Töötelk 250 KE 250*250*200 kollane

1,184.00 km-ta 970.49

Töötelk 250 KE 250*250*200 kollane

Kasutatud materjalid on eriti vastupidavad, kuid üllatavalt kerged kangad. Läbimõeldud pingutussüsteem võimaldab selle seadistada sekunditega ning pakub siiski maksimaalset stabiilsust ja stabiilsust. Ka erinevate elektripaigaldiste tööde juures on oluliseks teguriks riide valguskindlus.

Troteci telkide eriti vastupidav materjalikvaliteet vastab professionaalse sektori kõrgeimatele nõudmistele. Kõik detailid on end praktikas juba korduvalt tõestanud ja hästi läbi mõeldud.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Töötelk 250 KE 250*250*200 kollane

Telk peaaegu igaks kasutuseks sise- ja välistingimustes

Sekunditega üles seatud 250 K töötelk oma 6,25 m² tööalaga pakub rohkelt liikumisvabadust optimaalse telgikõrgusega samal ajal. Peaaegu vertikaalsed külgseinad võimaldavad ka telgi sisemust maksimaalselt ära kasutada.

See eristab kõiki K-seeria telke:

K-seeria töötelgid on valmistatud veekindlast mittepleekivast PVC-kangast, mis on vastupidav väga erinevatele ilmastikutingimustele. Need pakuvad tõhusat vihma- ja külmakaitset eelkõige kaabelvõrgu- või paigaldustöödel ning võimaldavad katkematut tööd halva ilmaga. Soojustatud telgiriie on topeltõmblusega, kergesti puhastatav ning seda saab probleemideta desinfitseerida ka keemiliste desinfektsioonivahenditega. Vajadusel võib Trotec tarnida spetsiaalseid elektrilisi küttekehasid nagu  TEH 70 , TEH 100 ,  TDE 95 või paagita õliküttekeha IDS 30 F salongi soojendamiseks, aga ka spetsiaalseid õhukuivateid nagu TTR 400 D.

Väljas halva ilmaga varjualune, sisetööde ja varustustelk

K-sarja telke soovitatakse ka siseruumides mobiilseks kasutamiseks. Näiteks renoveerimis- või remonditöödel kaubanduskeskustes, mis on avalikkusele avatud. Või meditsiinilise isolatsiooni ja varustusjaamana haiglates, sõjaväehaiglates ning  hädaabiteenistustes ja katastroofitõrjes . Hügieenitundlikel eesmärkidel saab kõiki telke varustada kombineeritud  TAC õhupuhasti  ja  ülitõhusa HEPA tahkete osakeste filtriga (H14)  , et luua telgi sees viirusevaba ja hügieeniliselt täiuslik õhukvaliteet.

Varustatud kõige vajalikuga ja seda saab varustada mis tahes lisavarustusega

Ka standardversioonis pakuvad kõik K-seeria valge, kollase, sinise ja punase värvi telgid rohkem mugavust ja varustust kui teiste tootjate võrreldavad lahendused.

 • Telgi eesmine sissepääs on tõmblukuga avatav, moodustades kolmnurga.
 • Tagumist lukuga toiteava kasutatakse  vastavalt vajadusele telgi sisemuse ventilatsiooniks , soojendamiseks , niiskuse eemaldamiseks või õhu puhastamiseks .

Kasutatud materjalid on eriti vastupidavad, kuid üllatavalt kerged kangad. Läbimõeldud pingutussüsteem võimaldab selle seadistada sekunditega ning pakub siiski maksimaalset stabiilsust. Ka erinevate elektripaigaldiste tööde juures on oluliseks teguriks riide valguskindlus.

Erinevalt 250K-st on sellel mudelil ees kolm tõmblukku, mis võimaldavad kogu sissepääsu või osa sellest kokku rullida. Kaks suletavat ventilatsiooniava koos võre ja vihmakaitselapiga on täiendavad eriomadused. Kõik tõmblukud on ka vihmakaitseribadega kaitstud vee sissepääsu eest.

