Allahindlus!

Ionisaatoriga õhupuhastaja – Airbi Refresh 30m²

171.00 km-ta 142.50

Airbi REFRESH on multifunktsionaalne õhupuhasti, mis kasutab õhu puhastamiseks uusimaid tipptehnoloogia meetodeid. Seade pakub 4-kordset filtreerimissüsteemi , selle õhu väljund on mõeldud kuni 30 m2 suuruste ruumide jaoks ja tänu väga madalale müratasemele on see ideaalne abimees mitte ainult magamistoas.

Kirjeldus

Õhupuhasti ja ionisaator ühes – AIRBI REFRESH

Airbi REFRESH on üks multifunktsionaalsetest õhupuhastitest, mis kasutavad õhu puhastamiseks uusimaid tipptehnoloogia meetodeid. Seade pakub 4-kordset filtreerimissüsteemi , selle õhu väljund on mõeldud kuni 30 m2 suuruste ruumide jaoks ja tänu väga madalale müratasemele on see ideaalne abimees mitte ainult magamistoas.

Õhupuhasti suurim eelis on automaatne töörežiim , mis reguleerib ventilaatori kiirust tänu sisseehitatud õhukvaliteedi andurile automaatselt. REFRESH edestab turul konkureerivaid seadmeid ka paljude muude funktsioonidega, näiteks taimeri, lapseluku või negatiivse ioonigeneraatori valikulise funktsiooniga – nn ionisaatoriga .

REFRESH on varustatud ülivaikse mootoriga (30 dB) ja väga täpse anduriga, mis tuvastab osakesi alates 2,5 μm . Teie mikroosakesed jäävad teie kopsude asemel puhastusvahendi filtrisüsteemi. Piisab, kui vahetada filtrit umbes kord aastas, kuid ka siis hoiatab koristaja teid ette.

Üksikute funktsioonide hõlpsaks tuvastamiseks on seade varustatud puutetundliku LED-ekraaniga , kust leiate ka värvilise kliimaseadme indikaatori ja vastava puhastaja jõudluse – roheline tähendab häid tingimusi, oranž halvenenud õhku ja punane halba.

Airbi REFRESH õhupuhasti mõjub positiivselt keskkonnale ja eemaldab õhust ohtlikud viirused. Airbi REFRESH püüab ka õietolmu ja sobib ka allergia all kannatavatele inimestele.

Õhu puhastamise protsess toimub järgmiselt

 • 1. Eelfilter : selle filtri peamine ülesanne on kinni haarata suured tolmuosakesed ja pikendada seeläbi teiste filtrite eluiga. See filter on pestav ja selle eluiga on mitu aastat.
 • 2. Aktiivsöefilter : neelab mitmesuguseid lõhnu ja gaase, nagu formaldehüüd. Seda tugeva lõhnaga värvitut gaasi peetakse korterites sageli kõige ohtlikumaks aineks, kuna see ärritab hingamisteid ja silmi ning on väga kantserogeenne. Eluiga on umbes 1 aasta.
 • 3. HEPA-filter : suudab hõivata 0,1 mikronise läbimõõduga osakesi efektiivsusega üle 99,9% ja eemaldab seeläbi õhust tolmu, õietolmu, suitsu, loomseid allergeene ja hallituse eoseid.
 • 4. Ionisaator : negatiivse iooni generaator tekitab suures koguses negatiivselt laetud ioone, nii et õhk püsib alati värske. See funktsioon on valikuline (saab sisse või välja lülitada) ja aitab ka õhku puhastada.

Tehnilised parameetrid

 • Energiatarve: 40 W
 • Õhu väljund: kuni 200 m 3
 • Müra: 30–55 dB
 • Kaal: 5 kg
 • Mõõtmed: 330 x 170 x 510 mm
 • Soovitatav ruumi suurus: 30 m 2
 • Värv: valge

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!