Allahindlus!

Disain laekütteseade infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC kuni 1500w

Original price was: 159.00€.Current price is: 89.00€. km-ta 72.95

Disain lae infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

Kaasaegne 1500 W infrapuna laekütteseade koos karmiinpunase vihmavarjuga, kolme küttetastme ja puldiga terrassi, rõdu või välitoitlustuse tarbeks.

Jõuab lattu ca 20.05.2023.a.

Kirjeldus

Disain lae infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

Disain infrapuna soojuskiirgur terassile

Kaasaegne 1500 W infrapuna laekütteseade koos karmiinpunase vihmavarjuga, kolme küttetastme ja puldiga terrassi, rõdu või välitoitlustuse tarbeks.

 • Disainlaesoojendi IR 1510 SC pakub otsest igakülgset infrapunasoojust ilma soojenemisajata – lõõgastava hubasuse tagamiseks kaetud terrassidel, rõdudel või õues gastronoomias.
 • Stiilsel infrapunasoojendil on 3 kütteastet – alates 500 vatist kuni võimsa 1500 vatini. Ümberringi ühtlaselt eralduvad soojuskiired katavad kuni 10 m² suuruse ala.
 • Kiirgusküttekeha saab sisse ja välja lülitada lihtsalt nupule vajutades. Alumisel küljel on töö indikaatortuli, mis näitab, kas infrapunasoojendi soojendab aktiivselt (roheline) või on ooterežiimis (punane).
 • IR 1510 SC infrapunatorud on pimestamisevabad ja mitte liiga eredad ka kõige kõrgemal tasemel.Kiirgatav valgus loob mõnusalt hubase atmosfääri. Kaitsevõre hoiab ära kütteelementide otsese puudutamise või kahjustamise.
 • Tänu käepärasele IR-kaugjuhtimispuldile saate halogeen-infrapunasoojendi ka mugavalt oma istmelt oma vajadustele vastavaks seada.
 • Kvaliteetne idamaise punase värvi anodeeritud alumiiniumkorpus on kaitstud veepritsmete ja võõrkehade sissepääsu eest vastavalt kaitseklassile IP34.
 • 50 cm pikkune roostevabast terasest kett on hõlpsasti karabiiniga kiirgussoojendi alumiiniumkorpuse külge haagitav. Seejärel saab ketti kinnitada lakke, tala, varikatuse või sõrestiku külge. Vajalikud paigaldustarvikud on juba tarnekomplektis.
 • Täielik tarnekomplekt lühidalt: 1 x roostevabast terasest kett (50 cm), 2 x kinnituskonksud, 3 x kaablisidemed, IR-kaugjuhtimispult. 1,85 m pikkusel toitejuhtmel on Schuko pistik (CEE 7/7), mis on levinud kogu Euroopas.

Infrapunakiirgur 1500w


Hubane soojus seal, kus seda vaja…

Ideaalne toitlustuse tarbeks: et teie külalised saaksid väljas istuda ka siis, kui temperatuur on veel veidi jahedam, saate IR 1510 SC lae-infrapunakiirgusega küttekehaga stiilselt hubast soojust pakkuda. Varikatuste ja tugikonstruktsioonide külge kinnitamine on lihtne.
Lõputu suvetunne: pikenda suve ja istu mugavalt väljas ka sügisel või kevadel. IR 1510 SC-ga saate nautida ka otsest hea enesetunde igakülgset soojust jahedamatel päevadel või õhtutel – mõnusaks tunniks terrassil või rõdul.

Mugav soojus ja värv külmadel päevadel ja väljaspool

Kodu terrassil, rõdul, telgis või aiapaviljonis on atmosfääriõhkkonna jaoks hädavajalik soojus. Lõpetage välistemperatuurist sõltuv väljasoleku aeg. Kaasaegne infrapuna laekütteseade IR 1510 SC tagab välistingimustes suvetemperatuuri aastaringselt – ka jahedate kevad- või sügisilmade korral. Oma silmatorkava punase kattevarjuga on lihtsaks lakke kinnitamiseks mõeldud kiirgusküttekeha tõeline pilkupüüdja, mis köidab kõigi tähelepanu ja võtab samal ajal kaasaegses ümbruses dekoratiivse funktsiooni.

Märkimisväärne soojus ja suurenenud müük gastronoomia ja kaubanduse jaoks

Tänu IP34 pritsmekindlale disainile on ilmastikukindlast alumiiniumist valmistatud infrapuna kütteseadet soovitatav kasutada ka välikohvikute, baaride, toiduautode või restoranide kaetud istumis- ja puhkeruumides. Suure käibega välihooaeg algab veelgi varem, mis tagab klientide märgatava kasvu ja müügi kasvu.

