Allahindlus!

Robottolmuimeja DEEBOT OZMO 950

569.00 km-ta 466.39

Kasutage oma kodus intensiivset ja põhjalikku puhastamist. Aku pikema kestvuse ja esmaklassilise
navigeerimistehnoloogia abil puhastab DEEBOT OZMO 950 kogu teie kodu põhjalikult ning te teate, et robot suudab puhastamisega seotud probleeme lahendada. Kõrge puhastamisefektiivsus.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

DEEBOT OZMO 950
Võimas kõikide pindade puhastamine. Intelligentne robot igas suuruses kodude põhjalikuks puhastamiseks. Kasutage oma kodus intensiivset ja põhjalikku puhastamist. Aku pikema kestvuse ja esmaklassilise
navigeerimistehnoloogia abil puhastab DEEBOT OZMO 950 kogu teie kodu põhjalikult ning te teate, et robot suudab puhastamisega seotud probleeme lahendada. Kõrge puhastamisefektiivsus.

  • Uuendatud Smart Navi 3.0TM laserkaardistamine ja navigeerimine
  • OZMO™ m ärgpuhastus tehnoloogia
  • 5200 m(A )h aku
  • Madal profiil ja suur liikuvus

Rõhu hoidmise süsteem.

Revolutsiooniline rõhu hoidmise süsteem optimeerib energiatõhusust ja tagab kõrge vaakumrõhu koos üllatavalt madala müratasemega.
Ujuv hari 2.0

Uusima vedrustuse ja optimeeritud harjakujundusega suudab OZMO 950 puhtaks pühkida kuni 4 mm sügavusi pragusid.
Max+ režiim

Režiimi Max + saab kasutada siis, kui vajate intensiivset ja tõhusat puhastamist. Kuni 1500Pa imemisvõimsus kõige võimsamateks toiminguteks. Samal ajal kasutatakse igapäevasel puhastamisel tavapärast
600Pa imemisvõimsus. Max režiimis 1200Pa saab robot hakkama väga määrdunud pindadega.

Uuendatud Smart Navi 3.0™ laser kaardistamine ja navigeerimine. Veel intelligentsem puhastuskogemus.

Tõhus puhastusteekond
Kui OZMO 950 tutvub teie koduga, õpib ta selgeks kõige tõhusama puhastusteekonna teie ainulaadsete vajaduste rahuldamiseks. Alati lõppeb puhastamine veatu puhastamisega. Mitme korruse kaardistamine
Võimalus skannida ja salvestada mitu kaarti teie kodu eri korrustest. Robot kohandab oma tööd kohe pärast tuvastamist, millisel kaardil ta asub. Igal kaardil saate kohandada ka seda, millises piirkonnas soovite robotit kasutada.
Uuendatud Virtual Boundary™
Virtual boundary™ piiri kasutatakse mitte ainult tolmu imemisel vaid nüüd ka moppimisel. Rakenduse ECOVACS abil saate luua virtuaalseid piire, takistades robotil teatud piirkondade puhastamast.

Kohandatud režiim
Puhastage oma kodu soovitud viisil. Kohandatud režiimis saate oma kodu kaardistada ning määrata, millised piirkonnad vajavad kõige rohkem tähelepanu.
OZMO™ märgpuhastus tehnoloogia
Veelgi suurepärasem moppimisvõimsus Imeb tolmu ja märgpuhastab samaaegselt Uuendusliku elektroonilise veepumba ja veepaagiga mopib ja imeb teie robot samaaegselt, jättes teie põrandad laitamatult puhtaks.

Ainulaadne intelligentselt juhitav suur veepaak OZMO™ komplekti kuuluva veepaagi abil saab kogu maja puhastada. Kõige olulisem on see, et kui OZMO 950 teeb moppimistööd, saate vee kogust  mobiilirakenduse abil vastavalt erinevatele vajadustele muuta Vaipade tuvastamine Vaipadega põrandate intelligentne käsitlemine. Paindlik ja algatusvõimeline OZMO 950 tuvastab koheselt vaiba ja reageerib sellele, valides seejärel võimsuse suurendamise vaipade imemise ajal või vaipade eiramise moppimise ajal, et leida parim puhastustoiming. Madal korpus ja suur mobiilne jõudlus.

