Õhupuhastaja Coway Storm ja Lightair Signature komplekt

1,099.00 km-ta 915.83

Õhupuhastaja Coway Storm ja Lightair Signature komplekt

Premiumklassi õhupuhastajate komplekt

Kirjeldus

Õhupuhastaja Coway Storm ja Lightair Signature komplekt

Garantii 4 aastat

Kui sa oled unistanud, et sinu kodus või kontoris oleks puhas õhk, ehk sama fooniga nagu looduses viibides, siis oled õiges kohas. Mõtle, et hommikul ärgates või kontorisse minnes on õhk puhas ja värske. Isegi väikesed lapsed magavad värskes õhus paremini, kui toas.

Coway õhupuhastaja

Milline on siis kasu, mida saab premium õhupuhastaja olemasolust kodus või kontoris.

 • Mõtle, kui Sina ja Sinu pere või kolleegid ei pea sisse hingama õhus lenduvaid kemikaale, mis tekkivad auto heitgaasidest või ruumi sisustusest ja ehitusmaterjalidest (liim, lakk, sünteetilised materjalid). Sa ju soovid süüa puhast toitu ja juua puhast vett, siis on ju loogiline, et tervislik oleks ka hingata puhast õhku, mida tarbime kõige rohkem.
 • Kas sa oled unistanud sellest, et pindadel oleks vähem tolmu, mis ladestub õhust ja koristamist oleks vähem.
 • Haiguste perioodil eemaldatakse õhust viirused ja bakterid – nii on sul väiksem võimalus haigestuda nakkushaigusesse. Rootsis tehtud katse näitas, et 22,5 % vähenes haiguspäevade arv katsegrupis (150 inimest), mis kasutas Coway õhupuhastajat.
 • Õhupuhastaja eemaldab õhust allergeenid ja õietolmu. See aga tähendab allergikule ja astmaatikule palju (meeldivam keskkond mugavus jne).
 • Kaitse oma lapsi ja loo neile kodus kindlustunne, et nende sissehingatav õhk on puhas ja tervislik.
 • Loomulikult tahame me kõik, et meie töökohas ja kontoris ei oleks ebameeldivaid lõhnu, selle eest hoolitseb uue tehnoloogiaga aktiivsöe filter.
 • Meie ei näe, mis õhus lendleb, õhupuhstil aga on silm, mis jälgib õhukvaliteeti ja töötab vastavalt sellele, mis aitab kokku hoida ka energiat – seade töötab aktiivselt siis, kui õhk on must ja minimaalses režiimis puhta õhu korral.
 • Vajadusel saab õhupuhastajat kasutada ka ventilaatorina, sest maksimaalsel ventilaatori kiirusel pannakse õhk mõnusalt liikuma ja palavaal suvepäeval on siis kontoris või kodus mõnus ja hea olla, sest välja puhutav õhk oon ka puhastatud ja tervislik.
 • Loomulikult tahame, et meil oleks mõnus ja hea uni. Ka selle eest hoolitseb Coway õhupuhastaja.

 

Coway on loodud just sulle, kui sa hoolid endast ja oma lähedastest.

Euroopa allergiauuringute keskuse ECARF poolt tunnustatud Coway Storm AP-1516D on allergialiitude poolt testitud ja sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Fondi poolt. Kriteeriumid, mida nad kasutavad erinevate tooterühmade hindamiseks, on välja töötatud 15 juhtiva rahvusvahelise teadlase ja tehniku ​​sõltumatu nõuandekomisjoni poolt.

Võimas antiallergiline Coway Storm 1516D õhupuhastajat soovitavad astma- ja allergiaühendused.

Coway Stormil õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator (õhupuhastaja keskel olev valgusring) annab reaalajas teate õhukvaliteedi kohta.

