Allahindlus!

Õhupuhastaja ionisaator LightAir IonFlow prof

581.00 km-ta 484.17

Õhupuhastaja LightAir IonFlow 500 (professional)

Õhupuhastaja ionisaator LightAir IonFlow on pilkupüüdev ja stiilse disainiga puhtama ja tervislikuma õhu jaoks! Kolmandate osapoolte testid näitavad, et see puhastab õhku tõhusalt väikseimatest osakestest, mida peetakse meie tervisele kõige kahjulikumaks. Õhupuhasti pakub võitmatu kombinatsiooni eelistest; tõhus, vaikne, filtri- ja osoonivaba, energiasäästlik, kasutajasõbralik ja ökonoomne! Oma stiilse kujundusega on see ruumi kujundusest sõltumatu ja sobib hästi igasse keskkonda – täiuslik tasakaal. Asetage see põrandale või madalamale lauale. Kasutage seda kui disaini elementi, koos võimsa ja tõhusa õhupuhastajana.

Laost otsas

Kirjeldus

Õhupuhastaja LightAir IonFlow 500 (professional)

Õhupuhastaja ionisaator LightAir IonFlow on pilkupüüdev ja stiilse disainiga puhtama ja tervislikuma õhu jaoks! Kolmandate osapoolte testid näitavad, et see puhastab õhku tõhusalt väikseimatest osakestest, mida peetakse meie tervisele kõige kahjulikumaks. Õhupuhasti pakub võitmatu kombinatsiooni eelistest; tõhus, vaikne, filtri- ja osoonivaba, energiasäästlik, kasutajasõbralik ja ökonoomne! Oma stiilse kujundusega on see ruumi kujundusest sõltumatu ja sobib hästi igasse keskkonda – täiuslik tasakaal. Asetage see põrandale või madalamale lauale. Kasutage seda kui disaini elementi, koos võimsa ja tõhusa õhupuhastajana.

LightAir IonFlow Signature on osa LightAir’i professionaalsetest lahendustest – töökeskkondade jaoks, näiteks kontorid, haiglad ja kliinikud, avalikud tööruumid, hotellid, restoranid ja nii edasi. Loomulikult sobib see ka eramutesse ja elutubadesse korterites.

Tõhus – vähendab tõhusalt õhus levivate osakeste (suurus 0,01–1,0 μm), nagu tolm, õietolm, suits, allergeenid, bakterid, viirused, hallitusseened ja palju muud. See on eriti efektiivne õhu puhastamisel väikseimatest osakestest, mida peetakse meie tervisele kõige ohtlikumaks.

Pildiotsingu LifeAir IonFlow 500 tulemus

 

Õhupuhastaja LightAir Signature

 • Filtrivaba – seadmel pole kalleid filtreid, selle asemel on kollektor, mida saate vajadusel hõlpsasti vee ja puhastusvahendiga puhastada.
 • Vaikne – vähem kui 21 dB, kui võrrelda 45 dB, takistab ja häirib igapäevast tegevust. Enamiku õhupuhastite müratase on 35–59 dB.
 • Energiasäästlik – 12 V ja tarbib ainult 7 W tunnis, mis on oluliselt madalam kui enamikul õhupuhastajatel. Energiatarbimine on oluline kõigi õhupuhastite jaoks, kuna osakeste kontsentratsiooni tõhusaks alandamiseks peaksid need olema pidevalt töös.
 • Osoonivaba – 0 ppm, osooni taset ei saa isegi mõõta ja seetõttu peetakse seda nulliks.
 • Auhinnatud disain – täiesti läbipaistva akrüüli ja stiilsete joontega käsitsi valmistatud nagid annavad Styleile värske ja Skandinaavialiku mulje, mis annab tarbijale hea alternatiivi peamistele traditsioonilistele õhupuhastajatele.
 • Light Air IonFlow on pälvinud mitmeid mainekaid disainiauhindu, sealhulgas rahvusvahelised disaini auhinnad (IDEA) ja Elle Decor Rising Star auhind.
 • Lihtne paigaldada ja hooldada – lihtsalt ühendage pistik ja laske õhupuhastil oma tööd teha. Kokkupanekul on ainult neli osa ja ühtegi liikuvat osa, mis kergesti puruneks, neid lihtsalt ei ole! Hooldus on lihtne ja hõlpsasti teostatav, kuna tõstate kollektorit ainult aeg-ajalt ja puhastate seda vees.
 • Keskkonnasõbralik – LightAir püüab austada keskkonda toote kogu elutsükli vältel. Väiksem energiatarve, kuluosi ei ole.

Tehnilised andmed

Kaal 2,8 kg

Mõõdud 19 × 19 × 66 cm

Soovitatav toa suurus   50 m²

Elektritarbimine  7 W

Maksimaalne müratase 21 dB (A)

Sertifikaadid: EMC (elektromagnetiline kvaliteet) CE, ETL (USA), GS, S, BSMI, CQC

Tahkete osakeste vähendamine Eemaldab tõhusalt osakesed (suurus 0,01–1,0 μm). Eriti efektiivne väikseimate ja ohtlikumate osakeste (nanoosakesed alla 0,1 μm), aga ka suuremate osakeste (1,0-25,0 μm) vastuvõetaval tasemel.

Ioonide tootmine 250 000 negatiivset iooni / cm3 1 meetri kaugusel.

Lastekaitse   Jah

Kaunistustuli  Jah

Põrandamudel   Jah

2 nädalat kasutamist magamistoeas – ultrapeenosakesed ja ülipeenosakesed kogumina kollektori küljes.

