Winix - Kvaliteetsed õhupesurid ja õhupuhastajad

Winix – Kvaliteetsed õhupesurid ja õhupuhastajad

1973. aastal asutatud Lõuna-Korea firma WINIX on kujunenud ettevõtteks, mis loob uuenduslikke lahendusi õhupuhastajate ja õhupesurite valdkonnas, mis sobivad kontoritesse ja kodudesse.

Winix on Skandinaavias, Aasias ja Kesk-Euroopas peale Coway´d müüduim bränd.

Winix - Kvaliteetsed õhupesurid ja õhupuhastajad

Tänapäeval toodab WINIX jätkuvalt laia valikut stiilseid ja kvaliteetseid tooteid, nagu õhupuhastid, õhuniisutajad (õhupesurid).

WINIXi tooteid on tunnustatud oma kvaliteedi, vastupidavuse ning plasma tehnoloogia poolest kogu maailmas.

Ettevõtte peamine eesmärk on pakkuda puhtaid ning tervislikke kodu- ja töökeskkonna lahendusi, luues väga hea kvaliteediga sisse hingatava õhu siseruumides.

Winix - Kvaliteetsed õhupesurid ja õhupuhastajad

Winix tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Winix seadmed vastavad tööstusharu sertifikaatidele, nagu CE, RoHS, TÜV, Energy Star, ECARF ja UK Allergy.

WINIXi tooted on projekteeritud ja valmistatud Lõuna-Koreas. Mujal maailmas tegutsetakse oma tütarettevõtete kaudu Aasias, USA-s ja Euroopas.

Winix - Kvaliteetsed õhupesurid ja õhupuhastajad

Meie Euroopa müügikontor asub Hollandis Amsterdamis ning juhib oma Euroopa tarneahelat kahe lao kaudu, mis asuvad strateegiliselt Madalmaades ja Ühendkuningriigis.

Winix on Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Hollandis ja Saksamaal number 2 õhupuhastusseade peale Coway´d.

Paralleelina võib välja tuua, et Coway bränd on oma kvaliteedi, filtersüsteemide ja tehnoloogiaga sarnane kohvimaalimas tuntud espressomasinate juhtlaevana tuntud brändi JURA.