Intelligentne õhuvool – saate Coway 1516D Storm õhuvoolu reguleerida vertikaalselt üles, horisontaalselt ruumi keskele või vertikaalselt ja horisontaalselt. See tagab teile maksimaalse õhuingluse ja tõhusa õhu puhastamise. See on ainulaadne maailmas.

https://www.youtube.com/watch?v=T8RwAHCIsTU
 • Kiire puhastamise režiim – Coway 1516D Stormil on ainulaadne ja väga tõhus funktsioon, mis puhastab ja tsirkuleerib siseruumiõhku 10 minutit, kus õhupuhastaja automaatselt ja erinevate ventilaatori kiiruste juures muudab õhuvoolu ettepoole ja üles. Seda funktsiooni tasub kasutada, kui jõuate koju ja soovite kiiret, värsket ja tõhusat õhu puhastamist.
 • Touch Control – Coway Stormil on valgustatud puutetundlikud juhtelemendid, et juhtida kõiki õhupuhasti funktsioone, mis on hügieenilised, antiallergilised ja usaldusväärsed.
 • Automaatrežiim – ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt vastavalt hetkelisele õhukvaliteedile. Soovitame alati, et Coway 1516D Storm oleks automaatrežiimis – kõige ökonoomsem ja praktilisem tulemus.
 • Automaatrežiimis valgusandur reguleerib seadme tööd, kui valgus on vähene, lülitab seade ennast öörežiimile. Kui valgus taastatakse, siis seade 5 minuti jooksul lülitab ennast tavapärasesse automaatrežiimi.
 • Öörežiimis lülitub ventilaator äärmiselt vaiksesse töörežiimi, mis tähendab, et Storm on võimalik paigutada magamistuppa, ilma et see häiriks ööund. Unerežiim on hea lehendus neile, kellel on allergilised või muud hingamisteede probleemid ja vajavad kogu päeva jooksul puhast õhku.
 • Hääletusse režiimi on seadet võimalik lülitada ka päeval, kui on vajadus vaikuseks – õppimine, lugemine, lapse lõunauinak või muu selletaoline tegevus.
 • Taimeri funktsioon – Coway Storm on võimalik seadistada 1, 4 või 8 tundi, seejärel lülitub seade välja.
 • Automaatne õhupuhasti seiskamine – kui esipaneel eemaldatakse filtrite avamiseks, peatab Coway Storm automaatselt oma töö.
 • 4-astmeline filtrisüsteem – Coway Stormil on eelfilter, mis kogub suremat tolmu ja karvakesi õhust.  Seda tuleks korrapäraselt puhastada ning ei vaja vahetust. Eelfiltri taga on, mis eemaldab inimeste ja lemmikloomade naha helbed, õietolmu, hallituse eosed ja kõõma. Aktiivsöefilter granuleeritud kujul eemaldab lõhnad ja lenduvad kemikaalid,formaldehüüdi, mis tekkivad siseruumis kasutatavatest materjalidest ja sisustusest. Samuti eemaldab toidulõhnad ja puhastusvahenditest eenduvad kemikaalid. Anti FLU HEPA filter eemaldab õhust patogeensed viirused ja bakterid, sigaretisuitsu, mikrotolmu ja muud kahjulikud ained.
 • Osakeste andur – Coway Stormil on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Kui seade töötab automaatrežiimis, reguleeritakse ventilaatori kiirust automaatselt vastavalt sellele, kuidas osakeste andur mõõdab õhu kvaliteeti. Osakeste anduri tundlikkust saab seadistada 3 režiimis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmine on tehase vaike seadistus.
 • Õkonoomne ja vaikne – võimsusega 10-65W (sõltuvalt ventilaatori kiirusest) muutub Coway Storm töö keskkonnasõbralikuks. Müratase on 21,6–48 dB (A), mis on väga hea.
 • Maksimaalne õhupuhastus – Coway Storm suudab oma võimsate ventilaatoritega töötada kuni 8,2 m³ õhu / minutis, mis vastab 492 m³ õhule / tunnile. Tavalise laekõrgusega (2,7m) ruumis asendab õhupuhastaja 2 korda tunnis 100 m² põrandapinnaga siseruumi õhu. Ideaalne lahendus Eramutesse ja ridaelamutesse.

Õhupuhastaja kasutusala:

 • Ideaalne lahendus allergikule ja astmaatikule
 • Kontoriruum
 • Eramu
 • Ridaelamu
 • Maja
 • Elutuba
 • Suurem magamistuba
 • Allergiku elu-/tööruum
 • Astmaatiku elu-/tööruum
 • Väikelastega pere
 • Vanemad inimesed
 • Tervisest hooliv inimene
 • Oma kodus turvalisust sooviv pere
 • Juuksur
 • Lasteaed
 • Kool
 • Haigla

Kokkuvõttes sobib Coway Storm õhupuhastaja kontorisse, miks ka mitte õhupuhastaja korterisse või suurde ruumi.

