Allahindlus!

Mobiilne konditsioneer ja soojapuhur PAC 2010 SH

Original price was: 449.00€.Current price is: 409.00€. km-ta 335.25

Mobiilne konditsioneer ja soojapuhur PAC 2010 SH

Kompaktne stiilne valge konditsioneer sobib ideaalselt igasse elu- või kontorikeskkonda. Jahutusvõimsusega 2 kW ja küttevõimsusega 1,8 kW pakub see aastaringselt mugavat temperatuuri kuni 26 m² või 65 m³ suurustes ruumides.

Laost otsas

Kirjeldus

Mobiilne konditsioneer ja soojapuhur PAC 2010 SH

SUVEL JAHUTUS – SÜGISEL,TALVEL JA KEADEL SOOJENDUS

Liiga soe, liiga külm, liiga niiske, liiga kuiv – olgem ausad, millal on ilm tegelikult selline, nagu tahaksid? Suvel ei ole alati mõnusalt soe, aga kahjuks sageli liiga palav ja siis jälle “aastaaja kohta liiga jahe”. Võib ka juhtuda, eriti üleminekuperioodidel, et hommikul on veel värske, aga pärastlõunal koguneb tuppa juba kuumus. Kui praktiline, kui ei pea pidevalt ventilaatorit kapist välja urgitsema ega keldrist elektriradiaatorit tooma. Sest 365-päevase kliimaseadmega PAC 2010 SH saate nautida jahutust, kütmist, ventilaatorit ja niiskuse eemaldamist kombineerituna vaid ühes seadmes.

Neli-ühes lahendus optimaalse ruumikliima tagamiseks: mobiilne konditsioneer tuppa PAC 2010 SH

Olgu kodus, kontoris, äriruumides, puhkemajas, hotellis või toitlustusäris – stiilne valge mugav konditsioneer jahutab ruume kuni 26 m² / 65 m³ jahutusvõimsusega 2 kW (energiat efektiivsusklass A) individuaalselt reguleeritaval Soovitud temperatuuri vähendamisel. Külmematel päevadel pakub universaalseade oma 1,8 kW soojusvõimsusega meeldivat ja hubast lisasoojust. Eriti tõhusaks energia säästmiseks lülitub kompressor automaatselt välja, kui ruumis on saavutatud soovitud sihttemperatuur nii jahutamiseks kui ka kütmiseks. Alles siis, kui toatemperatuur on taas tõusnud või langenud, käivitub seade uuesti, et tagada meeldiv hea enesetunne vahemikus 16°C kuni 31°C.

Kaasas ventilaator ja niiskuse eemaldaja

2-astmelise ventilatsiooni funktsiooni ja vertikaalselt reguleeritavate õhujuhikutega jaotub jahe või soe õhk ruumis usaldusväärselt. Integreeritud ventilaatori värsket tuult saab loomulikult nautida ka ilma jahutus- või küttefunktsioonita.

Kuna see võib eriti suvel muutuda rõhuvalt niiskeks, aitab integreeritud niiskuse eemaldamise funktsioon kaasa ka meeldivale heale kliimale. Niiskuse eemaldamise režiimis eemaldatakse ruumiõhust kuni 0,8 liitrit liigniiskust tunnis. Positiivne kõrvalmõju: Õhu püsiv kuivatamine võib ära hoida hallituse teket ruumis, mis on tervisele ohtlik. Integreeritud ja lihtsalt puhastatav õhufilter püüab kinni ka ruumiõhust tolmu, ebeme ja loomakarvad – lisaplussi sissehingamisel ja sügaval hingamisel.

Eelprogrammeerige soovitud temperatuur taimeriga

24-tunnise taimeriga saate soovi korral ette planeerida seadme sisse- ja väljalülitamise aja. Näiteks jahuta või küta elutuba õhtul, et saaksid oma väljateenitud töölõpu otse mõnusas toatemperatuuril veeta. Või kasutage taimeri funktsiooni, et saaksite kuumadel suvepäevadel jahedas magamistoas paremat und nautida – kindla kindlusega, et seade lülitub pärast uinumist määratud ajal automaatselt välja. Vaid 53 db(A) kompaktne konditsioneer jahutab ja soojendab meeldivalt vaikselt, nii et seda saab probleemideta magamistoas kasutada.

Kas otse intuitiivsel ja selgel membraannuppude juhtpaneelil või mugavalt oma istmel kaugjuhtimispuldi abil – kõiki seadistusi saab teha kiiresti ja lihtsalt. Kui soovite kompaktset kliimaseadet kasutada mõnes teises ruumis, saab seda sujuvalt liikuvate rataste ja küljel asuvate süvistatavate käepidemete abil paindlikult liigutada. 4-in-1 kliimaseadmega PAC 2010 SH olete hästi ette valmistatud kõikideks ilmastikutingimusteks 365 päeva aastas!

