AIRGOCLEAN 170 E ÕHUPUHASTI HEPA FILTRIGA

290.00 km-ta 241.67

AIRGOCLEAN 170 E ÕHUPUHASTI HEPA FILTRIGA

Kirjeldus

AIRGOCLEAN 170 E ÕHUPUHASTI HEPA FILTRIGA

Ruumi õhupuhasti

Igakülgselt puhas õhk kodus ja tööl

Me veedame kuni 90 protsenti oma ajast siseruumides ja 6–12 tundi päevas magamistoas, olenevalt unerežiimist ja vanusest. Meie enda neli seina on meie kaitstud ruum, kus tahame viibida ja ennast hästi tunda. Ilma et peaksime muretsema puhta õhu pärast. Piisavalt põhjust, et anda intelligentse AirgoClean® 170 E abil kodu õhukvaliteedile vääriline tähelepanu ning tagada sisse- ja väljahingamiseks puhas õhk.

See seade on alternatiiv Coway tippklassi õhupuhastajale.

Coway eelised antud toote ees:

 • müratase
 • Efektiivsus
 • Disain
 • Eluiga
 • Coway toodetud Lõuna Koreas
 • Enamus allergikuid valivad Coway seadme

Puhas õhk on meie tervise nurgakivi. Puhast õhku ei saa võtta iseenesest mõistetavana.

Allergeenid ja saasteained nagu bakterid, viirused, peen tolm, hallitusseente eosed, tolmulestad, loomade kõõm, lõhnad ja lenduvad orgaanilised ühendid saastavad õhku eluruumides ja tööl. Veel üks komplikatsioon on see, et paljudes kohtades on isegi välisõhk kõrge peentolmu saastatuse tase. Need pisikesed osakesed, mille läbimõõt on alla 2,5 mikroni (PM2,5) sisenevad akende ja uste kaudu siseruumidesse ning hingamise kaudu inimkehasse. Paljud uuringud näitavad, et need nanoosakesed võivad põhjustada terviseprobleeme.

AirgoClean® 170 E õhupuhasti eemaldab ebatervisliku ruumiõhu teie elust.

Kaitske ennast ja oma lähedasi HEPA-filtriga puhta õhuga, mis on 99,7% vaba haigusi põhjustavatest hõljuvatest osakestest. Täisautomaatne tänu tipptasemel õhukvaliteedi anduritele, millega mõõdetakse pidevalt ruumi õhukvaliteeti ja tuvastatakse muutused – et seejärel nutikalt juhitava õhupuhastusvõimega vastumeetmeid võtta. Viieastmeline reguleeritav ventilaator maksimaalse õhuringlusega 350 m³/h võimaldab märgatavalt parandada õhukvaliteeti kuni 35 m² suurustes ruumides.

360° õhupuhastus “Triple Protection” HEPA filtritehnoloogiaga

Ajatult elegantne õhukese disainiga korpuses, mis on varustatud ülitõhusa kaitseklassi E12 HEPA-filtrisüsteemiga, mis sisaldab DACRON®-i eelfiltrit ja söefiltrit. AirgoClean® 170 E mobiilne õhupuhasti on siseõhu kvaliteedi parandamisel selgelt väljendunud. . Seadme silindriline disain koos 360° õhu sisselaskeavaga võimaldab paindlikku paigaldust peaaegu igas kohas. Õhu väljalaskeava aerodünaamilise kujuga õhujuhtribid tagavad puhastatud õhu optimaalse õhujaotuse. Spiraalikujulised liistud pole mitte ainult atraktiivne disainiaktsent, vaid tekitavad ka turbulentsi ja seega puhta õhu jaotust kogu ruumis. Kolmetasandiline PM2.5 värviline ekraan teavitab teid reaalajas teid ümbritseva siseõhu õhukvaliteedist.
AirgoClean® 170 E mugavusfunktsioonid on ümardatud ruumi kiirendatud ventilatsiooni turborežiimiga, mis tõotab eriti kiiret ja tõhusat siseõhu puhastamist ägedates olukordades. Lisaks on mugavusõhupuhastil öörežiim koos vaikse ventilaatori tööga ja filtrivahetuse indikaator hämardaval LED-digitaalekraanil.

