Õliradiaator TRH 27E kuni 2500w kuni 30m2 pinnale

139.00 km-ta 115.83

Õliradiaator TRH 27E kuni 2500w

Meil on midagi jaheda temperatuuri vastu: 2500 vatti võimsust, kolm kütteastet ja uuenduslik kütteribi disain hubaseks soojuseks.

Kirjeldus

Õliradiaator TRH 27E kuni 2500w

Õliradiaator TRH 27 E

Meil on midagi jaheda temperatuuri vastu: 2500 vatti võimsust, kolm kütteastet ja uuenduslik kütteribi disain hubaseks soojuseks.

Mobiilne hea enesetunde soe külmadeks päevadeks – ökonoomne ja kiire

Kaasaegne õliradiaator TRH 27 E ühendab endas selge disaini ja lihtsa töötamise kaasaegse küttesüsteemi nõuetega, et kiiresti ja energiasäästlikult kütta püsivalt paigaldatud küttesüsteemita ruumid mugava temperatuurini. Olgu tegemist hobiruumi, pööningu, keldri, töökoja, garaaži või puhkemajaga – pistikupesast elektritoitel töötav 11-ribiline radiaator eraldab maksimaalse soojusvõimsuse juba 8-minutise kütmisaja järel ja annab seega mõnusalt soe temperatuur ruumides kuni 30 m² või 30 m² ,75 m³.

Õliradiaatori eelised:

 • 2500 W võimsus kiireks ja mugavaks soojendamiseks
 • 3 võimsustaset (1200 W / 1300 W / 2500 W)
 • Efektiivne 11 plaadiga radiaator
 • Lühike soojendusaeg: täissoojusvõimsus max 8 minutiga
 • Soojusakumulaator vedela soojuskandjaga: pikk järelkuumus ka pärast väljalülitamist
 • Järk-järgult reguleeritav termostaat
 • Külmakaitse funktsioon
 • Müratu küte
 • Maksimaalne ohutus tänu ülekuumenemis- ja kaldekaitsele
 • Toite indikaatortuli
 • Integreeritud rullid ja süvistatud käepide turvaliseks transportimiseks ka kuumalt

TRH 27 E – eriomadused

Kompaktsed mõõtmed: Vaatamata 2500-vatisele võimsusele – kolmel kütteastmel valitav – vajab kaasaegne õlitäidisega radiaator TRH 27 E vaid väikest jalajälge, et oma rahustavat soojust ruumis levitada.
Kasutusvalmis päeval ja öösel: kui tööpäev lihtsalt ei taha lõppeda, kuid kontoris on küte juba öörežiimile lülitatud, tagab TRH 27 E jätkuvalt usaldusväärselt tootlikud töötemperatuurid.
Paindlik soojus: kolme võimsusastmega (1200 W / 1300 W / 2500 W), automaatse termostaadi juhtimisega ja võimalusega kasutada seda pakasemonitorina, pakub suure jõudlusega õliga täidetud radiaator vaikset, mugavat soojust ja suurt paindlikkust.
Lihtne kasutada: TRH 27 E õliradiaatoril on astmeteta reguleeritav termostaat ja kolm lülitatavat kütteastet. Töö indikaatortuli näitab, kas seade juba soojeneb.
Soojendage kiiresti: 11 kütteribaga TRH 27 E arendab vaid 8 minutiga oma täisküttevõimsuse kuni 30 m² suurustes elu- või äriruumides. Isegi pärast väljalülitamist on teil kasu kauakestvast hea enesetunde soojusest, mille järelsoojendusaeg on umbes 30 minutit.
Topeltkaitse: topeltohutuse tagamiseks töö ajal on TRH 27 E-l ülekuumenemis- ja kaldekaitse. Kui õliradiaator kogemata ümber lükatakse või hooletult äravisatud riiete tõttu liiga kuumaks läheb, lülitub kütteseade automaatselt välja.
Praktiline süvistatav käepide seadme esiküljel võimaldab radiaatorit hõlpsalt transportida – isegi siis, kui radiaator on veel kuum.
Tänu jalgade külge kinnitatud sujuvalt liikuvatele ratastele saab mobiilse õliga täidetud radiaatori kiiresti ja lihtsalt igasse kohta teisaldada.

Mõnus, kiire ja lõhnatu kuumus

Kus iganes te majas viibite – oma kompaktsete mõõtmete ja väikese kaaluga saadab TRH 27 E teid kõikidesse ruumidesse, et ujutada need kiiresti üle rahustava soojusega ja muuta need hubasteks tundideks kasutatavaks.
Elegantne ja visuaalselt atraktiivne, kaasaegne ja stiilne TRH 27 E sulandub kaasaegsesse elukeskkonda, et tagada vajadusel mugavalt soojad temperatuurid. Asendamatu luksus – 365 päeva aastas.
Kütmata hobiruumid (näiteks klaveriruumid või stuudiod), töökojad ja tööruumid on TRH 27 E-ga kasutuses minutitega. Optimaalsed tingimused muusikaliseks tegevuseks, loominguliseks tööks või kujundamiseks väljaspool tavapärast töö- ja kütteaega.
Kaasaegne töö nõuab uusi ruumikontseptsioone ja paindlikke küttelahendusi. Et pööningukohtades ei peaks alati kogu pinda kütma, soovitatakse TRH 27 E ökonoomse soojusallikana pööninguliku iseloomuga töö- ja koosolekuruumidesse.

