2-ühes ventilaatorkütteseade, ventilaator TFH2000E

102.00 km-ta 83.61

2-ühes ventilaatorkütteseade, ventilaator TFH2000E

Turboventilaator sooja või jaheda õhu levitamiseks kogu ruumis

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

2-ühes ventilaatorkütteseade, ventilaator TFH2000E

Turboventilaator sooja või jaheda õhu levitamiseks kogu ruumis

2-ühes ventilaatorküttekeha TFH 2000 E on stiilse väljanägemisega ja uuendusliku turbospinntehnoloogiaga. Seadmel on kaasaegne korpus, mis mahutab korraga kaks seadet, pakkudes meeldivalt mugavat sisekliimat: suure jõudlusega ventilaatorkütteseade ja madala müratasemega ventilaator. Siiani on vajadus kahte eraldi seadet, et: suvel ei higistaks ja et saaksite nautida kodus talveöödega loodud hubast soojust. TFH 2000 E 2-in-1 multifunktsionaalse seadmega saate nüüd säästa ruumi ja raha – ning saada oma eelistest maksimumi võtta.

Talvel lisakütte lahendus, suvel jahutav ventilaatori režiim

Külmadel talvepäevadel, kui teie elamine, kontor või puhkemaja jaoks tundub olevat võimatu piisavalt sooja saada, kasutab ventilaatorkütteseade turbospinnimise tehnoloogiat kuni 2000 W võimsuse ja kahe küttetasemega (1200 W). W / 2000 W) tagab kiire soojuse hajutamise ja kuumutatud õhu ühtlase jaotumise. Kui tavalised elektrikerised ei suuda ruumi õhku piisavalt kaugele puhuda, võib TFH 2000 E saavutada ruumi kaudu õhu ringlusega ühtlasema toatemperatuuri.

Lisaks elektrikütte funktsioonile on kompaktne TFH 2000 E varustatud kahe käsitsi reguleeritava kiiruseastmega turboventilatsiooniga, mis hoiab teid kuumadel suvepäevadel jahedana. Võimas ventilaatori õhuvool annab märkimisväärselt rohkem värskendust ja ringleb kaks korda rohkem ruumiõhku kui tavaline sama jõudlusklassi ventilaator ilma turbospinnimistehnoloogiata. Teine eelis on samaaegne sujuv töötamine koos üllatavalt vaikse tööga.

Kuidas töötab turbospinnimise tehnoloogia

Kas teate, milles probleem on? Kõrgete lagedega korterites, tuuletõmbuses ja nurki täis ruumides ei pääse kuumutatud õhk tungima läbi ruumi kõigi osadesse, jättes palju ebameeldivalt külmi kohti. Püsivalt paigaldatud küttesüsteem võib töötada täisvõimsusel, hoides samal ajal jalgu külmas. Toatemperatuuri selliste kõikumiste peamine põhjus on ebapiisav õhuringlus. Kuumutatud õhk ei jõua isegi põrandani, vaid tõuseb lakke, kus see jälle jahtub. Lisaks väheneb toatemperatuur radiaatori kauguse suurenemisega. Sooja õhu laialdane levik kogu ruumis puudub.

Meil on lahendus: Turbotehnoloogia TFH 2000 E tagab ühtlase õhuringluse kogu ruumis. Õhku imetakse ventilaatorisse tagantpoolt. Seal kohtub ta 5 äärmiselt kiiresti pöörleva tiiviku 5 väga kumera rootorilabaga. Need kõverad ventilaatori labad tagavad eriti võimsa turbulentsi ja tohutu õhukiirenduse. Kuid see pole veel kõik: spiraalse ventilaatori kaitse mitte ainult ei aita kaasa atraktiivsele kujundusele, vaid suurendab ka õhuturbulentsi. Nüüd puhkeb seadmest välja ülimalt kokkusurutud turbulentne õhuvool tornaado-laadse õhusamba kujul, mis pöörleb enda ümber ja liigub sügavamale ruumi. Õhuvool murrab läbi ruumi sooja ja külma õhutsooni, segades kõik kokku. Väljuv õhuvool kohtub vastassuunalise seina või laega ja suunatakse sealt välja igas suunas. Pideva ringluse korral naaseb õhk ventilaatori tagaküljele mööda külgseinu ja lage. Uue tsükli alustamiseks tõmmatakse see uuesti sisse. See tõhus turbomeetod tagab ruumis maksimaalse õhuringluse ja segunemise. Maapinna lähedal asuva külma õhu ja lae all asuva sooja õhu temperatuuride vahe on oluliselt vähenenud ning kogu ruumi õhutemperatuur on märgatavalt ühtlustunud.

Kas tavalisest ventilaatorist või soojendajast ei piisa? Paljud tavalised ventilaatorid või küttekehad ei suuda kirjeldatud tsirkuleerivat efekti saavutada samal intensiivsustasemel. Protsessi põhjustel on nende efektiivne vahemik palju väiksem, nii et peate soovitud kütte või jahutuse tundmiseks olema seadme lähedal. Teisalt on TFH 2000 E turbovõimsus palju tugevam ja mängib hoopis teises liigas.

Küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1.2
Tase 2 [kW] 2
Tööruum
Minimaalne temperatuur [°C] 0
Maksimaalne temperatuur [°C] 35
Ventilaator
aksiaalne +
radiaalne
Puhuri tasemete arv 2
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50Hz
Nimivoolutarve [A] 8.7
soovitatav kaitse [A] 10
Energiatarve [kW] 2
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/17 (kontuurpistik)
kaabli pikkus [m] 1.65
helitasemed
kaugus 1 m [dB(A)] 53
turvafunktsioon
ülekuumenemise kaitse
Sisemine võnkumine (°) puudub
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 185
Laius (ilma pakendita) [mm] 255
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 250
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 2
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
teenust
mitmeastmeline termostaat
Automaatne väljalülitus, kui sihtmärk on saavutatud
Toite indikaatortuli
Kaldumisvastane lüliti
LED-ekraan
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
liikuvus
Kande-/transpordikäepidemed

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!