Värviline õhukvaliteedi ekraan, mis näitab PM2,5 väärtust

AirgoClean® 170 E kolmeastmeline õhukvaliteedi näidik muudab muidu nähtamatu õhukvaliteedi nähtavaks. Lisaks PM 2,5 väärtuse numbrilisele kuvale (peente tolmuosakeste arv < 2,5 µm) näitab värviliste LED-tuledega optiline ekraan ümbritseva õhu puhtusastet:

Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastust reguleeritakse automaatrežiimis vastavalt õhukvaliteedile:

Roheline: suurepärane õhukvaliteet PM2,5 väärtus 0–35
Sinine: hea õhukvaliteet PM2,5 väärtus 36–116
Punane: halb õhukvaliteet PM2,5 väärtus > 116

Mida tähendab PM2,5?

PM2,5 on sissehingatavad peentolmuosakesed, mille läbimõõt on alla 2,5 µm. Väikese suuruse tõttu peetakse neid peenosakesi terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, südame-veresoonkonna süsteemi ja ajju, kus võivad sinna jääda ja kahjustusi tekitada. Projektis REVIHAAP jõudis WHO järeldusele, et tahked osakesed võivad muu hulgas põhjustada ateroskleroosi, mõjutada sündimust ja vallandada laste hingamisteede haigusi.

Puhas, filtreeritud ruumiõhk tõstab elukvaliteeti ja heaolu

Hea ja puhas õhk on meie tervise hädavajalik tingimus. Ärge jätke kontrolli selle olulise ehitusploki üle juhuse hooleks. Elegantse disainiga ruumiõhupuhastaja AirgoClean® 170 E jälgib õhukvaliteeti ööpäevaringselt ja annab teile vabaduse nautida tervet elu täishingamisega.

Kasutusalad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarvade filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 42 m² / 105 m³.
Troteci soovitus* 32 m² / 80 m³

Viiruse filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse infektsioonide vastu (gripp, külmetus, leetrid jne):
6 õhuvahetusega (kontor, koosolekuruumid) sobib ruumidele kuni max 23 m² / 57 m³.
Troteci soovitus* 17 m² / 42 m³.
10 õhuvahetusega (protseduuride ruumid) sobib ruumidele kuni max 14 m² / 35 m³.
Troteci soovitus* 11 m² / 27 m³.
Märkus: Maksimaalse ruumi suuruse korral töötab seade kõrgeimal ventilaatoritasemel! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustmüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu kasutuselevõttu kavandades mõõta ruumi maksimaalsest võimalikust ca 30% väiksemaks. Nii suudab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatoritasemel.
* Reklaamides on maksimaalseks väärtuseks tavaliselt reklaamitud “soovitatav ruumi suurus”. Õhusaaste kontrolli ja taustmüra hea kombinatsiooni saavutamiseks põhinevad meie soovitatud ruumide suurused maksimaalsel müratasemel 37 dB(A).

Arukalt juhitud õhupuhastus täisautomaatses režiimis

Lisaks õhupuhastusvõime 5-astmelisele käsitsi juhtimisele on AirgoClean® 170 E-l nutikas õhukvaliteedi andur, mis reageerib ruumi õhukvaliteedi muutustele reaalajas. Ülitundlik õhukvaliteedi andur mõõdab pidevalt osakeste koormust ja tunneb kohe ära ka kõige väiksemad muutused – et seejärel kohe reageerida kohandatud õhupuhastusega. Seadme õhu ja filtri jõudlus reguleeritakse automaatselt vajalikule tasemele, et eemaldada ruumiõhust heljuvad osakesed võimalikult lühikese ajaga.

