Õliradiaator TRH 24E kuni 22 m2 pinnale

122.00 km-ta 100.00

Õliradiaator TRH 24E

Kütke lihtsalt ja ilusa disainiga kvaliteetse 2200 vatise võimsuse ja kolme kütteastmega – uuenduslik kütteriba disain tagab hubase ja mõnusa soojuse.

Elegantne must õliradiaator TRH 24 E on tõeline võlur. Alati käepärast, kui tunned vajadust lisasoojuse järele – näiteks jahedamatel päevadel väljaspool kütteperioodi või üleminekul jahedale sügis/talvele. Juba pärast 8-minutilist soojenemist eritab vormikas radiaator maksimaalset soojusvõimsust ja tagab seega suhteliselt kiiresti ühtlaselt sooja temperatuuri kuni 22 m² või 55 m³ ruumides.

Saadaval alates 43 nädalast

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Õliradiaator TRH 24E

Kvaliteetne õliradiaator

Kütke lihtsalt ja ilusa disainiga kvaliteetse 2200 vatise võimsuse ja kolme kütteastmega – uuenduslik kütteriba disain tagab hubase ja mõnusa soojuse.

Elegantne must õliradiaator TRH 24 E on tõeline võlur. Alati käepärast, kui tunned vajadust lisasoojuse järele – näiteks jahedamatel päevadel väljaspool kütteperioodi või üleminekul jahedale sügis/talvele. Juba pärast 8-minutilist soojenemist eritab vormikas radiaator maksimaalset soojusvõimsust ja tagab seega suhteliselt kiiresti ühtlaselt sooja temperatuuri kuni 22 m² või 55 m³ ruumides.

Hea tuju soe, millele mugavalt toetuda

Uuenduslik kütteribi disain koos erinevate ja täpselt kavandatud kütteringidega võimaldab tavaliste radiaatoritega võrreldes ühtlasemat ja efektiivsemat soojusjaotust. Madalam pinnatemperatuur on kerise välistel külgservadel – küttevõimsust vähendamata. Maksimaalne soojus kiirgub peamiselt sisemiste küttepindade kaudu, samas kui külgmisi välisservi saab puudutada – näiteks seadme esiküljel oleva süvistatava käepideme abil töötamise ajal seadet liigutada või lihtsalt sellele toetuda ja nautida.

Hea teada: Kaasaegsed õliradiaatorid, nagu TRH 24 E, on endiselt varustatud end tõestanud kütteribidega, kuna see disain tagab maksimaalse küttepinna optimaalse küttevõimsuse ja efektiivsusega. Radiaatoris kasutatav termoõli on ka suurepärane viis soojusenergia salvestamiseks, et saaksite nautida püsivat soojusvõimsust kuni 30 minutit ka pärast küttekeha väljalülitamist.

Termostaadiga juhitav automaatrežiim hoiab küttekulud kontrolli all

Naudi mõnusalt sooja – TRH 24 E reguleerib soojusvõimsust ja energiatarbimist oma intelligentse automaatse kuumuse juhtimisega. Niipea, kui soovitud temperatuuritase on astmeteta pöördregulaatori termostaadi abil seadistatud, võtab TRH 24 E temperatuuri juhtimise üle. Kui soovitud temperatuur on saavutatud, lülitub õliradiaator automaatselt välja. Kui temperatuur langeb alla eelseadistatud väärtuse, lülitub radiaator uuesti sisse ja soojeneb eelnevalt seadistatud küttetasemeni. Temperatuuri reguleerimine on täisautomaatne, toatemperatuur püsib alati ühtlasel tasemel. Positiivne kõrvalmõju: Ruumi ülekuumenemine on võimatu ja te ei põleta tarbetuid energiakulusid.

Nii tagavad õliradiaatorid efektiivse soojuse

Õliradiaatorid on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks, kuna need võivad radiaatorit täielikult asendada. Õliradiaatorid näevad oma kütteribidega üsna sarnased välja “tavalise” küttekehaga, kuid erinevalt neist kasutavad nad sees oleva õli soojendamiseks elektrit. Niinimetatud termoõli kuumutatakse vooluga ja eraldab soojuse kütteribide kaudu ruumiõhku. Muide, õliradiaatorid on tavaliselt varustatud kütteribidega, kuna need moodustavad suurema pinna, mis teeb kütmise väga efektiivseks. Kuna seadmed on mobiilsed, saab need paigutada igasse ruumi täpselt sinna, kus on vaja soojust.

Õliradiaatori tööpõhimõte

Miks on radiaator tegelikult täidetud õliga, mitte veega? Põhjus on selles, et vesi paisub kuumutamisel ja ei hoia ka väga hästi soojust. Termoõli, millega radiaatoreid täidetakse, on seevastu palju suurema säilitusmahuga. Isegi kui õliradiaator on välja lülitatud, annab see ikkagi hea pool tundi sooja.

Kuna termoõli on ka hea isolaator, saab küttetakistid otse õli sisse kasta, muutes soojusvahetuse veelgi tõhusamaks. Siin on ka kaalu argument, sest õli on kergem kui vesi. See muudab õliradiaatori oluliselt kergemaks ja transporditavamaks.

Mugavus ja turvalisus kodule

Kodumajapidamistes, kus on lapsi või lemmikloomi, mängib mobiilsete kütteseadmete ohutus võtmerolli. Maksimaalne töökindlus on osa TRH-E seeria õliga täidetud radiaatorite põhilisest disainipõhimõttest!

