Allahindlus!

Vertikaalne konditsioneer Innova 2.0 12HP Inverter monoblokk välisseadmeta

2,429.00 km-ta 2,024.17

Ilma välisseadmeta konditsioneer/soojuspump Innova 2,0 12 HP Vertical

Innova 2.0 Inverter 12HP Vertical on välisseadmeta kliimaseade (välisosa puudub), kus tavalise kliimaseadme paigaldamine sise- ja välisseadmega on võimatu, ebapraktiline, kallis või keelatud ning seame paigutamiseks on ruumi ainult vertikaalis.

Paigaldamisel ei pea kasutama sertifitseeritud töömeest.

Kirjeldus

Innova 2.0 12HP Verticale Inverter Monoblok välisseadmeta kliimaseade

Kliimaseade Innova 2.0 12 HP Verticale

Innova 2.0 Inverter 12HP Verticale on välisseadmeta konditsioneer ja kütteseade kohtadesse, kuhu tavalise soojuspumba või välisseadmega soojuspumpade paigaldamine on võimatu, ebapraktiline, kallis või keelatud.

Kliimaseadet Innova 2.0 12 HP Verticale saab paigutada lihtsalt ja ilma STEK sertifitseeritud tehnikuta, mis teeb paigalduse odavaks ja samuti kiireks. Enam ei ole maja välisseinale tarvis välisseadet, mis rikub elamu ilmet ja on ebapraktiline.

Innova 2.0 kliimaseadet saab paigutada seinale erinevale kõrgusele, mis võimaldab paigutust kohandada interjööri järgi. See muudab kliimaseadme mugavaks ja paigaldamisel paindlikuks. Soojuspumpa saab kasutada nii jahutamiseks, kütmiseks kui ka kuivatamiseks.

Kvaliteetsete komponentide kasutamise ja ulatusliku müra vähendamise tõttu on seade väga vaikne ja müratase on võrreldav välistingimustes kasutatavate standardsete kliimaseadmete tasemega. Sobib ideaalselt koju ja hotellituppa või miks ka mitte tervishoiuasutusse.

Kliimaseadet on lihtne juhtida juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil, aga ka nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu koos Innova App-iga, mis võimaldab teil seadet juhtida teisest ruumist või kus iganes on interneti olemasolu. Samuti on võimalik samaaegselt juhtida mitut seadet, näiteks kui seda kasutatakse hotelli- või kontorikompleksis.

Innova 2.0 kasutab invertertehnoloogiat, mille abil kliimaseade jahutab ruumi kiiremini ja säästab energiat. Lisaks jahutusele on Innova 2.0 võimeline soojendama ka efektiivse soojuspumba tehnoloogiaga abil.

185 mm sügavusega Innova 2.0 on väga õhuke ja ilusa neutraalse disainiga ning sobib valatult interjööri.

Innova 2.0 Inverter 12HP sobib sõltuvalt asjaoludest kuni 48m² ruumidele (120m³).

 

innova energia muunduri kliimaseade

 

Innova õhukonditsioneerid tarnitakse kaubaalustel ja seetõttu ei saa neid tarnida pakiautomaati.

Miks just Innova Verticale kliimaseade

 • Välisseadet pole võimalik paigaldada
 • Välisseade on ebapraktiline
 • Välisseade rikub välisilmet
 • Võimalik paigutada kitsale seinale
 • Jahutus- ja soojendusefekt soojuspumba tehnoloogiaga
 • Õhuke disain, ainult 185 mm sügav
 • Vaikne töö
 • Madal energiatarve
 • Lihtne hooldus
 • Lihtne juhtimine juhtpaneeli, kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni kaudu
 • Wifi ühendus kaugjuhtimiseks
 • Isesulguvad ventilatsiooniavad, kõik vajalikud (paigaldus) materjalid on kaasas
 • Sobib ruumidele kuni 48 m² (120 m³), ​​sõltuvalt asjaoludest
 • Seadme saab paigaldada iseseisvalt või lasta paigaldajal panna
 • Kliimaseade korterisse
 • Kliimaseade tuppa
 • Kliimaseade magamistuppa
 • Kliimaseade hotelli
 • Kliimaseade haiglasse
 • Kliimaseade kontorisse

