SÜVAKAEVU PUMP TDP 5500 E

279.00 km-ta 228.69

SÜVAKAEVU PUMP TDP 5500 E

 • Võimas 1100 vatti kuni 6000 liitri tunnis pumpamiseks
 • Maksimaalne tarnekõrgus: 58 meetrit
 • Maksimaalne rõhk: 5,8 baari
 • Ideaalne puhta vee pumpamiseks kaevudest, vihmavee tsisternidest ja šahtidest
 • Maja (pesumasin, tualettruum) ja aiaalade (muruvihmutid, niisutussüsteemid) tarbevee või kastmisotstarbeliseks varustamiseks
 • Roostevabast terasest pumba korpus
 • Tugev surveühendus messingist sisetükiga
 • Tänu roostevabast terasest korpusele ja vaskmootorile on äärmiselt vastupidav
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Roostevabast terasest mustuse sõel
 • Pumba kaitseklass IP68 − tolmukindel ja sobib püsivaks veealuseks tööks
 • Juhtpuldi kaitseklass IP44 – pritsmekindel
 • Väline lülituskarp
 • Usaldusväärne ventiil, et vesi ei külmuks talvel imitorustikus
 • 2 riputusaasa pumba langetamiseks nööriga kaevu puurauku
 • 23 m pikkune veealune kaabel
Kategooriad: ,

Kirjeldus

SÜVAKAEVU PUMP TDP 5500 E

Süvakaevu pump

Kvaliteetse süvakaevupumbaga TDP 5500 E muutute sõltumatuks kohalikust veetarnijast ja kasvavatest kuludest. Sest üks on kindel: kraanist saadav vesi on ka tulevikus kallim. Piisavalt põhjust kasutada alternatiivselt saadaolevaid veeallikaid, nt. B. kasutage põhja- või vihmavett ja säästke raha. Roostevabast terasest disainiga õhuke süvapump TDP 5500 E oma 1100-vatise võimsusega ja 58-meetrise tarnekõrgusega pumpab kuni 6000 liitrit kasulikku vett tunnis kaevudest, veereservuaaridest, vihmavee tsisternidest või drenaažišahtidest. Süvakaevupumbad on spetsiaalselt ette nähtud vee pumpamiseks suurest sügavusest.

Iseseisev loodusvarade kaudu.

Kasutage tasuta põhjavett oma aia niisutamiseks või muru vihmutite ja muude niisutussüsteemide kasutamiseks. Süvakaevupumpa saab kulutõhusalt kasutada ka olmeveevarustuse täiendamiseks. Näiteks alternatiivse allikana veemahukatele tarbijatele, nagu pesumasinad ja tualeti loputusmasinad. Tasuta pumbatav vesi ei jää kuidagi alla tööstuslikule veele! TDP 5500 E sügavkaevupumba integreeritud mustuse sõel tagab puhta vee ilma mustuseosakesteta. Vihmavesi on ka pehmem ja vähem lubjarikas kui kraanivesi – mis kaitseb pesumasinat ja veetorusid.

KESKKONNASÕBRALIK JA EELARVET SÄÄSTEV

Otsus osta sügavpuurpump TDP 5500 E on väärt investeering tulevikku – mitte ainult globaalsete kliimamuutuste taustal. Vesi on ja jääb väärtuslikuks kaubaks, mida peaksime kasutama ressursitõhusalt. Selle asemel, et kasutada pesemiseks, loputamiseks ja kastmiseks põhjalikult töödeldud joogivett, on vihmavee, põhjavee või tööstusliku vee kasutamine aktiivne panus keskkonnakaitsesse.

Troteci süvakaevupumbad on spetsiaalselt disainitud ja ülitõhusad sukelsurvepumbad, mida saab tänu oma erilisele disainile ja kvaliteetsele tehnoloogiale kasutada väga kitsastes puuraukudes, mille läbimõõt on 11 sentimeetrit või rohkem. Vee hõlpsaks pumpamiseks suuremast sügavusest on standardvarustuses 23 meetri pikkune ühenduskaabel ja riputusaasad pumpade langetamiseks kaevudesse, tsisternide, drenaažišahtidesse vms süvenditesse. Nagu kõik sukelsurvepumbad, sobivad süvakaevupumbad kas mobiilseks kasutamiseks muutuvas kohas või püsivaks paigaldamiseks.

