Allahindlus!

Õliradiaator TRH 23E kuni 30m2 pinnale

135.00 km-ta 112.50

Õliradiaator TRH 23E

Jahedad päevad üleminekuperioodil, mil ilm on rahutu ja põhiküte on välja lülitatud. Sellistes olukordades on hea, kui olete juba ette võtnud ja omate õliradiaatori TRH 23 E võimas soojusallika, mis annab kiiresti ja usaldusväärselt rahustavat soojust.

Hea enesetunde soe turboventilaatori ja järelsoojendusefektiga

Kirjeldus

Ventilaatoriga õliradiaator TRH 23E

Õliradiaator

Soojendage kiiremini jahedaid ruume.

Jahedad päevad üleminekuperioodil, mil ilm on rahutu ja põhiküte on välja lülitatud. Sellistes olukordades on hea, kui olete juba ette võtnud ja omate õliradiaatori TRH 23 E võimas soojusallika, mis annab kiiresti ja usaldusväärselt rahustavat soojust.

Hea enesetunde soe turboventilaatori ja järelsoojendusefektiga

Õliradiaator TRH 23 E

 

See soojeneb eriti kiiresti kahe küttekeha täiendava turboventilaatori toega. Kuna õliradiaatorid, võrreldes ventilaatorküttekehadega, nõuavad umbes 8–10 minutit käivitumiseks kuni täieliku soojusvõimsuse andmiseni, on seadmel TRH 23 E keraamiline PTC kütteelement koos turboventilaatoriga, mis soojendab ruumi eelnevalt kella seisuga. välgukiirus. Nii saate nautida sooja õhku juba enne, kui radiaator oma täieliku küttevõimsuse avab.

Hea teada:  Kaasaegsed õliradiaatorid on endiselt varustatud end tõestanud kütteribidega, kuna see disain tagab maksimaalse küttepinna optimaalse küttevõimsuse ja efektiivsusega. Radiaatoris kasutatav termoõli on suurepärane viis soojusenergia salvestamiseks, et saaksite nautida püsivat soojusvõimsust kuni 30 minutit ka pärast küttekeha väljalülitamist.

Kütmisest kuni külmakaitseni

Kolmeastmelise reguleeritava soojusvõimsusega TRH 23 E tagab termostaadiga juhitava temperatuuri vahemikus 10–35 °C. Ilma sisse lülitatud ventilaatorita töötab õliradiaator täiesti hääletult, lõhnatu ja tolmu tekitamata ning sobib seetõttu hästi ka allergikute majapidamistesse või magamistuppa.

Mobiilset radiaatorit soovitatakse ka ebaregulaarselt kasutatavate ruumide kütmiseks, nt. B. talveaiad, külalistetoad, suvemajad või töökojad või kontorid. Kütmata garaažides ja keldrites toimivad radiaatorid ka külmakaitsena ning pakuvad usaldusväärset kaitset külmunud veetorude ja muude külmakahjustuste eest.

Tõhus topeltküttetehnoloogia kiiremaks soojenemiseks

Külma ajal loeb ainult üks asi: kiire kuumus, mis on võimalikult lihtne ja märgatav. Selle ja enamgi veel tagab topeltküttetehnoloogia, mis koosneb kauakestvast termilisest õlisoojust ja otse soojendavast kuumaõhupuhurist.

Turbo kiireks soojendamiseks: lülitatav keraamiline PTC-ventilaator

Vastupidiselt tavalistele radiaatoritele, kus kütteribide kuumenemisel soojeneb ruumis õhk mõne minuti pärast, on õliradiaatoril TRH 23 E täiendav turboventilaatoriga PTC kütteelement. Külma ruumi õhk tõmmatakse sisse õhu sisselaskeava kaudu, soojendatakse keraamilise PTC kütteelemendiga seadme sees elektriliselt ja puhutakse seejärel seadme vasakul ja paremal küljel asuva turboventilaatori kaudu tagasi tuppa. See pluss kuumas õhus kiirendab märgatavalt ruumi esialgset kütmist, kuni õliradiaatoris olev termoõli saavutab oma täisküttevõimsuse ca 8-10 minuti jooksul. Loomulikult saab ka turboventilaatorit vastavalt vajadusele sisse lülitada või väljalülitatuks jääda.

Termostaadi juhtimine hoiab küttekulud kontrolli all

Naudi mõnusat enesetunnet tekitavat temperatuuri – küttekeha reguleerib küttevõimsust ja energiatarbimist täisautomaatselt! Niipea, kui soovitud temperatuuritase on astmeteta pöörleva termostaadi abil seadistatud, võtab TRH 23 E tüüri sama mugavalt ja energiasäästlikult üle. Soovitud ruumitemperatuuri saavutamisel lülitub õliradiaator automaatselt välja ja küttekeha lülitub madalaimale küttetasemele väiksema energiakuluga. Seejärel lülitub turboventilaator automaatselt välja. Kui temperatuur langeb alla eelseadistatud väärtuse, lülitub radiaator automaatselt uuesti sisse ja soojeneb eelnevalt seadistatud küttetasemeni.