Automaatrežiim ja viiruste filtreerimine:

Ärge kasutage automaatrežiimi, kui seadet kasutatakse viiruste filtreerimiseks. Sisseehitatud andurid reageerivad ainult peentolmu, õietolmu või lenduvate orgaaniliste ühendite põhjustatud õhusaastele. Seade ei saa määrata viiruskoormust. Võimalik, et automaatrežiim näitab “head” õhukvaliteeti, kuigi viiruskoormus ruumis on väga suur. Seetõttu soovitame filtri kasutamisel kaudse nakatumisohu vähendamiseks määrata alati ventilaatori taseme, mis on vajalik tsirkulatsioonikiiruse (õhuhulga) vastavate nõuete jaoks.

turbo režiim

Turborežiimi kasutatakse eelkõige ruumi kiirendatud ventilatsiooniks, kus näiteks on vaja akuutsetes olukordades eriti kiiret ja tõhusat siseõhu puhastamist. Suurima ventilaatori kiirusega puhastatakse õhk kiiresti optimaalse tasemeni. Nii saab koosoleku-, puhke- või puhkeruumi õhu kiiresti ja lihtsalt kvaliteetselt puhastada. Allergikud, kes avavad akna välja tuulutamiseks, on mõne minuti jooksul filtreerinud õhust õietolmu või tolmu. AirgoClean® 170 E turborežiimis eemaldatakse õhus leiduvad saasteained ja hõljuvad osakesed ruumiõhust kõrgeima õhupuhastusastmega ning puhastatakse optimaalse tasemeni.

Praktiliselt vaikne töö öörežiimis

Madala müratasemega öörežiim hämardava valgustusega 20 dB(A) tagab puhta ja filtreeritud ruumiõhu isegi siis, kui te magate. Õhuvool reguleeritakse täielikult automaatselt vastavalt unevajadusele ja õhu väljund on reguleeritud madalaimale ventilatsioonitasemele.

AirgoClean® 170 E õhupuhasti kaitseb õhus levivate patogeenide eest. Puhas, filtreeritud ruumiõhk suurendab heaolu ja suurendab jõudlust.

Aerodünaamilise kujuga õhu väljalaske liistud

AirgoClean® 170 E aerodünaamilise kujuga väljalaskeribad tagavad tõhusa värske õhu jaotuse siseruumides, mille tulemuseks on mugav ja tuuletõmbuseta õhuvahetus. Kui tavalised õhupuhastid puhuvad filtreeritud õhku ruumi ainult vertikaalselt, siis AirgoClean® 170 E jaotab puhta õhu ühtlaselt ruumi kõikidesse suundadesse. Horisontaalselt pööratud liistud võimaldavad puhtal õhul voolata läbi ümbritseva õhu suurel alal.

Tervislik sisekliima tänu “Triple Protection” filtritehnoloogiale

Kombineerides kolme erinevat filtritehnoloogiat, filtreeritakse siseõhust usaldusväärselt välja allergeenid ja kahjulikud osakesed ning haigustekitajad.

DACRON® eelfilter

DACRON® on tähis sünteetiliselt valmistatud polüestrist valmistatud lõpututele niitidele, mis on oma eriti allergiavabade omaduste tõttu ideaalsed õhupuhastuse eelfiltriteks. Sellega toodetud sünteetilisest kiust eelfiltrid on eriti rebenemiskindlad, kauakestvad ja vetthülgavad. Isegi sünteetilisest kiust filter filtreerib usaldusväärselt toaõhust kerged kuni keskmised lõhnad, jämeda kodutolmu ja loomakarvad

süsinikfilter

Süsinikust täiendav söefilter sobib ideaalselt kõigile suitsetajatele. Lisaks saasteainetele neutraliseerib see aktiivsöefilter tõhusalt tubakalõhna, lemmikloomalõhna, köögilõhna, suitsulõhna, aga ka välisõhu formaldehüüdi- ja lahustilõhna. Puhta õhu jaoks – ilma ebameeldiva lõhnata.

