Allahindlus!

Vertikaalne Innova 2.0 10HP Inverter Monoblok soojuspump ilma välisseadmeta

Original price was: 2,900.00€.Current price is: 2,750.00€. km-ta 2,254.10

Ilma välisseadmeta konditsioneer/soojuspump Innova 2,0 10 HP Verticale

Innova 2.0 inverter 10HP Verticale on välisseadmeta kliimaseade (välisosa puudub), kus tavalise sise- ja välisseadmega kliimaseadme paigaldamine  on võimatu, ebapraktiline, kallis või keelatud ning seame paigutamiseks on ruumi ainult vertikaalis.

Paigaldamisel ei pea kasutama sertifitseeritud töömeest.

Kirjeldus

Innova 2.0 10HP Vertical Inverter Monoblok välisseadmeta kliimaseade (soojuspump)

Kliimaseade Innova 2.0 10 HP Verticale

Innova 2.0 Inverter 10HP Verticale on välisseadmeta soojuspump kohta kus tavalise soojuspumba või välisseadmega soojuspumpade paigaldamine on võimatu, ebapraktiline, kallis või keelatud.

Kliimaseadet Innova 2.0 10 HP Verticale saab paigutada lihtsalt ja ilma STEK sertifitseeritud tehnikuta, mis teeb paigalduse odavaks ja samuti kiireks. Enam ei ole tarvis maja välisseinale välisseadet, mis rikub elamise ilmet ja on ebapraktiline.

Innova 2.0 kliimaseadet saab paigutada seina erinevatele kõrgustele, mis võimaldab paigutust kohandada interjööri järgi. See muudab kliimaseadme mugavaks ja paigaldamisel paindlikuks. Soojuspumpa saab kasutada nii jahutamiseks, kütmiseks kui ka kuivatamiseks.

Kvaliteetsete komponentide kasutamise ja ulatusliku müra vähendamise tõttu on seade väga vaikne ja müratase on võrreldav välistingimustes kasutatavate standardsete kliimaseadmete tasemega. Sobib ideaalselt koju ja hotellituppa või miks ka mitte tervishoiuasutusse.

Kliimaseadet on lihtne juhtida juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil, aga ka nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu koos Innova App-iga, mis võimaldab teil seadet juhtida teisest ruumist või kus iganes on internetiühendus. Samuti on võimalik samaaegselt juhtida mitut seadet, näiteks kui seda kasutatakse hotelli- või kontorikompleksis.

Välisseadmeta õhksoojuspump kasutab invertertehnoloogiat, mille abil kliimaseade jahutab ruumi kiiremini ja säästab energiat. Lisaks jahutusele on seade võimeline soojendama ka efektiivse soojuspumba tehnoloogiaga abil.

185 mm sügavusega Innova 2.0 on väga õhuke ja ilusa neutraalse disainiga ning sobib valatult interjööri.

Innova 2.0 Inverter 10HP sobib sõltuvalt asjaoludest kuni umbes 41 m² ruumidele (103m³).

 

innova energia muunduri kliimaseade

 

Innova õhukonditsioneerid tarnitakse kaubaalustel ja seetõttu ei saa neid tarnida pakiautomaati.

Miks just Innova Verticale kliimaseade

 • Välisseadet pole võimalik paigaldada
 • Välisseade on ebapraktiline
 • Välisseade rikub välisilmet
 • Võimalik paigutada kitsale seinale
 • Jahutus- ja soojendusefekt soojuspumba tehnoloogiaga
 • Õhuke disain, ainult 185 mm sügav
 • Vaikne töö
 • Madal energiatarve
 • Lihtne hooldus
 • Lihtne juhtimine juhtpaneeli, kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni kaudu
 • Wifi ühendus kaugjuhtimiseks
 • Isesulguvad ventilatsiooniavad, kõik vajalikud (paigaldus) materjalid on kaasas
 • Sobib ruumidele kuni umbes 41 m² (103 m³), ​​sõltuvalt asjaoludest
 • Seadme saab paigaldada iseseisvalt või lasta paigaldajal panna
 • Kliimaseade korterisse
 • Kliimaseade tuppa
 • Kliimaseade magamistuppa
 • Kliimaseade hotelli
 • Kliimaseade haiglasse
 • Kliimaseade kontorisse