Kõik TRH-E õliradiaatorid otseses võrdluses:

Hea tuju soe, millele mugavalt toetuda

TRH 27 E uuenduslik kütteribi disain koos erinevate temperatuuride ja täpsusega kütteringidega võimaldab tavaliste radiaatoritega võrreldes ühtlasemat ja efektiivsemat soojusjaotust, ilma et see küttevõimsuses järeleandmisi teeks. Maksimaalne soojussoojus kiirgatakse peamiselt sisemiste küttepindade kaudu, samas kui külgmiste välisservade pinnatemperatuur on madalam ja neid saab puudutada – näiteks kerise liigutamiseks selle praktilise süvistatava käepideme abil töötamise ajal või lihtsalt toetumiseks ja soojuse nautimiseks. .

Energiasäästlik järelsoojendusefekt

Hea teada: Kaasaegsed radiaatorid nagu TRH 27 E on endiselt varustatud läbiproovitud kütteribidega, kuna see disain tagab maksimaalse küttepinna optimaalse küttevõimsuse ja efektiivsusega. Kasutatav termoõli on suurepärane viis soojusenergia salvestamiseks, et saaksite nautida püsivat soojusvõimsust kuni 30 minutit ka pärast küttekeha väljalülitamist. See säästab kalleid energiakulusid ja muudab mobiilse kerise kasutamise veelgi säästlikumaks.

Energiasäästlik automaatküte hoiab küttekulud kontrolli all

Nutikas viis mõnusalt sooja temperatuuri nautimiseks: TRH 27 E reguleerib eelseadistatud soojusvõimsust ja energiatarbimist oma intelligentse automaatse kuumuse juhtimisega täielikult automaatselt. Lihtsalt seadistage soovitud ruumitemperatuur temperatuurivahemikus 10 kuni 30°C, kasutades astmeteta pöördregulaatori termostaadi – TRH 27 E võtab temperatuuri juhtimise üle. Kui soovitud temperatuur on saavutatud, lülitub õliradiaator automaatselt välja. Kui toatemperatuur langeb alla eelseadistatud väärtuse, lülitub radiaator uuesti sisse ja soojeneb eelnevalt seadistatud küttetasemel. Nii püsib toatemperatuur alati ühtlasel mugaval tasemel, ruumi ülekuumenemine on võimatu ja te ei põleta tarbetuid energiakulusid.

Nii tagavad õliradiaatorid efektiivse soojuse

Õliradiaatorid on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks, kuna need võivad radiaatorit täielikult asendada. Õliradiaatorid näevad oma kütteribidega üsna sarnased välja “tavalise” küttekehaga, kuid erinevalt neist kasutavad nad sees oleva õli soojendamiseks elektrit. Niinimetatud termoõli kuumutatakse vooluga ja eraldab soojuse kütteribide kaudu ruumiõhku. Muide, õliradiaatorid on tavaliselt varustatud kütteribidega, kuna need moodustavad suurema pinna, mis muudab kütte väga tõhusaks. Kuna seadmed on mobiilsed, saab need paigutada igasse ruumi täpselt sinna, kus on vaja soojust.

Õliradiaatori tööpõhimõte

Miks on radiaator tegelikult täidetud õliga, mitte veega? Põhjus on selles, et vesi paisub kuumutamisel ja ei hoia ka väga hästi soojust. Termoõli, millega radiaatoreid täidetakse, on seevastu palju suurema säilitusmahuga. Isegi kui õliradiaator on välja lülitatud, annab see ikkagi hea pool tundi sooja.

Kuna termoõli on ka hea isolaator, saab küttetakistid otse õli sisse kasta, muutes soojusvahetuse veelgi tõhusamaks. Siis on kaalu argument, sest õli on kergem kui vesi. See muudab õliradiaatori oluliselt kergemaks ja transporditavamaks.

Kindlasti rohkem mugavust kogu perele

Kodumajapidamistes, kus on lapsi või lemmikloomi, mängib mobiilsete kütteseadmete ohutus võtmerolli. Maksimaalne töökindlus on osa TRH-E seeria õliga täidetud radiaatorite disaini põhiprintsiibist!

Integreeritud lüliti ja ülekuumenemiskaitse

Ükskõik, kas mängib lapsi, möllab lemmikloomi või hoolimatuid külalisi – miski ei lükka TRH 27 E rajalt kõrvale. Stabiilsed jalad sujuvalt liikuvate ratastega tagavad turvalise aluse maksimaalse liikumisvabadusega.

Kui radiaator peaks välismõjude tõttu kõikuma, lülitab sisseehitatud turvalüliti kütteseadme täielikult automaatselt välja. Lisaks väldib turvatermostaat töötemperatuuri ületamist ja seega seadme ülekuumenemist – näiteks radiaatorile asetatud riideesemete tõttu. Ka sellistes olukordades tagab ülekuumenemiskaitse seadme kohese väljalülitamise.

Mobiilne soojusallikas igasse ruumi

Sujuvalt jooksvad rullid võimaldavad kiiret ja paindlikku asukohta muuta. Tänu uuenduslikule soojendusribi disainile ja süvistatavale käepidemele saab TRH 27 E mugavalt ja turvaliselt ühest ruumist teise viia ka siis, kui see veel kütab.

Lihtne kuumus järelsoojenduse ja säästuefektiga. Lihtsalt kasutatav õliradiaator TRH 27 E on soovitatav ökonoomse kütteallikana kütteta ruumides, kiirküttekehana väljaspool kütteperioodi ning lisaküttekehana külmal sügisel ja talvel.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!