Sügavkaevu pump TDP 7500 E 4800l/h 93m 9,3bar

299.00 km-ta 245.08

Võimas 1500 W roostevabast terasest pump (INOX) voolukiirusega kuni 4800 l/h

Kirjeldus

Sügavkaevu pump TDP 7500 E 4800l/h 93m 9,3bar

süvaveepump roostevaba

Vabastage end kohalikust veetarnijast sõltumatuks ja seda roostevabast terasest süvapumbaga TDP 7500 E Säästke iga päev raha vihma- või põhjavee abil. Omatoodetud kaevuvesi vähendab märgatavalt kalli joogivee tarbimist. 1500-vatise võimsusega ja 93-meetrise tõstekõrgusega TDP 7500 E süvakaevu pump pumpab kuni 4800 liitrit tarbevett tunnis oma kaevust, veereservuaaridest ja vihmaveetsisternidest. Jätkusuutlik ja säästlik!

Üks pump mitmesuguste rakenduste jaoks.

Sügavkaevupump TDP 7500 E on ökonoomne professionaal janusete taimede ja suurte murupindade kastmiseks isepumbatava hooldusveega isegi kuumal suvel suurest sügavusest. Kastmist saab teha kas ühendatud aiavooliku, muruvihmutite või kastmissüsteemide kaudu. Loomulikult tagab pump TDP 7500 E piisava rõhu ja võimsuse mitme tarbija paralleelseks tööks – nii aias kui ka majas. Sest ka siin vähendab TDP 7500 E majapidamiskulusid säästvalt ja püsivalt! Näiteks täiendava veevarustusena tualeti loputus- ja pesumasinate varustamiseks puhta ja selge veega. Siis säästab iga pesukogus raha selle asemel, et veearvestit nagu tavaliselt üles ajada.

Sügavkaevu pumba TDP 7500 E integreeritud mustussõel tagab puhta vee ilma mustuseosakesteta. Lisaks on vihmavesi pehmem ja vähem lubjarikas kui kraanivesi – see kaitseb pesumasinat ja vett juhtivaid torusid.

   sügavkaevupump

ÖKOLOOGILISELT TUNDLIK JA MAJANDUSLIKULT KASULIK

Vesi on ja jääb väärtuslikuks ressursiks, mida peaksime kasutama vastutustundlikult. Otsus osta TDP 7500 E ei ole õige ainult kliimamuutusi silmas pidades. Joogivee hinnad on viimastel aastatel märgatavalt ja pidevalt tõusnud. Investeerides süvakaevupumpa, muudate end nendest hinnatõusudest sõltumatuks ning kasutate omavaruks tasuta teenust ja põhjavett.

Troteci süvakaevupumbad on spetsiaalselt konstrueeritud ja ülitõhusad sukelsurvepumbad, mida tänu nende erilisele disainile ja kvaliteetsele tehnoloogiale saab kasutada väga kitsastes puurkaevudes alates läbimõõdust 11 sentimeetrit. Vee probleemivabaks pumpamiseks suuremast sügavusest on standardvarustuses 23 meetri pikkune ühenduskaabel ja riputusaasad pumpade langetamiseks kaevudesse, tsisternidesse, drenaažišahtidesse vms süvenditesse. Nagu kõik sukelsurvepumbad, sobivad ka süvakaevupumbad mobiilseks kasutamiseks muutuvas kohas või püsivaks paigaldamiseks.

Viige vesi välja kasvavatest kuludest!

Ise pumbatav vesi säästab pikas perspektiivis raha ja teie kaevu jaoks ei ole vaja palju ruumi. Õhuke, vaid 10 cm läbimõõduga TDP 7500 E vajab aias minimaalset tööruumi. Aia üldine visuaalne välimus jääb muutumatuks. Olenevalt kasutuse intensiivsusest amortiseeritakse oma aias asuva purskkaevu kulud (kui seda veel ei ole) juba mõne aasta pärast. Spetsialiseerunud purskkaevuehitajad aitavad teid aia purskkaevu planeerimisel ja ehitamisel!

sügavvee pump roostevaba

PARIM KVALITEET JA TÖÖTLEMINE

Roostevabast terasest veekindel pumbakorpus talub ka kõige suuremaid korrosioonipingeid ja kaitseb kaevu langetades hooldusvaba vaskmootorit mehaaniliste mõjude eest. Tugev ja kulumiskindel töötlus tagab pumba pikaajalise töö ka püsivas veealuses kasutuses. Maksimaalseks hooldusvabaks tööks loodud TDP 7500 E-l on roostevabast terasest kurn, mis kaitseb kuni 2,3 mm suuruste osakeste (eeldusel, et kuivainesisaldus on 0,25% ühes tonnis vees) saastumise eest, ja termokaitselüliti. Usaldusväärne ventiil tagab vee aeglasema tagasivoolu. See väldib juba pumbatud vee jäämist imitorusse ja talvel torustikus külmumist.

