Allahindlus!

Tippklassi Antiallergiline õhupuhastaja Coway Classic 264 m³/h kuni 55 m²

329.00 km-ta 274.17

Coway Classic AP-1018F on uudseim õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli Coway AP-1008CH  edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegsuse ja stiili tunnentusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalset kasu.

Õhupuhastaja rent

Rent sisaldab endas

Pro Air Heart teenus, on spetsiaalne hooldusteenus, mis pakub kliendile konsultatsiooni ja tootehooldust. Pro Air külastab teid “HEART teenuse” täitmiseks ettenähtud kuupäeval.

Mida siis oodata HEART teenuselt? (rendihinna sees)

Kui me tuleme Sinu koju või kontorisse, siis vahetame seadmel filtrid, puhastame seadme ning teeme professionaalse seadmega siseõhu mõõdistuse (õhusaaste, formaldehüüd ja niiskustase) ja vastame Sinu küsimustele. Kui järgmine hooldusaeg on saabumas, siis teavitame Sind ja lepime Sinuga aja kokku teenuse osutamiseks.

Hindadele lisandub käibemaks

Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi kulu (0,25 eurot km)

Nädal 41€
Üks kuu 61€
Kuu hind üheaastase lepinguga 39€
Kuu hind kahe aastase lepinguga 33€
1-2 aastase lepinguga HEART teenus 0.-€

Laost otsas

Kirjeldus

Parim õhupuhastaja Coway Classic AP-1018F

Garantii 4 aastat

Coway Classic AP-1018F on uus õhupuhastaja ja Coway eduka mudeli AP-1008CH edasiarendus. Coway Classic on loodud just Sinule oma kaasaegse stiili tunnetusega, et muuta Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Uued funktsioonid annavad Sulle võimaluse saada maksimaalne kasu. Luba õhupuhastajal Coway Classic hoolitseda Sinu ja Sind ümbritsevate inimeste eest. Omades õhupuhastajat Coway Classic oma kodus või kontoriruumis, võid sa julgelt demonstreerida kaunist disaini ja loomulikult julgust hoida oma õhk looduslikult puhtana.

Õhupuhasti

Rootsis enimmüüdud koduseade

Õhupuhasti Coway Classic AP-1018F omab samasuguseid omadusi nagu Coway 1008CH. See hoiatab Sind, kui on aeg filtreid vahetada. Õhupuhastil Coway Classic on kolm filtrit, et tagada Sulle parim tulemus õhupuhastamisel. Teine uudsus on see, et seadmel on lapse turvalukk. Nii saad kindel olla, et õhupuhastaja teeb turvaliselt oma tööd, ilma et keegi katkestaks puhta õhuvoolu Sinu kodus.

Kui julged, vaata milleks see kaunis ja tõhus õhupuhastaja võimeline on – loomulikult keegi ei pahanda, kui sa armud esimesest silmapilgust. Sa ei ole ainus.

Coway Classic AP-1018F on soovitatav Asthma Allergy Nordic poolt.

See tähendab, et mitmed kaasatud teadlased ja tehnikud on läbi katsete ning esitatud kriteeriumite andnud Ashma Allergy Nordic märgistuse, mida pelgalt ilu pärast ei jagata. Põhjamaades tähendab see turvalisust ja kindlust, et õhupuhastaja töötab täpselt nii nagu COWAY on seda lubanud. 

2019. aasta aprillis otsustas Asthma Allergy Nordic, et õhupuhastaja Coway Classic AP-1018F vastab karmidele kriteeriumitele, ehk Taani Norra ja Rootsi  allergialiidud soovitavad antud õhupuhastajat, kui kontrollitud ja tingimustele vastavat seadet.

ECARF on sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Keskus (ECARF), ka sealt omab seade sertifikaati. Rohkemat usaldust saada on praktiliselt võimatu.  Coway Classic 1018F õhupuhastaja, sobib kõigile, kuid on ka hea abimees allergia ja astma käes kannatavale inimesele.

ECARF on Euroopa kvaliteedimärk (allergiauuringute fondi Euroopa keskus), mis on oluline neile, kes kannatavad astma ja allergia all. ECARF kasutab toodete hindamiseks ja testimiseks erinevaid kriteeriume ning need kriteeriumid on välja töötanud sõltumatu komisjon, mis koosneb 15 rahvusvahelisest tehnikust ja teadlasest.

Õhukvaliteedi indikaator – luba endale teadmist, milline on sinu kodu või kontori õhukvaliteet. Sulle on ju tähtis, mida sa igapäevaselt hingad või mida hingab sinu pere.

LED-indikaator (õhu puhastaja keskel olev ring) annab reaalajas teavet õhukvaliteedi kohta ruumis, kasutades erinevaid värve õhusaaste taseme tuvastamisel. Sinine puhta õhu jaoks, roheline kergelt saastunud õhu jaoks, kollane ja punane reostunud õhu korral. Õhupuhastaja tuleb talle antud ülesandega ise toime automaatika režiimis.

