Veeautomaat MF10 UP GWS R&D

1,099.00 km-ta 900.82

Veeautomaat MF10 UP GWS R&D

Kompaktne MF10 veeautomaat on kodusarja põhimudel. Eeliseks on madal müratase ja tõhusus.
Mulliveevarustuse parimad jõudlused. Mullivee küllastusseade võimaldab kuni 1,7 liitrit mullivett korraga väljastada.

Kirjeldus

Veeautomaat MF10 UP GWS R&D

Kompaktne MF10 veeautomaat on kodusarja põhimudel. Eeliseks on madal müratase ja tõhusus.
Mulliveevarustuse parimad jõudlused. Mullivee küllastusseade võimaldab kuni 1,7 liitrit mullivett korraga väljastada.

Tellimisel lisa märkustesse värvilahendus

Veeautomaat pakub puhast ja värsket filtreeritud kraanivett 3 erinevas lahenduses kuni 20 inimesele.

 • jahutatud vesi
 • jahutamata vesi
 • mullivesi

 

 • Mõõdud (PxLxK) 19x45x44 cm (koos äravoolurestiga)
 • Voolukiirus 10-12 l/h (dT = 10°C)
 • Kaal 12 kg
 • Pudeli max kõrgus 32 cm
 • Toide 230 V AC
 • Veepump 65W
 • Hermeetiline karbonisaator Kuivsüsteem 2,2 liitrit
 • Kuumvärvitud metallplekk
 • Tilgaalus Roostevaba teras, 0,5 liitrit
 • Liitmikud John Guest (kiirühendus)
 • Sertifikaadid DM 174 (Itaalia), CE
Ekstra kõrge vee väljastus tila – kuni 30 cm kõrgune jaotusala võimaldab mugavalt täita ka joogipudeli ja veekannu.
Veeautomaat koju ja kontorisse

Vaiksed ja kompaktsed , saadaval nii letialuses kui ka letipealses versioonis, sisemise või välise karboniseerimis-filtreerimislehendusena, GWS R&D olmeveeautomaadid vastavad koduvee jaotusturu kasvavale nõudlusele, kattes laia osa vajadustest.

Kõik meie süsteemid on toodetud Itaalias , vastavad kehtivatele eeskirjadele toiduga kokkupuutuvate materjalide kohta ja on lõppkasutaja suurema ohutuse tagamiseks kokku pandud ainult madala pingega töötavate komponentidega.

Staatiline kondensaator vähendab müra, samas kui roostevabast terasest tilkumisalus ja eemaldatav tilaga muudavad puhastamise lihtsamaks. Töötasapinna mudelite esipaneel on eemaldatav, et välimust kiiresti muuta.

Lihtne paigaldada, meie kodusektori mudelid on varustatud ühesuunalise solenoidventiiliga sisselaskeavas, mis muudab rõhualandaja paigaldamise süsteemist ülesvoolu üleliigseks. Tipptasemel jõudlus tänu suurele mulliveega küllastajale, mis võimaldab teil pidevalt väljastada kuni 2 liitrit mullivett.

GWS R&D Itaalia veeautomaatide tootja ja nende ajalugu algab veepuhastusjaamade hooldusega, nende projekteerimisega. Tönaseks on jõutud seadmete montaaži ja tootmiseni. GWS R&D on professionaalide meeskond, kellel on paljude aastate kogemused joogivee tohutus maailmaavaruses.

Nende käsutuses olevad ressursid on lisaks tehase hooldusele, projekteerimisele ja montaažile pikka aega tegutsenud ka puhastusseadmete ja -komponentide maaletoomise, toodete sertifitseerimise ning lõpuks ka inimtoiduks kasutatava vee töötlemise valdkonnas. .

Need kogemused on pannud ettevõtteid ja asutusi mitmel korral kasutama meie meeskonnaliikmete koostööd.
Näiteks on tervishoiuministeerium palunud meie koostööd joogivee käitlemise juhiste koostamisel või sellised ettevõtted nagu Omnipure USA , kes on oma toodete Euroopas sertifitseerimisel meie peale lootnud. De Longhi kasutab meie nõustamisteenust olmeveeautomaatide väljatöötamiseks või oleme Fluid-o-Techiga välja töötanud uue vee karboniseerimise tehnoloogia.

Lõpuks on meie töötajad aastate jooksul läbi viinud arvukalt tehnilisi ja täienduskursusi, et koolitada asjakohaseid spetsialiste selles sektoris.
Nende kogemuste ja meie tööalase karjääri jooksul omandatud oskusteabe tulemusel on loodud suurepärase jõudlusega dosaatorite sari , mis on sertifitseeritud ja vastavad Itaalia ja Euroopa eeskirjadele toiduga kokkupuutuvate materjalide (MOCA) kohta, mille oleme projekteerinud ilma unustades oma päritolu, alustades ka ja ennekõike paigaldamise ja hoolduse lihtsusest.

Oleme siiani palju ära teinud, kuid meie jaoks ei tähenda see, et oleksime kaotanud soovi parandada ja uurimistööd teha. Sel põhjusel uuendatakse meie kataloogi pidevalt ja meie dosaatoreid täiustatakse pidevalt , et pakkuda üha tõhusamat toodet, parima võimaliku tehnoloogia ja konkurentsivõimelise hinnaga.

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!