Õliradiaator TRH 22E

104.00 km-ta 85.25

Õliradiaator TRH 22E

 • 2400 võimsus kiireks ja mugavaks soojaks
 • 3 võimsusastet (TRH 22 E: 800 W / 1200 W / 2400 W)
 • Efektiivsed 9 ribiga radiaatorid
 • Lühike kütteaeg: täissoojus max 8 – 10 minutiga
 • Täiendav PTC kütteelement turboventilaatoriga
 • Soojuse salvestamine vedela soojuskandjaga: pikk kuumus ka pärast väljalülitamist
 • Järk-järgult reguleeritav termostaat
 • Külmakaitse funktsioon
 • Vaikne küte (kui ventilaator ei tööta)
 • Maksimaalne ohutus tänu ülekuumenemis- ja ümberkukkumiskaitsele
 • Töö indikaatortuli
 • Praktiline kaablihoidla kiireks organiseerimiseks
 • Integreeritud rattad ja süvistatav käepide ohutuks transportimiseks isegi kuumas olukorras

Kirjeldus

Õliradiaator TRH 22E

Õliradiaator

TRH 22 E  õliradiaator on võimas kütteallikas, mis annab kiiresti ja usaldusväärselt rahustavat soojust.

Hea teada:  Kaasaegsed õliradiaatorid on endiselt varustatud läbiproovitud kütteribidega, kuna see disain tagab maksimaalse küttepinna optimaalse küttevõimsuse ja efektiivsusega. Radiaatoris kasutatav termoõli on suurepärane soojusenergia salvestaja, nii et teid töödeldakse kuni 30 minuti jooksul püsiva soojusvõimsusega isegi pärast küttekeha väljalülitamist.

Pidevast kütmisest kuni pakasemonitorini

TRH 22 E  oma 3-astmelise reguleeritava küttevõimsusega tagavad termostaadiga juhitavad temperatuurid vahemikus 10–35 °C. Õliradiaatorid  töötavad täiesti vaikselt, lõhnatult ja tolmu tekitamata ilma sisselülitatud ventilaatorita ning sobivad seetõttu kasutamiseks ka allergilistes majapidamistes või magamistoas .

Kahte mobiilset radiaatorit soovitatakse ka ebaregulaarselt kasutatavate ruumide kütmiseks, näiteks: Näiteks talveaiad, külalistetoad, aiamajad või isegi töökojad või kontorid. Kütmata garaažides ja keldrites toimivad radiaatorid ka pakasemonitorina, et kaitsta usaldusväärselt veetorude külmumise ja edasiste külmakahjustuste eest.

Tõhus topeltküttetehnoloogia kiiremaks soojenemiseks

Kui on külm, loeb ainult üks asi: kiire soojus, mis on võimalikult lihtne ja tunnetatav nii kiiresti kui võimalik. Kahekordne küttetehnoloogia kauakestev termiline õlisoojus ja otseküttega kuumaõhupuhur tagab selle ja palju muud.

Turbo kiireks soojendamiseks: lülitatav keraamiline PTC-kütteventilaator

Erinevalt tavalistest radiaatoritest, mille puhul soojeneb toaõhk mõne minuti pärast kütteribide soojenemisel, on õliradiaatoritel TRH 22 E täiendav turboventilaatoriga PTC kütteelement. Külma ruumi õhk tõmmatakse sisse õhu sisselaskeava kaudu, soojendatakse keraamilise PTC küttekeha abil elektriliselt seadme sees ning puhutakse seejärel seadme vasakul ja paremal küljel asuva turboventilaatori kaudu tagasi tuppa. See eriti kuum õhk kiirendab märgatavalt ruumi esialgset soojenemist, kuni õliradiaatoris olev termoõli arendab oma täisküttevõimsuse ca 8-10 minuti jooksul. Loomulikult saab vajadusel ka turbopuhuri sisse lülitada või väljalülitatuks jääda.

Termostaadi juhtimine hoiab küttekulud kontrolli all

Nautige meeldivaid ja mõnusaid temperatuure – küttekeha reguleerib küttevõimsust ja energiatarbimist täielikult automaatselt! Niipea kui soovitud temperatuuritase on pidevalt muudetava pöördregulaatori termostaadi abil seadistatud, võtab TRH 22 E  tüüri üle nii mugaval kui ka energiasäästlikul viisil. Soovitud ruumitemperatuuri saavutamisel lülitub õliradiaator automaatselt välja ja küttekeha lülitub madalaimale küttetasemele väiksema energiakuluga. Seejärel lülitub automaatselt välja ka turbopuhur. Kui temperatuur langeb alla eelseadistatud väärtuse, lülitub radiaator automaatselt uuesti sisse ja soojendab eelseadistatud küttetasemeni.

See temperatuuri reguleerimine on automaatne ja toatemperatuur püsib alati ühtlasel tasemel. Positiivne kõrvalmõju: Ruumi ülekuumenemine on võimatu ja te ei raiska tarbetuid energiakulusid.