Õhupuhastaja automaatrežiim

Õhupuhastaja õhuvoolu kiirust reguleeritakse automaatselt hetkelise õhukvaliteedi järgi. Soovitame alati Sulle, et Coway Classic oleks automaatrežiimis, mis on kõige ökonoomsem, praktilisem ja tõhusam.

Eco režiim

Kui soovite õhu puhastamist vaikselt töötades ning minimaalset energiatarbimist, saate seadet käsitsi seadistada Eco-režiimi. Nii saad keskenduda vaikuses oma tööle või õpingutele või siis lugeda oma lemmikraamatud looduslikult puhtas õhus.

Puhkerežiim

Kui Coway Classic 1018F on automaatrežiimis ja ruum muutub pimedaks, läheb õhupuhastaja puhkerežiimi. Õhupuhastaja läheb säästurežiimi ja õhukvaliteedi indikaatorite tuled kustuvad, mis tähendab, et Coway Classic sobib segamatult Sinu magamistuppa häirimata und ning lubades sul veeta öö puhtas õhus ja loomulikult puhta voodipesuga. Kui tuba läheb valgeks, siis lülitab õhupuhastaja ennast automaatrežiimile ning taastub õhupuhasti normaalne töö. See on mugav ja lubab sul hommikut nautida pikalt koos maitsva kohviga.

Lapselukk

Tahad olla kindel lapse turvalisuses ja ohutuses, see on lihtne. Lihtsalt lülita sisse lapselukk.

Automaatne peatamine

Kui esipaneel eemaldatakse filtrite avamiseks, peatub Coway Classic 1018F  oma töö automaatselt. See on mõeldud Sinu pere turvalisuse tagamiseks. Coway poolt on kõik detailid läbimõeldud. Sellepärast on Coway tooted maailmas esimesel kohal.

Kolmeastmeline filtersüsteem

Coway Classic´ul on eelfilter, mis eemaldab õhust karvakesed ja suurema tolmu. Seda tuleks regulaarselt puhastada ning veega loputada, seda ei ole vaja vahetada. Eelfiltrist järgmine on aktiivsöefilter, mis koosneb granuleeritud kujul aktiivsöest. See filtreerib ruumist lõhnad ja eemaldab kemikaalid. Tõhus HEPA filter eemaldab bakterid, mikroosakesed, hallituse eosed, tolmulestad, õietolmu ja muud kahjulikud osakesed. HEPA-filtrit vahetatakse iga 12 kuu järel.

Filtri vahetamise indikaator

LED-lamp ja helisignaal näitavad, millal on aeg filtreid Coway Classic 1018F-s vahetada. Pärast filtri vahetamist tuleb indikaator ja häire lihtsalt nupuvajutusega nullida.

Osakeste andur

Ruumi õhupuhastil on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt siseruumi õhukvaliteeti. Automaatrežiimis töötab ventilaator vastavalt osakeste sensorile tuvastatud õhukvaliteedile. Osakeste anduri tundlikkust saab seadistada 3 erinevas režiimis (kõrge, keskmine või madal).

Ökonoomne ja vaikne

Maksimaalse võimsusega 38W (Turbo ventilaatori kiirusel) on seadme kasutamine äärmiselt ökonoomne ja keskkonnasõbralik.

Maksimaalse õhupuhastamise tase

Võimsal, kuid vaiksel ventilaatoril on 4 erinevat kiirust. Õhupuhasti saab ventileerida 4,4 m³ õhku minutis (264 m³ õhku tunnis). Konverteeritud ruumi, mille tavaline lae kõrgus on 240 cm, tähendab see, et Coway Classic saab puhastada kogu õhku 2 korda tunnis 35 m² elamispinnal.

Õhupuhastaja sobib:

  • magamistuppa
  • lastetuppa
  • juuksurisse
  • küünetehnikuile
  • elutuppa
  • väiksemasse kontoriruumi
  • allergikule
  • astmaatikule
  • tervise eest hoolitsevale inimesele

Võimas filtreerimissüsteem 0,02 ㎛ peenosakeste eemaldamine 99,9% Coway kolmeastmeline diferentseeritud filtrisüsteem vähendab ruumiõhust ülipeent tolmu ja lõhnaosakesi, et hoida siseõhk puhas.

1 Testitud 0,3 ㎛ kaaliumkloriidi osakeste filtreerimiseks.

2 Testitud 5 erineva aine eemaldamise tõhusust: ammoniaak (NH3) / äädikhape (CH3COOH) / atseetaldehüüd ) / ​​tolueen (C7H8) / formaldehüüd (HCHO).

3 Testitud 0,3 ㎛ kaaliumkloriidi osakeste filtreerimist 32 MPM juures.

Õhupuhastaja rent

ÕHUPUHASTAJA TEHNILISED ANDMED

Mudel AP-1018F
Ruumi max suurus 35 m²
Max õhuvool 264 m³/h
Energiatarve 38 W
Max helitase 47,4 dB (A)
Vooluvõrk 230V, 50Hz
Garantii 4 aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!