Tervikud – filtrite komplekti leiad SIIT

ÕHUPUHASTAJA TEHNILISED ANDMED

Ruumi max suurus 100 m²
Maksimaalne õhuvool 492 m³ / h
Kõrgus 76,5 cm
Laius 41 cm
Sügavus 24 cm
Kaal 12 kg
Müratase vähemalt 21,6 dB (A)
Maksimaalne müratase 48 dB (A)
Võimsuse tarbimine Maks 45 W
Garantii 4 aastat

 

LightAir IonFlow Signature õhupuhasti on silmapaistva kujundusega ja uue erilise väljanägemisega naturaalsest merevaigust ja puidust. Diskreetne merevaigu värvi dekoratiivne valgus paistab jalas alla ja jätab sooja mulje. Täiuslik õhupuhasti klassikalisse koju. Signature pakub puhtamat ja tervislikumat õhku koos võitmatute eelistega; tõhus, vaikne, filtri-, osoonivaba, energiasäästlik, kasutajasõbralik ja ökonoomne. Tubadele kuni 50 m².

Tõestatud tõhusus – eemaldab liiklusest tekkinud kahjulikud saasteained, viirused, bakterid, hallituse eosed, õietolmu, tolmu, suitsu, õhusaaste ja palju muud. Tubadele kuni 50 m2.

Ilma filtrita – asendamiseks pole tarvis kalleid filtreid, selle asemel on korduvkasutatav koguja, mida saate vajaduse korral hõlpsalt veega ja puhastusvahendiga pesta.

Üli vaikne – 21 dB koos taustmüraga. Enamiku teiste õhupuhastite helitase on 35–59 dB.

 1. Genereerige sekundis miljardeid elektrone, mida saab muuta negatiivseteks ioonideks.
 2. Negatiivsed ioonid laevad negatiivselt osakesi nagu viirused, hallitus, õietolm ja suits.
 3. Positiivselt laetud kollektor meelitab negatiivselt laetud osakesi kuni PM0.007. Siseõhk on täis osakesi, mis tulevad ruumi sisustusest, välis ümbrusest (avatud aken ja ventilatsioon) ja siseruumis tehtavast tegevusest (söögi valmistamine, tööprotsessid). Osakeste näideteks on bakterid, viirused, hallitusseened, õietolm, heitgaasid, kemikaalid jne.

LightAir IonFlow Signature õhupuhasti tekitab sekundis miljardeid elektrone, mis muundatakse negatiivseteks ioonideks.

Negatiivsed ioonid laadivad õhus olevaid osakesi negatiivselt.

Kui osakesed on negatiivselt laetud, tõmmatakse need positiivse laenguga kollektori poole, mis toimib mustuse jaoks hiiglasliku suure magnetina. IonFlow on eriti efektiivne õhu puhastamisel kõige väiksematest osakestest, mida peetakse meie tervisele kõige kahjulikumaks.

Kollektor määrdub väljastpoolt, sõltuvalt keskkonna saastatusest, ning paigutuse asukohast.

Kollektorit saab hõlpsasti puhastada veega. Vajadusel saab kasutada pesuainet.

Spetsifikatsioonid

Mõõdud:  19 × 66 cm

Kaal:  2,8 Kg (ilma adapterita)

Ruumi suurus: kuni 50 m2

Müratase: 21 dB koos taustmüraga.

Energiatarve: 5W

Sertifikaadid: EMC (elektromagnetiline kvaliteet) CE, ETL (USA), GS, S, BSMI, CQC

Osakeste vähendamine: Eemaldab tõhusalt osakesed (suurus 0,01–1,0 μm). Eriti efektiivne on väikseimate ja ohtlikemate osakeste (ülitäpsed osakesed alla 0,1 µm) eemaldamine, kuid samal ajal eemaldab mõistlikud kiirused ka suuremad osakesed (1,0–25,0 μm).

Negatiivne iooniefekt: 19’000’000 negatiivset iooni / cm3 1 cm kaugusel, 250’000 negatiivset iooni / cm3 1 m kaugusel.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!