Olulised omadused:

 • Mõõdud P x L x K: 250 x 250 x 200 cm
 • Kaal: umbes 27 kg
 • Kaasas kandekott

K-seeria telgid välistingimustes vihma- ja külmakaitseks

Ehitus- ja montaažitöödel välitingimustes võimaldavad K-seeria telgid töötada aastaringselt vihma ja ilmastiku eest kaitstult paljudes sektorites ja rakendustes, vajadusel Troteci lisaküttelahendustega.

Töötelk mullatöödeks ja paigaldustöödeks

Ehitusplatsidel kasutamisel avaldab K-seeria telk muljet oma äärmise vastupidavusega aastaringse tuule-, ilma- ja külmakaitsena. Kommunaalettevõtte vastutusalas lõhkenud veetorud,  kahjustatud kohaliku energiatarnija maakaablid, aga ka telefoniteenuse pakkuja võrk  nõuavad kiiret tegutsemist rikke korral igal aastaajal, et taastada vee, elektri või interneti kättesaadavus ning minimeerida sellest tulenevaid kahjusid.

Kaitse ilmastiku eest

Sellisteks töödeks tagab telk ilmastiku eest kaitstud tööala, mis on hädavajalik kommunaalettevõtte kaablijaotuskappide elektritöödel. Telk kaitseb varjualusena ka vajalikku tehnikat, töömaterjali ja paigaldajaid vihma, tuule ja ilmastiku eest. Mitu päeva kestvaid töid saab teha KE sarja telgiga olenemata ilmastikuoludest ning vajadusel ka lisaküttelahendusega. Nende väliste küttelahenduste eraldi kaitseks pakub Trotec täiendava heliisolatsiooni funktsiooniga HeatBoxi ilmastikukindla konstruktsioonina.

Kaitsetelk kõrgel temperatuuril töötamiseks

Keevitustööd õues on tõeline väljakutse paljudes tööstusharudes – K-seeria telgi jaoks on see vaid üks paljudest võimalikest rakendustest, kus telk saab demonstreerida oma erilisi omadusi. Veekindla telgi leegiaeglustav kangas on kuni 500 °C kuumakindel ja seega trotsib isegi keevitustööde kõrgeid temperatuure.

Turvaliseks kinnitamiseks peaaegu igale pinnale ja töö katkematu edenemise tagamiseks ka kõige tugevamate tuuletingimuste korral pakub Trotec kõikidele telkidele professionaalseid kinnitustarvikuid. Saadaval on nii eritellimusel valmistatud tooted, nagu siinikinnitus magnetiga turvaliseks kinnitamiseks raudteerööbastele, aga ka individuaalselt valmistatud individuaalsed lahendused.

Arvukad rakendusvõimalused:

 • Töötelk teetöödeks, kanalisatsiooni, torustiku ja elektritöödeks
 • Montaažitelk hooldus- ja ülevaatustöödeks
 • Tuule- ja ilmastikukaitse (varjualune) ehitustööstuses
 • Kiiresti ehitatav keevitustelk
 • Telk materjalide ja seadmete hoidmiseks

Alati kasutusvalmis: töötav telk ja ilmastikukaitse

Inimeste kogunemised, nagu Fridays for Future, meeleavaldused, nagu G20 tippkohtumine, kontserdid ja suuremad spordiüritused, nõuavad lisaks arvukatele päästeteenistustele kohapeal ka ilmastikukaitset, mis on antud ülesande jaoks sobivate mõõtmetega. Materjalide ja seadmete kaitsmiseks – aga ka ilmastikukindlaks varjualuseks operatiivjuhile, organisatsioonipersonalile või pressiesindajale kohapeal.

Järgmine missioon tuleb kindlasti ja kunagi pole kindel, et kohalikud olud tagavad kohati kallitele ja tundlikele operatiivseadmetele piisava ilmastikukaitse. Vihm ja lumi on tundlikele seadmetele sama kahjulikud kui liigne päikesekiirgus ja sellega kaasnev tehnoloogia tugev kuumenemine, tolmusulgud või mustus. Samamoodi tuleb hädaabiteenistusi tsentraalselt toita ka pikemate tegevuste ajal kohapeal. Paljud head põhjused, mis räägivad meie K-telkide universaalsest kasutamisest.