Integreeritud lüliti ja ülekuumenemiskaitse

Olenemata sellest, kas te möllate lastega, mängite lemmikloomadega või ootate hooletuid külalisi – laiade ratastega TRH 24 E ei paisku nii kiiresti ümber. Kui õliradiaator peaks ümber kukkuma, lülitab sisseehitatud lüliti küttekeha täielikult automaatselt välja. Lisaks väldib turvatermostaat töötemperatuuri ületamist ja seega seadme ülekuumenemist – näiteks radiaatorile asetatud riideesemete tõttu. Ka sellistes olukordades tagab ülekuumenemiskaitse seadme kohese väljalülitamise.

Mobiilne soojusallikas igasse ruumi

Sujuvalt jooksvad rullid võimaldavad kiiret ja paindlikku asukohta muuta. Tänu uuenduslikule soojendusribi disainile ja esikülje süvistatavale käepidemele saab TRH 24 E igal ajal ühest ruumist teise viia, isegi siis, kui see veel kütab.

Kaasaegne küttetehnika selle kaunimal kujul! Õliga täidetud radiaator TRH 24 E veenab kütteta ruumide soojusallikana, kiirsoojendajana väljaspool kütteperioodi ning lisaküttekehana külmal sügisel ja talvel.


TRH 24 E – eriomadused

Kompaktsed mõõtmed: Vaatamata oma 2200-vatisele võimsusele – kolmel kütteastmel valitav – vajab kaasaegne õliga täidetud radiaator TRH 24 E vaid väikest jalajälge, et oma rahustavat soojust ruumis levitada.

Kasutusvalmis päeval ja öösel: kui tööpäev lihtsalt ei taha lõppeda, kuid kontoris on küte juba öörežiimile lülitatud, tagab TRH 24 E jätkuvalt usaldusväärselt tootlikud töötemperatuurid.

Paindlik soojus: kolme võimsusastmega (1000 W / 1200 W / 2200 W), automaatse termostaadi juhtimisega ja võimalusega kasutada seda pakasemonitorina, pakub suure jõudlusega õliga täidetud radiaator vaikset, mugavat soojust ja suurt paindlikkust.

Lihtne kasutada: TRH 24 E õliradiaatoril on astmeteta reguleeritav termostaat ja kolm lülitatavat kütteastet. Töö indikaatortuli näitab, kas seade juba soojeneb.

Soojendage kiiresti: 11 kütteribaga TRH 24 E arendab vaid 8 minutiga oma täisküttevõimsuse kuni 22 m² suurustes elu- või äriruumides. Isegi pärast väljalülitamist on teil kasu kauakestvast hea enesetunde soojusest, mille järelsoojendusaeg on umbes 30 minutit.

Topeltkaitse: topeltohutuse tagamiseks töö ajal on TRH 24 E-l ülekuumenemis- ja kaldekaitse. Kui õliradiaator kogemata ümber lükatakse või hooletult äravisatud riiete tõttu liiga kuumaks läheb, lülitub kütteseade automaatselt välja.

Seadme esiosasse integreeritud praktiline süvistatav käepide võimaldab radiaatorit hõlpsalt transportida – isegi siis, kui radiaator on veel kuum.

Tänu jalgade külge kinnitatud sujuvalt liikuvatele ratastele saab mobiilse õliga täidetud radiaatori kiiresti ja lihtsalt igasse kohta teisaldada.


Mõnus, kiire ja lõhnatu kuumus

Kütteta stuudiod, hobiruumid, töökojad ja tööruumid on TRH 24 E-ga kasutatavad minutitega. Optimaalsed tingimused loominguliseks tööks või projekteerimiseks väljaspool tavapärast töö- ja kütteaega.
Elegantne ja visuaalselt atraktiivne kaasaegne TRH 24 E sulandub kaasaegsesse elukeskkonda, et tagada vajadusel mugavalt soojad temperatuurid. Asendamatu luksus – 365 päeva aastas.
Kus iganes te majas viibite – oma kompaktsete mõõtmete ja väikese kaaluga saadab TRH 24 E teid kõikidesse ruumidesse, et ujutada need kiiresti üle rahustava soojusega ja muuta need hubasteks tundideks kasutatavaks.
Kaasaegne töö nõuab uusi ruumikontseptsioone ja paindlikke küttelahendusi. Et pööningukohtades ei peaks alati kogu pinda kütma, soovitatakse TRH 24 E ökonoomse soojusallikana pööninguliku iseloomuga töö- ja koosolekuruumidesse.

Eelised:

 • 2200 W võimsus kiireks ja hubaseks soojendamiseks
 • 3 võimsustaset (1000 W / 1200 W / 2200 W)
 • Efektiivne 11-uimeline radiaator
 • Lühike soojendusaeg: täissoojusvõimsus max 8 minutiga
 • Soojusakumulaator vedela soojuskandjaga: pikk kuumus ka pärast väljalülitamist
 • Järk-järgult reguleeritav termostaat
 • Külmakaitse funktsioon
 • Müratu küte
 • Maksimaalne ohutus tänu ülekuumenemis- ja kaldekaitsele
 • Toite indikaatortuli
 • Integreeritud rullid ja süvistatud käepide turvaliseks transportimiseks ka kuumalt

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!