Allahindlus!

Robottolmuimeja Deebot U2 Pro – kui pere on lemmikloomad!

Original price was: 299.00€.Current price is: 269.00€. km-ta 220.49

Deebot U2 Pro – parim seade kui peres on lemmikloomad.

Robottolmuimeja Deebot U2 Pro on U2 seadme vanem vend. Robottolmuimeja on mõeldud spetsiaalselt lemmikloomadega kodudesse. Seadmel on eriti suur prügianum -800 ml (tavaliselt 400 ml) ja pusavaba peahari (loomadekarvad ei jää külge).

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Deebot U2 Pro – parim seade kui peres on lemmikloomad.

Robottolmuimeja Deebot U2 Pro on U2 seadme vanem vend. Robottolmuimeja on mõeldud spetsiaalselt lemmikloomadega kodudesse. Seadmel on eriti suur prügianum -800 ml (tavaliselt 400 ml) ja pusavaba peahari (loomadekarvad ei jää külge).

Garantii 2 aastat

Deebot U2 Pro on Ecovacsi 2020 aasta mudel.  Lisaks tolmu imemisele tõmbab see robot põranda üle ka niiske mopiga. Moppi niisutatakse OZMO tehnoloogiaga, mis pumpab vett mopile läbi rakendusest juhitava pumba. Tulemus on parem, kui sarnastel tolmuimejatel.

 

Deebot U2 Pro koristab ruumi süstemaatilise edasi-tagasi koristusmustri järgi, mitte suvalise sikk-saki meetodil, tagades põhjalikuma ja kiirema puhastuse. Kuna robot salvestab puhastusrajad, saab selle keset puhastust peatada ja uuesti sisselülitamisel jätkab ta sama puhastusteed, energija ja aja kokkuhoid.

Vaipade puhastuseks mõeldud funktsioon Max+ suurendab nendel liikumisel imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda.

U2 omadused:

  • Kaasas “Lemmikloomade komplekt” – eriti suur prügianum ja pusavaba hari
  • Tolmu imemine ja märgpuhastus korraga
  • Süstemaatiline puhastustee suurema efektiivsuse saavutamiseks
  • Maksimeeritud puhastustulemus Max+
  • Blokeerige alad magnetlindiga, kuhu robot ei tohiks liikuda (lisavarustuses).

Deebot U2 PRO on varustatud uuendusliku lemmikloomade hoolduskomplektiga, mis on spetsiaalselt välja töötatud lemmikloomade karvade käsitsemiseks aastaaegade vahetumisel. Lemmikloomade hoolduskomplekti kuulub 800ml suurusega tolmuanum, et seda poleks loomade karvavahetuse ajal vaja tihti tühjendada.

Koristage lemmikloomade karvu tõhusalt ja vaevata, sest pusavaba hari hoiab ära karvade puntrasse kerimise ümber harja, et masin saaks katkestuseta töötada.

Imemis- ja märgpuhastusfunktsioonide kombinatsiooniga eemaldab Deebot U2 mustuse ja plekid samal ajal. Lihtsalt pane külge või eemalda puhastusplaat koos lapiga, et muuta imemise ja märgpuhastuse seadistust. Elektrooniliselt juhitav veepump (OZMO) annab lapile pidevalt vett peale, et masin märgpuhastusega hakkama saaks. Veestamise taset saab mugavalt mobiilirakendusest juhtida.

Eriti nõudlike puhastustoimingute jaoks mõeldud imemistase Max + suurendab imemisvõimsust tavarežiimiga võrreldes 2,5 korda. Lisaks on individuaalseks puhastamiseks saadaval erinevad puhastusrežiimid (automaatne, servade ja punktide puhastamine).

Kasutajasõbraliku rakenduse ECOVACS abil saab hõlpsalt määrata puhastamise aja ja režiimid, jälgida puhastamise olekut ja nautida kõiki automatiseeritud koristuse eeliseid.

Piirake ala, kuhu DEEBOT U2 ei tohiks sõita. Lihtsalt kinnitage magnetiline piiririba (müügil eraldi) sinna, kus soovite takistada Deebot U2 läbimist.

Töörežiime Auto, Ääred, Kohtpuhastus
Mopi võimalus Jah, OZMO niisutussüsteem
Tööaja programmeerimine Jah
Tööaeg 110 min
Ületatava lävepaku kõrgus 18 mm ilma mopita, 12 mm mopiga
Laadimisaeg 4,5 tundi
Müratase 66-77 db
Harju 2 küljeharja, pöörlev peahari seadme all.
Seadme kõrgus 7,9 cm
Äpiga juhitav Jah

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!