Tume infrapuna küttepaneel IRD 2400 800-2400W

399.00 km-ta 327.05

Tume infrapuna küttepaneel IRD 2400

Tume infrapuna küttepaneel IRD 2400 on soovitatav kasutada kõikjal, kus otsitakse elegantseid lahendusi täiendavaks soojusjaotuseks arhitektuurselt keerukatele välialadele.

Kirjeldus

Tume infrapuna küttepaneel IRD 2400

Tume infrapuna küttepaneel IRD 2400 on soovitatav kasutada kõikjal, kus otsitakse elegantseid lahendusi täiendavaks soojusjaotuseks arhitektuurselt keerukatele välialadele. Seade tekitab meeldiva infrapunasoojuse ilma tavaseadmetes muidu nähtavat ja eredalt valgustatud küttetoru kasutamata. Selle asemel on radiaatoril varjatud roostevabast terasest alumiiniumist küttespiraal – soojusallikas jääb nähtamatuks.

Soojuskiirgur IRD 2400 kiirgab oma energiat valdavalt keskmise ja pika laine infrapunaspektris, jaotub see ühtlaselt ja täpselt ilma ümbritsevat õhku soojendamata.

Seade osutub suurepäraseks tippklassi tooteks välitingimustes, kuna see on kaitstud tolmu, pritsmete ja veejugade eest vastavalt kaitseklassile IP55 – ning sobib ideaalselt tuule eest kaitstud aladele nagu terrassid, rõdud, restoranide välialad.

Kiirgusküttekeha on esimene valik uuendusliku ja esteetiliselt õnnestunud lahendusena – nii kasutamiseks kõrgetasemelises toitlustussektoris kui ka hoolitsetud privaatses ruumis.

Tänu minimalistlikule ja stiilsele disainile sulandub kiirgur suurepäraselt igas keskkonnas ning on ühtlasi ühtse disaini võti. “Tavaliste” infrapunakiirgurite täiendav helepunane valgus võib olla äärmiselt häiriv, kui see ei vasta olemasolevale valgustuskontseptsioonile.

Terrassisoojendite valikus leiate tuulekastile ja seinale kinnitatavaid, kettidega lakke kinnitatavaid ja eraldi jalal seisvaid kiirgureid. Soojuskiirgur on üks võimalus tänavakohvikute ja restoranide hooaja pikendamiseks terassi kasutades. Mujal maailmas kasutatakse infrapunakiirgusel põhinevaid küttelahendusi juba pikka aega. Tänavarestoranides soojendatakse lahtiseid terrasse nii sügisel kui ka talvel. Tavapäraste küttesüsteemidega on lahtiste pindade soojendamine väga kallis ja ebamugav. Troteci soojendite eelis on kasutamise mugavus ja juhtimine puldilt ja ka taimeri olemasolu.

Stiilne ja võimas tume kiirgusküttekeha

Õues annab hubast soojust võimas tume kiirgur oma soojusvõimsusega 2400 vatti, mida saab ka IR-puldi abil lihtsalt 3 kütteastme peale lülitada. Lisaks võimaldab 90° võrra reguleeritav kaldenurk katta suurt efektiivset välja. IRD 2400 toodab puhast, kondensatsioonivaba, lõhnatut ja vaikset soojust – ja ilma tolmu tõstmata, mistõttu sobib seade ka allergikutele.

24-tunnine taimer, tööindikaatortuli ja LED-ekraan täiendavad hooldusvaba IRD 2400 funktsioone. Tume kiirgusküttekeha on täiesti hooldusvaba, kuna pole vaja torusid vahetada. Lisaks sobib see nii seinale kui lakke kinnitamiseks – mõlema variandi kronstein on tarnekomplektis.

Harjutamise eelised:

 • Ahvatlev lahendus arhitektuuriliselt nõudlikele tuulekaitsealadele
 • IR-B ja IR-C pakuvad hubast soojust ilma valguseta
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Pritsme- ja veejoakaitse, kaitseklass IP55
 • 3 kütteastet, kuni 2400 vatti
 • Alumiiniumist disainkorpus
 • 24 tunni taimer
 • LED-ekraan
 • Reguleeritav kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • Sobib seinale ja lakke kinnitamiseks
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Toite indikaatortuli
 • Kaasa arvatud seina- ja laekinnitus
 

Küttevõimsus-terassi soojuskiirgur

aastal [W] 2400
Tase max [kW] 2.4
IP kaitseklass IP55
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50-60Hz
Nimivoolutarve [A] 10.4
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/4 (Schuko pistiku tüüp F)
kaabli pikkus [m] 1.8
eluaseme disain
alumiiniumist
turvafunktsioon
LED-ekraan
Infrapuna kaugjuhtimispult
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 55
Laius (ilma pakendita) [mm] 1460
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 200
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 11.5
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
funktsioonid ja seadmed
ON/OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult -HA
kalle [°] 90
Töö juhtlamp-HA
taimeri funktsioon
seinakinnitus
laekinnitus

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!