Salvestusnõuanne:

Omatoodetud vesi säästab raha pikas perspektiivis. Aias oma kaevu olemasolu (kui sul seda veel ei ole) kulud tasuvad end ära juba mõne aasta pärast, olenevalt kasutusintensiivsusest. Spetsialiseerunud purskkaevuehitajad aitavad teil planeerida ja ehitada oma aia purskkaevu!

KÕRGE KVALITEETNE TEHNOLOOGIA, PARIM TÖÖ

Roostevabast terasest vastupidav korpus kaitseb hooldusvaba ja TÜV testitud vaskmootorit. Kvaliteetne töötlus tagab pumba sujuva ja kauakestva töö pidevas veealuses kasutuses. Aastaringseks tööks mõeldud TDP 5500 E-l on roostevabast terasest mustuse sõel, mis kaitseb kuni 2,3 mm suuruste osakeste (kuikete sisaldus on 0,25% ühes tonni vees) saastumise eest, samuti termokaitse. vooluring. Usaldusväärne ventiil tagab vee aeglasema tagasivoolu. See väldib juba pumbatud vee jäämist imitorusse ja talvel torustikus külmumist.

Äärmiselt praktiline:

23 meetri pikkune veealune kaabel võimaldab pumpa mugavalt toita ja välist sisse/välja lülitiga lülituskarpi saab mugavalt ja ohutult kasutada paigalduskohast eemal. Selleks, et pumpa oleks lihtne pumbatavasse vette alla lasta, on pumba korpusel peal ka kaks praktilist riputusaasa köie jaoks.

KEELDUSÜGAVUS, TARNETE HEAD JA TARNETE KOGUS

TDP 5500 E on võimsa rõhuga kuni 5,8 baari, maksimaalse väljastuskõrguga 58 meetrit ja sukeldumissügavusega kuni 20 meetrit. TDP 5500 E on optimaalselt varustatud puhta vee pumpamiseks kaevudest, šahtidest ja muudest alternatiivsetest veeallikatest suurel sügavusel. . Tänu oma kompaktsele, vaid 100 mm läbimõõdule on pump eriti soovitatav kitsa puuraugu läbimõõduga alates 110 mm.

Kindlasti vee- ja tolmukindel.

Kui seadet läbivad korraga elekter ja vesi, on vaja kõige kaasaegsemaid kaitsemehhanisme. TDP-seeria veekindla kapseldatud süvakaevupumbaga olete alati kaitstud. Süvakaevupump TDP 5500 E on vastavalt kaitseklassile IP68 absoluutselt tolmu- ja veekindel. See tähendab, et pump võib jääda püsivalt kaevu ka siis, kui seda ei kasutata. Tänu kaitseklassile IP44 võimaldab pritsmekindel lülituskarp paigaldada vihma eest kaitstud õuealadele.

TDP 5500 E erilised omadused

Kõigest 10 cm läbimõõduga õhukese süvapumba saab sisestada vähemalt 11 cm puuraukudesse.
Kvaliteetne surveühendusega messingkeere sobib 1 ¼” voolikutega. Pump on varustatud vasest mootori, ventiili ja integreeritud termokaitseahelaga.
Ka mustuse sõel on valmistatud roostevabast terasest. See takistab suuremate kui 2,3 mm osakeste sisenemist (eeldusel, et kuivainesisaldus on 0,25% tonnis vees) ning kaitseb pumpa liiva ja tolmu poolt põhjustatud kahjustuste eest.
Pumpa juhitakse turvaliselt ja mugavalt välise pritsmekindla juhtkarbi kaudu. Integreeritud ülekoormuslüliti kaitseb seadet ülepingekahjustuste eest.

Kuidas leida oma veevajadustele sobiv süvakaevupump

Muruvihmuti veekulu sõltub vooliku läbimõõdust ja etteandepumba veesurvest.

Ligikaudse veevajaduse määramiseks on soovitatav järgida järgmist rusikareeglit:  Tavaline muruvihmut kasutab 800–1200 liitrit vett tunnis*

*olenevalt vee rõhust

Mida kõrgemale peab süvakaevupump vett transportima, seda madalam on veesurve ja maksimaalne tarnekiirus liitrites tunnis. Seetõttu veenduge, et pump oleks piisavalt mõõtmetega. Arvutage välja oma eeldatav veevajadus ja seejärel valige oma vajadustele kohandatud TDP-seeria süvakaevupump.

Süvakaevupump TDP 5500 E  pumpab kuni 6000 liitrit vett tunnis , mis on olenevalt tarnekõrgusest piisav mitme sprinkleri samaaegseks varustamiseks.