Mis on kollektor, ioonigeneraator, koroonanõelad, dekoratiivsed tuled jne?

koguja

Positiivselt laetud kollektor meelitab negatiivselt laetud osakesi ja jätab õhu puhtaks. Kuna kollektorit on vees hõlpsasti puhastatav, pole filtri kulukaid muudatusi vaja.

Ioonigeneraatori ja Corona nõelad

PIoonigeneraator on IonFlow 50 süda, oma patenteeritud tehnoloogiaga, mis võimaldab tõhusalt puhastada õhku kõige väiksematest osakestest, mida peetakse meie tervisele kõige kahjulikumaks. Ioongeneraatoril olevatest koroonanõeltest muundatakse tohutul hulgal elektrone negatiivseteks ioonideks.

Kaunistamiseks valgustus

Dekoratiivvalgustid on LED-lambid, mis kuuluvad mudelitesse Signature, Style, Evolution ja 500. Valgust saab sisse või välja lülitada sõltumata sellest, kas õhupuhasti on sisse lülitatud. Stiil, pind ja evolutsioon tulevad sinise valgusega ja Signature merevaigukollase valgusega.

Komplekt

Signature ja 500 on varustatud kõrgema käsitsi valmistatud raamiga, mis on täielikult silindriline ja läbipaistvast akrüülist. Sellel on kõrge disainiefekt ja stiilne viimistlus. Pinnal on lühem, täiesti läbipaistvast plastikust sissepritsega vormitud raam, mille kuju on veidi kooniline. Oma kompaktsema disainiga sobib see ideaalselt lauale, pingile või lauale.

Lastekaitse

Kui teie või teie läheduses olevad inimesed tunnevad end kollektori puudutamisel tekkiva kerge ja kahjutu tühjenemise tõttu ebamugavalt, võite kasutada kaasasolevat kaitsekorki. Pange tähele, et korgi kaitse ei ole ohutusnõue, vaid on täiesti vabatahtlik. Lightair omab kõiki rahvusvaheliste standarditega nõutavaid sertifikaate.

lüliti

Kontrollib, kas õhupuhasti on sisse või välja lülitatud ja kas dekoratsioonituled põlevad või mitte. Lülitil on kolm asendit:

 • CLICK x1 – õhupuhasti sees, dekoratsioonivalgus välja lülitatud
 • CLICK x2 – õhupuhasti sees, dekoratsioonivalgus põleb
 • CLICK x3 – õhupuhasti välja lülitatud, kaunistuse tuli välja lülitatud

Kas õhupuhasti peab alati olema sisse lülitatud?

Õhk on värske ja seda ei saa ilma pideva ja aktiivse puhastamiseta puhtana hoida. Seetõttu peavad parima tulemuse saavutamiseks olema õhupuhastid ööpäevaringselt saadaval. Seetõttu on oluline väike energiatarve. Kui soovite ikkagi kodust lahkudes õhupuhasti välja lülitada, võite selle taaskäivitamisel loota 30–60 minutile enne maksimaalse võimsuse saavutamist.

Kas IonFlow õhupuhasti eemaldab lõhna?

Lõhn on osakesed või gaas. IonFlwo käitleb osakeste lõhnu väga hästi, samas kui gaasi ei saa käidelda. Õhupuhasti eemaldatavate lõhnade näideteks on suits ja hallitus.

Kui suurt IonFlow õhupuhasti katab?

Soovitame u. 50 m² tavalises kodukeskkonnas. See soovitus on ligikaudne, kuna see sõltub keskkonnast, kuhu õhupuhasti pannakse. Mida rohkem saasteallikaid, seda rohkem osakesi ja seda väiksem pind. Kui teil on suurem tuba, peate võib-olla ruumis rohkem õhupuhastiid.

Kuidas tuleks IonFlow õhupuhasti paigutada?

Soovitame õhupuhasti paigutada seintest ja mööblist vähemalt 1 meetri kaugusele ning riputada katusemudel umbes pool meetrit laest alla. Kui soovitusi ei järgita, võivad läheduses olevad seinad ja / või mööbel määrduda, sest kollektorile kleepumise asemel võivad sinna takerduda osakesed.

Kes kavandas IonFlow õhupuhastid?

LightAir on kujundanud auhinnatud disainer Michael Malmborg. Tema mööbel ja tööstusdisain on rahvusvaheliselt tunnustatud enam kui 70 erinevas disainimeedias.

Kuidas ma tean, et ionisatsioon töötab õhu puhastamiseks?

Rootsi tehniliste uuringute instituut (SP) on testinud LightAir IonFlow võime puhastada õhku väikestest põlemisosakestest. Testiga kontrollitakse, kas LightAir IonFlow puhastab tõhusalt õhku ja eemaldab peaaegu kõik õhus leiduvad osakesed. See on nii tõhus, et suudab turul konkureerida HEPA filtril põhinevate õhupuhastidega. Mitmeid LightAiri õhupuhastiga katseid saate alla laadida ja lugeda saidilt www.lifeair.com/learning-center/lifeair-science/evidence/

Kas IonFlow eraldab osooni?

Rootsi Tehniliste Uuringute Instituudi (SP) tehtud katsearuanded kinnitavad, et LightAir IonFlow on osoonivaba. Osoon on alati olnud ionisatsiooni negatiivne kõrvalmõju, mis tähendab, et mida suurem on ioonide tootmine, seda suurem on osooni väärtus. Fakt, et tuleb järgida osooni piirväärtust, on turule viinud palju ebatõhusaid ionisaatoreid. Niipalju kui me teame, on LightAir esimene tootja, kellel see probleem õnnestub lahendada, ja suudab genereerida äärmiselt suures koguses negatiivseid ioone ilma osoonita.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!