimiga
 • 2 töörežiimi: automaatrežiim valguse tuvastamisega ja öörežiim
 • Õhukvaliteedi näidik, sealhulgas temperatuur ja niiskus
 • Kompaktne ja võimas ning hõlpsasti kasutatav
 • Lihtne ja kiire filtri vahetus
 • IR kaugjuhtimispult
 • Taimeri funktsioon
 • Lapselukk
 • Filtri märgutuled
 • Öörežiim (vähendatud müra)
 • Saab kasutada seina- või püstiseadmena
 • Madal energiatarve
 • Allergiasõbralik

Automaatselt tervislikum siseruumi õhk, vaba viirustest ja saasteainetest

Puhas õhk on tervisliku elu alus. Seetõttu ärge jätke õhukvaliteeti juhuse hooleks. Õhukvaliteeti ei saa me hinnata vaadates õhku või nuusutades seda. Õhukvaliteeti saab mõõdistada ja siis on tulemus teada. Aga ka see ei ole veel kõik. Õhukvaliteet võib olla muutuv ajas, seda eriti siseruumis- tegite süüa, avasite akna, lakkisite küüsi, koristasite ja kasutasite kodukeemiat, pesite pesupulbriga pesu jne. AirgoClean ® 140 E õhukvaliteedi andurid jälgivad ööpäevaringselt õhukvaliteedi olulisemaid parameetreid, et hoida kahjulikud mikroosakesed ja patogeenid teie keskkonnast usaldusväärselt eemal läbi seadmes oleva filtersüsteemi.

Kombineeritud kliimaandmed ja õhukvaliteedi ekraan koos PM 2,5 väärtuse, hetke toatemperatuuri ja niiskuse näitude kuvamisega selgelt loetaval ekraanil.

AirgoClean ® 140 E hõlpsasti loetav õhukvaliteedi ekraan muudab ruumiõhu kvaliteedi ja peenemate hõljuvate osakeste arvu nähtavaks. Arvnäidik annab teavet toaõhus mõõdetud PM-2,5 väärtuse kohta (peente tolmuosakeste arv <2,5 µm), samas kui optiline värviline LED-ekraan näitab samaaegselt ümbritseva õhu puhtust kolmes värvitasemes. Ruumi praeguse temperatuuri ja niiskuse kuvamine on eriti praktiline – kaks olulist parameetrit tervise ja heaolu jaoks.

Tänu ülitundlike õhukvaliteedi andurite pidevale mõõtmisele tunnevad kohandatud õhupuhastusteenused kohe ära ja kõrvaldavad esinevad koormused, nagu mustus, tolm, peen tolm ja gaasilised saasteained. Õhu väljavoolu reguleeritakse täielikult automaatselt, et filtreerida kõik hõljuvad ained või lõhnad otse toaõhust.

Rakendus / ruumi suurus
Viiruste filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine
nakkuskaitse (gripp, külm, leetrid jne)
HEPA
6 õhuvahetust, mis sobivad ruumidesse kuni Maksimaalne 22 m 2 /55 m 3
Troteci soovitus * 16 m 2 /40 m 3
10 õhuvahetust, mis sobivad ruumidesse kuni Maksimaalne 13 m 2 /33 m 3
Troteci soovitus * 10 m 2 /24 m 3
CADR väärtused
Peen tolm, õietolm, loomakarvad (CADR) Maksimaalne 44 m 2 /110 m 3
Troteci soovitus * 32 m 2 /80 m 3

* Reklaamis reklaamitakse maksimaalset väärtust tavaliselt kui “soovitatavat ruumi suurust”. Õhusaaste kontrolli ja taustamüra hea kombinatsiooni saavutamiseks on meie soovitatud ruumide suurused põhinevad umbes 38 dB (A) müratasemel.

Täna paljud õhupuhastajaid müüvad ettevõtted ei tea, kuidas arvutada viiruse eemaldamiseks mõeldud ruumi  ja õhupuhastaja parameetreid, et valitud oleks õige seade. Kui teil on teadmised usaldage iseennast, kui seda aga ei ole, siis targad inimesed annavad selle ülesande spetsialistidele.

Automaatrežiim ja viiruste filtreerimine:
Ärge kasutage automaatrežiimi, kui seadet kasutatakse viiruste filtreerimiseks. Seadme andurid reageerivad ainult peenosakeste kontsentratsioonile õhus. Seade ei suuda määratleda viiruse koormust õhus. Võib juhtuda, et automaatrežiim näitab “väga head” õhukvaliteeti, kuigi viiruskoormus ruumis on suur. Seetõttu rõhutame, et viiruste filtreerimisel kaudse nakkusohu vähendamiseks seadista alati ventilaatori kiirus, mis on nõutav ruumiparameetreid arvestadas.

Mugav viis puhta õhu nautimiseks ja tervisliku õhukvaliteedi tagamiseks

Kõiki AirgoClean ® õhupuhasteid iseloomustab suurepärane HEPA -filtri jõudlus ja samal ajal kõrge õhutöötlus, peamised kaks kriteeriumi ruumiõhu usaldusväärseks ja kiireks puhastamiseks saasteainetest. Lisaks on ruumi õhupuhastitel ulatuslikud mugavusfunktsioonid, mida leiate selles seadmeklassis ainult AirgoClean ® seeria seadmetel .

