Raadiotermostaat taimeriga BN35

48.00 km-ta 39.34

Raadiotermostaat taimeriga BN35

Pidev mugavustemperatuur – usaldusväärselt reguleeritud

Troteci juhtmevaba termostaadiga BN35 saate kaugjuhtimispuldiga hõlpsalt kindlaks teha, millistel toatemperatuuril töötavatel elektrikeristel või kliimaseadmetel on sisse- või väljalülitus. Võimalik on ka integreeritud termostaadiga elektriseadmete praktiline aja juhtimine.

Kirjeldus

Raadiotermostaat taimeriga BN35

Pidev mugavustemperatuur – usaldusväärselt reguleeritud

Troteci juhtmevaba termostaadiga BN35 saate kaugjuhtimispuldiga hõlpsalt kindlaks teha, millistel toatemperatuuril töötavatel elektrikeristel või kliimaseadmetel on sisse- või väljalülitus. Võimalik on ka integreeritud termostaadiga elektriseadmete praktiline aja juhtimine.

Juhtige ühe või isegi mitme seadme sisse- ja väljalülitamist. Raadioulatus (ilma takistusteta) on umbes 20 meetrit. Teil on võimalus juhtida kuni 100 juhtmevaba pistikupesa (vastuvõtjat) korraga ühe traadita termostaadi (saatja) abil – alati, kui need on levialas. Taimerifunktsiooni abil saate tagada ka mugava õhutemperatuuri enne ruumi sisenemist – ideaalne nt vannitoa, külma köögi, külaliste tualeti, hobiruumi, talveaia, kontori jne.

See töötab nii lihtsalt:

BN35 komplekt koosneb juhtmevabast pistikupesast ja traadita termostaadist. Lihtsalt ühendage juhtmevaba pistikupesa seinakontakti ja ühendage oma elektriseade juhtmevaba pistiku pistikupessa. Traadita termostaadiga saate nüüd kaugjuhtimispuldi abil soovitud sisse- või väljalülitustemperatuuri seadistada. Juhtmevaba termostaat mõõdab toatemperatuuri praeguses kohas ja lülitab kütte- või kliimaseadme vastavalt sisse või välja, et saavutada soovitud toatemperatuuri väärtus. Niipea, kui toatemperatuur on eelseadistatud, lülitab traadita termostaat ühendatud elektriseadme välja, kuni on vaja uuesti soojendada või jahtuda.

Lisaks on võimalik ka eraldi või kombineeritud aja juhtimine, et sõltuvalt temperatuurist eelnevalt sisse- ja väljalülitusajad kindlaks määrata. See säästab elektrit ja on teie rahakotile lihtne. BN35 -ga on teil lihtsalt lugematuid võimalusi!

BN35 – kõik funktsioonid ja omadused lühidalt:

Juhtmevaba termostaadiga saate kütte- või jahutusrežiimi abil määrata soovitud toatemperatuuri vahemikus 0 ° C kuni 70 ° C, täpsete 1 ° C sammudega (või Fahrenheiti järgi). Soovitud toatemperatuuri reaalseks saavutamiseks peab ühendatud kütte- või jahutusseadmel olema loomulikult sobiv jõudlus. Võimalik on ka ühendatud seadmete ajastatud, plaaniline sisse- ja väljalülitamine.

Sobib paljudele kütte- ja jahutusseadmetele
BN35 sobib ideaalselt paljude kütte- ja jahutusseadmete jaoks. Nende hulka kuuluvad infrapunasoojendid, kütteplaadid, ventilaatorikütteseadmed, PTC keraamilised elektrikerised, konvektorid, õliradiaatorid, kliimaseadmed, õhujahutid, ventilaatorid või isegi vannitoas olevad elektrilised käterätikuivatid. Standardne maksimaalne koormus kuni 3680 vatti toetab täielikult BN35.

Raadius kuni 20 m
Traadita termostaat on teie kaugjuhtimispult. Samuti saate hõlpsalt juhtida juhtmeta pistikupesasid, mis asuvad teie istmest kaugemal. Vahemik on kuni 20 meetrit, kuid raadiosagedusliku kiirguse nõrgenemiseks või katkestamiseks ei tohiks olla takistusi.