Kas teadsid juba? Konditsioneerid kütavad energiasäästlikumalt kui elektrikerised!

Jahutus ja küte ühes – kuidas see tegelikult toimib? Kliima- ja kütteseadmes PAC 2010 SH muudetakse külmutusagensi ahel vajadusel lihtsalt ümber. Selle asemel, et tekitada jaheda ruumiõhku ja vastutasuks juhtida kuuma protsessiõhku väljatõmbeõhuvooliku kaudu väljapoole, tekib nüüd kuum õhk ruumikasutuseks protsessi ümberpööramise teel, samas kui jahedam protsessiõhk juhitakse väljapoole.

Energiasäästu nipp: soojuspumba põhimõttel töötava küttefunktsiooniga konditsioneerid kütavad energiasäästlikumalt kui tavalised elektrilised soojapuhurid! Erinevalt elektrilistest soojapuhuritest, kus energia muundatakse peaaegu 1:1 soojusvõimsuseks, muundab PAC 2010 SH kliimaseade kasutatud energia enam kui kaks korda suuremaks soojusvõimsuseks.

See võib teie energiatarbimist vähendada rohkem kui 50% (võrreldes elektrikerisega). Kas kütmiseks või jahutamiseks – tänu energiatõhususe klassile A jäävad teie elektrikulud tõhusa ja ökonoomse PAC 2010 SH kliimaseadmega roheliseks. Lisaks vastab sees kasutatav keskkonnasõbralik külmaaine R290 uusimatele kliimakaitsenõuetele.

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 heitkogust (kasvuhoonegaase). Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamisel külmutusagensina annab see kliimaseade väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja on üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP=0) ega olulist kasvuhooneefekti (GWP=3).

Optimaalse ladustamise kohta vaadake kasutusjuhendit.

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid

Kasuta aknatihendit:

Airlock 100

Kasu praktikas:

 • 4-ühes konditsioneer: jahutus, küte, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Sobib ruumidele kuni 26 m² / 65 m³
 • Jahutusvõimsus kuni 2 kW (energiatõhususe klass A)
 • Soojusvõimsus kuni 1,8 kW (energiatõhususe klass A)
 • 2 ventilatsiooni taset
 • 24h taimeri funktsioon
 • Praktiline LED ekraan
 • Kergesti hooldatav membraanklaviatuur
 • Reguleeritav õhu väljalaske suund
 • IR kaugjuhtimispult
 • Eemaldatav õhufilter
 • Õhupuhastusfunktsioon (lemmikloomade karvad, kiud, tolm)
 • Vaikne töö ≤ 53 dB(A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290
Tüüp
Monoblokk +
Split
jahutusvõimsus
maksimaalne [kW] 2
max [Btu/h] 7000
Soovitatav ruumi suurus
65
26
õhu maht
Tase max [m³/h] 320
fänn
puhuri tasemed 2
radiaalne +
aksiaalne
niiskuse eemaldamise jõudlus
max [l/h] 0.8
Saavutatav toatemperatuur (min.)
sõltuvalt töötingimustest [°C] 16
jahutuskeskkond
jahutuskeskkond õhku
Keskkonnatingimused
Temperatuurivahemik min [°C] 16
Maksimaalne temperatuurivahemik [°C] 35
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50Hz
Energiatarve [kW] 0.8
Energiatarve küte [kW] 0.9
Nimivoolutarve [A] 3.5
soovitatav kaitse [A] 10
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/7
kaabli pikkus [m] 1.8
kompressor
Ruumi minimaalne suurus [m²] 6
külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 140
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00042
Surve imemise pool [MPa] 1
Surve väljalaske pool [MPa] 2.6
helitasemed
Heliemissioon [dB(A)] vastavalt standardile EN ISO 3745:2012 65dB(A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB(A)] 53
väljatõmbeõhk
kogupikkus [m] 1,5 m
läbimõõt [mm] 150
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 300
Laius (ilma pakendita) [mm] 320
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 700
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 21
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
kondensaadi äravool
väljatõmbeõhk
koos kondensaadi äravooluga
kondensaadi panniga
koos veepaagiga
taimeri funktsioon
Sisselülitusaeg eelvalitav
Väljalülitusaeg eelvalitav
ruumi õhufilter
kergesti ligipääsetav
puhastatav
Lisafunktsioonid
niiskuse eemaldamise funktsioon
küttefunktsioon
ventilatsiooni funktsioon
Automaatne veadiagnoos
Õhu väljalaske suund reguleeritav
Ventilaatori pealejooksu funktsioon

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…