Allahindlus!

Osooni generaator ProAir CBT-6

659.00 km-ta 549.17

ProAir CBT-6 osoonigeneraator töötati välja professionaalseks kasutamiseks. Seadet tuleb hoolikalt kasutada.

Kirjeldus

ProAir CBT-6 osooni generaator

ProAir CBT-6 osooni generaator on professionaalne seade lõhna kontrollimiseks ja õhu desinfitseerimiseks, mis pakub eriti suurt jõudlust. See sobib selliste rakenduste jaoks nagu ebameeldivad lõhnad korterites, hotellides ja hooldekodudes, suitsu- või loomalõhnade eemaldamiseks või tule- või veekahjustuste eemaldamiseks. Ebameeldivad lõhnad eemaldatakse tõhusalt ja püsivalt tänu eriti suurele osoonisisaldusele. Väljundit saab pidevalt reguleerida vahemikus 1200–6000 mg / tunnis.

Oksüdeerimisprotsessi ajal, mis on põhimõtteliselt põlemine, põlevad lõhnamolekulid, muutes need kahjutuks. Ainus jääkprodukt pärast oksüdeerimist on hapnik. Osoonimolekulid on õhus aktiivsed ning reageerivad pehmetes või poorsetes materjalides nagu kangad ja (auto) polstrid lõhna ainete või mikroorganismi rakuseintega.

Põhimõte hõlmab ka õhu steriliseerimise efekti. Osoonimolekulid ründavad bakterite, hallituse ja viiruste rakuseinu, nii et need mikroorganismid muutuvad tõhusal viisil kahjutuks.

Osonaatori 0madused

ProAir CBT-6 osoonigeneraator on professionaalne seade lõhna kontrollimiseks ja õhu desinfitseerimiseks, mis pakub eriti suurt jõudlust. See sobib selliste rakenduste jaoks nagu ebameeldivad lõhnad korterites, hotellides ja hooldekodudes, suitsu- või loomalõhnade eemaldamiseks või tule- või veekahjustuste tekitamiseks. Ebameeldivad lõhnad eemaldatakse tõhusalt ja püsivalt tänu eriti suurele osoonisisaldusele. Väljundit saab pidevalt reguleerida vahemikus 1200–6000 mg / tunnis.

Tõhus lõhnakontroll ilma jääkproduktideta

Kasutades koroonalahenduse tehnoloogiat, muundab CBT-6 hapniku osooniks. Osoon on hapniku ebastabiilne vorm. Need aktiivsed molekulid on ebastabiilsed ja otsivad stabiilseid (lõhna) molekule, mille külge nad seovad ja mis oksüdeeruvad selle tagajärjel.

Oksüdeerimisprotsessi ajal, mis on põhimõtteliselt põlemine, põlevad nö lõhnamolekulid, muutudes kahjutuks. Ainus jääkprodukt pärast oksüdeerimist on hapnik. Osoonimolekulid on õhus aktiivsed ning pehmetes või poorsetes materjalides nagu kangad ja (auto) polstrid otsivad ühendeid, millega reageerida.

Põhimõte hõlmab ka õhu steriliseerimise efekti. Osoonimolekulid ründavad bakterite, hallituse ja viiruste rakuseinu, nii et need mikroorganismid muutuvad tõhusal viisil kahjutuks.

Sõidukite nõrkade lõhnade eemaldamiseks piisab tunnist osooniga töötlemist. Kui suuremates ruumides on tugevam lõhn, on soovitatav 8 tundi. CBT-6 suudab õhku steriliseerida ruumides kuni 200 m³ ja muuta see lõhnatuks.

Koroonalahenduse eelised:

  • Pikk kasutusiga
  • Väga kõrge jõudlus
  • Kompaktsed mõõtmed kasutamiseks paljudes ruumides või sõidukites 
  • Üksikute osade pidev vahetus puudub
  • Madal energiatarve
  • Osooni teke ilma kõrvalsaaduste ja gaasita
  • Lõhnade täielik kõrvaldamine ilma seotud lõhnadeta

Lisaks lõhnade vastu võitlemisele ja õhu desinfitseerimisele sobib CBT-6 ka vee puhastamiseks: Seade on varustatud õhupumbaga, mille võimsus on 17 liitrit minutis. Komplekti kuulub voolik.

 

ProAir CBT-6 osoonigeneraator töötati välja professionaalseks kasutamiseks. Seadet tuleb hoolikalt kasutada. Inimesi ega loomi ei lubata ruumi, kus seadet kasutatakse. Lisaks tuleb ruumi pärast kasutamist põhjalikult ventileerida, et osoon saaks uuesti laguneda. Palun lugege hoolikalt kasutusjuhendit! Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust.

 

Toote spetsifikatsioonid

Vee puhastus 17 liitrit minutis

Osooni tootmine               1200 – 6000 mg/ tunnis

Võrgupinge        220-240

Sobib veevooluks            2 – 3 m3 / tunnis

Sobib tubadele kuni        1000 m3

Energiatarve      130

Mõõdud (mm, xxxxx)     28 x 22 x 33

Läbimõõt veevoolik        4 * 8

Garantii 2aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!