Mugav ja hästi läbimõeldud:

23 meetri pikkune veealune kaabel võimaldab pumba mugavat toiteallikat ja välist sisse/välja lülitiga juhtkarpi saab paigalduskohast eemalt juhtida. Pumba korpusel on ka kaks praktilist riputusaasa seadme ülaosas, et seda saaks köie abil alla lasta.

TDP 7500 E - sukeldumissügavus, kõrgus ja voolukiirus

MAKSIMAALNE TURVALISUS, TOLMU- JA VEEKINDLUS

SÜGAVKAEVU PUMP SUKEL-SURVEPUMP

Kui seadmest läbivad korraga elekter ja vesi, on vaja kõige kaasaegsemaid kaitseseadmeid. Veekindla kapseldatud süvakaevupumbaga olete alati kaitstud. TÜV testitud TDP 7500 E on tolmu- ja veekindel vastavalt kaitseklassile IP68. See võimaldab pumbal püsivalt kaevus püsida ka siis, kui seda ei kasutata. Tänu IP44 kaitseklassile saab pritsmekindlat juhtkarbi paigaldada vihma eest kaitstud õuealale.

sukeldumissügavus, kõrgus ja voolukiirus

Maksimaalselt 9,3-baarise võimsa rõhu, 93-meetrise maksimaalse kõrguse ja kuni 20-meetrise sukeldumissügavusega TDP 7500 E on optimaalselt varustatud puhta vee pumpamiseks kaevudest, vihmaveetsisternidest ja muudest alternatiivsetest suure sügavusega veeallikatest. . Tänu oma kompaktsele, vaid 100 mm läbimõõdule on pump eriti soovitatav kitsa puuraugu läbimõõduga alates 110 mm.

TDP 7500 E erilised omadused

parim süvaveepump

Vaid 10 cm läbimõõduga õhukese sügavkaevu pumba saab sisestada vähemalt 11 cm puuraukudesse.
sügavvee pump roostevabast terasest
Kvaliteetne surveühendusega messingkeere sobib 1 ¼” voolikutega. Pump on varustatud vasest mootori, ventiili ja integreeritud termokaitseahelaga.
SÜGAVKAEVU PUMP SUKEL-SURVEPUMP
Kurn on samuti valmistatud roostevabast terasest. See takistab suuremate kui 2,3 mm osakeste sissepääsu (eeldusel, et tonni vees on kuivaine sisaldus 0,25%) ning kaitseb pumpa liiva ja tolmu tekitatud kahjustuste eest.
SÜGAVKAEVU PUMP SUKEL-SURVEPUMP
Pumpa juhitakse turvaliselt ja mugavalt välise pritsmekindla juhtkarbi kaudu. Integreeritud ülekoormuslüliti kaitseb seadet ülepingekahjustuste eest.

Kuidas leida oma veevajadustele sobiv süvakaevupump

Muruvihmuti veekulu sõltub vooliku läbimõõdust ja etteandepumba veesurvest.

Ligikaudse veevajaduse määramiseks saab kasutada järgmist rusikareeglit:  Tavaline muruvihmut kasutab 800–1200 liitrit vett tunnis*

*olenevalt vee rõhust

Mida kõrgemale peab süvakaevupump vett transportima, seda madalam on veesurve ja maksimaalne vooluhulk liitrites tunnis. Seetõttu veenduge, et pump oleks sobivate mõõtmetega. Arvutage välja oma prognoositud veevajadus, seejärel valige oma vajadustele kohandatud TDP-seeria süvakaevupump.

Süvakaevupump TDP 5500 E  annab kuni 6000 liitrit vett tunnis , mis on olenevalt tarnekõrgusest piisav mitme sprinkleri samaaegseks veevarustuseks.

Kui soovite tarnida vähem sprinklereid protsessiveega kaevust suurema vahemaa tagant, soovitame  TDP 7500 E sügavkaevupumpa  kuni 93-meetrise tarnekõrguse jaoks. Voolukiirusega 4800 liitrit tunnis võimaldab see paralleelselt töötada ka mitmel piisava veesurvega muruvihmutil.

