Ilma välisseadmeta seinakonditsioneer PAC-W 2200 S

1,295.00 km-ta 1,061.48

Ilma välisseadmeta seinakonditsioneer PAC-W 2200 S

Olgu siis kodus või tööl: kaasaegne seinale paigaldatav konditsioneer PAC-W 2200 S tagab kuumadel suvepäevadel kiire jahutuse.

Saadaval alates 34 nädalast!

Kirjeldus

Ilma välisseadmeta seinakonditsioneer PAC-W 2200 S

Päris lahe – ilma häiriva välisseadmeta konditsioneer koju.

välisseadmeta konditsioneer

Olgu siis kodus või tööl: kaasaegne seinale paigaldatav konditsioneer PAC-W 2200 S tagab kuumadel suvepäevadel kiire jahutuse.

Ühistu ei luba välisseadmega konditsioneeri paigaldada – siin on lahendus.

Valge konditsioneer PAC-W 2200 S muutub välisseadme üleliigseks – välisfassaad jääb ilusaks! Ülitõhus PAC-W 2200 S on mõeldud paigaldamiseks siseruumidesse ja seda saab paigutada seinale. Paigaldamiseks on vaja ainult kahte ventilatsiooniava.

PAC-W 2200 S: maksimaalne jahutus – ilma häiriva välisseadmeta

Paigaldamine üüri- või korterelamutesse on tavaliselt võimalik probleemideta. Stiilse disainiseadme siseruumides seinale paigaldamiseks on vaja ainult kahte väljapoole viiva seina ava (∅ 18 cm). Värske õhk siseneb ruumi õhu sisse- ja väljalaskekanalite kaudu ning omakorda soojus kandub seest välja. Kuna seinale paigaldatav konditsioneer PAC-W 2200 S jahutab ilma välise soojusvahetita, ei ole vaja luua külmutusaine ahelat kliimaseadme ja välisseadme vahel. Seetõttu pole paigaldamiseks vaja koolitatud kliimaseadmete paigaldajaid.

Ilma välisseadmeta ja väljatõmbeõhuvoolikuta PAC-W 2200 S eelised:

 • Konditsioneeri saab paigaldada ka 10. korrusele, kuna paigaldus toimub seestpoolt (välisseadme paigaldamine pole vajalik)
 • On odavam kui kaugvälisseade
 • elektrit saab pistikupesast
 • Fassaadil pole inetut ja mürarikast välisseadet
 • Puudub poolavatud aken (väljatõmbeõhuvooliku jaoks), mille kaudu soe õhk voolab tuppa
 • Töötab palju vaiksemalt kui väljalaskevoolikuga konditsioneer
 • Kliimaseadmete paigaldajad ei tee kallist paigaldust
 • Hoolduskulud puuduvad

 

Energiasäästlik jahutus ilma välisseadmeta

Kuumal suvel võite toetuda kõigile püsivalt paigaldatud konditsioneeri eelistele – ilma häiriva välisseadmeta ja väljatõmbeõhuvoolikuta. Tänu uusimale tehnoloogiale meeldivalt energiasäästlik kliimaseade PAC‑W 2200 S ühendab endas vaid 20 cm sügavuses SlimLine korpuses kolm kliimaseadme funktsiooni, et luua mõnus hubasus. Kolme funktsiooni: jahutus,  ventilatsioon ja niiskuse eemaldamine  on võimalik kasutada üksteisest sõltumatult, mis tähendab, et disainiseadet saab kasutada mitte ainult suvel, vaid aastaringselt. Tänu energiasäästurežiimile saab niigi madalat energiatarbimist veelgi vähendada.

Kolm töörežiimi meeldiva kliima ja hea temperatuuriga töötamiseks:

 • Jahutus uus tehnoloogia (energiatõhususe klass A)
 • Ventilatsioon 3 ventilatsiooni astet
 • Niiskuse eemaldamine 0,8 l/h kuivatusvõimsusega

Niiskuse eemaldamise võimsusega 0,8 liitrit tunnis eemaldatakse õhust niiskus ning luuakse märgatavalt mõnusam ruumikliima. Lisaks takistab niiskuse eemaldamine ebatervisliku hallituse kasvu. Seoses kondensvee sisekasutusega tuleb kogumispaaki tühjendada vaid väga harva, kuna kondensvesi jahutatakse läbi intelligentse taaskasutussüsteemi kondensaatori ja suur osa sellest lihtsalt aurustub.