Sisekliima näidik

AirgoClean ® 140 E õhukvaliteedi andurid registreerivad püsivalt ruumi praeguse õhutemperatuuri ja suhtelise niiskuse ning näitavad neid ruumikliima väärtusi seadme esiekraanil .

Kaugjuhtimispult

Praktilise IR -kaugjuhtimispuldi abil saab kõiki seadme funktsioone mugavalt juhtida – lisaks käsitsi seadistamisele juhtpaneeli kaudu.

Programmeeritav 24-tunnine taimer

Taimer, mille saab seadistada 1-tunniste sammudega, lülitab seadme pärast eelseadistatud aega automaatselt välja. See säästab energiat ja filtrite eluiga ja te ei pea muretsema väljalülitamise pärast pärast rasket tööpäeva kodukontoris või magama minnes.

Laste ja lemmikloomade turvalisus

Lapseluku olek kuvatakse digitaalsel ekraanil.

UV -funktsioon

Õhupuhastil on UV -funktsioon. Koos filtri fotokatalüütilise pinnaga vähendab UV -LED mikroobide, viiruste ja lõhnade teket seadme sees.

Öörežiim hämara juhtpaneeli ja vähendatud taustamüraga

Rahuliku ja häireteta une tagamiseks on juhtpaneel müravähendatud öörežiimis tuhm. Õhuvool on kohandatud unevajadusega ja õhu väljund on reguleeritud madalaimale ventilatsioonitasemele.

HEPA filtritehnoloogia ionisaatoriga tervisliku ruumi sisekliima tarbeks

Tänu HEPA ja süsinikufiltri kombintsioonile ja DACRON ® filtritehnoloogia kombineeritud filtrisüsteemile koos täiendava ionisatsiooniga filtreeritakse siseõhust usaldusväärselt välja peened tolmuosakesed, allergeenid ja muud patogeenid.

HEPA 13 filter (99,97%)

HEPA -filter eemaldab toaõhust viirused, bakterid, õietolmu, allergeenid, peened tolmuosakesed ja hallituse eosed kuni 0,3 mikromeetri suuruseks. Kõrge eraldusastme 99,97%tõttu kasutatakse selle filtriklassi filtreid näiteks hügieenitundlikes laboriruumides ja toiduainete tootmisel. Parimad eeldused elutubade, laste- ja mängutubade, treeningruumide, balletistuudiote või koosolekuruumide muutmiseks hea oaasideks puhta, filtreeritud värske õhuga.

Süsinikfilter (aktiivsöefilter)

Süsinikust valmistatud täiendav filter sobib ideaalselt kõigile suitsetajatele. Lisaks saasteainetele neutraliseerib see aktiivsöefilter tõhusalt tubaka-, lemmikloomade, köögilõhna, suitsulõhna, samuti formaldehüüdi ja lahusti lõhna.

DACRON ® eelfilter

DACRON ® on sünteetiliselt toodetud polüestrist valmistatud filter, mis eriti antiallergiline ja sobib ideaalselt eelfiltriks õhu puhastamisel. Sünteetilisest kiust eelfiltrid on eriti vastupidavad ja vetthülgavad.

Ionisaator

Juba niigi kõrget filtri jõudlust tugevdab täisautomaatne ionisatsioon. See vabastab negatiivselt laetud ioone, mille staatiline laeng seob hõljuvaid õietolmu, tolmu, viirusi ja baktereid ning laseb neil maapinnale vajuda. Nii puhastatakse ruumiõhk veelgi tõhusamalt ja rikastatakse ka aktiivse hapnikuga.

Kiire ja lihtne filtri vahetus

Sama lihtne kui AirgoClean ® 140 E kasutamine on eelmonteeritud filtrite kiire vahetamine. Selleks ei ole tarvis tööriisu, piisab isegi ühest käest.

Õhu maht
Sobib ruumidesse kuni [m² / m³] 40 m² / 100 m³
Tase 1 [m³ / h] 130
Tase 2 [m³ / h] 240
Tase 3 [m³ / h] 330
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220-240 V / 50-60 Hz
Energiatarve [kW] 0,085
Nominaalne voolutarve [A] 0,37
Elektriühendus
Pistik KIE 7/17
Kaabli pikkus [m] 1.8
Heli väärtused
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 34,5
Tase 2 – kaugus 1 m [dB (A)] 43
Tase 3 – kaugus 1 m [dB (A)] 50
Ventilaator
radiaalne +
aksiaalne
Ventilaatori kiirus 3
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 176
Laius (ilma pakendita) [mm] 600
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 404
kaal
(ilma pakendita) [kg] 8.5
VARUSTUS, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Sisustus
Õhukvaliteedi andur +
Õhukvaliteedi ekraan +
Sisse / välja lüliti +
Ooterežiim +
Puuteekraan +
Pult +
Tolmuandur +
PM2.5 tuvastamine +
Temperatuuri / niiskuse näit +
Valguse tuvastamise funktsioon +
Taimeri funktsioon +
Lastekaitse / lukustusnupp +
Ionisatsioon +
Negatiivne ioonide tootmine +
Turbo režiim +
UV -valgus +
Automaatrežiim +
Öörežiim +
Infrapuna kaugjuhtimispult +
Filtri vahetamise kuva
Peamine filter
HEPA filter
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filtrid/aktiivsüsi HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%
Paigaldus
Tasapind
Seinaklamber

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…