 

Pildiotsingu innova vertical tulemus

Ülevaade omadustest

 • Jahutus- ja küte, välisseadmeta kliimaseade Innova 2.0 võib õhku jahutada (max 2,6 kW) kui ka soojendada (max 2,64 kW), kui seadet kasutatakse ainult jahutamiseks, ei ole kondensvee äravool alati vajalik (soovituslik).
 • Õhuke disain, mille sügavus on ainult 185 mm. Seade väga õhuke ja seda saab hõlpsasti sisetingimustesse integreerida või olemasoleva radiaatori välja vahetada.
 • Vaikne töö, tänu kõrgeima kvaliteediga komponentide, summutavate materjalide ja tehnoloogia kasutamisele, on Innova nii vaikne, et seda ei saa eristada välisseadmega seadmest, invertertehnoloogia ning vaiksed ja kontaktivabad ventilaatormootorid tagavad, et helitootmine madalal ventilaatori kiirusel on ainult 27 dB. Uue tehnoloogia abil on praktiliselt müra ainsaks teguriks õhu liikumine.
 • Madal energiatarve, invertertehnoloogia ja BLDC ventilaatori mootorid säästavad energiat, samal ajal kui invertertehnoloogia kasutamine on võimsam, ruum saab kiiremini soovitud temperatuuri ja seda hoitakse madalama energiatarbimise juures.
 • Lihtne paigaldamine, seadet saab paigutada seinale madalale või kõrgele, välise seadme puudumine muudab paigaldamise lihtsaks, piisab  õhuvarustuse ja tühjenduskanalite paigaldamisest. See ei nõua STEK-sertifitseeritud tehnikut ja jahutusvedelikke ei ole vaja ühendada, mis takistab lekkeid ja tagab töökindluse.
 • Lihtne kasutamine, seadet on lihtne juhtida juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldiga, taimeriga saab valida sisselülitus- või väljalülitusaja ning juhtpaneeli saab lubamatuks kasutamiseks blokeerida.
 • Jahutus, kütmine ja kuivatamine, lisaks jahutusele, on ka Innova 2.0 koos soojuspumbaga võimeline ruumi tõhusalt soojendama, mistõttu eraldub välistemperatuurist soojus ka väga madalatel temperatuuridel (kuni -10 °), et hoida temperatuuri sees meeldival tasemel. Kuivatusfunktsiooniga ja välisseadmeta konditsioneer Innova 2.0 suudab ka kodu, suvila, puhkemaja või hotelli toa liigniiskusest kuivatada.
 • Kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu juhitav. Seade on Wi-Fi ühendusega, nii et saate seadet kasutada, mis tahes internetiühendusega kohas, mis võimaldab teil Innova 2.0 kaugjuhitavaks muuta ning jahutada, soojendada või kuivatada, et tuba oleks juba meeldivas seisukorras ja kasutamiseks valmis.
 • Öörežiim, Innova 2.0-l on erirežiim öösel töötamiseks.
 • Isesulguv tuulutusavad, kui kliimaseadet ei kasutata, siis välisseina klapid sulguvad, nii et ei saasteained nagu tolm või putukad ei satu õhukanalisse. Võimalik eraldi tellida ka terasest võrk (hoiab ära putukate sattumise õhukanalisse.

 

soojuspump

Katteid võib värvida välisseinaga sama värvi, et avad oleksid praktiliselt nähtamatud