Kui iga sekund loeb: seadistage vaid mõne sekundiga

Tänu uuenduslikule klaaskiust kinnitussüsteemile on K-seeria kiirtelgid kasutusvalmis mõne sekundiga ning on hästi ette valmistatud igat tüüpi kriisideks või suursündmusteks. Kokkupandavate telkide intuitiivne käsitsemine muudab juhendamise või koolituse tarbetuks. Telgi saab avariikohal väga lühikese ajaga püsti panna vaid üks inimene ning sama kiiresti lahti võtta ja kompaktselt alarmsõidukisse laduda.

Loomulikult on võimalikud ka eriversioonid signaalvärvides, nagu ka individuaalne trükkimine telgikangale.

Üritused toimuvad koos K-sarja telkidega

Kas varustusjaamana jooksurajal, meditsiinitelgina finišialas või kaitseks tuule, ilma ja päikese eest triatlonivõistluste üleminekualal: K-sarja Trotec telgid tagavad alati spordiürituste kulgemise. sujuvalt! Korraldajad hindavad lisaks lihtsale käsitsemisele ka kokkupandud K-telkide kompaktseid mõõtmeid. Käepäraselt pakitud telke saab hõlpsasti hoiustada ka väljaspool jooksuhooaega ning hooajal materjalikärus kaasas kanda, et ka spontaanne kasutamine saaks probleemideta teoks.

Algusest lõpuni: hästi varustatud tippsportlikuks soorituseks! 

Arvukad rakendusvõimalused:

 • Operatsioonitelk politseile, tuletõrjele, THW-le ja abiorganisatsioonidele
 • Materjali ja varustuse ilmastiku- ja päikesekaitse kohapeal
 • Värskenduspunkt spordiüritustel
 • Tuule-, ilma- ja päikesekaitse triatlonivõistluste üleminekutsoonis

See veenab tegevuses:

 • 6,25 m² tuule- ja ilmastikukindel tööpind
 • Seadistab mõne sekundiga vaid 1 inimene
 • Õigete tarvikutega on see kiiresti valmis kasutamiseks kõikjal ja iga ilmaga
 • Ruumisäästlik ja hõlpsasti mahutav kompaktses kandekotis
 • Saab kaasas kanda igas avarii- ja valvesõidukis
 • Lihtsaim käsitsemine, koolitust pole vaja
 • Kütteseadme , õhukuivati ​​ja õhupuhasti toiteava
 • Lihtne puhastada (kõrgsurvepestav) ja desinfitseerida
 • Suur valik mudeleid, erinevad värvid, individuaalselt seadistatavad

Seadistage sekunditega


Lihtsalt pakkige lahti, seadistage, valmis!

Telgi püstitamiseks on vaja ainult ühte inimest. Telgi saab püsti panna vaid mõne lihtsa sammuga vähem kui minutiga. Kokkupanek on nii lihtne ja intuitiivne, et pikka ja keerulist juhendamist pole vaja.

Telk seisab otse omaette.

Praktilised klaaskiudvardad annavad telgile kiirkinnitusega alumiiniumist kuulliigendite kaudu otsese sisemise stabiilsuse ning tagavad seeläbi iseseisva ja kindla aluse.Sõltuvalt tuule kiirusest ja ümbritsevast olukorrast saab teostada ka lisakinnituse optimaalselt sobivate tarvikutega.

Kiirelt jälle kokku pakitud.

Pärast edukat kasutamist saab telgi sama lihtsalt ja kiiresti transpordikotti tagasi pakkida, nagu see oli eelnevalt püsti pandud – hästi kaitstud ja kompaktselt hoituna kuni järgmise kasutuskorrani!

Kui vajad lisainfot meie töö ja telkide montaaži kohta, aitame ja nõustame Sind meeleldi. Kasutage meie aastatepikkust kogemust – me nõustame teid individuaalselt ja täpselt teie konkreetse rakenduse jaoks.