1 traadita termostaat kuni 100 juhtmevaba pistikupesa
jaoks Traadita termostaadiga saab juhtmevabalt juhtida kuni 100 juhtmevaba pistikupesa. Juhtmevaba termostaat adresseerib korraga kõiki umbes 20 meetri raadiuses olevaid traadita pistikupesasid. See sobib ideaalselt näiteks kasvuhoonete või saalide jaoks. Sobivad BN35R tüüpi raadio pistikupesad on Trotecilt saadaval eraldi lisavarustusena.

Termostaadi režiimi ja taimerit saab omavahel kombineerida
Termostaadi režiimi ja taimerit saab kasutada eraldi või arukalt üksteisega kombineerituna. Koht nt väidab, et keris peaks esmaspäeval kell 15–17 ruumi soojendama temperatuurini 25 ° C. Raadiotermostaat mõõdab planeeritud ajal toatemperatuuri oma integreeritud anduriga ja lülitab seejärel raadio pistikupesa kaudu ruumi soojendamiseks sisse elektrikütteseadme. Kui aga ruum on juba saavutanud soovitud temperatuuri, käivitub kütteseade alles siis, kui eelseadistatud temperatuur langeb alla 25 ° C. See säästab elektrit ja seade soojendab ainult siis, kui see on tõesti vajalik. Kas määratud ajal või pidevas töös – BN35 -ga saate alati kontrollida, millal ja mis temperatuuril seda kuumutada või jahutada.

Õhtul välja lülitatud ja hommikul uuesti sisse
Seadmete jaoks, millel on juba integreeritud termostaat, on kasulik BN35 taimerifunktsioon. Öösel magama minnes ei ole vaja kütte- ega jahutusseadmeid sisse lülitada. Selleks, et mitte tarbetult energiat tarbida, saate näiteks taimeri abil ühendatud seadme välja lülitada. B. lülitub kell 22 välja ja lülitub uuesti sisse hommikul kell 7 hommikul.

6-suunaline programmeeritav taimer
Raadiotermostaati saab kasutada kuni 6 erineva automaatse taimeri programmi eelseadistamiseks päevas. Saate iga programmi jaoks määrata, millisel päeval ja mis ajal taimer automaatselt aktiveeritakse ja desaktiveeritakse. Päevade valimisel on teil 4 võimalust: saate valida ühe nädalapäeva (E, T, R, R, R, R, L, P), ainult tööpäevad (E – R), ainult nädalavahetus (L – pühapäev) või terve nädal (esmaspäevast pühapäevani).

Näpunäide paigutamiseks
Juhtmeta termostaat mõõdab alati ruumi hetketemperatuuri täpselt seal, kus see on. Et andur toatemperatuuri õigesti registreeriks, pöörake tähelepanu sellele, kuhu traadita termostaat asetate. Otsese päikesevalgusega aknalaual on see z. B. soojem kui keset tuba. Samuti ei tohiks kaminad ega radiaatorid olla vahetus läheduses. Seetõttu peaksite mõõtma traadita termostaadi temperatuuri ruumis, mis lubab realistlikku näitu.

Kõik lühidalt
Kas kaasaskantav ja alati käepärast või seinale riputatav – juhtmevaba termostaadi taustavalgustusega LCD -ekraan annab teile selge ülevaate praegusest toatemperatuurist ja ajast, patareide olekust (2 x AA patareid) ja sõltuvalt režiimis kuvatakse kõik asjakohased seadistusvalikud, ajavahemikud, sihttemperatuurid jne. Nii et teil on alati ülevaade seatud parameetritest.

Külmakaitsefunktsioon
Kui traadita termostaadi ümbritsev temperatuur langeb alla 3 ° C või alla selle, aktiveerub automaatselt külmumiskaitse režiim, mis tagab, et toatemperatuur tõuseb temperatuurini 5 ° C kuni 7 ° C, kui seade on ühendatud juhtmevaba pistikupesa.. Kaitsmata veetorud külmumise eest kütmata ruumides.

Võimalik on ka käsitsi juhtimine.
Ühendatud kütte- või jahutusseadme saate ka käsitsi sisse või välja lülitada, vajutades juhtmevaba pistikupesa nuppu. Termostaadi funktsiooniga töötamine pole siis võimalik.

