Allahindlus!

Elektriline konvektsioonküttekeha / infrapuna TCH 2050 E

121.00 km-ta 100.83

Elektriline konvektsioonküttekeha / infrapunakiirgur TCH 2050 E

Efektiivne lisaküte või aegajalt kasutatavate, kütmata ruumide jaoks – termolaineküttekehaga TCH 2050 E saate nautida hubast kohest soojust sügisel, talvel ja ka jahedatel kevadpäevadel. 2000-vatise soojusvõimsusega elektriline konvektsioonküttekeha TCH 2050 E tagab meeldiva ja mugava temperatuuri kuni 24 m² või 60 m³ ruumides – ideaalne nt elutoas, magamistoas, vannitoas, lastetoas, peoruumis, kontoris, müügisaalis või teie talveaias.

Seade saabub eestisse septembri lõpp.

Elektrikütte konvektorid Pro Air OÜ-st

Kirjeldus

Elektriline konvektsioonküttekeha / infrapuna TCH 2050 E

Elektriline konvektsioonküttekeha / infrapuna TCH 2050 E

KIIRE SOOJUS 3D EFEKTIGA

Efektiivne lisaküte või aegajalt kasutatavate, kütmata ruumide jaoks – termolaineküttekehaga TCH 2050 E saate nautida hubast kohest soojust sügisel, talvel ja ka jahedatel kevadpäevadel. 2000-vatise soojusvõimsusega elektriline konvektsioonküttekeha TCH 2050 E tagab meeldiva ja mugava temperatuuri kuni 24 m² või 60 m³ ruumides – ideaalne nt elutoas, magamistoas, vannitoas, lastetoas, peoruumis, kontoris, müügisaalis või teie talveaias.

Konvektsioonsoojuse ja infrapunakiirguse täiuslik kombinatsioon

Erinevalt paljudest teistest kütteseadmetest või radiaatoritest ei eraldu TCH 2050 E soojuslainesoojendi soojus tuppa ainult ühest suunast. Selle asemel tagab konvektsioonkütte ja vilgukivist infrapuna kütteelementide kombinatsioon, et kuumenemine on kõikjal tunda. Lisaks soojenevad kütteelemendid eriti kiiresti, et saaksite sooja nautida mõne sekundi jooksul. Parim on paigutada TCH 2050 E ruumi keskele, et saaksite kasu ühtlasest ja kiirest 3D-soojuse jaotusest.

Termostaadi juhtimine kõrge mugavuse ja madala energiakulu tagamiseks

Kaugjuhtimispuldi ja intuitiivse membraannupu juhtpaneeliga saab kiiresti ja lihtsalt valida 2 kütteastet (1200 vatti ja 2000 vatti). Hetke ruumitemperatuuri kuvatakse alati LCD-ekraanil. Et saaksite TCH 2050 E soojusvõimsust optimaalselt oma toatemperatuurile kohandada, on sellel termostaadi kaudu nutikas temperatuuri juhtimine.

Lihtsalt sisestage soovitud ruumitemperatuur vahemikus 15 °C kuni 35 °C. Termiline lainekütteseade soojendab nüüd ruumi, kuni saavutatakse eelvalitud temperatuur, ja lülitub seejärel automaatselt välja. Niipea, kui on vaja lisakütet, käivitub kütteseade uuesti automaatselt, nii et ruumi temperatuur püsib konstantsena. See protsess on eriti tõhus ja energiasäästlik, kuna keris soojeneb ainult nii palju, kui on vajalik meeldiva ja mugava soojuse tagamiseks.

VAIKNE JA TOLMUVABA SOOJUS

Kuna Trotec soojuslaine küttekeha ei vaja ventilaatorit võrreldes elektriliste soojapuhuritega, ei tekita see ruumis tolmu. See on eriti meeldiv mitte ainult allergikutele ja astmaatikutele. Lisaks toodab TCH 2050 E oma soojust täiesti vaikselt, nii et seda on soovitatav kasutada näiteks magamistoas. Nii saad lõõgastunult ja kosutavalt magada ka väga külmades ruumides, nt kui veedate esimese öö puhkemajas, mida pikka aega ei ole kasutatud.

Taimeri funktsioon – programmeeritav sisse- ja väljalülitamine

Mugavussoojendi praktiline 24-tunnine taimer on sama mugav kui ka energiasäästlik. Soovi korral saab seadet reguleeritava aja möödudes (1-24 tundi) täielikult automaatselt sisse või välja lülitada. Seega saab nt. Näiteks seadke magamistoa kütteseade pärast uinumist ise välja lülituma. Või võite hommikul köögi eelsoojendada, et saaksite veel soojas kohvi nautida.

Ohutus ennekõike

Ohutu küttetöö tagamiseks on termolainekütteseade varustatud ülekuumenemiskaitsega, mis lülitab seadme automaatselt välja, kui tekib kuumenemise oht. Samuti juhusliku ümberlükkamise vastu, nt lemmikloomade, hooletute külaliste või märatsevate laste eest on stabiilne kütteseade hästi kaitstud, sest integreeritud kallutuslüliti deaktiveerib TCH 2050 E kohe, kui see kaldus asendisse satub.