5200 m(A)h aku
Veel pikem tööaeg suuremale elamule. Uus ja õhem roboti korpuse disain Ainult 93mm kõrgune madal profiil võimaldab tänu kompaktsele disainile robotil OZMO 950 siseneda ka madalamatesse kohtadesse.
Kuni 2 cm kõrguste lävepakkude ületamise suutlikkus DEEBOT 950 suudab hõlpsalt ületada takistusi, näiteks lävepakud kuni 20mm, ning lihtsalt majas ringi liikuda, ilma et tekiks takistusi täielikuks puhastamiseks.
Vahetatav sissetõmbeava. Intelligentne disain probleemideta puhastamiseks. Valige karvade puhastamiseks ummistustevaba sissetõmbeava või põhjalikuks puhastamiseks V kujuline põhihari.

Juhtimine läbi rakenduse.
Puhastage oma kodu igal ajal ja igast kohast. Rakendus võimaldab teil puhastust juhtida ja ajastada või jälgida puhastamise olekut peopesalt Amazon Echo Kogege mugavaid käepäraseid juhtimisvõimalusi. Kui olete Amazon Echo kasutaja, saate oma nutikaid koduseadmeid robotiga ühendada ja anda teada, millal ja kuidas puhastamist alustada.
Google Home Kogege mugavaid käepäraseid juhtimisvõimalusi. Kui olete Google Home kasutaja, saate oma nutikaid koduseadmeid robotiga ühendada ja anda teada, millal ja kuidas puhastamist alustada.

Automaatne laadimine.
Ärge muretsege oma roboti laadimise pärast. Kui aku tühjeneb, naaseb intelligentne robot laadimiseks ise automaatselt laadimisjaama Pidev puhastamine Kui aku tühjeneb, naaseb robot automaatselt laadimisjaama. Kui aku on täielikult laetud , jätkab see puhastamist kohas, kus see pooleli jäi Planeeritud puhastamine Te ei pea enam kunagi tagasi pöörduma puhastamata majja. Koostage lihtsalt puhastuse ajakava ja laske robotil puhastamise eest hoolt kanda Treppide tuvastamise ohutustehnoloogia Ärge muretsege, et robot võib trepist alla kukkuda. Ohtutstehnoloogia tuvastab alla kukkumise ohu ja muudab enda suunda, jätkates kodu tõhusat puhastamist.

Kokku põrkamise vältimise süsteem.
Kokku põrkamise vältimise andurite ja pehme te põrkeraudade abil väldib robot takistusi ja kaitseb teie mööblit Häälteavitused Pidev puhastusvalmidus. Robot teavitab enda tegevusest ja edastab teile reaalajas värskendusi OTA „Over The Air“ tehnoloogia. Funktsioonide optimeerimiseks ja laiendamiseks saate lihtsalt oma rakendust värskendada Kõrge efektiivsusega õhufilter Tundke end roboti puhastamise ajal hästi. Tänu ülitõhusale filtrile vähendab robot imemisest põhjustatud lenduvaid osakesi.

Kõik spetsifikatsioonid
Nutikad funktsioonid
Nutikas režiim Smart Navi 3.0TM laserkaardistamine ja navigeerimine
Töörežiim
Automaatne, Kindla ala, Kohandatud
Jätkamisrežiim
Häälteated
Anti-Drop
Kokkupõrke tuvastus
Infrapuna, Kokkupõrkevastane andur, Põrkeraud
Anti Block
Automaatne laadimine
Puhastustulemused
Tööaeg ( 200 minutit)
Kõrge efektiivsusega õhufilter
Küljeharjased Kahekordne
Lihtne kasutada Rakendus
E Map
Virtuaalsed piirded
Liikumise juhtimine
Töörežiimi lüliti
Ajaplaneerimine
Kaugjuhtimispult
Parameetrid
Masina kaal ( 4.4 kg)
Ületatava lävepaku kõrgus ( 2 cm)
Müratase ( Standard/ Max, Intensive) 66 dB
Tolmukonteineri mahutavus ( 430 ml)
Laadimisaeg ( 5 tundi)
Funktsioone ja spetsifikatsioone võidakse muuta ette teatamata. Toote testimine toimub
standardsetes laboritingimustes. Tegelik jõudlus võib varieeruda.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!