Allahindlus!

Terrassisoojendi infrapuna IRS 1200 E

Original price was: 199.00€.Current price is: 169.00€. km-ta 138.52

Terrassisoojendi infrapune IRS 1200 E

Saadval alates 20 märts 2023

Kaasaegse infrapuna IRS 1200 E kütteseadmega kompaktne 360 ​​° universaalne lahendus hellitab teid, teie lähedasi ja külalisi jahedatel päevadel mõne sekundi jooksul meeldiva soojusega.

Terrassil, rõdul, aias või väljas toitlustussektoris – kus on vaja kiiret soojendust ilma eelkütmiseta, näitab kompaktne ja vihmakindel käepidemega kiirsoojendaja oma eeliseid. Seadke see lihtsalt soovitud kohta, ühendage 1,8 meetri pikkune toitekaabel pistikupessa – ja nautige koheselt infrapunasoojust.

Kirjeldus

Terrassisoojendi infrapuna IRS 1200 E

Kaasaegse infrapuna IRS 1200 E kütteseadmega kompaktne 360 ​​° universaalne lahendus hellitab teid, teie lähedasi ja külalisi jahedatel päevadel mõne sekundi jooksul meeldiva soojusega.

Terrassil, rõdul, aias või väljas toitlustussektoris – kus on vaja kiiret soojendust ilma eelkütmiseta, näitab kompaktne ja vihmakindel käepidemega kiirsoojendaja oma eeliseid. Seadke see lihtsalt soovitud kohta, ühendage 1,8 meetri pikkune toitekaabel pistikupessa – ja nautige koheselt infrapunasoojust.

1200 vatti võimasust

1200-vatise küttevõimsusega kütteseade IRS 1200 E soojeneb korralikult isegi pakaselistel ja külmadel talvepäevadel. Nii saate nautida värsket õhku aastaringselt, ilma mugavust kaotamata. Vaid 65 sentimeetrisele kõrgusele, soovitatakse optiliselt silmapaistvat kerist mugava lauaaluse küttekehana optimaalselt jalgade soojendamiseks.

Turvaliselt kaitstud vihma ja tolmu eest

Niiske ilm, äkiline vihmahoog ega tolm saa tugevat IRS 1200 E kütteseadet kahjustada. Kvaliteetne alumiiniumkorpus on kaitstud tolmu kogunemise, pritsmete eest vastavalt kaitseklassile IP55. Infrapuna kütteseade IRS 1200 E ei näe mitte ainult hea välja kodusel terrassil, vaid sobib kasutamiseks ka õues. restoranide, salongide, hotellide ja tervisekeskuse aladel– soovitavad spaad või puhkekeskused.

Selleks, et teie või teie külalised saaksid nautida õues veedetud aega ilma tüütu punase valguseta, on infrapunasoojendil pikaealine vähese pimestusega infrapunatoru, mis kiirgab 80% vähem valgust ja millel on sama kõrge soojustõhusus. Punase valguse vähendatud osakaal loob hubase küünlavalgel oleku õhkkonna – ideaalne hubasteks soojadeks õhtuteks tähistaeva all.

IRS 1200 E kvaliteetne süsinik-infrapunatoru toodab soojust vastavalt päikesekiirguse loomulikule põhimõttele. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muudetakse otseseks soojuseks. Mitte õhku ei soojendata, vaid vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad kiirgussoojust, salvestavad seda ja annavad ka sekundaarse kiirgusena oma ümbrusele tagasi. Selline loodusest lähtuv soojusjaotus toimub vaikselt ja läbi ventilaatori tolmu tõstmata, mistõttu saavad vabalt ja sügavalt hingata eelkõige astmaatikud, allergikud ja tundlike hingamisteedega inimesed.

Naudi soojust kartmata kontakti

Erinevalt teistest küttelahendustest on infrapunasoojendi IRS 1200 E eriti ohutu. Tiheda silmaga metallvõre kaitseb süsinikinfrapuna küttetoru uudishimulike laste sõrmede, jalgade või jalalabadega kokkupuute eest. Lisaks alandab kvaliteetne veluurkate kaitsevõre pinnatemperatuuri, mistõttu pole otsest ohtu ka otse puudutades.

Stabiilne igas olukorras

Kui ülevoolavate külaliste, hullavate lemmikloomade või mängivate laste seltskonnas läheb segaseks, tagab taldrikukujuline jalg (Ø 20 cm) turvalise seisu. Optimeeritud kaalujaotus madala raskuskeskmega pakub täiendavat kaitset ümbermineku eest, nii et õigel kasutamisel on peaaegu võimatu ümber minna. Kui küttekeha kogemata ümber lükatakse, deaktiveerib integreeritud lülituslüliti stabiilse seadme automaatselt.

Pärast aluse lihtsat ja kiiret kokkupanekut tuleb infrapunasoojendi IRS 1200 E vaid seadistada ja vooluvõrku ühendada ning saate nautida rahustavat infrapunasoojust oma nahal.

Harjutamise eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Ühtlane soojusjaotus (360 °)
 • Küttevõimsus 1200 W.
 • Pimestusevaba soojus tänu kõrgekvaliteedilisele vähese peegeldusega süsinik-infrapunatorule – umbes 5500 tundi valgust 80% valguse vähendamisega
 • Kvaliteetne alumiiniumist disainkorpus
 • Kaitse põletuste eest tänu infrapuna küttetoru kaitsevõre kvaliteetsele veluurkattele
 • Vihmakindel ja kaitstud võõrkehade sissepääsu eest, kaitseaste IP55
 • Ruumisäästlik ümara põhjaga kolonni disain
 • Sobib suurepäraselt laua alla, et jalgu soojendada
 • Puhtus, kondenseerumine ja lõhnatu soojus – ilma mürata
 • Tolmu ei keerle, seega sobib allergikutele
 • Seadmesse integreeritud lüliti
 • Energiasäästlik elektrienergia muundamine soojuseks
Küttevõimsus
1. etapp [kW] 1.2
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 5.2
soovitatav kaitse [A] 10
Energiatarve [kW] 1.2
Elektriühendus
Ühendus CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Korpuse projekteerimine
alumiiniumist
varastas
Turvafunktsioon
IP kaitseklass IP55
teenust
Kaldumisel lülitub seade välja
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 200
Laius (ilma pakendita) [mm] 200
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 650
kaal
(ilma pakendita) [kg] 3
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Sisse/välja lüliti
Töö kontrolltuli
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kütteastmete arv 1
Kohene kuumutamine läbi otsese infrapunasoojuse

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!