Secosan veepuhastaja

HÕBEDA IOONID PÄRSIVAD BAKTERITE JA MIKROOBIDE PALJUNEMIST.

SecoSani aktiivsel pinnal leidub hõbeioone, mis pärsivad bakterite ja mikroobide paljunemist. Ümbritseva õhu temperatuur ei mõjuta Secosani toimet. Mikroobide paljunemine suureneb koos temperatuuriga, kuid samuti suureneb hõbeioonide hulk, mis neile vastu töötavad. Pulka saab kasutada veetemperatuuril kuni 70 °C.

Ioonisalvesti doseerib täiesti sõltumatult ja ohutult. See eristab SecoSani märkimisväärselt teistest tablettide, pulbrite ja vedelate hõbedatoodetest ning vastuolulisest nanohõbedast.

Pulk töötab vees kuni kuus kuud. SecoSan on vastupidav ja originaalpakendis pole peaaegu mingeid piiranguid selle säilitamiseks. Pulka saab kasutada plastikust, klaasist, keraamikast, aga ka alumiiniumist ja roostevabast terasest valmistatud anumates, ilma et need korrodeeruk

SECOSAN STICK JA LIQVIT

Kuni 6 kuud pikaajaline kaitse pisikute, vetikate, hallituse ja bakterite kasvu eest

Kõik Troteci õhuniisutajad vajavad niisutamiseks ainult kraanivett ja mitte destilleeritud vett, nagu sageli teiste seadmete puhul. Mikroobide, vetikate, hallituse või bakterite vohamise ja sellega kaasneva lõhna tekke vältimiseks õhuniisutaja veereservuaaris soovitame täiendavalt kasutada sobivaid hügieenitooteid.

Optimaalse hügieenivahendi valik sõltub vee kvaliteedist (lubjasisaldusest), efektiivsest aurustumiskiirusest ja kõige lõpuks isiklikust hügieeninõuetest. Põhimõtteliselt piisab hügieenitoote kasutamisest. Ohutu veekvaliteedi ja madalate hoolduskulude tagamiseks tugevalt tolmuses ja saastunud ruumiõhus tuleks SecoSan ® Sticki ja LiQViti kasutada koos:

Selle ainulaadne toimimispõhimõte muudab SecoSan ® Sticki ideaalseks lahenduseks mugavaks ja ohutuks vee säästmiseks.

SecoSan ® Stick sisestatakse lihtsalt veepaaki ja see hoiab teie joogi- või teenindusvee usaldusväärselt steriilsena kuus kuud – seda on testinud juhtivad Saksamaa testimisinstituudid. Aktiivne SecoSan ® koostisaine vastab Saksa joogiveemääruse nõuetele ja on absoluutselt maitsetu.

SecoSan ® ei ole nanohõbeda preparaat, mitte tablett ega vees lahustuv pulber või tilktoode. Vaid SecoSan ® toimeainel on patendiga kaitstud mikropoorse pinnaga ioonihoidla, mis tagab töödeldud vees iseuueneva, isereguleeruva toime ja seeläbi pideva pikaajalise toime – üle- või aladoseerimine välistatud!

Kui teisi tooteid tuleb ikka ja jälle uuesti täita, siis SecoSan ® Stickiga kaasnevad kulud vaid kord kuue kuu jooksul.

Kui vesi asendada, saab pulga hõlpsalt eemaldada ja igal ajal uuesti kasutada.

Eelised

 • Veepuhastus “made in Germany” ainulaadse tööpõhimõttega
 • Rahvusvaheliselt kaitstud patent
 • Vastab Saksamaa joogiveemääruse nõuetele
 • 6 kuud pikaajaline kaitse järgneva saastumise eest
 • Takistab usaldusväärselt mikroobide, vetikate, hallituse ja bakterite kasvu joogi- või tööstusvees
 • Ise doseeriv ja isereguleeruv süsteem – ei mingit üle- ega aladoseerimist
 • Erinevad kasutusalad:
  õhuniisutid, joogi- ja protsessiveepaagid, matkakanistrid jne.
 
