Allahindlus!

Aknapesurobot Ecovacs WINBOT W1 PRO

410.00 km-ta 336.07

Parim aknapesurobot WINBOT W1 PRO

WIN-SLAM 3.0 perfektne puhastus. Aknapesurobot WINBOT W1 PRO  puhastab automaatselt kolmes kohandatavas režiimis: kiire, põhjalik ja kohtpuhastus.

Ecovacs WINBOT W1 PRO nutikamaid ja ohutumaid katkematu niisutuse ja suurepärase puhastustulemusega aknapesurobot. Aknad saavad laitmatult puhtaks isegi voolukatkestuse korral.

Kirjeldus

Aknapesurobot Ecovacs WINBOT W1 PRO

Kohandub sinu vajaduste ja tingimuste järgi – parim aknapesurobot
Uus WIN-SLAM 3.0 tehnoloogia planeerib puhastusteekonna unikaalselt perfektselt. Aknapesurobot WINBOT W1 PRO  puhastab automaatselt edasi-tagasi liikudes ning peseb klaasi täielikult kolmes kohandatavas režiimis: kiire, põhjalik ja kohtpuhastus.

Automaatne ristpuhastus

Uue tõhusa pihustussüsteemi abil saab uus aknapesurobot WINBOT W1 PRO hakkama igat tüüpi aknaga – raami ja raamita. Tänu ristpihustusele jõuab puhastusvedelik iga nurga alla, mis tagab laitmatu märgpuhastuse ja eemaldab plekid täielikult.

Asukohamälu
Nutikas W1 PRO aknapesurobot mäletab asukohta. See tagab täieliku töötegemise ka siis, kui puhastus peaks mingil põhjusel pooleli jääma. Aknad saavad alati säravpuhtad ning seda ühe nupuvajutusega.

8-astmeline universaalne ohutus
WINBOT W1 PRO aknapesurobotil on optimeeritud 2800Pa imemisvõime ja innovaatiline libisemiskindel kuivatamissüsteem parima ohutuse tagamiseks. Nii on liikumine sujuv ja pesemisel kindel haare isegi libedatel pindadel või elektrikatkestuse korral.

Toetab nutirakenduse kasutamist
Lisaks sisseehitatud häälsüsteemile, mis annab märku robotiga toimuvast, et sa ei peaks sel kogu aeg silma peal hoidma, toetab WINBOT W1 PRO aknapesurobot ka äpi kasutamist.

Kaal 1.7 kg
Mõõtmed 27 × 27 × 7.75 cm
Min. akna suurus üks külg > 30cm
Min. akna paksus 3mm
Imemisvõimsus (Pa) 2800
Veemahuti (ml) 60
Pritsimisraadius (cm) kuni 25
Müratase (dBA) max. 70
Aku laadimisaeg (min) 120
Tööaeg piiramatu (kaabliga)

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!