JOOGIVEEAUTOMAAT MF20 KONTOR GWS R&D

2,145.00 km-ta 1,758.20

JOOGIVEEAUTOMAAT MF20 KONTOR GWS R&D

Joogiveeautomaat MF20 kontoritesse, koos vahu- ja külmavee dosaatoriga ja sektsiooniga kuni 10 kg balloonide ja filtreerimisseadmega.

Kirjeldus

JOOGIVEEAUTOMAAT MF20 KONTOR GWS R&D

Joogiveeautomaat MF20 kontoritesse, koos vahu- ja külmavee dosaatoriga ja sektsiooniga kuni 10 kg balloonide ja filtreerimisseadmega.

MF20 kontoris eraldiseisev kolonn kontorisektorile, koos vahu- ja külmavee dosaatoriga ja sektsiooniga kuni 10 kg balloonide ja filtreerimisgrupiga.

Mullivee masin MF20 kontori kapp on terasest, kompaktne ja eemaldatav, võimalik avada mõlemalt poolt.

Masina esipaneeli värv on tänu praktilisele magnetkinnitussüsteemile hõlpsasti vahetatav.

Sisselaske solenoidventiil: pole vaja rõhualandajat.

 • Mõõtmed 24x49x125 cm
 • Toote kood MF20OF
 • Kompressor 156W
 • Kaugus väljastuspunkt – vat 32 cm
 • Topeltpoolid AISI 304 roostevaba teras
 • Veepump 65W
 • Voolukiirus 25 l/h
 • Soojusvõimsus 15 l/h (10°C)
 • Gaasistamise reguleerimine Sisemine kompensaator
 • Temperatuuri reguleerimine Mehaaniline
 • Esiosa Plastikust

 

Kontori veeautomaadid
GWS R&D pakub praktilisi ja funktsionaalseid lahendusi vee väljastamiseks kontorites ja muudes avalikes kohtades: kontoriveeautomaadid MF10 ja MF20 .

Kontorimudelid, mis on loodud töötama otseühenduses veevarustusega, on saadaval eraldiseisvatena, üle leti või leti all. Kolonnides on saadaval suur filtreerimis- ja karboniseerimiskamber , kus on piisavalt ruumi kuni 10 kg CO 2 balloonide jaoks. Iga mudel väljastab gaseerimata , külma ja külma mullivett .

Saadaval erinevates värvides , meie kontorisse mõeldud dosaatorid kinnitavad lõppkasutaja ohutuks kasutamiseks ainult madalpinge elektrilisi komponente .
Töötasapinnad ja eraldiseisvad mudelid on varustatud ka roostevabast terasest tilkumisaluse ja eemaldatava ülemise esipaneeliga, mis hõlbustab puhastamist.

Igal mudelil on ühesuunaline sisselaske solenoidventiil, mis takistab veehaamri sattumist süsteemi sees isegi ilma rõhualandaja olemasoluta ülesvoolu, ja tänu suurele küllastusseadmele suudab see pidevalt väljastada vähemalt 2 liitrit vahuvett .

Et olla turul äratuntav ja pakkuda kontorisse oma dosaatorite sarja, on sobivate tellimuste koguste olemasolul võimalik taotleda süsteemi välist kohandamist .

Itaalias – nagu enamikus Euroopas – reguleerivad vooluvee kvaliteeti eriseadused, mis tagavad selle joogikõlblikkuse , muutes selle ohutuks ja inimtoiduks sobivaks. Sellele vaatamata valivad paljud endiselt pudelivett , mis tuleb enne supermarketite riiulitele jõudmist pudelisse villida ja ilmselgelt transportida. See toiming maksab hinnanguliselt umbes 5 liitrit vett, 320 grammi bensiini ja 80 grammi süsinikku iga liitri vee kohta. pakendatud ja tarnitud jaemüüjale.
See maksab kahjulike heitmete ja plastmaterjalide hajumise keskkonda.

Seda tarbimisharjumust, mis ei ole ökoloogilisest ja praktilisest seisukohast eriti õigustatud (mõelge korvide kaalule ja suurusele), on enamasti seletatav akvedukti kaudu antava vee organoleptiliste omadustega.
Toruvett tuleb puhastada toitevõrgust ülesvoolu, et meie kraan oleks ohutu ja joogikõlbulik, kuid selle protsessi jäljed jäävad siiski maitsele tajutavaks, enamasti klooriks.
Kokkuvõttes: kraanivesi on ohutu, kuid mitte meeldiv.

GWS R&D dosaatorid loodi eesmärgiga propageerida säästvat veetarbimise stiili, sundimata lõppkasutajat ilma ebameeldivate järelmaitseteta joomise naudingust.
Tegelikult töötavad meie jaoturid otseühendusega veetorustikuga, parandades vee organoleptilisi omadusi, et tagada kvaliteet ja ohutus otse kraanist või käsimüügilahenduste puhul dosaatorist endast.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!