Joogiveeautomaat MF20 UP GWS R&D

1,249.00 km-ta 1,023.77

Joogiveeautomaat MF20 UP GWS R&D

Vaiksed ja kompaktsed , saadaval nii letialuses kui ka letivälises versioonis, sisemise või välise karboniseerimis-filtreerimisrühmaga, GWS R&D olmeveeautomaadid vastavad koduvee jaotusturu kasvavale nõudlusele, kattes laia osa vajadustest.

Pro Air OÜ – joogiveeautomaatide müük

Kirjeldus

Joogiveeautomaat MF20 UP GWS R&D

 • Väljastatud veed Vaikne, külm ja vahuvein
 • Mõõdud (PxLxK) 25x52x42,5 cm (koos äravoolurestiga)
 • Voolukiirus 20-22 l/h (dT = 5°C)
 • Kaal 12 kg
 • Pudeli max kõrgus 32 cm
 • Toide 230 V AC
 • Nupud toidavad 24 V
 • Veepump 65W
 • Hermeetiline karbonisaator Kuivsüsteem 5,5 liitrit
 • Šassii Kuumvärvitud metallplekk
 • Äravooluvõrk Roostevaba teras, 0,5 liitrit
 • Liitmikud John Guest
 • Sertifikaadid DM 174 (Itaalia), CE

Itaalias – nagu enamikus Euroopas – reguleerivad vooluvee kvaliteeti eriseadused, mis tagavad selle joogikõlblikkuse , muutes selle ohutuks ja inimtoiduks sobivaks. Sellele vaatamata valivad paljud endiselt pudelivett , mis tuleb enne supermarketite riiulitele jõudmist pudelisse villida ja ilmselgelt transportida. See toiming maksab hinnanguliselt umbes 5 liitrit vett, 320 grammi bensiini ja 80 grammi süsinikku iga liitri vee kohta. pakendatud ja tarnitud jaemüüjale.
See maksab kahjulike heitmete ja plastmaterjalide hajumise keskkonda.

Seda tarbimisharjumust, mis ei ole ökoloogilisest ja praktilisest seisukohast eriti õigustatud (mõelge korvide kaalule ja suurusele), on enamasti seletatav akvedukti kaudu antava vee organoleptiliste omadustega.
Toruvett tuleb puhastada toitevõrgust ülesvoolu, et meie kraani oleks ohutu ja joogikõlbulik, kuid selle protsessi jäljed jäävad siiski maitsele tajutavaks, enamasti klooriks.
Kokkuvõttes: kraanivesi on ohutu, kuid mitte meeldiv.

GWS R&D dosaatorid loodi eesmärgiga propageerida säästvat veetarbimise stiili, sundimata lõppkasutajat ilma ebameeldivate järelmaitseteta joomise naudingust.
Tegelikult töötavad meie jaoturid otseühendusega veetorustikuga, parandades vee organoleptilisi omadusi, et tagada kvaliteet ja ohutus otse kraanist või käsimüügilahenduste puhul dosaatorist endast.

Vaiksed ja kompaktsed , saadaval nii letialuses kui ka letivälises versioonis, sisemise või välise karboniseerimis-filtreerimisrühmaga, GWS R&D olmeveeautomaadid vastavad koduvee jaotusturu kasvavale nõudlusele, kattes laia osa vajadustest.

Kõik meie süsteemid on toodetud Itaalias , vastavad kehtivatele eeskirjadele toiduga kokkupuutuvate materjalide kohta ja on lõppkasutaja suurema ohutuse tagamiseks kokku pandud ainult madala pingega töötavate komponentidega.

Staatiline kondensaator vähendab müra, samas kui roostevabast terasest tilkumisalus ja eemaldatav tila koos vahemäluga aeraatoriga muudavad puhastamise lihtsamaks. Töötasapinna mudelite esipaneel on alati eemaldatav, et välimust kiiresti muuta.

Lihtne paigaldada, meie kodusektori mudelid on varustatud ühesuunalise solenoidventiiliga sisselaskeavas, mis muudab rõhualandaja paigaldamise süsteemist ülesvoolu üleliigseks. Tipptasemel jõudlus tänu suurele küllastajale, mis võimaldab teil pidevalt väljastada kuni 2 liitrit mullivett.

Linkedin

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!