Paagist juhitakse vesi läbi seina viidud trenaaži.

Tipphetk: kõigis kolmes töörežiimis saab ruumis optimaalse õhujaotuse tagamiseks aktiveerida kiikumisfunktsiooni. Seadme ülaosas on lihtsalt puhastatav õhufilter, et ka kohevad, tolmuosakesed ja loomakarvad saaksid välja hingatud õhust.

Naudi tuuletõmbuseta jahutust: Kliimasüsteemil on 2 voolikutoru, mis toovad väljast värske õhu tuppa ja lasevad välja sooja õhku. Kui välisõhk on hommikul ja õhtul veel jahe, suunatakse jahutav välisõhk tuppa – see suurendab jahutavat efekti ja säästab lisaenergiat. Lisaks, kuna väljast värske õhu juurdevool ei tekita ruumis alarõhku, ei teki ka naaberruumidest sissevoolavast õhust ebameeldivat tuuletõmbust.

Tugev jahutus kuumadel päevadel – automaatselt juhitav

Pärast seinale paigaldamist ja seadistamist töötab PAC-W 2200 S toatemperatuuri täielikult automaatselt. Konditsioneer jahutab kuumadel suvepäevadel köetavad elutoad, magamistoad ja kontorid kuni 30 m² või 75 m³ tugeva jahutusvõimsusega 2,2 kW/8000 Btu/h ja õhuhulgaga kuni 500 m³/h soovitud tasemeni. Sihttemperatuur (16 °C kuni 30 °C).

Kolmeastmeline deaktiveeritud jahutusfunktsiooniga ventilaatoirežiim võimaldab nahal koheselt märgatavat värskust ja jahutust. Lülitav pöördefunktsioon tagab reguleeritava temperatuuriga õhu jaotamise suurele alale. Mugavusvarustust igakülgselt meeldiva eluruumikliima loomiseks täiendab õhuniiskuse optimaalseks reguleerimiseks käsitsi valitav õhuniiskuse funktsioon. Oma uuendusliku tehnoloogia ja mahuka välisseadme puudumisega seab PAC-W 2200 S kliimaseade kliimaseadmete tehnoloogias uued standardid. Täpselt sama veenev kui vormitegur on hea enesetunde faktor. Veendu hästi läbimõeldud varustuses ja silmapaistvas kasutuslihtsuses.

Planeeritud hea enesetunde temperatuurid nende kaunimal kujul – 24-tunnine taimer

Kohandage PAC-W 2200 S tööaeg oma elustiiliga. See pole mitte ainult praktiline, vaid säästab ka palju energiakulusid. Mugav 24-tunnine taimer võimaldab programmeerida individuaalseid sisse- ja väljalülitusaegu pärast kindlaksmääratud arvu töötunde (1 – 24 tundi). Kui kõik ei suju plaanipäraselt ja tuled varem või hiljem koju, saad nutitelefoniga lihtsalt liikvel olles taimerit vahetada. Mobiilirakendus teeb selle võimalikuks!

Mõnusalt reguleeritud unetemperatuuriga kosutav ööuni

Olgu siis suvel või talvel – ebamugav temperatuur magamistoas võib sõna otseses mõttes röövida une. Seetõttu on kliimaseadmel PAC-W 2200 S vaikne öörežiim koos automaatselt juhitava temperatuuri reguleerimisega. Öörežiimis vähendatakse eelseadistatud temperatuuri esimese kahe tunni jooksul järk-järgult 1 °C võrra ja hoitakse seejärel konstantsena. See hoiab ära külmetuse või rahutu une öösel. Päris kaval!