Ideaalne lisand: rõhulüliti pumba automaatjuhtimiseks

Elektrooniline rõhulüliti võimaldab teil veepumpa automaatselt juhtida, ilma et peaksite pumpa käsitsi sisse või välja lülitama. Survelüliti jälgib nii veesurvet kui ka voolukiirust torustikus ning lülitab ühendatud pumba automaatselt sisse ja välja niipea, kui kraani või aiavoolikut kasutatakse. Lisaks kaitseb rõhulüliti pumpa kuivana töötamise eest, pikendades seeläbi selle kasutusiga. Soovitame meie TGP-seeria aiapumpade jaoks elektroonilist rõhulülitit TDP DSP kui mugav plug & play. Tänu integreeritud pistikupesale saab Troteci aiapumbad hõlpsasti ühendada pistikuga survelülitiga. Troteci TDP-seeria süvapumpade jaoks pakume rõhulülitit TDP DS püsiva ja asukohast sõltuva paigaldusena. Selle avatud kaabliots on ühendatud otse süvakaevupumba juhtkarbiga ja rõhulüliti juhib automaatselt veevoolu. Valige ka rõhulülitite jaoks usaldusväärne kaubamärgi kvaliteet Trotecilt!

Survelüliti TDP DSP
Survelüliti TDP DS

Et saaksite leida endale sobiva süvakaevupumba, on teil siin võimalus võrrelda kõiki Troteci süvakaevupumpasid.

Eelised:

 • Võimas 1500 vatti kuni 4800 liitri tunnis pumpamiseks
 • Maksimaalne pea: 93 meetrit
 • Maksimaalne rõhk: 9,3 baari
 • Ideaalne puhta vee pumpamiseks kaevudest, vihmavee tsisternidest ja šahtidest
 • Veevarustuse või kastmise lihtsaks teenindamiseks majas (pesumasin, WC) ja aedades (muruvihmutid, niisutussüsteemid)
 • Roostevabast terasest pumba korpus
 • Tugev surveühendus messingist sisetükiga
 • Tänu roostevabast terasest korpusele ja vaskmootorile äärmiselt vastupidav
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Roostevabast terasest kurn
 • IP68 pumba reiting – tolmukindel ja sobib pidevaks veealuseks tööks
 • Juhtpuldi kaitseklass IP44 – pritsmekindel
 • Väline lülituskarp
 • Usaldusväärne ventiil, et vesi ei külmuks talvel imitorustikus
 • 2 riputusaasa pumba nööriga allalaskmiseks
 • 23 m pikkune veealune kaabel

Süvaveepumba TDP 7500 E vee tarnekiirus

TDP 7500 E tarnepea ja tarnekiirus

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena. Seaduslikult kaitstud GS sertifikaadiga kinnitab TÜV SÜD testikeskus, et selle seadme sihipärasel või ettenähtaval kasutamisel ei ohustata kasutaja ohutust ja tervist.

Brändi kvaliteet pluss hinnaeelis

Usaldusväärne, võimas ja sobib kõige raskemate kasutusvaldkondade jaoks:
need on   Troteci süvakaevpumpade kvaliteediomadused . Tänu suurele jõudlusele suudavad nad toime tulla isegi äärmuslike nõudmistega. Kõrge jõudlus nõudlike rakenduste jaoks, sest Trotec tähistab brändi kvaliteeti ja professionaalseid lahendusi suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega!

TÜV testitud turvalisus

Õige pump igaks rakenduseks

Kas väiksema võimsusega süvakaevupump on teile piisav? Siis soovitame TDP 5500 E tarnekõrgusega 58 meetrit ja tarnekiirusega 6000 liitrit tunnis. Olenevalt nõuetest ja individuaalsetest kasutusnõuetest soovitame Trotec selgeveelisi sukelpumpasid TWP 4005 E , TWP 7505 E või TWP 9005 E kuni 11,5-meetrise toitekõrguse ja kuni 14 000 liitri tunnis vooluhulgaga. Määrdunud vee jaoks sobivad kuni 11-meetrise väljastuskõrguse ja kuni 15 000 liitri tunnis väljalaskevõimega Troteci sukeldrenaažipumbad TWP 4025 E , TWP 7025 E või TWP 11025 E. Aiapump TGP 1000 E42-meetrise väljastuskõrguse ja 3300-liitrise tunnikiirusega sobib see ideaalselt kastmisrakendusteks. TGP 1025 E olmeveevärki saab hõlpsasti integreerida olemasolevasse olmevarustusvõrku ning see pakub 30-meetrist tarnekõrgust ja 3300 liitrit tunnis tarnekiirust.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!