Heldekalt lõigatud telgi sissepääs

Individuaalselt fikseeritav:  olenevalt sellest, kuidas soovite end telgis ilmastiku, pimestavate päikesekiirte või uudishimulike pilkude eest kaitsta, saate keskel asuva tõmbluku abil sissepääsuala paindlikult reguleerida. Pooleldi suletud, on telk siiski piisavalt värske õhuga varustatud olemasoleva avause kaudu. Täiesti suletud telk kaitseb tuule ja vihma eest.

töötelk

Kõrgeim töötlemiskvaliteet

Katsetatud: Troteci telkide eriti vastupidav materjalikvaliteet vastab professionaalse sektori kõrgeimatele nõudmistele. Kõik detailid on end praktikas juba korduvalt tõestanud ja hästi läbi mõeldud. Nii läbipaistmatu valge PVC riie kui ka värviline PVC tent avaldavad muljet oma suure vastupidavuse ja vastupidavusega. Eriti kerged klaaskiust postid tagavad stabiilsuse, optimaalse juhitavuse ja kiire seadistamise. Tänu vastupidavatele metalljalgadele seisavad telgid kindlal pinnasel igas olukorras.

töötelk

toiteava

Avatud kõigele: tagaseina saab tõmblukuga keskelt avada, et saaksite toitetorusid, voolikuid või kaableid telgi sisemusse vedada. ideaalne nt küttekeha, õhupuhasti või õhukuivati ​​ühendamiseks.

töötelk

telgi ühendus

Kahekordne tööala:  ükski ehitusplats ei sarnane teisele ja mõned rakendused (nt šahtitööd) nõuavad täiendavat kaitstud tööruumi. Seetõttu on kõik K-seeria telgid juba standardversioonis varustatud telgiühendusega. Vajadusel saab vaid paari käeliigutusega ühendada kaks telki, et moodustada vihmakindel telk.

töötelk

Kaitstud tõmblukud ja fikseeritud õmblused

Tugev ja vihmakindel: sagedaseks kasutamiseks kasutatakse ainult kvaliteetseid tõmblukke. Need on vihma eest kaitstud Velcro klapiga, et vesi ei saaks sisse tungida. Ja maksimaalse vetruvuse tagamiseks on materjalide ühendused ja üleminekud kogu telgi ulatuses kindlalt õmmeldud või tugevalt keevitatud.

töötelk

Valguskindel ja leegiaeglustav riie

Sees saab eristada värve: Telgi pealis koosneb kvaliteetsest kaetud PVC riidest. See tagab valguskindluse töötamiseks ohutult ja telgi sees väsimatult ning on oluline erinevat värvi kaablijuppide kiireks värvituvastuseks. Leegiaeglustav kangas vastab ka tulekaitsenõuetele.

töötelk

helkurribad

Ohutus ennekõike: Välisseinal on hõbehall helkurriba, et kasutuskoht poleks mitte ainult varjestatud, vaid ka pimedas hästi nähtav. Nii et nt. Näiteks autojuhid näevad juba kaugelt esituledes, et töötelk on püsti pandud. Sädelev helkurpael on tugevalt riide külge õmmeldud.

töötelk

Praktiline jalarihm

Väike detail suure efektiga: alumisse serva õmmeldud jalarihm tagab telgi kiire ja lihtsa püstitamise. Presendi saab jalaga kindlalt maa külge kinnitada ning samaaegselt alumiiniumist kuulliigendi ketast sisse vajutades avanevad ristatud klaaskiudpostid kiiresti ja lihtsalt iseenesest. See tähendab, et telgi saab püstitada vaid üks inimene väga lühikese ajaga.

töötelk

Ruumi säästmiseks hoitud eemal

Tellimus peab olema: Telk on kompaktselt kokku volditud tarnekomplekti kuuluvas kandekotis. Vastupidav PVC-koti  saab kiiresti ja lihtsalt  ära panna igasse kaubikusse või hädaabisõidukisse. Tänu suurtele kanderihmadele saab kotti kanda ka näiteks üks inimene täies tööriietuses üle õla.