Mobiilirakendus nutitelefoni ja tahvelarvuti juhtimiseks kõikjalt

Kõiki PAC-W 2200 S seadistusi saab teha kas intuitiivse juhtpaneeli, mugava IR-kaugjuhtimispuldi või Troteci mobiilirakenduse Trotec Assistant kaudu . Kas tulete varem koju ja igatsete jahtumist? Pole probleemi – aktiveerige kliimaseade mugavalt oma nutitelefoni või tahvelarvuti abil, kui olete liikvel. Saate kuvada hetke ruumitemperatuuri, määrata soovitud temperatuuri, valida töörežiimi ja palju muud. Nutikas kliimaseadme kontroller reguleerib automaatselt temperatuuri, jahutab toatemperatuuri juba enne kojujõudmist ja lülitub automaatselt välja, kui kodust lahkute. Temperatuuri saab seadistada ka kaugjuhtimisega.

WLAN-i integreerimine mugava nutitelefoni juhtimisega

Klassikalistel pultidel on see ebameeldiv omadus, et need kaovad alati diivanipraosse, kui neid vaja läheb. On hea teada, et te ei vaja enam PAC-W 2200 S kliimaseadme kaugjuhtimispulti. Kliimasüsteemi saab hõlpsasti integreerida olemasolevasse WLAN-i (juhtmevaba võrku) , kasutades Trotec Assistant mobiilirakendust , mis on saadaval võrgus , ja seejärel juhtida nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu. Isegi liikvel olles või teisest maailma otsast! Muidugi ainult sinult ja sinu seadmelt!

Saadaval Androidi ja Apple’i seadmetele

Laadige Trotec Assistant rakendus tasuta alla vastavast rakenduste poest. Android-seadmetega kasutamiseks on operatsioonisüsteemiks vaja vähemalt Android 4.4 (KitKat). iPhone’is, iPadis või iPod touchis kasutamiseks on vaja vähemalt iOS 10.0 – M1 kiibiga Macintoshis kasutamine on võimalik alates MacOS 11.0-st.

Kolm-ühes kliimaseadmega PAC-W 2200 S saate hoida sisetemperatuuri kuumadel suvepäevadel jahedana. Energiasäästlik ja ilma kallite paigaldustöödeta!

Seade
Monoblokk jah
Split ei
jahutusvõimsus
maksimaalne [kW] 2.2
max [Btu/h] 8000
Soovitatav ruumi suurus
75
30
õhu maht
Tase max [m³/h] 500
Ventilaator
puhuri tasemed 3
aksiaalne +
radiaalne
niiskuse eemaldamise jõudlus
max [l/h] 0.8
Saavutatav toatemperatuur (min.)
sõltuvalt töötingimustest [°C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond Õhk
Keskkonnatingimused
Temperatuurivahemik min [°C] 7
Maksimaalne temperatuurivahemik [°C] 35
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50Hz
Energiatarve [kW] 0.8
Nimivoolutarve [A] 4
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/7
kaabli pikkus [m] 1.8
kompressor
Ruumi minimaalne suurus [m²] 14
külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 280
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,001
Surve imemise pool [MPa] 0.8
Surve väljalaske pool [MPa] 2.8
helitasemed
Heliemissioon [dB(A)] vastavalt standardile EN ISO 3745:2012 61 dB(A)
Tase max – kaugus 1 m [dB(A)] 47
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 585
Laius (ilma pakendita) [mm] 1000
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 205
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 40.5
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
kondensaadi äravool
kondensaadi panniga
kohal
taimeri funktsioon
Väljalülitusaeg eelvalitav
Sisselülitusaeg eelvalitav
Lisafunktsioonid
niiskuse eemaldamise funktsioon
ventilatsiooni funktsioon
Wifi funktsioon
rakenduse funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kompressori kaitse
energiasäästurežiim
iseaurustumisfunktsioon
Anduriga juhitav temperatuurinäidik
Automaatne veadiagnoos
Hetke ruumitemperatuuri näidik
ülekuumenemise kaitse
kiikumisfunktsioon
puhkerežiim
mälu funktsioon
Kontrollpaneel
LED-ekraan

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!