Inverteri tehnoloogia energiatõhusaks ja võimsaks tööks

Inverteri tehnoloogia tagab, et Innova 2.0 vähendab temperatuuri kiiremini ja hoiab selle temperatuuri ajakohasena, vähendades energiatarbimist. Invertertehnoloogiaga kliimaseade on võimeline kompressori jahutusefekti muutma, mis tähendab, et see jahutab suurema võimsusega alguses ja töötab edasi konstantselt madalamal kiirusel, et temperatuuri säilitada soovitud tasemel. Tavaline kompressor võib töötada ainult ühel kiirusel, nii et seda saab sisse ja välja lülitada, nii et pideva jahutuse asemel lülitub tavaline õhukonditsioneer alati sisse ja välja, mis tekitab rohkem müra ja tarbib rohkem energiat. 2.0-s kasutatakse viimast Mitsubishi inverterkompressorit. BLDC harjadeta mootoritehnoloogia vähendab energiatarbimist, suurendab võimsust ja kõrvaldab vibratsiooni.
Inverteri kliimaseadme, nagu Innova 2.0 Inverteri eelised on:
 • Ligikaudu 30% vähem energiatarbimist
 • Soovitud temperatuur saavutatakse kiiremini
 • 30% vähem aega käivitamiseks
 • Vaikne efekt
 • Vibratsiooni pole
 • Vähem temperatuuri kõikumisi ruumis
 inverter konditsioneeri vaikne ja ökonoomne

Tõhus  jahutus ja kütmine soojuspumba töötamisega

Lisaks jahutusele on Innova 2.0 Inverter võimeline ka ruumi soojendama soojuspumba tehnoloogia abil, kus jahutustsükkel on vastupidine ja välisest õhust eraldatakse soojust ning lastakse siseruumi. 3.22 kW soojust toodetakse iga kW energia kohta. Seadet saab kogu aasta jooksul kasutada efektiivse vahendina oma ruumi jahutamiseks ja soojendamiseks.

innova 2.0 inverter kliimaseade

Lihtne kasutada

Innova 2.0 Inverteri kliimaseade on kerge kasutada puutetundliku paneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi kaudu, mis võimaldab seada soovitud temperatuuri, kasutada öist režiimi, seada sisse- ja väljalülitusaega ning valida jahutuse, kütte, ventileerimise ja kuivatamise vahel. Juhtpaneeli saab lukustada ka soovimatu töö vältimiseks.

2.0 Inverteri seadmeid saab ühendada Wi-Fi võrguga, et saaksite seadet käitada oma nutitelefoni või tahvelarvuti InovApp kaudu või kaugjuhtimise teel. See rakendus on saadaval ka teie arvuti brauserversioonina.

Hotellitoas kasutamiseks on võimalik ka energiatarbimise piiramiseks piirata miinimum- ja maksimumväärtusi.

innova 2.0 inverter kliimaseade

Lihtne paigaldada, minimaalne mõju väljastpoolt

 

PAIGALDUSJUHEND ING

 

KASUTUSJUHEND ING

 

KATALOOG ING

 

Soojuspumpa Innova 2.0 Inverter on lihtne paigaldada, ilma et oleks vaja külmaaine torusid ühendada, kliimaseadet saab riputada madalale või kõrgele (välisseinale).

2,0 Inverteri seadmeid saab riputada nii kõrgele kui ka madalale, kui seade on riputatud kõrgele, on soovitatav  paigaldada valikuline põhjaplaat põhjalikuks viimistlemiseks.

Innova 2.0 inverter 10HP Innova 2.0 inverter 10HP Innova 2.0 inverter 10HP
 Konditsioneer koos välisseadmega Standardne kliimaseade ilma välisseadmeta Innova kliimaseade ilma välisseadmeta

 

TEHNILISED ANDMED
Jahutusvedelik R410a
Kaal 53,00 kg
Mõõdud 1398 x 500 x 185 mm (KxLxS)
Pinge 220-240 volti / 50 Hz
Garantii 2 aastat
Helitase 32 – 45 dB
Energia vabastamine jahutamisel 2600 vatti (kahekordne võimsus)
Energia tarbimine jahutamisel 675 vatti
Energia vabanemine kuumutamise ajal 2640 vatti (kahekordne võimsus)
Energiatarbimine kütmisel 638 vatti
EER 2,72 W / W
COP 3,10 W / W
Energiaklassi jahutamine A+
Õhukanalite seinte avade läbimõõt 162 mm
Kompressori tüüp Inverter
Gaasi tüüp R410-a
Maksimaalne õhu liikumine jahutusrežiimis 460 m3 / h
Sobib maksimaalse ruumidele kuni 41 m2
Õhuvool 460 m3 / h
Kuivatamine 20 liitrit päevas

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!