 

Kuidas SecoSan® töötab :

Mugav lahendus ohutuks vee säästmiseks:

Veepaaki asetatud SecoSan ® Stick takistab kuue kuu jooksul usaldusväärselt mikroobide, vetikate, hallituse ja bakterite (biokile) kasvu – seda on testinud juhtivad Saksamaa testimisinstituudid. Vee vahetamisel saab pulga lihtsalt eemaldada ja igal ajal uuesti kasutada. Vaid SecoSan ®

toimeainel on patendiga kaitstud ioonisalvestusseade, mille mikropoorne pind garanteerib töödeldud vees iseuueneva, isereguleeruva toime ja seeläbi pideva pikaajalise toime – üle- või aladoseerimine välistatud! Erinevalt klassikalistest täitetoodetest on SecoSan ® saadaval erinevates suurustes

SECOSAN: TÕESTATUD MÕJU JA KVALITEET

KATSETULEMUSED, KATSEPROTOKOLLID, SERTIFIKAADID.

Läbipaistvus ja kvaliteet. Kaks olulist sõna, mida me sisuga täidame: Troteci konsortsium on sertifitseeritud vastavalt DIN EN ISO 9001. 

Seetõttu oleme SecoSani toodete arendamise ja tootmise osana pidevas kontaktis tunnustatud instituutide ja ametiasutustega, sealhulgas Saksamaa Föderaalse Keskkonnaagentuuri , Saksamaa Meditsiinilise Dokumentatsiooni ja Teabe Instituudi ning Saksamaa Föderaalministeeriumiga. Tervis ja Saksamaa Föderaalne Riskianalüüsi Instituut .

Kontrollime ja testime oma tooteid Saksamaa instituutides ja laborites, mis on tunnustatud üle Euroopa, võimalusel ka DIN EN standardite järgi. Nii kontrollib näiteks iga uut tootepartii tunnustatud Saksa instituut, et tagada meie kvaliteedistandardite järjepidev järgimine.

Laadige mõned testi tulemused alla siit:

Määrus olmevee kvaliteedi kohta on selle konditsioneerimiseks eriti piisav.
(Hõbedaioonide piirväärtus: 0,08 mg/L pärast konditsioneerimist. SecoSan: maksimaalselt 0,04 mg/L pärast konditsioneerimist)

Peagi on allalaadimiseks saadaval ka järgmised testitulemused ja sertifikaadid:

 • SecoSani efektiivsus erinevates rakendustes (nt õhuniisutajad, õhujahutid…).
 • SecoSani ja standardsete hõbeda ioonitoodete võrdlev uuring pulbri või tableti kujul vee säilitamiseks
 • SecoSani mõju mikroorganismidele tiikides ja akvaariumis

Veelgi suurem läbipaistvus: kõik SecoSani toodete tehnilised üksikasjad:

Secosan veepuhastusioonid

SecoSan Stick 10 veepuhasti (6 kuud)

SecoSan Stick 10 sobib ideaalselt: Veekanister Väiksemad kohvimasina mahutid Jäämasinad Väike veejahuti/dosaator Loomajootjad Õhuniisutaja Siseruumides purskkaev Terraariumid Ja palju teisi koduabilisi, mis mahutavad kuni 10 liitrit vett.

Secosan veepuhasti

SecoSan Stick 30 veepuhasti (6 kuud)

SecoSan Stick 30 sobib ideaalselt: Veekanister Väiksemad kohvimasina mahutid Jäämasinad Väike veejahuti/dosaator Loomajootjad Õhuniisutaja Siseruumides purskkaev Terraariumid Ja palju teisi koduabilisi, mis mahutavad kuni 30 liitrit vett.

Secosan veepuhasti

SecoSan Stick 60 veepuhasti (6 kuud)

SecoSan Stick 60 sobib ideaalselt: Veekanister Väiksemad kohvimasina mahutid Jäämasinad Väike veejahuti/dosaator Loomajootjad Õhuniisutaja Siseruumides purskkaev Terraariumid Ja palju teisi koduabilisi, mis mahutavad kuni 60 liitrit vett.