Mini videopilt BO22 endoskoop

249.00 km-ta 204.10

Endoskoop Mini videopilt BO22

Kompaktne lahendus raskesti ligipääsetavate alade visuaalseks kontrollimiseks koos valikulise foto- ja videodokumentatsiooniga

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Endoskoop Mini videopilt BO22

Kompaktne lahendus raskesti ligipääsetavate alade visuaalseks kontrollimiseks koos valikulise foto- ja videodokumentatsiooniga endoskoop

Tea, mis toimub kiiresti ja usaldusväärselt – isegi vee all

Seda, mida meditsiin nimetab „minimaalselt invasiivseks sekkumiseks“, saab ka tavapärases igapäevaelus tõhusalt ja sihipäraselt läbi viia: „uurimist“ endoskoobi abil. Sel eesmärgil sisestatakse mini video/foto endoskoobi BO22 väike kaamera raskesti ligipääsetavate õõnsuste sisemusse ning filmitud sisu näeb otse ja värviliselt 3-tollisel LC-ekraanil. Selle meetodi abil saab näiteks tehnilisi alasid, kaablikanaleid, torusid või mootoreid hõlpsasti otsida võimalike kahjustuste suhtes või teha regulaarset hoolduskontrolli – isegi kui sond on vee all. Eelis on ilmne: tehnilisi seadmeid ei pea vaevarikkalt lahti võtma, kuivavaid seinu ei pea lahti võtma, veeringluse süsteeme ei pea tühjendama või kui kaabli- ja torukanalid pole avatud. Isegi kahjurite olemasolu korral saab minivideokoopi abil kiiresti kontrollida, millises avauses kahjurid end peidavad.

Professionaalseks ja isiklikuks kasutamiseks – BO22 paljastab siseelu

Ideaalne hooldudmeestele, tehnikutele või kodukasutajatele – tegemist on usaldusväärse ja kiire endoskoopilise visuaalse kontrolliga. BO22 ideaalne abimees. Olgu varjatud masinaosade kaudne optiline kontroll või õõnsuste uurimine, kuhu pääseb ainult väikeste avade kaudu – minikaameraga kitsa ja pooleldi painduva hanekaela sond on läbimõõduga vaid 5,5 mm ja sobib seetõttu ideaalselt nii auto vahel kui ka muude seadmete kontrolliks. Vaadake varjatud kitsaskohti, näiteks pragusid, äravoolutorusid, torusid või kaablijuhtmeid. Eelpainutatav 95 cm pikkune hanekaela sond saab sisestada väikestesse avadesse ja 6 LED-i neljaastmeline hämardatav valgus valgustab ideaalselt ümbrust kvaliteetsete kontrollpildi jaoks – ka vee all. LC-värviekraan kuvab teravalt fotosid ja videoid suure eraldusvõimega 1280 x 720 pikslit ning vaate suurendamiseks on saadaval kolmekordne suum. Praktiline pildi pööramise funktsioon 180 ° võrra lihtsustab kuva, kui pilti kuvatakse sondi asukoha tõttu tagurpidi.

3 erineva lisaseadmega, mis sobivad igaks otstarbeks

Vajadusel saab hanekaela sondi otsa varustada ka 45 ° peegli, konksu või magnetiga, laiendades seeläbi funktsioonide ulatust. Komplektis olev 45 ° peegli kinnitus võimaldab z. B. “pilk nurga taga” või objekti lähem vaatlus erinevatest vaatenurkadest. Magnet- või konksukinnitusega saate esemeid teelt välja viia või välja viia. Tänu traadita toimimisele on seade äärmiselt paindlik ja kasutajasõbralik. Ekraan on varustatud kuupäeva ja kellaaja kuvamisega täpse kronoloogilise dokumentatsiooni jaoks. Minivideokoopa BO22 saate komplekti, mis sisaldab kõiki vajalikke riistu otseseks kasutamiseks praktilises transpordikotis. Pane tähele:

Kompaktne ja täielikult varustatud universaalne 45 ° peegli kinnitus

Selleks, et oleks võimalik läbi viia põhjalik kontroll igast küljest ja erinevatest vaatenurkadest, on komplektis 45 ° peegli kinnitus. See võimaldab isegi nurga taga asuvat vaadet.

Konksu kinnitus

Kui olete sondi abil puuduva eseme või võõrkeha leidnud ja leidnud, saate selle hõlpsalt konksu kinnitusega kätte saada või eemaldada. Nii on paljud ehted, mis arvati kadunuks jäänud, taas päevavalgele tulnud.

Magneti kinnitus

BO22 abil saab raskete kappide ja istmete alt hõlpsasti leida või eemaldada kruvi, mutreid, münte ja muid metalli, mis sisaldavad rauda, ​​niklit või koobaltit, või võib äravoolust kiiresti ja ohutult leida kõrvarõngaid ja rõngaid, liikuvat mööblit kurnamata. Taastamine toimub mugavalt kaamera praktilise magnetkinnituse kaudu.

