Allahindlus!

Allergiavastane õhupuhastaja Coway Storm + Coway Classic pakkumine

859.00 km-ta 715.83

Allergiavastane õhupuhastajate komplekt Coway Storm ja Coway Classik.

Antud lahendusega saad katta /elutoa ja magamistoa/, /kontori suurema ja väiksema ruumi/ antiallergiliste õhupuhastajatega. Eemaldab õhust viirused ja bakterid ning allergeenid.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Allergiavastane õhupuhastajate komplekt Coway Storm ja Coway Classic.

Antud lahendusega saad katta elutoa ja magamistoa õhupuhastajatega.

Kui sa oled unistanud, et sinu kodus või kontoris oleks puhas õhk, ehk sama fooniga nagu looduses viibides, siis oled õiges kohas. Mõtle, et hommikul ärgates või kontorisse minnes on õhk puhas ja värske. Isegi väikesed lapsed magavad värskes õhus paremini, kui toas.

Milline on siis kasu, mida saab premium õhupuhastaja olemasolust kodus või kontoris.

  • Mõtle, kui Sina ja Sinu pere või kolleegid ei pea sisse hingama õhus lenduvaid kemikaale, mis tekkivad auto heitgaasidest või ruumi sisustusest ja ehitusmaterjalidest (liim, lakk, sünteetilised materjalid). Sa ju soovid süüa puhast toitu ja juua puhast vett, siis on ju loogiline, et tervislik oleks ka hingata puhast õhku, mida tarbime kõige rohkem.
  • Kas sa oled unistanud sellest, et pindadel oleks vähem tolmu, mis ladestub õhust ja koristamist oleks vähem.
  • Haiguste perioodil eemaldatakse õhust viirused ja bakterid – nii on sul väiksem võimalus haigestuda nakkushaigusesse. Rootsis tehtud katse näitas, et 22,5 % vähenes haiguspäevade arv katsegrupis (150 inimest), mis kasutas Coway õhupuhastajat.
  • Õhupuhastaja eemaldab õhust allergeenid ja õietolmu. See aga tähendab allergikule ja astmaatikule palju (meeldivam keskkond mugavus jne).
  • Kaitse oma lapsi ja loo neile kodus kindlustunne, et nende sissehingatav õhk on puhas ja tervislik.
  • Loomulikult tahame me kõik, et meie töökohas ja kontoris ei oleks ebameeldivaid lõhnu, selle eest hoolitseb uue tehnoloogiaga aktiivsöe filter.
  • Meie ei näe, mis õhus lendleb, õhupuhstil aga on silm, mis jälgib õhukvaliteeti ja töötab vastavalt sellele, mis aitab kokku hoida ka energiat – seade töötab aktiivselt siis, kui õhk on must ja minimaalses režiimis puhta õhu korral.
  • Vajadusel saab õhupuhastajat kasutada ka ventilaatorina, sest maksimaalsel ventilaatori kiirusel pannakse õhk mõnusalt liikuma ja palavaal suvepäeval on siis kontoris või kodus mõnus ja hea olla, sest välja puhutav õhk oon ka puhastatud ja tervislik.
  • Loomulikult tahame, et meil oleks mõnus ja hea uni. Ka selle eest hoolitseb Coway õhupuhastaja.

Coway õhupuhastid on loodud just sulle, kui sa hoolid endast ja oma lähedastest.

Coway õhupuhastajat soovitab Astma ja Allergia Assotsiatsioon Rootsis, Norras ja Taanis kaubamärgi all Asthma & Allergy Nordic.

Euroopa allergiauuringute keskuse ECARF poolt tunnustatud Coway Storm ja Coway Classik on allergialiitude poolt testitud ja sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Fondi poolt. Kriteeriumid, mida nad kasutavad erinevate tooterühmade hindamiseks, on välja töötatud 15 juhtiva rahvusvahelise teadlase ja tehniku ​​sõltumatu nõuandekomisjoni poolt.

Coway Classic AP-1018F on uudseim õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli Coway AP-1008CH  edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegsuse ja stiili tunnentusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalse kasu. Luba õhupuhastaja Coway Classic hoolitseb Sinu ja sind ümbritsevate inimeste eest. Omades õhupuhastajat Coway Classic oma kodus või kontoriruumis, võid sa julgelt demonstreerida kaunist disaini ja loomulikult julgust hoida oma õhk looduslikult puhtana.

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!