See temperatuuri reguleerimine toimub automaatselt, ruumi temperatuur püsib alati konstantsel tasemel. Positiivne kõrvalmõju: Ruumi ülekuumenemine on võimatu ja te ei põleta tarbetuid energiakulusid.

Turvalisust tagav kaasaegne küttetehnika

Mobiilsete küttelahenduste kindlustamine mängib olulist rolli eelkõige laste või loomadega peredes. Maksimaalne tööohutus on osa õliradiaatori TRH 23 E konstruktsiooni põhiprintsiibist!

Integreeritud lüliti ja ülekuumenemiskaitse

Olgu raevukad lapsed, tujukad lemmikloomad või hooletud külalised – kahel küttekehal on tänu laiadele ratastele kindel tugi.Kui õliradiaatorid hetke kuumuses värisema peaks, lülitab sisseehitatud lülituslüliti seadme täielikult automaatselt välja.

Ohutustermostaat hoiab usaldusväärselt ära ka töötemperatuuri ületamise, mis võib juhtuda näiteks siis, kui radiaator on kaetud jopede või muu riietusega. Sel juhul tagab ülekuumenemiskaitse seadme kohese väljalülitamise.

Mobiilne soojus igasse ruumi
Tänu praktilisele pistikuhoidjaga kaabli tagasikerimisele saab mõlemat seadet ohutult transportida, ilma et 1,4 meetri pikkune toitekaabel ohtlikuks komistamisohuks muutuks.

Ladusalt liikuvad rattad ja integreeritud transpordikäepide võimaldavad kiiret ja paindlikku asukohta muuta. Kaks mobiilset radiaatorit saab kiirelt ühest ruumist teise viia, isegi kui need on kuumad.

Olgu siis põhikütte, kiire lisasoojuse või praktilise külmakaitsena – õliradiaatorit TRH 23 E soovitatakse sügisel, talvel ja kevadel ökonoomse küttelahendusena mugavaks ruumikütteks.

Eelised:

 • 2900 W võimsus kiireks ja mugavaks soojendamiseks
 • 3 võimsustaset (1000 W / 1500 W / 2900 W)
 • Efektiivne 11-uimeline radiaator
 • Lühike soojendusaeg: täissoojus max 8 – 10 minutiga
 • Täiendav PTC kütteelement turboventilaatoriga
 • Soojusakumulaator vedela soojuskandjaga: pikk kuumus ka pärast väljalülitamist
 • Järk-järgult reguleeritav termostaat
 • Külmakaitse funktsioon
 • Vaikne küte (kui ventilaator ei tööta)
 • Maksimaalne ohutus tänu ülekuumenemis- ja kaldekaitsele
 • Toite indikaatortuli
 • Praktiline kaabli mähis kiireks tellimiseks
 • Integreeritud rullid ja süvistatud käepide turvaliseks transportimiseks ka kuumalt

Nii tagavad õliradiaatorid efektiivse soojuse

Õliradiaatorid näevad oma kütteribidega üsna sarnased välja “tavalise” küttekehaga, kuid erinevalt neist kasutavad nad sees oleva õli soojendamiseks elektrit. Niinimetatud termoõli kuumutatakse vooluga ja eraldab soojuse kütteribide kaudu ruumiõhku. Muide, õliradiaatorid on tavaliselt varustatud kütteribidega, kuna need moodustavad suurema pinna, mis teeb kütmise väga efektiivseks. Kuna seadmed on mobiilsed, saab need paigutada igasse ruumi täpselt sinna, kus on vaja soojust.

Külmakaitse funktsioon
Ideaalne lühiajaliste vabade töökohtade või ruumide jaoks, mida kogu aeg ei kasutata

Meie mobiilsete õliradiaatorite astmeteta termoregulatsiooniga saate seadmeid kasutada ka pakasekaitse tööasendis. Seejärel aktiveeritakse kütteseade automaatselt termostaadi kaudu, et hoida ruumid külmavabad või vältida liigset jahtumist. Külmakaitsena ei sobi õliradiaatorid ideaalselt ainult üürileandjatele või kinnisvarafirmadele – eraisikutel või äriinimestel on ka praktiline funktsioon tühjade ruumide või garaažide pakasevaba hoidmiseks. Eelkõige saab sel viisil usaldusväärselt soojas hoida ruume, talveaedu või keldreid, mis pole keskküttega ühendatud.

Selle küttekeha ErP tabeli leiate allalaadimisalast…

Pange tähele: Seade sobib kasutamiseks ainult hästi isoleeritud ruumides või aeg-ajalt kasutamiseks

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!