Kui soovite tarnida vähem sprinklereid protsessiveega kaevust suurema vahemaa tagant, soovitame  TDP 7500 E sügavkaevupumpa  kuni 93 meetri tarnekõrgustele. Tänu 4800-liitrisele tunnikiirusele võimaldab see ka mitut muruvihmutit kasutada paralleelselt piisava veesurvega.

Ideaalne lisand: rõhulüliti pumba automaatseks juhtimiseks

Elektrooniline rõhulüliti võimaldab teil veepumpa automaatselt juhtida, ilma et peaksite pumpa käsitsi sisse või välja lülitama. Survelüliti jälgib nii veesurvet kui ka voolukiirust torus ning lülitab ühendatud pumba automaatselt sisse ja välja niipea, kui kraani või aiavoolikut kasutatakse. Lisaks kaitseb rõhulüliti pumpa kuivana töötamise eest ja pikendab seeläbi selle kasutusiga. Meie TGP-seeria aiapumpade jaoks soovitame mugava plug-and-play lahendusena ning ajutise ja asukohast sõltumatu paigaldusena TDP DSP elektroonilist rõhulülitit . Tänu integreeritud pistikupesale saab Troteci aiapumbad hõlpsasti ühendada survelülitiga, kasutades pistikut. TDP seeria Trotec süvakaevpumpade jaoks pakume TDP DS rõhulülitit püsiva ja asukohast sõltuva paigaldusena. Selle avatud kaabliots on ühendatud otse süvakaevu pumba juhtkarbiga ja rõhulüliti juhib automaatselt veevarustust. Valige ka rõhulülitite jaoks usaldusväärne kaubamärgi kvaliteet Trotecilt!

Kõik süvakaevupumbad otseses võrdluses:

Et saaksite leida just endale sobiva süvakaevupumba, on teil siin võimalus kõiki Troteci süvakaevupumpasid selgelt võrrelda.

Mudelid, mida te ei soovi võrdlusse kaasata, saab lihtsalt klõpsata.

Tehniliste andmete võrdlus

Eelised:

 • Võimas 1100 vatti kuni 6000 liitri tunnis pumpamiseks
 • Maksimaalne tarnekõrgus: 58 meetrit
 • Maksimaalne rõhk: 5,8 baari
 • Ideaalne puhta vee pumpamiseks kaevudest, vihmavee tsisternidest ja šahtidest
 • Maja (pesumasin, tualettruum) ja aiaalade (muruvihmutid, niisutussüsteemid) tarbevee või kastmisotstarbeliseks varustamiseks
 • Roostevabast terasest pumba korpus
 • Tugev surveühendus messingist sisetükiga
 • Tänu roostevabast terasest korpusele ja vaskmootorile on äärmiselt vastupidav
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Roostevabast terasest mustuse sõel
 • Pumba kaitseklass IP68 − tolmukindel ja sobib püsivaks veealuseks tööks
 • Juhtpuldi kaitseklass IP44 – pritsmekindel
 • Väline lülituskarp
 • Usaldusväärne ventiil, et vesi ei külmuks talvel imitorustikus
 • 2 riputusaasa pumba langetamiseks nööriga kaevu puurauku
 • 23 m pikkune veealune kaabel
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220-240V, 50Hz
Maksimaalne energiatarve [W] 1100
Pumba võimsus [W] 550
Elektriühendus
Kaabli pikkus [m] 23
Jõudlusandmed
Maksimaalne voolukiirus [l/h] 6000
Tarnerõhk [bar] 5.8
Terasuuruse pump [mm] 2.3
Tahkeaine sisaldus vees [%] 0,25
Tarnekõrgus max [m] 58
Faaside arv 1
Vee temperatuur max [°C] 35
Sukeldussügavus max [m] 20
Minimaalne töösügavus [mm] 783
Pöörete arv [rpm] 2850
Puuriava läbimõõt min [mm] 110
Keskkonnatingimused
Ümbritsev temperatuur – min [°C] 0
Ümbritsev temperatuur – max [°C] 35
Turvafunktsioon
Kaitseklass IP68
Kaitseklass I
Lülituskast
Ühenduspistik CEE 7/7
Lülituskarbi kaabli pikkus [m] 0,94
Kaitseklassi lülituskarp IP44
Korpuse projekteerimine
roostevaba teras
Klapp
Roostevabast terasest kruvid roostekindlad
Tõmbeköie kasutamine
Sobib kasutamiseks soolases vees või pidevas töös (>10h)
Pidev töö
Keermeühendus 1 1/4″
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 100
Laius (ilma pakendita) [mm] 92
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 783
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 13.5

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!