3-astmeline hea soojus – väga mugavalt kaugjuhtimispuldi kaudu

Kolme valitava kuumutusastmega (500 W / 1000 W / 1500 W) tagab IR 1510 SC suhteliselt pimestamisvaba halogeenkütte spiraal alati sama palju mugavat soojust, kui ilm ja individuaalne küttevajadus nõuavad. Küttevõimsust saab mugavalt ja lihtsalt juhtida käepärase infrapuna kaugjuhtimispuldi abil.

Ümberringi mõnus ja soe

Kaasaegse laevalgusti suur helkur (42,5 cm) varustab kuni 10 m² suurust pinda ühtlaselt 360 ° kiirgava kuumusega, mis on nahal ja pindadel kohe märgatav. Kuna infrapuna küttekehad, erinevalt gaasiga töötavatest ja leegiga kiirgavatest kütteseadmetest, ei soojenda esmalt ümbritsevat õhku, leiab hubane infrapuna soojus ka tugeva tuule korral kohe oma sihtkoha – ja ilma ebameeldivate lõhnade ega müra. Selle tööpõhimõtte kohaselt soojendab infrapuna küttekeha 100% madalate heitkogustega ja oluliselt energiasäästlikumalt kui muud küttetehnoloogiad. Ainult 2,5 kg kaaluva kerge laevalgusti saab paigaldada lakke, terrassikatustele või telgitellingutele mõne lihtsa sammuga, kasutades tarnimiseks kuuluvat 50 cm pikkust roostevabast terasest ketti, ilma et oleks vaja tehnikut. Tiheda võrguga võrk kaitseb küttevardaid uudishimulike laste sõrmede ja juhusliku kokkupuute eest. Parimad tingimused, et nautida veelgi rohkem aega ja pikki õhtuid vabas õhus koos lähedaste või sõpradega – samal ajal mugavate suvetemperatuuridega.

Kokkupanekuks valmis komplekt:
nautige hubast soojust hetkega

Infrapuna laekütteseade on varustatud kõigi vajalike kinnitusdetailidega, et kiirelt ja ohutult lakke kinnitada. Toiteühendus toimub ilma monteerimiseta 1,85 m pikkuse Schuko pistikuga toitekaabli (CEE 7/7) abil Euroopa pistikupesade jaoks.

Komplektis:

 • 2 x kinnituskonksu
 • 1 x kinnituskett (50 cm)
 • 3 x kaablisidet

Otsene soojus päikese põhimõttel

IR 1510 SC halogeen-infrapuna toru tekitab soojust vastavalt päikesekiirguse loomulikule põhimõttele. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatud energiast muundatakse otsesoojuseks. Kuumutatakse mitte ümbritsevat õhku, vaid infrapunakütteseadme vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad kiirgavat soojust, hoiavad seda ja eraldavad ka sekundaarse kiirgusena tagasi keskkonda. Soojust jaotab ventilaator müra ja tolmu tekitamata, nii et astmaatikud ja allergikud saavad kiirgava kütteseadme vahetus läheduses vabalt hingata.

Lihtne kiire kuumus mitmesugusteks välitingimustes kasutamiseks

Olgu siis kodus rõdu, kaetud terrassi, avatud peotelgi, aiapaviljoni või klienditeenindajana välitoitlustuse soojusallikana: kvaliteetne disainlagede prožektor IR 1510 SC loob visuaalsed aktsendid ja tagab meeldiva ja ühtlase 360 ° universaalne soojus jahedatel välistemperatuuridel. Infrapuna soojus avaldub kohe pärast seadme sisselülitamist juhtlampiga sisse- / väljalülitit kasutades. Kes on kunagi karmiinpunase laesoojendi all nautinud eriti mõnusat ja hubast infrapunasoojust, ei taha seda hubast tunnet enam igatseda.

Eelised:

 • Infrapuna soojus ilma eelsoojendamiseta
 • Kvaliteetne halogeen-infrapuna toru
 • Ühtlane igakülgne soojus kuni 10 m²
 • 3 kuumutusastet: 500 W / 1000 W / 1500 W
 • IR kaugjuhtimispult ja sisse- / väljalüliti koos juhtimisvalgusega
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP34) kaetud välistingimustes
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Stiilne, idapunane korpus anodeeritud alumiiniumist
 • Lihtsalt riputage see üles, ühendage see ja nautige soojust
 • Puhas, kondensatsioonivaba, lõhnatu ja ilma müra
 • Tolmu ei tõuse, sobib seetõttu allergikutele
 • Energia säästlik
küttevõimsus
asukohas [W] 1500
1. etapp [kW] 0.5
2. etapp [kW] 1
3. tase [kW] 1.5
IP-kaitseklass IP34
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nominaalne voolutarve [A] 6.5
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.85
Eluaseme kujundus
alumiinium
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 425
Laius (ilma pakendita) [mm] 425
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 300
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 2.5
VARUSTUS, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Funktsioonid ja funktsioonid
ON / OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult -HA
Töötav kontrolltuli-HA

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!