Heleduse juhtimine toob valguse pimedusse

Muidugi pole õõnsustes, kaablikanalites ja kaetud aladel päevavalgust. Et ka siin täiuslik vaade oleks, on minivideokoopal oma valgusallikad, mis valgustavad vastavat ümbrust sobivalt ja pakuvad suurepäraseid fotovaateid. BO22 on varustatud kaamera ja seadme valgustiga.

Kaameratuli sondi peas: 4 heledustasemega reguleeritav kaamera tuli koos 6 integreeritud LED-iga tagab täiuslikult valgustatud kontrollfotod ja -videod.

Seadme tuli : käeosa tagaküljel on seadme tuli, mille abil saab objekte parema ülevaate saamiseks valgustada. Alternatiivina saab seda valgusallikat kasutada ka tõrvikuna.

Foto- ja videofunktsioonid

BO22 avaldab muljet oma hiilgava pildi ja fototöötlusega max. Kaamera eraldusvõime on 1280 x 720 pikslit. Üksikasjaliku vaate saamiseks saate pildi järjestuse “külmutada” video edastamise ajal ja uurida seda lähemalt pildina. 3x suumiga saab pildiosasid suurendada 1,0x, 1,5x ja 2,0x. Kui seadmesse sisestatakse micro SD-kaart, saab kõiki salvestisi salvestada fotode või videotena. Tänu praktilisele klappimisfunktsioonile saab pilti 180 ° võrra pöörata, nii et saate täiusliku vaate peaaegu igas tööasendis.

Universaalseks kasutamiseks

Pikkade otsingute asemel kiire lahendus

Minivideokoopa BO22 abil saate mugavalt kontrollida muidu ligipääsmatuid kohti. Väikesed osad, näiteks kruvid, mis on kogemata mootoriruumi või raskesti ligipääsetavate masinaosade külge kukkunud, saab hõlpsasti paigaldatava konksu või magneti abil kiiremini ja hõlpsamalt välja püüda.

Kastke veekindel

Hane kaela sondi otsa on paigaldatud reguleeritava valgustusega IP67 tolmu- ja veekindel värvikaamerapea. Seetõttu saate ka sondi vette lasta ja kiiresti kontrollida, kas näiteks soovimatud esemed ummistavad terrassi äravoolu.

Kontrollige masina seisukorda

Eriti kompaktseid masinaid ega kindla korpusega seadmeid ei saa niisama avada. Seadme sisse vaatamiseks sisestage lihtsalt BO22 5,5 mm kitsas hanekaela sond sobivasse avausse ja kasutage kuvarit, et ülevaatuspiirkonnast oleks mugav kogu vaade.

Kiire auto ülevaatus

Kas soovite kogu mootoriplokki lahti võtmata teada, kus on leke, millest tilgub vett põrandale, millise kaabli on marten välja rebinud või kus on ilmne liiniviga? Pole probleemi! Lülitage lihtsalt BO22 sisse, sisestage videopilt ja kontrollige olukorda ekraanil.

Leidke kutsumata toakaaslased

Putukatele ja hiirtele meeldib elada sõna otseses mõttes pööningu kõige kaugemates nurkades või keldris. Ka teistele kahjuritele, näiteks sipelgatele, meeldib pääseda vaheseintesse, kuna need on kahjulikud. BO22 abil saate hõlpsasti minna kahjurite ja nende pesade või pärandite otsimiseks, ilma et peaksite tegema suuri puhastustöid või isegi seina-, lae- või põrandakatteid eemaldama.

Praktika eelised:

 • 3-tolline digitaalne LCD-värviline ekraan
 • 95 cm pikk, poolpainduv ja eelnevalt painutatav hanekaela sond (Ø 5,5 mm)
 • Veekindel vastavalt kaitseklassile IP67 (hanekaela sond ja kaamerapea) veealuseks kasutamiseks
 • Komplektis 3-osaline lisakomplekt 45 ° peegli, konksu ja magnetiga
 • Ikka foto- ja videorežiimid
 • Kvaliteetne kaamera resolutsiooniga 1280 x 720 px
 • Fotode ja videote salvestamine – sisestatud kuni 32 GB mahuga micro SD-kaardiga
 • Kaamera pea 6-kordne LED-tuli 4 heledustasemega
 • LED-tuli korpuses (taskulambi funktsioon)
 • Kompaktne sondi kerimine
 • Pööramisfunktsioon pildi 180 ° pööramiseks
 • 3x suum
 • Välja sügavus 1 cm kuni 30 cm, vaateväli 65 °
 • Kuupäeva ja kellaaja kuvamine
 • Tugev konstruktsioon
 • Juhtmevaba aku töö mobiilseks, võrgust sõltumatuks kasutamiseks
 • Aku oleku kuvamine
 • Sisaldab 4 x leeliselementi LR6 AA, 1,5 V patareisid
 • Kaitsev transpordikott
 • Lihtne ja intuitiivne töö
 • Troteci brändi kvaliteet

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!