HEPA filter

Õietolm, allergeenid, peentolmuosakesed, bakterid, viirused, tolmulestade jäägid ja kuni 0,3 mikromeetri suurused hallitusseente eosed elimineeritakse filtriklassi E12 HEPA filtris. Tänu kõrgele 99,7% eraldusastmele kasutatakse selle filtriklassi filtreid hügieenitundlikes laboriruumides ja näiteks toiduainete tootmises. Parimad eeldused, et muuta oma neli seina puhta, filtreeritud värske toaõhuga heaoluoaasiks.

Kiirem ja lihtsam filtrivahetus

Eelinstallitud filtrite vahetamine on sama lihtne kui AirgoClean® 170 E kasutamine. Seadme kate on ilma tööriistadeta ühe liigutusega eemaldatav, et eel-, süsinik- ja HEPA-filtrid saaks visuaalselt üle vaadata ja vajadusel välja vahetada.

Puhas õhk tervislikumaks eluks, suuremaks heaoluks ja suuremaks jõudluseks – AirgoClean® 170 E õhupuhastaja teeb selle võimalikuks.

Kehtib:

 • õietolm ja lemmikloomade allergeenid
 • Peentolm, majatolm ja tolmulestade jäägid
 • Viirused, bakterid ja hallitusseente eosed
 • Sigaretisuits ja ebameeldiv lõhn

Harjutamise eelised:

 • Kolmeastmeline ruumiõhufiltrisüsteem DACRON® eelfiltri, söefiltri ja HEPA filtriga filtriklassist E12. (Klassi E12 filtri tõttu sobib seade viiruste filtreerimiseks vaid piiratud ulatuses.)
 • Õhus lendlevate osakeste, saasteainete, mikroobide ja lõhnade tõhus HEPA-filtreerimine
 • Kolmetasandiline õhukvaliteedi ekraan numbrilise PM2,5 väärtusena LED-värvides (roheline, sinine, punane)
 • Sobib täisautomaatseks õhupuhastuseks ruumides kuni 105 m³
 • Puhastusmaht max 350 m³/h
 • 5 ventilaatori taset lülitatava turbofunktsiooniga
 • Kompaktne ja võimas ning lihtne kasutada
 • Lihtne, kiire filtrivahetus
 • automaatrežiim
 • Filtri märgutuli
 • Öörežiim (sosina vaikne)
 • Madal müratase: max 50 dB(A)
 • Madal energiatarve
 • Allergiasõbralik
õhu maht
Sobib ruumidele kuni [m²/m³] 35 m² / 87 m³
Tase 1 [m³/h] 123
Tase 2 [m³/h] 195
Tase 3 [m³/h] 263
Tase 4 [m³/h] 320
Tase 5 [m³/h] 350
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50-60Hz
Energiatarve [kW] 0,025
Nimivoolutarve [A] 0.11
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/16
kaabli pikkus [m] 1.25
helitasemed
Tase 1 – kaugus 1 m [dB(A)] 20
2. tase – kaugus 1 m [dB(A)] 27
Tase 3 – kaugus 1 m [dB(A)] 37
Tase 4 – kaugus 1 m [dB(A)] 41
Tase 5 – kaugus 1 m [dB(A)] 50
fänn
aksiaalne
radiaalne
puhuri tasemed 5
kaitseklass II
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 292
Laius (ilma pakendita) [mm] 292
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 663
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 6.5
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Sisustus
õhukvaliteedi andur
Õhukvaliteedi näidik
ON/OFF lüliti
puutetundlik ekraan
digitaalne ekraan
tolmuandur
mälu funktsioon
automaatrežiim
öörežiim
turbo režiim
filtri puhastamise indikaator
Toite indikaatortuli
Filtri vahetuse indikaator
põhifilter
eelfilter
filter
eelfilter sünteetiline kiud
HEPA filter HEPA süsinikfilter
filtri efektiivsus 99,70%
liikuvus
jalad
eluaseme disain
plastist

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!