 

Pildiotsingu innova vertical tulemus

Ülevaade omadustest

 • Jahutus- ja küte, välisseadmeta kliimaseade Innova 2.0 võib õhku jahutada (max 3,1 kW) kui ka soojendada (max 3,05 kW), kui seadet kasutatakse ainult jahutamiseks, ei ole kondensvee äravool alati vajalik (soovituslik).
 • Õhuke disain, mille sügavus on ainult 185 mm, Innova 2.0 on väga õhuke ja seda saab hõlpsasti sisetingimustesse integreerida või olemasoleva radiaatori välja vahetada.
 • Vaikne töö, tänu kõrgeima kvaliteediga komponentide, summutavate materjalide ja tehnoloogia kasutamisele, on Innova nii vaikne, et seda ei saa eristada välisseadmega seadmest, invertertehnoloogia ja vaiksed, kontakti vabad ventilaatormootorid tagavad, et helitootmine madalal ventilaatori kiirusel on ainult 27 dB. Uue tehnoloogia abil on praktiliselt müra ainsaks teguriks õhu liikumine.
 • Madal energiatarve, invertertehnoloogia ja BLDC ventilaatori mootorid säästavad energiat, samal ajal kui invertertehnoloogia kasutamine on võimsam, ruum saab kiiremini soovitud temperatuuri ja seda hoitakse madalama energiatarbimise juures.
 • Lihtne paigaldamine, seadet saab paigutada seinale – madalale või kõrgele, välise seadme puudumine muudab paigaldamise lihtsaks, piisab  õhuvarustuse ja tühjenduskanalite paigaldamisest. See ei nõua STEK-sertifitseeritud tehnikut ja jahutusvedelikke ei ole vaja ühendada, mis takistab lekkeid ja tagab töökindluse.
 • Lihtne kasutamine, seadet on lihtne juhtida juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldiga, taimeriga saab valida sisselülitus- või väljalülitusaja ning juhtpaneeli saab lubamatuks kasutamiseks blokeerida.
 • Jahutus, kütmine ja kuivatamine, lisaks jahutusele, on Innova 2.0 koos soojuspumbaga võimeline ka ruumi tõhusalt soojendama, mistõttu eraldub välistemperatuurist soojus ka väga madalatel temperatuuridel (kuni -10 °), et hoida temperatuuri sees meeldival tasemel. Kuivatusfunktsiooniga ja välisseadmeta konditsioneer Innova 2.0 suudab kodu, suvila, puhkemaja või hotelli toa liigniiskusest kuivatada.
 • Kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu, Innova 2.0 on Wi-Fi ühendusega, nii et saate seadet kasutada, mis tahes internetiühendusega kohas, mis võimaldab teil Innova 2.0 kaugjuhitavaks muuta ning jahutada, soojendada või kuivatada, et tuba oleks juba meeldivas seisukorras ja kasutamiseks valmis.
 • Öörežiim, Innova 2.0-l on erirežiim öösel töötamiseks.
 • Isesulguvad tuulutusavad, kui kliimaseadet ei kasutata, siis välisseina klapid sulguvad, nii et ei saasteained nagu tolmu või putukad ei sattu õhukanalisse. Võimalik eraldi tellida ka terasest võrk (hoiab ära putukate sattumise õhukanalisse.

 

soojuspump

Katteid võib värvida välisseinaga sama värvi, et avad oleksid praktiliselt nähtamatud