LISAVARUSTUSES TROTECI TÖÖTELKIDE KINNITUSTARVIKUD

Olgu see põrkepiirdel, varustuselementidel, siledatel pindadel või sillutuskivide vahelistes ühenduskohtades – Troteci originaaltarvikutega saate usaldusväärselt tagada optimaalse stabiilsuse tuule ja ilmaga. Samuti olete hästi varustatud erinevate maastikuolukordade ja -pindade jaoks. Näpunäide: lihtsalt ühendage erinevad kinnituslahendused, et saaksite igale olukorrale asjakohaselt reageerida.

töötelk

Magnetkinnitused, nt põrkepiirete jaoks
Lihtsalt kinnita ja valmis! Kasutamisel saab kinnitamiseks ideaalselt kasutada mitmesuguseid metallpindu. Lihtsalt kinnitage integreeritud pingutusrihma aasaga magnetkinnitus põrkepiirete, sõidukite, masinate, generaatorite või terasuste, sammaste, sillapiirete külge. Tugev magnetjõud tagab kindla hoidmise. Magnetkinnituse suurus sobib ideaalselt ka Troteci plaadipulgaga.

töötelk

Plaadipulgad sillutuskivivahede või pinnase
jaoks Tugevast metallist valmistatud plaadipulgad on saadaval pikkusega 20 cm ja 40 cm. Lihtsalt lükake massiivsed pulgad maasse, heinamaadele, mururibadele või laotud sillutuskivide ühenduskohtadesse. Tihvtiotste nurga all olev kuju sobib täpselt sillutise vahetükidesse. Üksi või koos magnetkinnitusega, mis sobib täpselt plaadipea külge – plaadipulgad on pingutusrihmade jaoks ideaalne kinnituspunkt.

töötelk

Veekotid usaldusväärseks kaalumiseks
Telgi mustuse servi või teleskoopvarraste T-jalgu saab kaaluda vastupidavast PVC-st valmistatud 2-meetrise veekotiga. See muudab ümbermineku või õhkutõusmise peaaegu võimatuks. Veekott täidetakse kiiresti ja kaalub seejärel kuni 20 kg. Pärast kasutamist tühjendate lihtsalt vee uuesti ja voldite tühja kesta kompaktselt ja ruumisäästlikult kokku. Veekott pakub ka pingutusrihmadele head ja lihtsat hoidmist.

töötelk

T-jalaga teleskoopvardad kõrge stabiilsuse tagamiseks
Kvaliteetsed roostevabast terasest teleskoopvardad on astmeliselt reguleeritava kõrgusega kuni 2,20 m. Lisaks saab vardaelemente ka täielikult eemaldada. See võimaldab vardad kiiresti ja lihtsalt telgi rihmadesse pista. Libisemiskindlate kõvakummist pistikutega T-jalad tagavad isekandvate töötelkide täiendava stabiliseerimise.

töötelk

Pingutusrihmad kinnitamiseks
Troteci 2,5 meetri pikkused pingutusrihmad on valmistatud äärmiselt vastupidavast nailonkangast. Olgu tihvtide, kaitsepiirete, kanistrite, sõiduki aasade, puude või teleskoopvardade otsas – astmeteta reguleeritavate pingutusrihmade abil saab teie paigaldustelgi kiiresti ja lihtsalt igas olukorras suurepäraselt kinnitada.

töötelk

Iminapahoidik siledatele pindadele
Siledate klaas-, plast- või metallpindade, nt. B. sõidukitel on iminapa hoidik usaldusväärne ja mugav paigaldusvõimalus. Suurt kangi saab hõlpsasti käsitseda ka töökinnastega. Iminapa kinnitamiseks vaakumiga piisab kangi kokkuklappimisest. Pingutusrihma saab nüüd stabiilse metallist aasa külge haakida. Samuti saab iminapahoidja eemaldada kiiresti, lihtsalt ja jääke jätmata.


Tehnilised kirjeldused

Lamekatusega telk 250 K

Mõõdud
püstitatud telk: Pikkus: 2,5 mx laius: 2,5 mx kõrgus: 2,00 m
Pindala: 6,25 m²
katuse pindala: lamekatus

Materjal
Tugev PVC lapp on valguskindel, vetthülgav ning kergesti puhastatav ja desinfitseeritav. Ümberringi on õmmeldud hallid helkurribad ning kõik lukud ja tuulutusavad on kaitstud vihmakaitseribadega. Jalad on metallist.


Kandekott Kaasas kandekotiga
Kaal: 14 kg (koos telgiga)
Omadused: vastupidav, kompaktne, ruumisäästlik, lihtne transportida

Võimalikud värvikombinatsioonid
kollane/valge
punane/valge
sinine/valge

Soovi korral on saadaval individuaalsed suurused, ettevõtte disaini mudelid ja muud tarvikud.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!