Disain infrapuna kütteseade terassile Trotec IR 2000 SC kuni 2000 w

169.00 km-ta 138.52

Disain laekütteseade IR 2000 SC

Tööstusliku disainiga 2000 W infrapuna laekütteseade koos kolme küttetasemega ja puldiga terrassi, rõdu või välitoitlustus asutuste tarbeks.

Seadme tellimisel tarneaeg ca 10 päeva.

Kirjeldus

Disain laekütteseade IR 2000 SC

Tööstusliku disainiga 2000 W infrapuna laekütteseade koos kolme küttetasemega ja puldiga terrassi, rõdu või välitoitlustus asutuste tarbeks

Kiirgab soojust

Meie elu nihkub üha enam välismaailma. Trenditegijad on juba ammu avastanud rõdu, kodus asuva terrassi või aiapaviljoni kui laiendatud elamispinna mõnusateks ja lõõgastavateks hetkedeks. Nii kevadel kui ka sügisel jahedad välistemperatuurid ei sega õues viibimise aega. Lakke riputatud infrapuna soojuskiirgur Trotec IR 2000 SC suvise temperatuuri ühe nupuvajutusega. Suure matt-alumiiniumist valmistatud 360 ° helkurekraaniga näeb särav kütteseade ka ennekuulmatult hea välja. Kui see on lakke kinnitatud, muudetakse varem kõledaks rõduks kaasaegses tööstusstiilis hubane pööning.

Tagatud suurem müük gastronoomias ja kaubanduses

Äärmiselt ilmastikukindlast alumiiniumist valmistatud pritsmekindel disain (IP34) muudab IR 2000 SC ideaalseks soojusallikaks kaetud toitumis- ja seisualadel välitoitlustuses. Ükskõik, kas restoran, kohvik, baar, toiduauto või üritus – kiirgava küttekeha kiire soojusega algab välishooaeg varem ja tagab märgatava müügi kasvu kauem.

3-astmeline kohene soojus – mugavalt kaugjuhtimispuldi kaudu

Kolme kuumutusastmega (650 W / 1 350 W / 2 000 W) pakuvad IR 2000 SC suhteliselt pimestamisvabad halogeenkütteelemendid alati nii palju hubast soojust, kui välistemperatuur ja -meeleolu vajavad. Küttevõimsust saab mugavalt ja lihtsalt juhtida käepärase infrapuna kaugjuhtimispuldi abil.

Tunne end kogu ümbruses puhta soojaga – iga päev

Suure helkurekraani (60,5 cm) kiiratav 360 ° igakülgne soojus muudab kuni 10 m² suuruse ala suviseks. Mõnus infrapunakuumus on nahal ja pindadel koheselt märgatav. Erinevalt gaasiga töötavatest terrassisoojenditest soojendab IR 2000 SC otse nahka, mitte ümbritsevat õhku. Seetõttu on infrapuna soojus isegi tugeva tuule korral pidevalt intensiivne – ja ilma ebameeldivate lõhnade ega müra. Tänu sellele otsesele tööpõhimõttele soojendab laekütteseade IR 2000 SC oluliselt energiatõhusamalt kui muud küttetehnoloogiad. Koos tarnega 50 cm pikkuse roostevabast terasest kettiga saab vaid 3,0 kg kaaluva laesoojendi paigaldada mõne lihtsa sammuga, et säästa ruumi rõdulagedel, terrassikatustel või telgiraamidel.

IR 2000 SC-ga ei takista miski õdusat tundi lähedaste ja sõpradega õues – samal ajal on mugav suvine temperatuur.

Komplekt hõlpsaks enese monteerimiseks:
365 päeva suvist temperatuuri pole aega

Infrapuna laekütteseade on varustatud kõigi vajalike kinnitusdetailidega, et kiirelt ja ohutult lakke kinnitada. Toiteühendus toimub ilma monteerimiseta 1,85 m pikkuse Schuko pistikuga toitekaabli (CEE 7/7) abil Euroopa pistikupesade jaoks.

Komplektis:

 • 2 x kinnituskonksu
 • 1 x kinnituskett (50 cm)
 • 3 x kaablisidet

Otsene soojus päikese põhimõttel

IR 2000 SC halogeen-infrapuna toru tekitab soojust vastavalt päikesekiirguse loomulikule põhimõttele. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatud energiast muundatakse otsesoojuseks. Kuumutatakse mitte ümbritsevat õhku, vaid infrapunakütteseadme vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad kiirgavat soojust, hoiavad seda ja eraldavad ka sekundaarse kiirgusena tagasi keskkonda. Soojust jaotab ventilaator müra ja tolmu tekitamata, nii et astmaatikud ja allergikud saavad kiirgava kütteseadme vahetus läheduses vabalt hingata.

Sama mitmekesine kui elu – suvised temperatuurid, alati ja igal pool

Lagede prožektor IR 2000 SC muudab elu meeldivamaks ja soojemaks. Ükskõik, kas rõdul, katuseterrassil või väljaspool toitlustusäri: 2000 W disainerlagede prožektor IR 2000 SC loob visuaalsed aktsendid ja pakub jahedatel päevadel suhteliselt odavat 360 ° universaalset kütmist. Infrapuna soojus avaldub kohe pärast seadme sisselülitamist juhtlampiga sisse- ja väljalülitit kasutades. Looge õues mugavaid ruume. IR 2000 SC toetab teid!

Eelised:

 • Infrapuna soojus ilma eelsoojendamiseta
 • Kvaliteetne halogeen-infrapuna toru
 • Ühtlane igakülgne soojus kuni 10 m²
 • 3 kuumutusastet: 650 W / 1 350 W / 2 000 W
 • IR kaugjuhtimispult ja sisse- / väljalüliti koos juhtimisvalgusega
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP34) kaetud välistingimustes
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Elegantne hõbedane korpus anodeeritud alumiiniumist
 • Lihtsalt riputage see üles, ühendage see ja nautige soojust
 • Puhas, kondensatsioonivaba, lõhnatu ja ilma müra
 • Tolmu ei tõuse, sobib seetõttu allergikutele
 • Energia säästlik
küttevõimsus
asukohas [W] 2000
1. etapp [kW] 0,65
2. etapp [kW] 1.35
3. tase [kW] 2
IP-kaitseklass IP34
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nominaalne voolutarve [A] 8.7
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.85
Eluaseme kujundus
alumiinium
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 605
Laius (ilma pakendita) [mm] 605
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 300
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 3

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!