KUUMLINE KUJANDUSE TCH 2050 E TÖÖPÕHIMÕTE

TCH 2050 E ühendab oma 3D-küttesüsteemiga nutikalt konvektori ja infrapunasoojendi eelised ning tagab seega tõelise igakülgse soojuse vähem kui minutiga.

Tõhus vilgukivist küttetehnoloogia koos vilgukiviplaatidega

Looduslikust vilgumaagist valmistatud 3-kihilised vilgukivi soojendusplaadid tekitavad väga lühikese ajaga meeldivat infrapunakiirgust, mis erinevalt tavapärastest kiirgussoojenditest ei eraldu mitte ainult ühest suunast, vaid samaaegselt ette ja taha. Kvaliteetsete vilgukivist kütteelementide eeliseks on ka nende täispind ja ühtlane küte. Intensiivne kiirgussoojus tekib kogu pinna ulatuses, ilma jõudlust kaotamata ja hapnikutarbimiseta.

Ruumi täitev soojus päikese põhimõttel

Infrapunakiirgus toimib vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. See ei soojenda õhku, vaid tabatavate objektide pindu. Esemed salvestavad soojust ja lasevad selle järk-järgult tagasi tuppa, nii et soojusel jätkub mõju ka pärast kiirgusküttekeha väljalülitamist. Infrapunakiirgus loob nahale meeldiva päikesekiirguse loomuliku soojuse tunde.

Plusspunkt: rahustav soojus mõjub koheselt ja ilma soojenemisajata kogu ruumis ning seda ei pea esmalt läbi ringleva ruumiõhu transportima.

Kasvav konvektsioonsoojus lisasoojuse saamiseks

Lisaks tõuseb kuumadest vilgukivist küttekehadest soe õhk. See loob õrna õhuvoolu, mis jaotab soojust ruumis veelgi kaugemale. Seda põhimõtet nimetatakse konvektsiooniks.

Plusspunkt: infrapunakiirgus ja konvektsioonsoojus täiendavad teineteist, moodustades kolmemõõtmelise igakülgse küttesüsteemi. Üles-, ette- ja taha kiirgav soojus soojendab ühtlaselt kogu ruumi. Kiireks hea enesetunde saavutamiseks kogu ruumis – otse kõige kaugematesse nurkadesse.

TERVISLIK SISEKLIIMA Hingake
Stop-DryAir funktsiooniga sügavalt sisse

TCH 2050 E puhul ei pea te enam muretsema liiga kuiva õhu soojendamise pärast. Erinevalt tavapärastest küttevõtetest, mille puhul kütmine toob paratamatult kaasa ruuminiiskuse vähenemise, jääb kuumalainekütte põhimõttega köetavas ruumis olemasolev õhuniiskus samale tasemele. Hea enesetunde soojus, et vabalt hingata!

Eriti külmadel sügis- ja talvekuudel tajub keha jahedat temperatuuri ebameeldivana. Siis jääb TCH 2050 E infrapunasoojus nahale nagu rahustav soojusplaaster. Stimuleeritakse vereringet ja ainevahetust, mis omakorda võib rahustavalt mõjuda lihasvaludele ja luu- ja lihaskonnale.

Silmapaistev must disain
Ka välimus mängib olulist rolli, sest lahe must kiirgusküttekeha on sageli teie toa keskpunktiks. Musta metallist iluvõre kvaliteetne töötlus ja jõuline retro-sarmi loovad teie toa õhkkonda silmatorkava disainiaktsendi.

Kokkuvõttes veenab termolainesoojendi TCH 2050 E küttetehnoloogilises mõttes – ka tänu oma mugavusfunktsioonidele ja iseloomulikule disainile on see optimaalne küttelahendus kolmeks jahedaks aastaajaks.

Harjutamise eelised:

 • Kuni 2000 W soojusvõimsus puhta, mittekondenseeruva ja lõhnatu soojuse jaoks
 • 2 kütteastet (1200 W / 2000 W)
 • 3D igakülgne küttesüsteem: infrapunakiirguse ja konvektsioonsoojuse kombinatsioon
 • Kvaliteetne vilgukivist küttetehnoloogia koos vilgukiviplaatidega
 • Termostaadiga juhitav automaatrežiim sihtväärtuse eelvalikuga vahemikus 15 °C kuni 35 °C
 • Automaatne temperatuuri reguleerimine
 • Hetke ruumitemperatuuri näidik
 • Stop-DryAir: ruumiõhu ei kuivatata
 • taimeri funktsioon
 • IR kaugjuhtimispult
 • LCD ekraan
 • Energiasäästlik töö tänu sihtväärtuse saavutamisel automaatsele väljalülitusele
 • Maksimaalne ohutus tänu ülekuumenemis- ja kaldekaitsele
 • Lihtne transportida tänu käepidemetele ja integreeritud ratastele
 • Müratu küte

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!