Allahindlus!

Tippklassi Antiallergiline Õhupuhastaja Coway AP-1008CH 350m³/h kuni 73m²

321.00 km-ta 267.50

Õhupuhasti Coway AP-1008CH

Parim testis 2016. aastal, kui TestFakta viis läbi oma sõltumatu õhupuhasti testi! Coway AP-1008CH soovitavad Asthma Allergy Nordic ja Suurbritannia Allergia Assotsiatsioon. Vaatamata kompaktsele suurusele sobib see ideaalselt kuni 40 m2 suurustele elamispinnale. Coway AP-1008CH on ilmselt enim ostetud õhupuhasti aastate jooksul.

Kirjeldus

Õhupuhastaja Coway AP-1008CH

Parim laboritestis 2016. aastal, kui TestFakta viis läbi oma sõltumatu õhupuhasti testi! Coway AP-1008CH soovitavad Asthma Allergy Nordic ja Suurbritannia Allergia Assotsiatsioon. Vaatamata kompaktsele suurusele sobib see ideaalselt kuni 40 m2 suurustele elamispinnale. Coway AP-1008CH on ilmselt enim ostetud õhupuhasti aastate jooksul.

Stiilne, energiasäästlik, vaikne ning varustatud intelligentse kolmeastmelise filtreerimisega. Sajad veebis arvustused kinnitavad selle populaarsust ja jõudlust! Sellel on tõhus ja nutikas osakeste andur, mis loeb ruumi õhukvaliteeti ja kohandub automaatselt õige ventilaatori kiirusega. Müratase on madal 22–49 dB (A). (* soovitus viitab vaikse töörežiimi maksimaalsele ruumi suurusele kuni 20 m2).

3-astmeline filter  – filtreerimissüsteem (eel-, A3- ja HEPA-filter) annab teile ja teie perele ööpäevaringselt puhast ja värsket õhku. Eemaldab tõhusalt ka soovimatud lõhnad, nagu sigaretilõhn, toidulõhn ja muud majapidamises tekkivad lõhnad. Coway 1008CH filtreeritakse osakeste suuruseks 0,26 mikromeetrit (um) ja õhupuhasti puhastab kuni 99,5% ülipeentest osakestest.

Lisatarvikute filtrikomplekt Coway 1008CH jaoks – pakett sisaldab filtreid 1 aastaks 1 A3 keskmise filtriga ja 1 HEPA filtriga.

Eelfilter – filter, mida ei vahetata kunagi välja, kuid mida tuleb regulaarselt puhastada. Eelfilter võtab kinni jämedamad osakesed, nagu tolm, kiud, inimeste ja lemmikloomade karvad jm.

A3 keskmine filter – tõhus kombineeritud filter, mis eemaldab sellised osakesed nagu tolm, õietolm ja soovimatud lõhnad. A3 filtrit töödeldakse nii, et see suudaks bakterid tõhusalt kõrvaldada ja filtrit saaks tolmuimejaga puhastada. Filtri tuleks tolmuimejaga puhastada.

HEPA filter – suure jõudlusega HEPA filter eemaldab tõhusalt peenosakesed, hallituse eosed, bakterid ja viirused, samas kui antibakteriaalsed funktsioonid tagavad, et viirused ei kasvaks filtrisse kinni jäädes.

Filtrivahetuse indikaator – nutikas indikaator, mis näitab, millal on aeg filtreid vahetada.

Unerežiim – lülitub vaikseks töörežiimiks, kui ruum muutub pimedaks.

Hääletu režiim – ülitõhus õhu puhastamine eriti vaikse tööga.

Ökorežiim – kui 30 minuti jooksul reostust ei tuvastata, seiskub ventilaator energia säästmiseks automaatselt. Pange tähele, et osakeste andur on alati aktiveeritud. Kui osakeste sisaldus tõuseb, äratatakse puhasti ellu.

Automaatrežiim – reguleerib ventilaatori kiirust automaatselt osakeste anduri poolt tunnetatava õhukvaliteedi põhjal.

Tehniline informatsioon

Mudel AP-1008CH
Värv Valge
Materjal Plastik
Tüüp Õhupuhasti
Õhuvool 350 m3 / h
Pinge 230 V
Sügavus 194 mm
Laius 354 mm
Kõrgus 645 mm
HEPA filter Jah
IP klassifikatsioon IP20
Maksimaalne toa suurus/

Soovituslik

73/40 m
Müratase 22–48 db (A)
Mõju 5–45 W
Taimeri funktsioon Ei
Kaal 6,8 kg

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!