Elektri säästmine tarbija püsiva väljalülitusfunktsiooniga (VÄLJAS)
Tagamaks, et elektriseade on tõesti välja lülitatud ja ei tarbi enam elektrit (ei ole ooterežiimis), saab seadme toiteallika raadio abil usaldusväärselt katkestada pistik tänu 2-pooluselisele kaitselülitile.

Automaatne üleminek
suveajalt talveajale Valiku “suveaeg” korral lülitub juhtmevaba termostaat automaatselt talveajalt suveajale või vastupidi. Nii et te ei pea mõtlema pooleaastasele ajavahetusele ja teie eelseadistatud
ajavahemikke kohandatakse automaatselt. Sest kas tõesti kaotatakse 2021. aastal kogu Euroopas talve- või suveaeg, pole kaugeltki kindel.

Eelised:

 • Sobib kütte ja jahutuse juhtimiseks – käsitsi ja automaatselt
 • Laialdased programmeerimisvõimalused taimeriga: 7 iganädalast programmi, 6 vahetust päevas
 • Võimalik individuaalne programmeerimine päevade kaupa esmaspäevast reedeni, laupäevast pühapäevani, esmaspäevast pühapäevani
 • Taimeri funktsioon, termostaadi funktsioon ning taimeri ja termostaadi funktsiooni kombinatsioon
 • Taimerifunktsioon on kasulik lisand ka integreeritud termostaadiga elektrikütte- või jahutusseadmetele
 • Lihtne ja paindlik paigaldus
 • Sobib kuni 100 juhtmevaba pistikupesa samaaegseks vahetamiseks
 • Lihtne üleminek suviselt talvele
 • Tööpiirkond 0 ° C kuni 70 ° C
 • Temperatuuri reguleerimine 1,0 ° C sammuga
 • Automaatne külmumiskaitse (5 ° C)
 • Tarbija püsiv väljalülitusfunktsioon (VÄLJAS)
 • Pikk vahemik kuni 20 meetrit
 • Ruumi temperatuuri ja aja kuvamine
 • Taustvalgustusega ekraan
 • Aku oleku indikaator
 • Mobiil- või seinale kinnitamine
 • Eraldi traadita pistikupesa BN35R on lisavarustusena saadaval

“Märkus. Seade lülitab ühendatud tarbijatele toite välja, kui see on välja lülitatud ja neil peab olema automaatne taaskäivitus.”

Kontrollvahemik
Kontrollvahemik 0 ° C kuni 70 ° C / 32 ° F kuni 158 ° F
täpsus ± 1 ° C
Mõõtmisintervall [s] 20
Lülitusvõimsus
takistuslik koormus 16 A / 250 VA
induktiivne koormus 3,4 A / 250 VA
CEE 7/3 (Schuko pistikupesa tüüp F)
Ekraan
LCD
Seadme juhtimine
Nupud
Pult
Korpuse disain
plastist
isolatsioon
II kaitseklass
CAT II (2500 V)
IP20
toiteallikas
2 x 1,5 V, AA
Võrguühendus
Võrguühendus 230 V / 50 Hz
Pistik CEE 7/3 (Schuko pistikupesa tüüp F)
Keskkonnatingimused
Töötamine – min. Temperatuur [° C] 0
Töötamine – max temperatuur [° C] 70
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 73
Laius (ilma pakendita) [mm] 66
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 112
kaal
(ilma pakendita) [kg] 0,105
STANDARDNE TARNEULATUS
Standardne tarneulatus
Juhtseade
Juhtmevaba pistikupesa
kasutusjuhend
MÄÄRATAVAD MÕÕTMISED JA FUNKTSIOONID
sisemised andurid
Õhutemperatuur [° C]
Õhutemperatuur [° F]
Funktsioonid ja omadused
Kütte- või jahutusrežiimi temperatuuri reguleerimine
Ruumi praeguse temperatuuri kuvamine
Sihttemperatuuri näit
programmeeritav taimer
taustvalgustusega LCD -ekraan
Automaatne külmumiskaitse
elektrikatkestuse ohutu
lihtne üleminek suveajalt talvele
LED -indikaatori nupp
Mälu funktsioon
kaugjuhitav
Aku oleku indikaator

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!