Allahindlus!

Sügavkaevu pump TDP 750 E

Original price was: 259.00€.Current price is: 190.00€. km-ta 155.74

Süvakaevu pump TDP 750 E

Võimas 1000 W roostevabast terasest pump voolukiirusega kuni 5100 liitrit puhast vett tunnis

Kirjeldus

Sügavkaevu pump TDP 750 E

süvakaevu pump

Tasuta teenindusvesi majja ja aeda

Korrosioonikindlast roostevabast terasest korpusega süvakaevupump TDP 750 E on ideaalne abimees puhta vee usaldusväärseks pumpamiseks kaevudest, reservuaaridest või šahtidest. Nii saab majas tasuta protsessiveega opereerida nii haljasalasid ja aiaalasid kui ka veemahukaid tarbimiskohti ning säästa aasta-aastalt palju kuupmeetreid kallist kraanivett. Võimas 1000-vatine pump väljastab kuni 5100 liitrit vett tunnis kuni 50 meetri sügavuselt (maksimaalne väljastuskõrgus).

Hea teada: üldiselt on süvakaevupumbad või sukelsurvepumbad mõeldud vee pumpamiseks suurest sügavusest. Sõltuvalt tarnekõrgusest ja kogusest on pumbad saadaval erinevate versioonide ja võimsusega.

Palju vett seest ja väljast

Filtreerib heljumi ja mustuseosakesed alates tera suurusest 1,8 mm (eeldusel, et ühes tonnis vees on kuivainesisaldus 0,15%). Nii saad pumbatavat puhast vett kasutada lisaks olemasolevale tarbeveevärgile nt. B. pesumasina jaoks, tualeti loputamiseks või nõude pesemiseks ja puhastamiseks. Ja loomulikult saab sellega terve suve tasuta veega kasta ka kööki ja iluaeda, muru, lillepeenraid ja rõdu lillekaste.

Ökoloogiline ja ökonoomne

Olemasolevate alternatiivsete veeallikate lisamine igapäevase veevajaduse hulka on hea ja tulus mõte, mitte ainult kliima soojenemist ning täheldatud suundumust üha kuumema ja kuivema suve poole. Eriti kui sul on õnn omada kinnistul kaev, puurkaev või veešaht. Sest seda olemasolevat loodusressurssi saab suurepäraselt kasutada väliruumide kastmiseks või loputamiseks, puhastamiseks ja pesemiseks ning kraanist kuluvat kallist joogivett saate jäädavalt säästma. Nii kaitsete ka keskkonda, sest kraanivesi saavutab oma kõrge joogivee kvaliteedi alles pärast keerulisi keemilisi protsesse. Ja mida vähem kemikaale kasutatakse, seda parem.

Troteci süvakaevupumbad on ülitõhusad ja spetsiaalselt välja töötatud sukelsurvepumpadena, mida tänu oma erilisele disainile ja kvaliteetsele tehnoloogiale saab kasutada väga kitsastes puurkaevudes alates läbimõõdust 12,5 sentimeetrit. Standardvarustuses on 23 m pikkune ühendustoitekaabel vee probleemivabaks pumpamiseks suuremast sügavusest. Integreeritud riputusaasad võimaldavad pumbad ilma pingutuseta langetada kaevudesse, tsisternidesse, äravoolušahtidesse või sarnastesse süvenditesse. Nagu kõik sukelsurvepumbad, sobivad ka süvakaevupumbad mobiilseks kasutamiseks muutuvas kohas või püsivaks paigaldamiseks.

Säästunõuanne: vesi, mida ise pumpate, säästab pikas perspektiivis raha. Olenevalt kasutuse intensiivsusest amortiseeritakse oma aias oleva purskkaevu kulud (kui seda veel ei ole) juba mõne aasta pärast. Spetsialiseerunud purskkaevuehitajad aitavad teid aia purskkaevu planeerimisel ja ehitamisel!

Plug & Play – mugav ja praktiline lahendus

Toide saadakse tarnekomplekti kuuluva 23 meetri pikkuse veealuse kaabli kaudu ja TDP 750 E on tänu plug & play võrguühendusele kohe kasutusvalmis. Korpus on varustatud kahe stabiilse riputusaasaga pumba lihtsaks ja ohutuks langetamiseks pumbatavasse keskkonda. Valikuline vahejalg võimaldab süvakaevu pumba paigaldada eelpuuritud süvendi põhja, nt. B. drenaažišaht või kaev. Sel juhul peab aga kaevu põhi olema puhas ja mustusevaba.

Kvaliteetsed materjalid koos kaasaegse tehnoloogiaga

Stabiilne roostevabast terasest korpus, hooldusvaba vaskmootor ja tugev messingist sisetükiga surveühendus muudavad TDP 750 E äärmiselt vastupidavaks. Esmaklassiline töötlus ning ülimoodne mootori- ja pumbatehnoloogia tagavad pumba sujuva ja energiasäästliku töö selle püsiva veealuse kasutamise ajal.

Roostevabast terasest kurn kaitseb süvakaevupumpa saastumise eest ja termokaitseahelat ülekuumenemise eest. Usaldusväärne ventiil tagab vee aeglasema tagasivoolu. See väldib juba pumbatud vee jäämist imitorusse ja talvel torustikus külmumist.

Täielik võimsus õhukeses disainis

TDP 750 E võimas rõhk kuni 5,2 baari varustab maapealseid tarbijaid usaldusväärselt kuni 85 liitrit puhast vett minutis kuni 50 m sügavuselt. Kuna kompaktsel jõuallikal on väga õhuke disain, saab pumpa kasutada isegi väiksemates puuraukudes, mille läbimõõt on 125 mm või rohkem.

Hooajaline pidev kasutamine vee all – kuid ohutu!

Kui kasutusvalmis pump on kaevu või šahti alla lastud maksimaalselt 20 meetri sügavusele, ei pea te enam millegi pärast muretsema. Kuna TDP 750 E on kapseldatud veekindlalt vastavalt kaitseklassile IPX8 ja mõeldud püsivaks kasutamiseks veepinna all. See kvaliteetne toitepump pakub teile alati suurimat ohutust. Süvakaevupumba tööohutust kontrollis TÜV Rheinlandi katsekeskus. Peate lihtsalt veenduma, et pump oleks alati täielikult pumbatavasse vedelikku sukeldatud ja vee põhjaga vähemalt 50 cm kaugusel, et hoida seda eemal võimalikest põhja lähedal asuvatest ladestustest.

Eelised:

 • Võimas 1000 W võimsus kuni 5100 liitri tunnis pumpamiseks
 • Tugev surveühendus messingist sisetükiga
 • Roostevabast terasest pumba korpus
 • Maksimaalne pea: 50 meetrit
 • Maksimaalne rõhk: 5,2 baari
 • Tänu roostevabast terasest korpusele ja vaskmootorile äärmiselt vastupidav
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Roostevabast terasest kurn
 • Pumba kaitseklass IPX8 – sobib pidevaks veealuseks tööks
 • Toitepistikuga (plug & play)
 • Usaldusväärne ventiil, et vesi ei külmuks talvel imitorustikus.
 • 2 vedrustusaasa pumba langetamiseks
 • Troteci kaubamärgi kvaliteet süvakaevpumpadele
 • Sobib suurepäraselt puhta vee pumpamiseks sügavatest kaevudest, vihmavee tsisternidest ja šahtidest
 • Mugavaks veevarustuseks või maja- ja aiarajatiste niisutamiseks

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!