Õliradiaatorid pakuvad tõhusat soojust

Oma kütteribidega näevad õliradiaatorid välja üsna sarnased “tavalise” küttekehaga, kuid vastupidiselt sellele kasutavad nad sees oleva õli soojendamiseks elektrit. Nn termoõli soojendatakse elektriga ja eraldab soojuse kütteribide kaudu ruumiõhku. Muide, õliradiaatorid on tavaliselt varustatud kütteribidega, kuna need moodustavad suurema pinna, mis muudab kütte väga tõhusaks. Kuna seadmed on mobiilsed, saab neid paigutada igasse ruumi täpselt sinna, kus on vaja soojust.

Õliradiaatori tööpõhimõte

Miks on radiaator tegelikult täidetud õliga, mitte veega? Põhjus on selles, et vesi paisub kuumutamisel ja ei säilita soojust nii hästi. Seevastu termoõlil, millega radiaatorid täidetakse, on palju suurem säilivusvõime. Isegi kui õliradiaator välja lülitada, annab see sooja veel tubli pool tundi.

Mudelil TRH 22 E radiaatorisse integreeritud kuumaõhupuhur. See tähendab, et termoõli kuumutamise faasi, mis võtab aega umbes 8–10 minutit, saab ventilaatori poolt välja puhutud sooja õhuga üle minna.

Kuna termoõli on ka hea isolaator, saab küttetakistid otse õli sisse kasta, muutes soojusvahetuse veelgi tõhusamaks. Samuti on kaalu argument, sest õli on veest kergem. See muudab õliradiaatori oluliselt kergemaks ja transporditavamaks.

Turvalisust tagav kaasaegne küttetehnika

Mobiilsete küttelahenduste kindlustamine mängib olulist rolli eelkõige laste või loomadega peredes. Maksimaalne tööohutus on osa õliradiaatorite TRH 22 E ehituspõhimõttest!

Integreeritud lüliti ja ülekuumenemiskaitse

Olgu tegemist raevukate laste, meeleolukate lemmikloomade või hooletute külalistega – kahel küttekehal on tänu laiadele ratastele kindel jalg. Kui õliradiaatorid peaksid hetke kuumuses kõikuma, lülitab sisseehitatud lülituslüliti seadme välja täielikult automaatselt.

Ohutustermostaat hoiab usaldusväärselt ära ka töötemperatuuri ületamise, mis võib juhtuda näiteks siis, kui radiaator on kaetud jopede või muu riietusega. Sel juhul tagab ülekuumenemiskaitse seadme kohese väljalülitamise.

Mobiilne soojus igasse tuppa

Tänu praktilisele pistikuhoidikuga kaablihoidikule saab mõlemat seadet ohutult transportida, ilma et 1,4 meetri pikkune toitekaabel iseseisvuks ja ohtlikuks komistamisohuks muutuks.

Ladusalt liikuvad rattad ja integreeritud transpordikäepide võimaldavad kiiret ja paindlikku asukohta muuta. See tähendab, et kaks mobiilset radiaatorit saab kiirelt ühest ruumist teise viia, isegi kui need on kuumad.

Olgu see siis põhikütte, kiire lisasoojuse või praktilise pakasemonitorina – õliradiaatoreid TRH 22 E soovitatakse ökonoomse küttelahendusena mugavaks toasoojaks sügisel, talvel ja kevadel.

Eelised:

 • 2400 võimsus kiireks ja mugavaks soojaks
 • 3 võimsusastet (TRH 22 E: 800 W / 1200 W / 2400 W)
 • Efektiivsed 9 ribiga radiaatorid
 • Lühike kütteaeg: täissoojus max 8 – 10 minutiga
 • Täiendav PTC kütteelement turboventilaatoriga
 • Soojuse salvestamine vedela soojuskandjaga: pikk kuumus ka pärast väljalülitamist
 • Järk-järgult reguleeritav termostaat
 • Külmakaitse funktsioon
 • Vaikne küte (kui ventilaator ei tööta)
 • Maksimaalne ohutus tänu ülekuumenemis- ja ümberkukkumiskaitsele
 • Töö indikaatortuli
 • Praktiline kaablihoidla kiireks organiseerimiseks
 • Integreeritud rattad ja süvistatav käepide ohutuks transportimiseks isegi kuumas olukorras
Esitus
Tase 1 [kW] 0.8
Tase 2 [kW] 1.2
Tase 3 [kW] 2.4
Tase max [kW] 2.4
Efektiivne ala
Sobib ruumidesse kuni [m²] 25
Sobib ruumidesse kuni [m³] 60
Ruumitemperatuuri seadistamine min [° C] 10
Ruumitemperatuuri seadistamine max [° C] 35
Fännid
radiaalne
Ventilaatori tasemete arv 1
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220–240 V, 50/60 Hz
Maksimaalne energiatarve [W] 2400
Nimivoolutarve [A] 10.4
Elektriühendus
Ühenduspistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.4
Turvafunktsioon
IP-kaitse reiting IP20
Kaitseklass I
Ülekuumenemise kaitse
dimensioon
Pikkus (koos ratastega) [mm] 420
Laius (koos ratastega) [mm] 240
Kõrgus (koos ratastega) [mm] 650
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 9
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
liikuvus
Plastikust transpordirattad
süvistatavad käepidemed
Funktsioonid ja varustus
Kütteribide arv 9
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Töö indikaatortuli
Külmakaitse funktsioon
Turbo puhur
astmeteta termostaat
Kallistamisvastane lüliti
Kaabli kerija
Ühendage pistikupesa
Korpuse projekteerimine
metallist

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!