Inverteri tehnoloogia energiatõhusaks ja võimsaks tööks

Invertertehnoloogia tagab, et Innova 2.0 vähendab temperatuuri kiiremini ja hoiab selle temperatuuri ajakohasena, vähendades energiatarbimist. Inverteri tehnoloogiaga kliimaseade on võimeline kompressori jahutusefekti muutma, mis tähendab, et see jahutab võimsamalt alguses ja töötab edasi konstantselt madalamal kiirusel, et temperatuuri säilitada soovitud tasemel. Tavaline kompressor võib töötada ainult ühel kiirusel, nii et seda saab sisse ja välja lülitada, nii et pideva jahutuse asemel lülitub tavaline õhukonditsioneer alati sisse ja välja, mis tekitab rohkem müra ja tarbib rohkem energiat. 2.0-s kasutatakse viimast Mitsubishi inverterkompressorit. BLDC harjadeta mootoritehnoloogia vähendab energiatarbimist, suurendab võimsust ja kõrvaldab vibratsiooni.
Inverteri kliimaseadme, nagu Innova 2.0 Inverteri eelised on:
 • Ligikaudu 30% vähem energiatarbimist
 • Soovitud temperatuur saavutatakse kiiremini
 • 30% vähem aega käivitamiseks
 • Vaikne efekt
 • Vibratsiooni pole
 • Vähem temperatuuri kõikumisi ruumis
 inverter konditsioneeri vaikne ja ökonoomne

Tõhus  jahutus ja kütmine soojuspumba töötamisega

Lisaks jahutusele on Innova 2.0 Inverter võimeline ka ruumi soojendama soojuspumba tehnoloogia abil, kus jahutustsükkel on vastupidine ja välist õhust eraldatakse soojust ning lastakse siseruumi. 3.22 kW soojust toodetakse iga kW energia kohta. Innova 2.0 saab kogu aasta jooksul kasutada efektiivse vahendina oma ruumi jahutamiseks ja soojendamiseks.

innova 2.0 inverter kliimaseade

Lihtne kasutada

Innova 2.0 Inverteri kliimaseadet on kerge kasutada puutetundliku paneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi kaudu, mis võimaldab seada soovitud temperatuuri, kasutada öist režiimi, seada sisse- ja väljalülitusaega ning jahutuse, kütte, ventileerimise ja kuivatamise vahel valida. Juhtpaneeli saab lukustada ka soovimatu töö vältimiseks.

2.0 Inverteri seadmeid saab ühendada Wi-Fi võrguga, et saaksite seadet käitada oma nutitelefonis või tahvelarvutis InovApp kaudu või kaugjuhtimise teel. See rakendus on saadaval ka teie arvuti brauserversioonina.

Hotellitoas kasutamiseks on võimalik ka energiatarbimise piiramiseks piirata miinimum- ja maksimumväärtusi.

innova 2.0 inverter kliimaseade

Lihtne paigaldada, minimaalne mõju väljastpoolt

 

PAIGALDUSJUHEND ING

 

KASUTUSJUHEND ING

 

KATALOOG ING

 

Seadet on lihtne paigaldada, ilma et oleks vaja külmaaine torusid ühendada, kliimaseadme saab riputada madalale või kõrgele (välisseinale). 2,0 Inverteri seadmeid saab riputada nii kõrgele kui ka madalale, kui seade on riputatud kõrgele, on soovitatav  paigaldada valikuline põhjaplaat paremaks viimistlemiseks.

Innova 2.0 inverter 10HP Innova 2.0 inverter 10HP Innova 2.0 inverter 10HP
 Konditsioneer koos välisseadmega Standardne kliimaseade ilma välisseadmeta Innova kliimaseade ilma välisseadmeta

 

TEHNILISED ANDMED
Jahutusvedelik R410a
Kaal 53,00 kg
Mõõdud 1398 x 500 x 185 mm (HxWxD)
Pinge 220-240 volti / 50 Hz
Garantii 2 aastat
Helitase 32-45 dB
Energia vabastamine jahutamisel 3110 vatti (kahekordne võimsus)
Energia tarbimine jahutamisel 855 vatti
Energia vabanemine kuumutamise ajal 3050 vatti (kahekordne võimsus)
Energiatarbimine kütmisel 750 vatti
EER 2,75 W / W
COP 3,15 W / W
Jahutamise energiaklass A
Õhukanalite seinte avade läbimõõt 162 mm
Kompressori tüüp Inverter
Gaasi tüüp R410-a
Maksimaalne õhu liikumine jahutusrežiimis 480 m3 / h
Sobib ruumide kuni 48 m2
Õhuvool 480 m3 / h
Kuivatamine 21,6 liitrit päevas

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!